Článek

Konec sprosťáren ve Sněmovně? Zazní-li vulgarismus, předsedající odejde

 
Vedení dolní komory parlamentu chce zlepšit nevalnou politickou kulturu debat poslanců při projednávání zákonů. Šéfové Sněmovny se proto dohodli, že jakmile zazní nějaký vulgarismus, zvednou se a odejdou, čímž přeruší jednání.
07.10.2015 18:46 |

podobné články

Podobné články

Auto plné sprosťáren: Víme, kdo s ním jezdí!

 
Aha! odhalilo, kdo jezdí s autem plným sprosťáren, o němž jsme včera informovali. Bentley za čtyři miliony s nápisy »Smrt fízlům« a »Polibte mi prdel« patří známému budějovickému podnikateli Tomáši B. (42).
10.05.2011 12:10 |

podobné články

V Praze zazní filmové melodie ze Star Treku, Jurského světa nebo seriálu Ztraceni

 
V únoru se v pražském Rudolfinu bude konat galakoncert filmové hudby. Zazní filmové melodie od Michaela Giacchina, který složil hudbu pro sci-fi Star Trek, animák Úžasňákovi, dobrodružný snímek Jurský svět nebo dnes již kultovní seriál Ztraceni. Skladby zazní v podání Filmové filharmonie.
19.01.2016 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Michael Giacchino (2 články)

Generátor sprosťáren! Přítel slavné české zpěvačky vyhrožuje lidem a zase uráží exmanželku

 
Jeden by si řekl, že když muž podvede svou ženu, odejde za milenkou a plánuje s ní společnou budoucnost, těžko bude dál na manželku žárlit a nadávat jí, když si najde kamaráda. Jenže Josef Rychtář  (54) , milenec Ivety Bartošové  (46) , si přes rozvod stále na Darinu Novou  (55) dělá vlastnická práva. Poslechněte si, jak neskutečně vulgárně si muž, který pořád dokola opakuje, že si Ivetu vezme za ženu, došlápl na přítele své ženy!
28.03.2013 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6675 článků)

Konec sprostotám ve sněmovně. Až padne sprosté slovo, stane se toto

 
Pokud budou řečnící poslanci používat ve Sněmovně například vulgarity nebo ostré invektivy, předsedající budou v krajních případech přerušovat schůzi. Dohodlo se na tom nedávno vedení dolní komory. ČTK to dnes řekl její předseda Jan Hamáček (ČSSD).
07.10.2015 19:26 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (633 článků)

Vy jste to tady vytunelovali, hřmělo ve sněmovně. Nikdo z vlády ráno nepřišel

 
Poměrně vtipně začali dnes poslanci dopolední, tedy písemné interpelace. Když totiž chtěl předsedající schůze Lubomír Zaorálek (ČSSD) přečíst omluvy členů vlády, málem mu spadly brýle. Zjistil totiž z omluvního protokolu, že do sněmovny nikdo z ministrů dnes vlastně nepřišel. Jeho věta „přeji dobré ráno a aha, z vlády tady nikdo není“ tak zněla poměrně úsměvně. Jenže tato situace není ve sněmovně žádnou novinkou.
20.09.2012 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2394 článků)

Vy jste to tady vytunelovali, hřmí ve sněmovně. Nikdo z vlády nepřišel

 
Poměrně vtipně začali dnes poslanci dopolední, tedy písemné interpelace. Když totiž chtěl předsedající schůze Lubomír Zaorálek (ČSSD) přečíst omluvy členů vlády, málem mu spadly brýle. Zjistil totiž z omluvního protokolu, že do sněmovny nikdo z ministrů dnes vlastně nepřišel. Jeho věta „přeji dobré ráno a aha, z vlády tady nikdo není“ tak zněla poměrně úsměvně. Jenže tato situace není ve sněmovně žádnou novinkou.
20.09.2012 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2394 článků)

Komunista Filip vypnul Kalouskovi ve sněmovně mikrofon

 
Poslanci se ve sněmovně pěkně pohádali o historii Evropy a západních hodnotách. Dokonce se dostali až k tomu, kdy a vlastně proč začala v Evropě druhá světová válka. Hádka se nakonec vyostřila natolik, že předsedající schůze Vojtěch Filip (KSČM) vypnul mikrofon šéfovi klubu TOP 09 Miroslavu Kalouskovi. „Je mi líto, přihlásil jste se k faktické poznámce a za vámi je celá řada přihlášených,“ řekl Filip ostře Kalouskovi, který za bušení lavic svou řeč sice domluvil, ale již mimo mikrofon. Poslanci přitom projednávali asociační smlouvu mezi Evropskou unií a Ukrajinou. Bod ale nakonec přerušili.
12.02.2015 14:16 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6347 článků) , Vojtěch Filip (957 článků)

Používáte slova, která neznám, vznesl námitku Kalousek. A i jinak bylo ve sněmovně veselo

 
Předseda TOP 09 Miroslav Kalousek se dnes ve sněmovně po delší době opět navážel do předsedající schůze Jaroslavy Jermanové (ANO), a to kvůli slůvku „empire“. To se sice v dolní komoře občas používá, ale protože je málo frekventované, Kalousek toho využil, aby Jermanovou zesměšnil. „Já slovo ‚empajr‘ neznám, co to je?“ tázal se jí v jednacím sále výsměšně. Poslanci se přitom dohadovali o změnách v orgánech Poslanecké sněmovny a určitou roli tady sehrál právě Kalousek.
16.12.2015 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6347 článků)

Skandál premiéra Rusnoka: Ty vo*e, zemřel Mandela! Ty vo*e, kdo tam pojede?

