Článek

Komunista o noční show lídra TOP 09: Když šel Kalousek vykonat svou „potřebu“, zamaskoval to přestávkou. Celé to stálo občany přes dva miliony

 
Exministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09) splnil svůj slib a obstrukcemi dosáhl svého. Vládě se prozatím nepodařil prosadit zákon o vyšším zdanění hazardu. Schůze Poslanecké sněmovny totiž byla krátce po půlnoci přerušena, a to po čtyřhodinovém Kalouskově monologu.
07.10.2015 10:21 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (5960 článků)
Podobné články

Komunista o noční show lídra TOP 09: Když šel Kalousek vykonat svou ,,potřebu", zamaskoval to přestávkou. Celé to stálo občany přes 2 miliony

 
Exministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09) splnil svůj slib a obstrukcemi dosáhl svého. Vládě se prozatím nepodařil prosadit zákon o vyšším zdaněním hazardu. Schůze Poslanecké sněmovny totiž byla krátce po půlnoci přerušena, a to po čtyřhodinovém Kalouskově monologu.
07.10.2015 10:16 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (5960 článků)

Většinu Indek znásilní, když jdou vykonat potřebu na ulici!

 
Žijí v otřesných podmínkách a ve svých domovech nemají ani toalety! Když jdou vykonat potřebu ven, stávají se Indky ze státu Bihár velmi často oběťmi sexuálního násilí. Za znásilněním stojí jednoduše nedostatek toalet!
10.05.2013 09:10 |

podobné články

Umělec zamaskoval pyramidu v Louvru

 
Francouzský umělec, který si říká JR, nechal „zmizet“ skleněnou pyramidu v Louvru. Nejedná se však o žádný kouzelnický trik, pouze ji zamaskoval vytištěným obrazem vzadu stojícího paláce.
29.05.2016 00:30 |

podobné články

Mrtvý komunista, dobrý komunista, napsal kulturní šéf Respektu po smrti Ransdorfa. Teď se kaje a vysvětluje, jak to vzniklo

 
Vedoucí kulturní rubriky Respektu Jan H. Vitvar se jal vysvětlovat, co stálo v pozadí jeho poznámky zveřejněné na sociální síti Twitter po smrti komunistického europoslance Miloslava Ransdorfa: Mrtvý komunista, dobrý komunista. Ačkoli prý osobně klade rovnítko mezi komunisty a nacisty, uznává, že byl jeho výrok zkratkovitý.
30.01.2016 21:06 |

podobné články

Osobnosti: Miloslav Ransdorf (575 článků)

„Mrtvý komunista, dobrý komunista.“ Po úmrtí Ransdorfa z KSČM to prohlásil tento novinář

 
Jan H. Vitvar z Respektu pojal smrt komunistického europoslance Miloslava Ransdorfa skutečně „po svém“. Na sociální síti Twitter zvolal: „Mrtvý komunista, dobrý komunista.“
22.01.2016 18:31 |

podobné články

Osobnosti: Miloslav Ransdorf (575 článků)

Mrtvý komunista, dobrý komunista, napsal novinář Respektu o Ransdorfovi. Celá věc má mrazivé pokračování

 
Vedoucí kulturní rubriky časopisu Respekt Jan H. Vitvar dle svých slov, za tweet „mrtvý komunista, dobrý komunista“ o smrti komunistického europoslance Miloslava Randsorfa, čelil výhrůžkám fyzickou likvidací. Kdosi mu také položil na stůl v baru papírek se vzkazem „mrtvý novinář, dobrý novinář“. Jeho autorka nyní vystoupila z ilegality a ještě jednou se do Vitvara tvrdě opřela.
04.02.2016 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloslav Ransdorf (575 článků)

Kalousek odvolal lídra ostravské TOP 09. A zmínil podezření z domácího násilí

 
Ostravská kandidátka TOP 09 má nového lídra. Původní jednička, revizní lékař Martin Piperek byl v těchto dnech volebním zmocněncem odvolán. Novým lídrem se stal moderátor Aleš Juchelka, který byl dosavadní volební dvojkou. Dnes to potvrdil místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek. Piperka podle svých slov odvolal osobně, když se počátkem týdne stal zmocněncem ostravské organizace. Piperek to ale odmítá a tvrdí, že žádné změny nenastaly.
03.10.2014 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Juchelka (9 článků) , Miroslav Kalousek (5960 článků)

V Praze to páchne močí. Primátor Hudeček z TOP 09 zjednává nápravu

 
Praha chce zatočit s močením na veřejnosti. Informuje o tom server Novinky.cz, kterému záměr potvrdil primátor Prahy Tomáš Hudeček (TOP 09). Strážníci ale mluví o tom, že zákon dovoluje dětem do 15 let vykonat potřebu téměř kdekoli a zároveň prý pamatuje i na případ krajní nouze.
17.09.2013 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Hudeček (650 článků)

Umělec se rozhodl přetvořit noční můry dětí ve fotografie. Z těch výsledků nebudete klidně spát!

