Článek

Konec nezdravého solení? V Japonsku vynalezli vidličku, která navozuje slanou chuť

 
Japonští vědci představili vidličku, která dokáže vytvořit v ústech iluzi slané chuti. Vidlička vysílá po stisknutí tlačítka elektrický signál, který stimuluje na jazyku receptory slané chuti. Uvedl to list The Daily Telegraph.
01.04.2016 11:35 |

podobné články

Podobné články

Jak získat zpět ztracenou chuť na sex?

 
Chuť na sex se tu a tam vytratí ze života snad každé ženy. Ne vždy je ale na místě svádět tento stav na stres v práci, únavu ze všech povinností či nepříznivé počasí. Faktorů, díky kterým doslova ze dne na den ztratíte chuť na sex či jakékoli jiné intimní aktivity, je daleko více a pokud tuto situaci chcete řešit, je potřeba jim přijít na kloub. Pokud i vy postrádáte chuť na sex, určitě si nenechte ujít následující řádky. Prostřednictvím dnešního článku vám poradíme, jak ztracenou chuť na intimnosti s přítelem, partnerem, manželem či milencem znovu objevit a třeba se i po dlouhé době konečně oddat nekonečné rozkoši. Jdete s námi do toho? Co nejčastěji zabije chuť na sex? Antikoncepce! Antikoncepce by se jinak dala nazvat i největší zabiják jakýchkoli sexuálních chutí. V dnešní době je užívání pilulek velice moderní a tento způsob ochrany před nechtěným početím volí nespočet žen či dívek. Pokud chuť na sex postrádáte, vaše pozornost by se měla v první řadě ubírat směrem antikoncepčního platíčka. Podívejte se na nežádoucí účinky a pokud vás nechuť k sexu trápí již delší dobu, rozhodně nebude od věci poradit se s gynekologem o jiné variantě. Sex jako políčko na seznamu Napsat si sex na seznam? Jasně, proč ne! Samozřejmě po vás nechceme, abyste si tuto příjemnou povinnost zaznamenali jako upozornění do mobilu či diáře – co kdyby si toho někdo všiml – ale určitě není špatné na něj pamatovat. Zkuste se jeden den dostat do postele o něco dříve – nebudete tak unavené a možná, že si s partnerem užijete tolik očekávané chvilky ve dvou. Nestresujte se O chuť na sex můžete přijít i tehdy, kdy se vystavíte zbytečnému stresu. Nejlepší, co můžete udělat, je dopřát si příjemný relax před sexem s partnerem. Ať už to bude vana plné horké vody, chvilka strávená... Čtěte více Příspěvek Jak získat zpět ztracenou chuť na sex? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.11.2015 07:25 |

podobné články

Konec solení jídla. Revoluční vidlička vyvolává slanou chuť elektrickým proudem

 
Vynálezce hodlá nyní pracovat na příboru, který ošálí i milovníky cukru.
15.04.2016 10:10 |

podobné články

Pražští radní projednají rušení automatů i solení chodníků

 
Pražští radní na svém dnešním zasedání projednají novelu vyhlášky, která by umožnila solení namrzlých chodníků. Řešit také budou, proč dosud ministerstvo financí nezačalo v Praze rušit videoloterijní terminály (VLT), tedy jeden z druhů výherních automatů.
15.11.2011 06:50 |

podobné články

Zázrak! Už nemusíte solit a to díky jedinečné vidličce…

 
S novým vynálezem, který by měl omezit, až úplně zrušit solení, přišla japonská univerzita. Jedná se o neuvěřitelnou vidličku, která…
06.07.2016 05:05 |

podobné články

Radnice Prahy 4 brojí proti opětovnému solení silnic a chodníků v zimním období

 
Radnice Prahy 4 nesouhlasí s myšlenkou na opětovné zavedení solení silnic a chodníků v zimním období, se kterým počítají městští radní v návrhu novely vyhlášky. S postojem městské části seznámil agenturu Mediafax ve čtvrtek zástupce starosty Jiří Bodenlos (ČSSD).
01.12.2011 20:00 |

podobné články

Pražští pejskaři vytáhli do války! Chtějí v zimě zakázat solení chodníků!

 
"V ulicích Prahy":http://www.extra.cz/tema/praha se před blížící se zimou rozhořela brutální válka. A sice válka o sůl. Na jedné straně stojí rozzlobení pejskaři, kteří tvrdí, že solení ulic ničí přírodu a především tlapičky jejich domácích mazlíčků.
18.09.2014 13:05 |

podobné články

Cizinec se vetřel na hotelový raut: Ostraze bodl vidličku mezi oči

 
Na Praze 7 došlo v sobotu ráno k bizarnímu zločinu. Zřejmě hladový Litevec chtěl zdarma posnídat na hotelovém rautu. Ochrance, která mu v tom bránila, zabodl vidličku mezi oči a pak se ji pokusil pracovníkovi bodnout i do břicha. Teď mu hrozí deset let!
10.12.2014 13:07 |

podobné články

Nejpraštěnější dieta světa: Večeře jen »na vidličku«!

