Článek

Konec Slavíků v Čechách: Božský Karel nasadil tak vysokou laťku, že by ji nepřeskočil ani Sergej Bubka!

 
KOMENTÁŘ: V nejlepším by se mělo skončit. 50. ročník divácké ankety Český slavík do příchodu Karla Gotta (76) zaváněl totalitní hnilobou. Nebýt moderátora Libora Boučka, jehož trefné glosy osvěžily zatuchlý opar jak nejdražší difuzér, tak by člověk myslel, že se propadl o nejméně třicet let dozadu. Ale pak přišel Gott a svou pokorou vůči fanouškům a děkovnou řečí, která většině vehnala slzy do očí, ZABIL!
30.11.2015 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4326 článků) , Libor Bouček (386 článků)
Podobné články

Syn slavného otce Bubka si v Newportu poprvé zahraje turnaj ATP

 
Sergej Bubka mladší dosáhl ve své tenisové kariéře významného milníku.
06.07.2010 17:45 |

podobné články

Bubka vypadl z okna a ošklivě se potloukl. Teď se vrací k tenisu

 
Čtrnáct měsíců po pádu z třetího patra pařížského bytu a těžkém zranění si Ukrajinec Sergej Bubka mladší znovu zahrál tenisový zápas.
08.01.2014 20:55 |

podobné články

VIDEO: Neříkej hop, dokud jsi nepřeskočil! Platí to i v basketu

 
Neříkej hop, dokud jsi nepřeskočil. Přesně tohle platí pro basketbalistu Los Angeles Lakers Nicka Younga.
28.03.2014 08:45 |

podobné články

OBRAZEM: Když pan Božský přestane být božský. Poznáváte slavné krasavce?

 
Ani hollywoodští krasavci nezastaví čas. Pokud nedřou v posilovně a neinvestují do péče o své tělo, může řada fanynek zjistit, že ten, před jehož plakátem omdlévala, vypadá jako Pepa od vedle. Další články k tématu: Ze svalnatého Gladiátora Crowea je pořádný cvalík Keanu Reeves pořádně přibral a v Cannes ukázal dvojitou bradu VIDEO: Božský je Božský jen v Sexu ve městě. V reálu se štítí podat ruku
28.05.2013 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Keanu Reeves (57 článků)

Pan Božský Chris Noth si vzal matku svého čtyřletého syna

 
Muž, jehož milovala hlavní hrdinka Sexu ve městě, už není k mání. Herec Chris Noth se už před Velikonocemi v tajnosti oženil na Havaji se svou dlouholetou přítelkyní Tarou Wilsonovou. Pár má čtyřletého syna Oriona, který nesl na svatbě prstýnky. Další články k tématu: VIDEO: Božský je Božský jen v Sexu ve městě. V reálu se štítí podat ruku Hrdinky Sexu ve městě se chovaly jako ve filmu, jen Božský byl odbožštělý VIDEO: Hvězdy Sexu ve městě zdraví Česko, od podzimu budou na DVD
13.04.2012 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Chris Noth (24 článků) , Tara Wilson (4 články) , Tara Wilson (4 články)

Slavný mílař proti fenomenálnímu tyčkaři. Atletika si ve středu zvolí nového šéfa

 
V dějišti blížícího se mistrovství světa bude zítra zvolen nový prezident Mezinárodní asociace atletických federací (IAAF). Mírným favoritem je bývalý slavný britský mílař Sebastian Coe, bez šancí však není ani jeho soupeř, fenomenální ukrajinský tyčkař Sergej Bubka. Vzhledem k událostem posledních týdnů bude ústředním tématem volby boj proti dopingu. 
18.08.2015 14:41 |

podobné články

Osobnosti: Sebastian Coe (5 článků)

Syn Sergeje Bubky vypadl z okna pařížského bytu

 
Ukrajinský tenista Sergej Bubka vypadl v Paříži z okna svého bytu ve třetím patře. Syn legendárního skokana o tyči utrpěl několik zlomenin, jeho stav je ale stabilizovaný.
01.11.2012 20:45 |

podobné články

Slavičí perly: Vilhelmová a Dyk jako pár, rudý souboj Bílé a Farné

 
Slavnostní předávání Slavíků pro nejúspěšnější hudební hvězdy osvěžily momenty, které se v průběhu roku jen tak nevidí. Milenecké páry se přestaly skrývat, vyrojily se i nové lásky a těhotenství a sokyně z branže se vyzbrojily dráždivými modely. Další články k tématu: Slavíky má osvědčená trojka Kabát, Bílá, Gott. Boduje už popáté v řadě Český slavík v poločase: Gott, Bílá i Kabát mohou obhájit vítězství Na Slavíky mě léta nepozvali, říká Lenka Filipová Michal David bojkotuje předávání Slavíků, urazil se kvůli reportáži MÓDNÍ POLICIE ze Slavíků: chloupky v podpaží i matrjoška po česku
27.11.2011 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1217 článků) , Lenka Filipová (109 článků)