 
Když jste dospělí, "noční můry jsou o dost jiné":http://www.extra.cz/8-detskych-hororovych-hrdinu-kvuli-kterym-mate-dodnes-nocni-mury, než jak vypadaly, když jste byli dětmi. Dnes se vám zdá o tom, že jste ztratili peněženku se všemi doklady nebo přišli pozdě do práce. Noční můry dospělých se skládají spíše z praktických hrůz, které se mohou stát každému, zatímco "děti mají noční můry skutečně něco jako ryzí horory":http://www.extra.cz/20-panenek-ktere-byste-si-do-pokojicku-nedaly-o-tomhle-se-vam-bude-zdat.
13.07.2014 13:05 |

podobné články

Starosta Poděbrad: Otupěli jsme! Bestiální hrůzy s většinou z nás už téměř ani nezamávají

 
Chápu potřebu pomáhat, ale nikdo mě nemůže nutit, abych se těmito chvályhodnými akty současně sám lehkomyslně zbavoval vlastní svobody a bezpečnosti, říká Ladislav Langr (Volba pro Poděbrady). V rozhovoru, který poskytl naší redakci, se zamýšlí nejen nad možnými riziky spojenými s uprchlickou krizí a terorismem. Zhodnotil ale také současný stav demokracie a svěřil se nám i se svou prognózou budoucího vývoje společnosti. Ačkoliv dostal několik nabídek kandidovat v krajských volbách, rozhodl se dát nyní přednost práci na radnici. ,Mám jasnou představu, co dobrého pro Poděbrady vykonat. Obtíž je ale v tom, jak se k tíženému cíli dostat.“ Jaké hlavní priority si vytyčil pro nadcházející rok?
20.12.2015 11:51 |

podobné články

Neštěstí v Rakousku: Češka spadla ze srázu, když chtěla vykonat potřebu

 
Devětadvacetiletá Češka se ve čtvrtek večer těžce zranila, kdy se zřítila ze svahu v rakouské oblasti Pinzgau nedaleko Salcburku. S odvoláním na místní policii to dnes oznámila agentura APA.
26.12.2014 12:00 |

podobné články

Mladá Češka se zranila při pádu v Rakousku: Zřítila se ze srázu, když chtěla vykonat potřebu

 
Devětadvacetiletá Češka se ve čtvrtek večer těžce zranila, kdy se zřítila ze svahu v rakouské oblasti Pinzgau nedaleko Salcburku.
26.12.2014 13:20 |

podobné články

Britové si budou moci ulevit u pisoárů přímo na ulici

 
Ulice v britském městě Eastleigh pustošené rozjívenými muži opouštějícími kluby a hospody a ulevujícími si všude, kde je to možné, budou brzy vybaveny zvláštními kontejnery. K nim mohou při malé potřebě přistoupit a zdarma potřebu vykonat. Navíc budou pánové jednat ekologicky. Jejich moč se totiž v kontejneru změní na biohnojivo.
21.03.2010 15:25 |

podobné články

Obchodníci vymysleli důmyslný trest pro močící výtržníky, kropí je vodou

 
Obchod dvou Američanů v Allentownu v Pensylvánii se v minulosti stával častým terčem kolemjdoucích, kteří si potřebovali odskočit na malou. Protože už měli obchodníci neustálého zápachu a špíny dost, rozhodli se močící vandaly trestat po svém. Kdokoliv se teď rozhodne vykonat potřebu u jejich obchodu, dostane nemilosrdnou studenou sprchu. Informuje o tom server myfoxphilly.com.
05.08.2012 14:10 |

podobné články

Modelka Bar Refaeli předváděla močení na pisoárech

 
Pánové by na toaletách byli asi hodně překvapeni, kdyby se vedle jejich pisoáru objevila půvabná izraelská kráska "Bar Refaeli":http://www.extra.cz/tema/bar-refaeli (28). Vykonat potřebu vedle tak půvabné modelky by určitě nebylo jednoduché.
07.06.2013 23:15 |

podobné články

Osobnosti: Bar Refaeli (163 článků)

Hrůza! Prohlédněte si muže, který se potřísnil výkaly a úchylně sledoval ženy na toaletách. Z vnitřku WC!

 
Tvář, na kterou se díváte, patří Kennethovi Websteru Enlowovi z amerického městečka Tulsa. Je mu 52 let a očividně jde o vytříbeného gurmána. Nemyslíme tím tak úplně, že rád pojídá jídla v luxusních restauracích, ale má poněkud jinou exkluzivní zálibu. Rád leze dovnitř suchých záchodů, zanoří se do zásobárny výkalů a sleduje nahoře ženy, které jdou vykonat potřebu.
14.07.2013 15:45 |

podobné články

To je děs! Prohlédněte si muže, který se potřísnil výkaly a úchylně sledoval ženy na toaletách. Z vnitřku WC!

 
Tvář, na kterou se díváte, patří Kennethovi Websteru Enlowovi z amerického městečka Tulsa. Je mu 52 let a očividně jde o vytříbeného gurmána. Nemyslíme tím tak úplně, že rád pojídá jídla v luxusních restauracích, ale má poněkud jinou exkluzivní zálibu. Rád leze dovnitř suchých záchodů, zanoří se do zásobárny výkalů a sleduje nahoře ženy, které jdou vykonat potřebu.
14.07.2013 22:50 |

podobné články

Nedělní sloupek: Na záchod za dvacku

 
Je s podivem, že vykonat základní lidskou potřebu na veřejném místě stojí přibližně tolik, jako dvě čokoládové tyčinky či třináct rohlíků.
15.09.2013 09:10 |

podobné články

Co dělají v Indii proti lidem močícím na ulici? Také na ně močí, jenom ve velkém. Podívejte se!

 
Všichni jsme se nejspíš někdy ocitli v situaci, kdy se nám chtělo tak moc na "záchod":http://www.extra.cz/tema/zachod, že jsme museli vykonat potřebu někde venku. Pokud by se vám ale zachtělo odskočit si na malou v "indické":http://www.extra.cz/tema/indie Bombaji, měli byste si to velice rychle rozmyslet. Mají tam totiž speciální techniku, jak se s takovými "močícími":http://www.extra.cz/tema/moceni lidmi vypořádat.
17.05.2014 07:10 |

podobné články