 
Nový trend mezi dietami pochází z Francie a nese jméno »Le Forking«. Název je odvozen od anglického výrazu pro vidličku – »fork«.
29.07.2011 12:05 |

podobné články

Deset let měl muž v žaludku umělohmotnou vidličku, potíže začala dělat teď

 
Ačkoli se to může zdát nemožné, Brit Lee Gardner před deseti lety omylem spolkl umělohmotnou vidličku a navíc na to v podstatě zapomněl. A když ho koncem července letošního roku začal bolet žaludek, měl křeče a zvracel krev, ani ho nenapadlo, že by to mohlo s vidličkou souviset. Lékařům ale netrvalo dlouho a ztracený kus příboru našli a z těla mu ho vyoperovali.
22.08.2012 21:05 |

podobné články

Spolkl vidličku: Měl ji v žaludku 10 let!

 
Zvracel krev a měl křeče. Proto Lee Gardnera (40) z britského Cudworthu odvezli do nemocnice. Překvapení lékaři pak v jeho žaludku objevili plastovou vidličku, kterou spolkl před 10 lety.
25.08.2012 15:40 |

podobné články

Bolestivá sexuální praktika! Důchodci vytáhli VIDLIČKU z penisu

 
Lékaři vytáhli postaršímu muži z penisu deseticentimetrovou vidličku, kterou si tam strčil ve snaze dosáhnout sexuálního uspokojení.
20.08.2013 07:55 |

podobné články

To muselo bolet: Důchodce (70) z Austrálie si narval do penisu vidličku!

 
Proti gustu žádný dišputát, což platí i o masochismu, ale nic se nemá přehánět. Své o tom ví důchodce z Austrálie (70), který si narval 10 cm dlouho vidličku do svého přirození. Skončil v nemocnici, kde mu ji vyndali obzvlášť bolestivým způsobem.
20.08.2013 09:40 |

podobné články

Sexuální úchylka vilného dědečka: Do penisu si narval vidličku! Detailní foto v uvnitř!

 
Lékaři v australské Canberře přijali do nemocnice muže (70), který si stěžoval na krvácení z penisu. Když nemohli najít jeho příčinu, přiznal, že si do orgánu strčil 10 cm dlouhou vidličku a nemůže ji vytáhnout!
21.08.2013 16:35 |

podobné články

Sexuální úchylka vilného dědečka: Do penisu si narval vidličku! Foto uvnitř

 
Lékaři v australské Canberře přijali do nemocnice muže (70), který si stěžoval na krvácení z penisu. Když nemohli najít jeho příčinu, přiznal, že si do orgánu strčil 10 cm dlouhou vidličku a nemůže ji vytáhnout!
21.08.2013 16:50 |

podobné články

Žena si nacpala 100 tisíc do konečníku, skončila v nemocnici

 
Když jsme nedávno vydali "článek o úchylném důchodci":http://www.extra.cz/neuveritelne-tomuhle-muzi-museli-z-penisu-vytahnout-deseticentimetrovou-vidlicku, kterému museli lékaři z penisu vytáhnout deseticentimetrovou kovovou vidličku, jedna z našich čtenářek to komentovala slovy "co si ty lidi nestrčí do penisů, análů a vagín, to je neskutečný". A měla naprostou pravdu.
04.09.2013 10:10 |

podobné články

Auvajs! Muž si vrazil vidličku do penisu! FOTO

 
Chtěl se vzrušit a místo toho putoval na operační sál. Sedmdesátiletý Australan si ve snaze dosáhnout sexuálního uspokojení strčil do penisu vidličku a ta už nešla vytáhnout!
09.10.2013 12:30 |

podobné články

Nemůže počít? Může za to cholesterol!

 
Vysoká hladina nezdravého cholesterolu je strašákem zdraví už řadu desetiletí. Ale zatímco se spojuje většinou pouze se zdravím srdce a cév, podle amerických lékařů negativně ovlivňuje také plodnost. Zvláště u žen. Ty, které mají hladinu nezdravého cholesterolu vysokou, mají s početím problémy častěji. A ještě horší situace platí u párů, v nichž mají vyšší hladinu cholesterolu žena i muž.
26.05.2014 09:05 |

podobné články

Japonci vynalezli oblek, ve kterém se cítíte na 75 let

 
Užitečných vynálezů není nikdy dost. A těch zbytečných? Těch bývá vždy více než dost. Experty jsou v tomto směru asi Japonci, kteří vyrábí ty nejšílenější věci s nepopsatelným nadšením. Poté, co nedávno představili oblek, ve kterém muži mohli zjišťovat, jaké to asi je být těhotný, vynalezli nyní úbor, ve kterém mladý člověk zjišťuje, jaké to asi bude, až mu bude 75 let.
07.01.2012 13:00 |

podobné články

Američané v šoku: Hamburgery vynalezli v Číně už před 2 000 let!

 
Američané nepochybují o tom, že jsou hamburgery jejich národním pokrmem, který dali světu. Jenže ačkoli je nejznámější řetězec s rychlým občerstvením prodávajícím právě karbenátek v žemli z USA, historikové nesouhlasí s tím, že pokrm vynalezli Američané. Už dvě stě let před Kristem ho totiž prodávali na ulici v Číně.
14.04.2015 15:05 |

podobné články