Článek

Konec hyperaktivního ministra s gejzíry nesourodých nápadů

 
Do Marcela Chládka (47) se při nástupu do funkce vkládalo hodně nadějí. O funkci velmi stál, sám byl kantor a připravoval se na ni i jako senátor a stínový ministr, zatímco pro mnohé jeho předchůdce funkce ministra školství spíš jen zbyla. Premiér Bohuslav Sobotka ve čtvrtek uvedl, že chce Chládka odvolat.
29.05.2015 04:15 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9472 článků) , Marcel Chládek (609 článků)
Podobné články

VIDEO: Gejzíry v Praze jak na Islandu. Praskl horkovod

 
Kdo chce vidět gejzíry, nemusí jezdit ani na Island. Pražané ale radost z havárie parovodu nemají.
25.01.2010 12:30 |

podobné články

To by byl úplný rozklad. Babišův návrh na zásadní změnu v našem státě způsobil rozruch

 
POLITOLOGOVÉ Možná už v příštích sněmovních volbách budeme volit jinak než dosud. Čím dál vážněji se mezi politiky, zejména mezi těmi z Babišova hnutí ANO, začíná mluvit o změnách volebního systému směrem k většinovému, které by podle jeho zastánců měly znamenat konec nesourodých vládních koalic a slabých vlád, které v České republice vedou k politickým krizím a předčasným volbám.
06.01.2014 09:20 |

podobné články

Nemohla mít děti, zápasila s alkoholem a podlehla rakovině: S touhle talentovanou zpěvačkou (✝45) se osud nemazlil

 
Malá postava, klučičí look, temperament hyperaktivního dítěte a silný dravý hlas. To vše bylo svého času vlastní dívce, jejíž pěvecká kariéra se začala na počátku sedmdesátých let vyvíjet velmi slibně. Zpívala duety s Gottem i Neckářem a pravidelně se objevovala v televizi. Pak přišly osobní problémy a všemu byl konec.
12.10.2015 08:00 |

podobné články

Bývalý politik Kroupa popsal, co se může stát uvnitř Sobotkovy vlády

 
ROZHOVOR Někdejší známý politik, dnes vysokoškolský učitel, politolog Daniel Kroupa považuje novou vládu premiéra Bohuslava Sobotky za těžko předvídatelnou, především kvůli nečitelnému hnutí ANO, které se podle něj skládá z dosti nesourodých osobností. Ale to prý neznamená, že by kabinet nemohl vydržet celé čtyřleté volební období.
31.01.2014 07:40 |

podobné články

MZ: Dětské tábory nejčastěji chybují ve stravování a ubytování dětí

 
Skladování nesourodých potravin nebo jejich prošlá lhůta spotřeby, poškozený nábytek, či nepořádek v ubytovací části zařízení. Právě to byly největší nedostatky, které odhalily podrobné kontroly hygieniků na letních dětských rekreacích. Z celkem 1940 nahlášených zotavovacích akcí v České republice jich hygienici za první prázdninový měsíc stihli důkladně prověřit již více než polovinu, konkrétně 1065, a uložili 31 pokut za rovných 20 800 korun.
19.08.2014 09:50 |

podobné články

Lála (ODS): 100 dní koalice na Praze 6 – čas stagnace a planých slibů

 
Před pár dny uplynulo sto dní, kdy byla na ustavujícím zastupitelstvu zvolena nová rada městské části Praha 6 složená z pěti zcela nesourodých politických subjektů.
16.03.2015 19:31 |

podobné články

Řezník Havlíček: Levicový dobroserný komplex nás může přivést do záhuby

 
ROZHOVOR Podle klatovského řezníka Pavla Řezníčka dochází ke střetu naprosto nesourodých civilizací, z nichž jedna vyniká naprostou intolerancí k té naší. Naše pseudohumanistická společnost odmítá identifikovat nepřítele. Tak nás raději nazývá xenofoby, nácky a rasisty. Prezident Zeman je výrazným konzervativcem. Jeho prioritou je rodina a vlast. To říká plzeňský senátní kandidát Řezníček ze Soukromníků.
20.07.2016 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Řezníček (7 článků) , Pavel Řezníček (32 článků)

Sporerovi a Most jako první v novém pořadu Novy s Terezou Pergnerovou

 
REPORTÁŽ V domě, kterému se říká blok 601 a stojí v Lidické ulici na sídlišti Výsluní v Mostě, bylo v lednu 2016 vidět neznámé lidi. Šlo o jedince dvou zdánlivě nesourodých skupin.
03.01.2017 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Pergnerová (433 článků)

Kong: Ostrov lebek je povedené béčko. Hlavní hrdina jde po megaopici a netuší, proč ještě nebyl v Praze.

