Článek

Konec Šlachtových kovbojů a návrat do temných dob mafiánské politiky

 
Hra kolem Roberta Šlachty a jeho Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu skončila. Šlachta je "na pracáku" a za měsíc jeho útvar přestane existovat. Politická bitva, která kvůli reformě rozhořela, je také u konce. Přesto by nebylo moudré pustit celou situaci ze zřetele.
10.07.2016 21:50 |

podobné články

Podobné články

Snoubenka Semira Gerkhana z Kobry 11 zrušila svatbu, bála se temných sil

 
Německý herec Erdogan Atalay (50), který se proslavil jako neohrožený dálniční policista Semir Gerkhan z kultovního seriálu Kobra 11, se měl ženit. Ze svatby nakonec sešlo kvůli jeho snoubence Katjou Ohneck (40). Ta se totiž bála temných sil a svatbu na poslední chvíli odvolala.
27.06.2017 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Erdogan Atalay (5 článků) , Semir Gerkhan (9 článků)

Boss newyorské mafiánské rodiny Gambino dopaden

 
Policie ve středu zatkla 14 členů newyorské mafiánské rodiny Gambinů včetně jejího bosse.
21.04.2010 16:25 |

podobné články

Hnus, mafiánské kšeftaření, pečení holubi do úst. Ransdorf odpovídal čtenáři

 
Hnus a mafiánské kšeftaření. Těmito slovy se komunistický europoslanec vyjádřil na adresu uprchlíků, když jednomu ze čtenářů serveru ParlamentníListy.cz psal o zemích, kde „létají pečení holuby do úst“.
11.08.2015 21:31 |

podobné články

Marii (†25) našli mrtvou před jejím domem: Smrt kvůli mafiánské rodině?

 
Před nedávnem dokončila studium na vysoké škole, čekala ji zářná budoucnost. Marii ovšem našli v neděli mrtvou pod okny jejího bytu. Pětadvacetiletá Italka spáchala sebevraždu údajně kvůli své mafiánské rodině.
06.04.2017 16:20 |

podobné články

Návrat koltů k pasu. V Texasu chtějí zrušit zákaz viditelného nošení zbraně

 
Texas plánuje připravit nový zákon, který povolí viditelné nošení zbraní. Přestože je stát symbolem kovbojů třímajících své pistole zavěšené u pasu, od 70. let 19. století je v něm zakázáno nosit střelnou zbraň veřejně. Nový zákon má snížit kriminalitu tím, že údajně zločince zbraň u boku vystraší. 
06.06.2015 11:26 |

podobné články

Osobnosti: Texas Texas (137 článků)

Konec demokracie, návrat totality... Odborář fackuje vyvolávače temných sil

 
Je jedno, kdo ty volby vyhraje, ale přeji si, aby se členové našeho odborového svazu měli dobře – předeslal šéf Asociace samostatných odborů Bohumír Dufek. Rozhovořil se ale i o zbytečné mobilizaci proti „temným silám“ a nepoučitelnosti Čechů.
26.10.2013 08:05 |

podobné články

Motokrosaři létali nad hlavami kovbojů

 
Vyprodaná aréna ve Stampede Parku v kanadském Calgary oslavila vítězství Australana Robbieho Maddisona ve druhém dílu seriálu motokrosového Red Bull X-Fighters World Tour 2009.
01.06.2009 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Robbie Maddison (8 článků)

Stetson - klobouk nejslavnějších kovbojů i prezidentů

 
Elegantně zprohýbaný klobouk Stetson se díky nadčasovému designu stal symbolem amerického ducha.
05.05.2010 00:40 |

podobné články

Trendy Jaro/léto 2010: Sexy rock’n’roll je zase tady!

 
Momentální móda lobuje za eleganci, ať už v přísné nebo glamour koketní podobě. Zároveň oprašuje námořnický styl, country romantiku, vzpomíná na svět kovbojů. A také pamatuje na rockový styl, který ze scény prakticky nemizí, jen se mění jeho podání. To, co nosila mladá Madonna, teď obléká její patnáctiletá dcera Lourdes.
07.05.2010 04:15 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků)

Šokující zpověď ženy, která 30 let pracovala na vnitru. I s detaily

 
ROZHOVOR Na Ministerstvu vnitra vládnou nejhorší poměry za posledních třicet let. V úřadech tam mezi civilními zaměstnanci prý jako černá ruka řádí komando adrenalinových kovbojů, bývalých policistů, které do funkcí dosadil ministr Jan Kubice. To bez obalu říká propuštěná kontrolorka Helena Bartůňková, která v resortu po uvedenou dobu pracovala, takže ví, o čem mluví.
30.09.2012 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kubice (680 článků)