 
Zrodila se další velká ostuda naší politické elity! Premiér Rusnok si pustil ve Sněmovně pusu na špacír: "Ty vo*e, teď ještě zemřel Mandela. Ty vo*e já jsem ve strachu, abych ještě nemusel jet tam.. to je dálka jako prase... Ty vo*e, kdo to zaplatí?" Tenhle proslov plný sprosťáren má doslova hitový potenciál. Kam se hrabe Ivánku, kamaráde. Rusnokův projev je prošpikovaný řadou autentických hlášek. Tohle prostě musíte slyšet!
07.12.2013 13:45 |

podobné články

Jandová: Ukázala fanouškům zadek!

 
Marta Jandová (35) je rebelka každým coulem. V porotě SuperStar chrlí jeden vulgarismus za druhým, německým fanouškům zase ukázala nahý zadek!
30.09.2009 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Marta Jandová (883 článků)

Fuck you, vzkázal Schwarzenegger sokovi. Vetoval zákon

 
Kalifornský guvernér Arnold Schwarzenegger se příliš nemaže s politickými odpůrci. Nebo je jeho vulgarismus jenom náhoda?
29.10.2009 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Arnold Schwarzenegger (544 článků)

Arnold Schwarzenegger zašifroval do svého veta vzkaz I Fuck You

 
SACRAMENTO (Famous) – Guvernér státu Kalifornie má skutečně smysl pro humor. A dokáže odkázat své politické protivníky do patřičných mezí nejen tím, že jejich zákony prostě vetuje. Arnold Schwarzenegger navíc zašifruje do dopisu vzkaz I Fuck You. Vulgarismus však v dopise nikde přímo neuvidíte. Tedy pokud se nepodíváte na první písmena stojící na každém řádku vlevo. Čtená pod sebou vytvořila v jednom vetu pro demokratické poslance onen vulgární vzkaz.
30.10.2009 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Arnold Schwarzenegger (544 článků)

Kalousek v klubu kokotů: Vyznejme svůj kokotismus

 
Ministr financí Miroslav Kalousek (TOP09) loni v květnu označil pár členů z české pirátské strany za kokoty. Na hlavu ministra se následně snesla vlna kritiky za jeho vulgarismus, ale našli se i lidé, kteří jeho výroky pochopili jako nadsázku a aby ho podpořili, založili klub kokotů. Miroslav Kalousek se zde stal „Arcikokotem.“
26.08.2011 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6347 článků)

Zeman je Král čůráků a podporují ho jen čůráci, myslí si slavný novinář z Reflexu

 
Prezident Miloš Zeman prý podnikl puč, když místo premiéra, který by měl podporu Parlamentu, jmenoval „svého kámoše Rusnoka“. Své kamarádíčky prý jmenuje jako monarcha, kterým se evidentně cítí. Tímto krokem se prý definitivně odřízl od všech slušných lidí a novinář Jiří X. Doležal se zamyslel, kdo tohoto reprezentanta proletariátu ještě může podporovat. Odpovědí na jeho úvahy byl vytečkovaný vulgarismus.
27.06.2013 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20157 článků) , Jirka Doležal (242 článků) , Jiří Král (51 článků) , Jiří Král (51 článků) , Jiří Doležal (242 článků)

Sdružení podpořilo Kalouska ve výrocích o "komunistickém fízlovi"

 
Místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek žádá Sněmovnu, aby zrušila verdikt mandátového a imunitního výboru, podle kterého se má omluvit Zdeňkovi Ondráčkovi (KSČM) za slova o komunistickém fízlovi. Kalousek trvá na tom, že nejde o vulgarismus. Soudí, že koaliční většina ve výboru se snaží potlačit určitý názor.
25.09.2014 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6347 článků)

Kalousek: Slovo komunistický fízl není žádný vulgarismus

 
Projev na 17. schůzi Poslanecké sněmovny dne 25. 9. 2014
25.09.2014 13:05 |

podobné články

Výstup jsem si připravoval, sprostý jsem byl jen jednou, hájí se Zeman

 
Prezident Miloš Zeman se na kritiku ruské kapely Pussy Riot v nedělních Hovorech z Lán připravoval. Řekl to v rozhovoru pro středeční Blesk. Jediný vulgarismus, který v rozhlasu použil sám, se týkal jeho nesouhlasu se služebním zákonem. Odmítl zároveň, že by rozhovorem chtěl odvést pozornost od svých výroků v Číně či návratu z Číny letadlem pronajatým společnostmi PPF a J&T;.
05.11.2014 06:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20157 článků)

Zeman je pořád při chuti. Rozhlas kvůli němu porušil zákon

 
Český rozhlas porušil zákon, když nechal prezidenta Zemana mluvit sprostě, rozhodla Rada pro rozhlasové a televizní vysílání. "Vulgarismus je nejkratší cesta, jak zkrátit debatu s blbcem," hájil se Zeman na tiskové konferenci. Poslední dny pokračuje prezident v razantní jízdě, v níž svými kroky a výroky dráždí nejen své odpůrce a domácí i zahraniční média.
19.11.2014 15:26 |

podobné články

Krnáčová promluvila v ČT: O debilech, zločinném spiknutí a homosexuálech

 
Pražská primátorka Adriana Krnáčová (ANO) usedla do křesla hosta pondělních Událostí, komentářů České televize. Promluvila o tunelu Blanka, Prague Pride i o dohadování v koalici. Z jejích úst mimo jiné zaznělo, že slovo debil či debilové nepovažuje za vulgarismus. Znovu také promluvila o možném zločinném spiknutí.
10.08.2015 22:26 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Krnáčová (638 článků)