Článek

Konec vztyčených prostředníčků v autech. Ruská policie bude trestat neurvalce

 
Ruští řidiči si brzy už nebudou moci v autě pořádně zanadávat a trestná budou i neslušná gesta či předjíždění zprava. Chystaná novela zákona o silniční dopravě by měla obsahovat termín "nebezpečné řízení", pomocí něhož by ruská policie mohla pokutovat nejčastější prohřešky řidičů. 
16.10.2015 10:45 |

podobné články

Podobné články

Timberlake a Biel jsou svoji: Místo bílých holubic bílé zadky. To je ale romantika!

 
Svatba Justina Timberlaka (31) a Jessicy Biel (30) probíhala v opravdu romantické atmosféře. Hosté nemohli vystát paparazzi lačnící po snímcích a tak jim ukázali, co si o nich myslí. Svatba se nesla v duchu holých zadků a vztyčených prostředníčků.
22.10.2012 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Jessica Biel (121 článků) , Justin Timberlake (260 článků)

To je fór. Jiřímu Mádlovi, který chce mazat weby placené z Ruska a trestat psaní na internetu, přistálo na hlavě vtipné FOTO

 
Herec a režisér Jiří Mádl se s nebývalou vehemencí zapojil do obrany demokracie. Chce toho dosáhnout tak, že se zničí „bubliny šířící nesmyly“. Za tímto účelem chce Mádl blokovat weby, hlavně ty proruské, a přísně trestat vyjádření na sociálních sítích. Jeho sekernický výstup vyvolal značný ohlas – spíše pobavený.
10.01.2018 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (400 článků)

Anglie: konec kouření v autech?

 
Podle názoru britské ministryně zdravotnictví by se měl zavést zákaz kouření cigaret v autech převážejících děti. K podobnému kroku se v minulosti ozývaly již mnohé výzvy, avšak doposud narážely na vzdor ze strany vlády. Informovala o tom BBC.
28.02.2013 19:55 |

podobné články

VIDEO: Tenhle GÓL Baníku proti Plzni neplatil! A Damková bude trestat

 
V Gambrinus lize je odehráno první jarní kolo a jedno se nezměnilo. Rozhodčí opět pomohli Plzni. Tentokrát v Ostravě, když neuznali gól Baníku. Šéfka sudích Dagmar Damková bude trestat.
25.02.2014 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Damková (61 článků)

Kishonova divadelní Liška v kurníku kulhá na obě nohy

 
Kam čert nemůže, nastrčí politika; jeho negativní nebo vychytrale pozitivní kampaně, oba druhy stejně lhavé, zápas za stále vyšší kulturnost vztyčených prostředníků, zkrátka jedniček… Do Východočeského divadla nastrčil ministra Arnitze Dulkinera, politika s naběhlou žílou na spánku, Ephraim Kishon v poselství Liška v kurníku.
02.03.2011 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Ephraim Kishon (2 články)

DOSTANETE PĚTKU! Španělé si dělali legraci na adresu českých fotbalistů

 
Španělští fanoušci významně ukazující pět vztyčených prstů vítali české fotbalové reprezentanty, když dnes večer dorazili do Granady, kde je v pátek čeká kvalifikační zápas proti domácí reprezentaci.
23.03.2011 21:25 |

podobné články

Pobřeží Japonska lemují stovky let stará varování před tsunami

 
Japonské pobřeží lemují někdy až stovky let stará varování před ničivou vlnou tsunami. Mají podobu vztyčených kamenných sloupů pokrytých nápisy. Ve čtvrtek to napsal americký list The New York Times.
21.04.2011 17:35 |

podobné články

To jsou návrhy na Havlův pomník: Véčko i rudá srdíčka

 
Jak by mohl vypadat pomník Václavu Havlovi? Lidové noviny uvádějí několik návrhů – plastika rukou vztyčených v gestu vítězného V na Škroupově náměstí v Praze, Betonový pomník ve formě 3D fonetického záznamu známé věty „Pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí“ na jednom z nádvoří Pražského hradu nebo velká červená srdce před Rudolfinem.
07.01.2012 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4854 článků)

To bylo o fous! V Rakousku dokázali zastavit 500letou vodu!