Šokující zpověď ženy, která 30 let pracovala na vnitru. I s detaily

 
ROZHOVOR Na ministerstvu vnitra vládnou nejhorší poměry za posledních třicet let. V úřadech tam mezi civilními zaměstnanci prý jako černá ruka řádí komando adrenalinových kovbojů, bývalých policistů, které do funkcí dosadil ministr Jan Kubice. To bez obalu říká propuštěná kontrolorka Helena Bartůňková, která v resortu po uvedenou dobu pracovala, takže ví, o čem mluví.
30.09.2012 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kubice (680 článků)

S podzimními klobouky oživíte šatník

 
Pokud si myslíte, že klobouk na hlavu patří jen v parných dnech, aby vás ochránil před sluncem, pak vězte, že letošní podzim všechno vyvrátí. Klobouky se stávají tak trochu nutností, připomínají staré dobré časy kovbojů i ...
01.10.2012 06:45 |

podobné články

Po tajemných stopách vaqueros: 7 fascinujících fotek ze života mexických kovbojů

 
Když Werner Segarra v roce 1981 poprvé přijel do "Mexika":http://www.extra.cz/nestesti-v-mexiku-ridic-monster-trucku-najel-behem-letecke-show-do-divaku-zustalo-po-nem-trinact-mrtvych, ještě netušil, že zde najde svou životní vášeň. To, co začalo jako obyčejný semestrální výměnný pobyt, nakonec přerostlo v patnáct let trvající fotografický projekt.
09.03.2014 19:55 |

podobné články

Americké rodeo trochu jinak! Takhle se krotí koně pod kapotou

 
Americké rodeo není jen stádo rozběsněných býků a parta kovbojů v klobouku. The Offroad Championship neboli TORC je závod plný skvělých aut se stádem rozbouřených koní pod kapotou, které se pokouší krotit ti nejlepší piloti.
19.10.2014 14:35 |

podobné články

Jake Gyllenhaal: Nikdo jsme netušili, jak úspěšná bude Zkrocená hora

 
Když v prosinci 2005 vstoupil do kin snímek Zkrocená hora, nikdo z tvůrců netušil, jak bude přijat a jak úspěšným a nadčasovým se stane. Příběh lásky dvou kovbojů a pozadí homofobní americké společnosti nezestárl ani po deseti letech. Nicméně Jake Gyllenhaal dnes přiznává, že ho ani ve snu nenapadlo, jak slavný se díky němu stane.
11.12.2015 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Jake Gyllenhaal (75 článků)

Indiáni jsou tady!

 
Možná každý kluk, možná každá holka, ale určitě každý táta, děda snil být jako dítě indiánem. Indiány pro svět objevil Kryštof Kolumbus a vlastně to tak celé popletl, když si u břehů Ameriky myslel, že se dostal do Indie. V knihovně žádného kluka nechyběla alespoň jedna „indiánka“, která svého čtenáře přenesla do světa indiánů, kovbojů, psanců a salonů s půvabnými dívkami. Na stránky knih tak vtrhli postupem časů hrdinné a čestné kmeny Apačů, Mohykánů, Meskalérů a bojovné kmeny Ponků , Siouxů či Kajovů. Kdo nerad ztrácel čas nad knižkou, ten se mohl vydat do kina, kde na filmovém plátně dostal knižní hrdina tu správnou podobu, ať to byl Vinetou nebo Old Shaterrhand nebo prostořeký Sam Hawkins.
05.05.2017 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Kryštof Kolumbus (20 článků)

Léto bez sporáku? Recepty z kotlíku!

 
Na vodě, na táboře nebo klidně i na zahradě si můžete užít romantiku a vyměnit sporák za kotlík a ohniště. Nebojte se, i v jednom hrnci se dá vykouzlit chutná krmě a ještě si přitom můžete zavzpomínat na dobrodružství trampů a kovbojů.
21.08.2017 12:10 |

podobné články

Loučíte se s prázdninami? Vyzkoušejte tyhle kotlíkové recepty!

 
Na vodě, na táboře nebo klidně i na zahradě si můžete užít romantiku a vyměnit sporák za kotlík a ohniště. Nebojte se, i v jednom hrnci se dá vykouzlit chutná krmě a ještě si přitom můžete zavzpomínat na dobrodružství trampů a kovbojů.
28.08.2017 08:10 |

podobné články

OS KOVO: Karneval dětí se zrakovým postižením podpořily i kovácké odbory

 
Děti v kostýmech indiánů, kovbojů, rozličných zvířat, pirátů, akčních hrdinů, princezen a dalších pohádkových postav, zaplnily v úterý v podvečer konferenční sál českobudějovického hotelu Clarion. Konal se zde totiž letošní Indiánský karneval, který pro své děti a jejich kamarády uspořádala Mateřská škola pro zrakově postižené.
07.03.2018 21:55 |

podobné články