 
Sladká 70. léta je třeba okořenit pořádným dobrodružstvím. To si myslí tým nesourodých týpků, kteří se vypraví na neprobádaný ostrov, aby v mlze a ohni našli nepoznané… Pokud je nezdolají obludy a strach. Čeho se bojí představitel hlavní role filmu Kong: Ostrov lebek Tom Hiddleston, prozradil Blesku v exkluzivním rozhovoru.
09.03.2017 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Tom Hiddleston (42 článků)

Gejzíry vody končily na silnici. Vodaři: "To je normální"

 
Od pondělí byli lidé na pražském Barrandově v okolí filmových ateliérů bez vody.
11.08.2009 11:25 |

podobné články

V Praze bouřka lámala stromy, voda zatopila část Karlína

 
Bouřka, která se v neděli vpodvečer přehnala nad Prahou, zatopila sklepy a garáže a lámala stromy. V Karlíně nestačila brát kanalizace vodu, a ta zatopila silnici. Kanály vytvořily gejzíry. Bouřka trvala jen zhruba hodinu, ale byla velmi silná.
09.06.2013 21:10 |

podobné články

Sexperimentátorka: Když se to umí, dokáže každá žena stříkat jak fontána! Jak na mokrý orgasmus?

 
Klára Vrbíková je blogerka a odvážná sexperimentátorka, která se nestydí podělit o pikantní zážitky a postřehy týkající se vztahů. Ve svém pravidelném blogu se vás pokusí přesvědčit o tom, že když nejde o sex, nejde o nic! Dnes půjde o gejzíry!
06.11.2015 23:21 |

podobné články

NASA možná objevila vodu na měsíci Jupitera. Podle vědců je tam oceán

 
Pod ledovou krustou na Jupiterově měsíci Europa je asi voda. Záběry pořízené díky Hubbleovu teleskopu odhalily možné vodní gejzíry, informoval dnes americký Národní úřad pro letectví a vesmír (NASA).
26.09.2016 22:35 |

podobné články

Robert Malecký: Udavač zahradníkem, spalovačka mrtvol Karla a gejzíry smíchu a nemravnosti

 
Kam Rus nemůže, strčí mráz. Staré české úsloví vysvětluje to, co se děje tam venku, ale dává i vodítko k vysvětlení některých zdejších sociopolitických jevů. Per analogiam: Kam Klaus nemůže, strčí Zemana, kam Zeman nemůže strčit Vodičku, strčí Srpa. Dosaďte si sami libovolně, podle vkusu každého soudruha. A nyní už o něčem úplně jiném.
23.01.2017 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Zeman (279 článků) , Karel Vodička (1 článek)

Další dílek do záhady Enceladu

 
Maličký Saturnův měsíc si po nás připravil nové překvapení: Nedaleko od míst, kde z jeho "tygřích pruhů" tryskají obří gejzíry, zaznamenala sonda Cassini teplotní anomálie. Co znamenají?
17.03.2017 21:40 |

podobné články

Rozpálené ulice letních měst by šly zchladit i bez vody, zjistili vědci

 
Jak v extrémním horku ulevit obyvatelům města a zároveň při tom neplýtvat vodou? Tento oříšek se pokoušeli rozlousknout experti v Paříži. Mnohé ulice francouzské metropole se totiž během červnové vlny veder proměnily v bazény a ze stovek požárních hydrantů se staly městské gejzíry.
24.07.2017 09:30 |

podobné články

Záhadu ohřevu Enceladu pomohli rozluštit i čeští vědci

 
Oceánský měsíc Saturnu, Enceladus, dlouho představoval velkou záhadu. Jak je možné, že i malinký měsíc s průměrem odpovídajícím zhruba délce ČR si pod ledovou slupkou udrží kapalný oceán a má aktivní gejzíry? Teď už na to zřejmě známe odpověď a pomohli ji najít i čeští geofyzikové.
09.11.2017 18:15 |

podobné články

Ráj pro děti: Brno otevírá venkovní areál největšího herního centra v republice

 
Gejzíry, fontánky, podzemní chodby, dobrodružné výpravy po provazovém žebříku, či seskok ze čtyřmetrové výšky. To je jen velmi skromný výčet toho, co čeká na návštěvníky Bruno family parku v Brně. Největší zábavní park v tuzemsku o víkendu slavnostně otevře své brány venkovního areálu.
13.04.2018 14:45 |

podobné články

Sobotka: Snížení daně u piva je marketingový tah

 
Snížit DPH u sudového piva je marketingový tah na podporu elektronické evidence tržeb (EET), prohlásil v pátek premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD). O nápadu ministra financí Andreje Babiše (ANO) chce jednat. Šéf kabinetu ale znovu zdůraznil, že daň by se měla snížit spíše u některých potravin. S Babišem o jeho nápadu zatím nediskutoval.
29.01.2016 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12418 článků) , Bohuslav Sobotka (9472 článků)