 
VIDEO: Ty snímky zarazily během týdne snad všechny Čechy. Dunajem se valila 500letá voda, přesto někteří Rakušané dál v klidu kosili trávu na svých zahradách. Dunaj totiž pořád tekl uvnitř obřích mantinelů vztyčených kolem břehů.
09.06.2013 08:35 |

podobné články

Zorats Karer: Stonehenge v Arménii

 
Uprostřed Arménie se nachází náhorní plošina, kde stojí několik vztyčených balvanů soustředěných do tvaru kruhu. Některé z velkých kamenů...
25.02.2014 10:45 |

podobné články

Další chlapeček z One Direction nezvládá pozornost médií. Podívejte se, jak mu ruply nervy!

 
Během krátké výměny vztyčených prostředníků mezi členem rozpadajícího se boybandu One Direction Louisem Tomlinsonem a paparazzi, číhajícími před hotelem v londýnské čtvrti Soho, zazněl výraz fuck tolikrát, že by záviděl i Tarantino.
14.05.2015 14:11 |

podobné články

Osobnosti: Louis Tomlinson (54 článků)

Čína bude trestat autory erotických SMS zpráv

 
Úřady v centrální Číně se rozhodly trestat autory erotických textových zpráv. Odesílatel zprávy s lechtivým obsahem na neznámé telefonní číslo může jít do vězení až na pět dní. Napsal to v úterý čínský deník China Daily.
12.08.2009 09:00 |

podobné články

Šikanózní návrhy na insolvenci lze trestat, Nejvyšší soud určil pravidla

 
Podávání šikanózních insolvenčních návrhů, jejichž cílem může být například nekalé poškození konkurence, je možné trestat jako vydírání, pomluvu či další trestné činy. Rozhodl o tom ve středu Nejvyšší soud (NS), když schválil průlomové rozhodnutí, které vyjde ve Sbírce zákonů a bude vodítkem pro obecné soudy v takovýchto případech.
21.10.2015 12:05 |

podobné články

Němci vtrhli do hotelu a po autech zabavili boháčům i diamant

 
Účastníci závodu Diamond Race v hotelu překvapila policie. Po autech jim zabavila i diamant.
04.09.2009 15:45 |

podobné články

Policisté dopadli muže, který vykrádal tašky ponechané v autech

 
Pražští policisté dopadli šestačtyřicetiletého muže podezřelého z vykrádání tašek odložených v zaparkovaných autech především v centru metropole. Do vozidel se měl údajný pachatel dostávat zablokováním dálkového zamykání speciálním zařízením. Vykradené tašky pak vracel na místo. Na policejním webu o tom dnes informoval mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.
28.09.2014 15:55 |

podobné články

PIRÁTI SILNIC: Mladíci v luxusních autech riskují životy českých řidičů

 
Jsou mladí, milují rychlost, nemají zábrany a riskují životy. Nejen své, ale i ostatních lidí na silnici. Parta mladíků v nadupaných autech natáčí videa svých šílených jízd a pak je umisťuje na internet. Případem už se zabývá policie.
18.01.2015 15:21 |

podobné články

V Kosovu zaútočili na české policisty v autech: Rozstříleli jim přední skla

 
Neznámý útočník v neděli střílel na vozy české policejní jednotky v Kosovu. Nikdo nebyl zraněn. Oznámilo to dnes české policejní prezidium na svém webu. Ve dvou autech jeli čtyři čeští policisté, jeden německý policista a tlumočník. Střelec zasáhl vozy do čelního skla, podle policie byla asi použita zbraň menšího kalibru.
25.05.2015 12:00 |

podobné články

Polonahý feťák skákal v Plzni po autech: Z hluboké rány na ruce mu lezly šlachy

 
Opravdu rušnou noc za sebou mají příslušníci městské policie Plzeň a lékaři záchranné služby. Po městě tu naháněli totálně zfetovaného muže, který v amoku skákal po autech a lezl do zahrad domů.
19.08.2015 13:35 |

podobné články

Německo navrhuje trestat nezodpovědné země ztrátou dotací

 
Pomoci by mělo zpřísnění rozpočtové disciplíny jednotlivých států. Německo navrhuje trestat nezodpovědné země ztrátou dotací z evropských peněz nebo zrušením hlasovacího práva v EU.
21.05.2010 20:15 |

podobné články