Karel Šíp prozradil, že mu hudební kariéru zničil František Ringo Čech

 
Jeden z nejlepších českých moderátorů, bavičů a textařů Karel Šíp býval baskytaristou a měl i svou kapelu. Tu ale rozpustil dřív, než se stačila prosadit. Může za to František Ringo Čech a Karel Šíp mu to měl tehdy hodně za zlé. Další články k tématu: Karel Šíp: Politici jsou rizikoví hosté, proto si je do pořadu nezvu Karel Šíp oslavil narozeniny knižně, Gott mu sepsal báseň Karel Šíp o Janu Krausovi: Je to rebel, občas možná bez příčiny Karel Šíp se pěkně zapotil. Nepřišli mu fotbalisti Karel Šíp: Takhle vypadala moje řecká svatba! Partička s Ondřejem Sokolem má znovu šanci vyhrát TýTý
19.04.2013 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Karel Šíp (299 článků) , Jan Kraus (1001 článků) , Ondřej Sokol (265 článků) , František Ringo Čech (145 článků) , Karel Gott (4326 článků) , Ondřej Kraus (32 článků)

Božský Karel na rockovém festivalu: Včelkou Májou rozparádil 12 tisíc mladých!

 
Tak tohle nejspíš nikdo nečekal! Božský Karel si dnes odbyl svou festivalovou premiéru a mladí fanoušci na Rock for People mu přichystali pořádné překvapení. Takovou těžko popsatelnou atmosféru Slavík nejspíš ještě nezažil.
04.07.2013 22:10 |

podobné články

Božský Karel Gott slaví 77. narozeniny! Odhalte 77 jeho největších tajemství

 
Karel Gott, nejslavnější český zpěvák a držitel neuvěřitelných 40 zlatých slavíků, právě dnes slaví své 77. narozeniny. A důvod k oslavě má velký, v minulých měsících totiž porazil zákeřnou rakovinu mízních uzlin a naplno se vrací do života. Blesk Slavíkovi ze srdce gratuluje a nabízí vám k pročtení 77 zajímavostí, které jste o něm asi netušili.
14.07.2016 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4326 článků)

To vás dostane do kolen: Božský Karel Gott si nasadil kapuci, tmavé brýle a změnil se v drsného rappera

 
Kdo by to byl do Mistra řekl? Mnohonásobný Zlatý a Český slavík Karel Gott  (73) opět dokázal, že má velký smysl pro humor a umí si udělat legraci sám ze sebe.
11.09.2012 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4326 článků)

Božský Karel Gott to rozjel: Mejdan podle mistra!

 
Večer cen TýTý si manželé Gottovi dokázali proměnit v Božský mejdan! Karel (74) bavil celou společnost a Ivana (38) zářila na všechny strany jako klenot.
07.04.2014 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4326 článků)

Nightwork na Slavíku vyměkli: Konec s pornem a rebelií!

 
Ajajaj, tak to jsme od teplákové partičky Nightwork čekali víc. Laťku už nasadili dost vysoko, ale bohužel jí moc dlouho neudrželi. Zatímco na loňských Slavících se nebáli Blesk.cz říct o Dádě Patrasové, že souloží s jezevčíkem, letos se odmítli na kameru jakkoli vyjádřit.
27.11.2011 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Dáda Patrasová (833 článků)

Na olomoucké výstavě Flora mají pórek Lancelot

 
Fakír, President, Lancelot, Bubka, Ironman a dokonce ani Dexter nechybí na poslední letošní výstavě Flora v Olomouci. Čeští zelináři totiž, aby obstáli v konkurenci řetězců, dávají svým výpěstkům svérázné názvy. Přesvědčit se o tom mohou návštěvníci podzimní etapy výstavy Flora, která nyní probíhá v areálu olomouckého výstaviště.
13.10.2011 16:20 |

podobné články

Nervózní moderátor Libor Bouček: Přepsal scénář Slavíků! Kvůli Gottovi!

 
Pořádné drama čeká moderátora letošních Slavíků Libora Boučka (34). Do poslední chvíle totiž asi nebude vědět, jestli do Státní opery dorazí také Karel Gott (76), bojující s rakovinou mízních uzlin.
13.11.2015 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4326 článků) , Libor Bouček (386 článků)

Nervózní moderátor Libor Bouček: Přepsal scénář Slavíků! Kvůli Gottovi!

 
Pořádné drama čeká moderátora letošních Slavíků Libora Boučka (34). Do poslední chvíle totiž asi nebude vědět, jestli do Státní opery dorazí také Karel Gott (76), bojující s rakovinou mízních uzlin.
18.11.2015 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4326 článků) , Libor Bouček (386 článků)

Ochrnutí v přímém přenosu: mladík nepřeskočil auto a bezvládně šel k zemi

 
Jeden z nejsledovanějších německých televizních pořadů, soutěžní show Wetten, dass...?, zažil drama v přímém přenosu. Soutěžící, který chtěl s pružinami na nohou přeskočit pětkrát auto, ztratil balanc, skončil na kapotě a po dopadu na zem zřejmě ochrnul.
05.12.2010 20:00 |

podobné články

Neslav, dokud nejsi v cíli! Motorkářka dostala pořádnou lekci

 
Meghan Rutledgeová (18) měla na dosah vítězství v závodě Moto X v rámci X - Games v Los Angeles, ale zapomněla na přísloví "nekřič hop, dokud jsi nepřeskočil".
10.08.2013 10:05 |

podobné články