Kometa žije, Litvínov první mečbol nevyužil. Série se vrací na sever Čech

Hokejisté brněnské Komety nechtějí svou kůži prodat lacino. Ve čtvrtém semifinále proti Litvínovu zvítězili 4:1 a snížili stav série hrané na čtyři vítězství na 1:3.
31.03.2015 20:41 |

Sparta se topí! Šok! Vítěz základní části tápe a Kometa má mečbol!

Chlapci z Holešovic, vy jste neměli na ten Prezidentský pohár sahat! Sparťané coby vítězové základní části hokejové extraligy při přebírání trofeje odhodili pověrčivost a teď, ve čtvrtfinále play off, prohrávají s Brnem 2:3 na zápasy. Kometa má mečbol!
18.03.2012 12:15 |

Kometa odvrátila první mečbol, poprvé porazila Zlín a snížila ve finálové sérii na 1:3

Hokejisté Komety Brno porazili ve čtvrtém finále play off extraligy Zlín 3:1 a snížili stav série na 1:3. Domácí odvrátili první mečbol soupeře zejména díky útočníkovi Jakubu Koreisovi, který dnes jeden gól vstřelil a na dvou brankách se podílel asistencí. Druhou šanci získat Masarykův pohár bude mít Zlín v pátek v domácím prostředí.
22.04.2014 21:40 |

Berdych měl mečbol, titul v Marseille ale nakonec nezískal

Český tenista Tomáš Berdych v Marseille první titul v sezoně nezískal. Šestý hráč světa v nedělním finále s domácím Jo-Wilfriedem Tsongou nevyužil v tie-breaku druhého setu mečbol a prohrál 6:3, 6:7 a 4:6.
24.02.2013 17:10 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1385 článků) , Jo-Wilfried Tsonga (57 článků)

Berdych měl mečbol, ale Djokovičovi stejně podlehl

Tenista Tomáš Berdych prohrál svůj úvodní zápas na Turnaji mistrů. Český hráč nevyužil v souboji se světovou jedničkou Novakem Djokovičem mečbol a se Srbem v Londýně prohrál 6:3, 3:6 a 6:7.
22.11.2011 00:15 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1385 článků) , Novak Djokovič (533 článků)

Štěpánek nevyužil mečbol a v třísetové bitvě veteránů padl

To je velká škoda. Radek Štěpánek měl ve čtvrtfinále turnaje v Bogotě proti Karlovičovi z Chorvatska v tie-breaku druhého setu mečbol, ale nevyžil jej a nakonec prohrál ve třech setech 6:3, 6:7, 4:6.
25.07.2015 09:05 |

Osobnosti: Radek Štěpánek (824 článků)

Třinec ROZSTŘÍLEL Litvínov a má mečbol

Oceláři deklasovali v pátém čtvrtfinálovém utkání play off Litvínov 6:1 a vedou v sérii 3:2, Liberec porazil Slavii 2:0 a snížil stav série na 2:3.
12.03.2011 21:25 |

Koalice Piráti a Strana zelených navrhla vyškrtnout kandidátku hnutí NOVÝ SEVER: Tají své financování a porušuje zákon

Koalice Pirátů a Strany zelených podala ke Krajskému soudu v Ústí nad Labem návrh na vydání rozhodnutí o zrušení registrace kandidátní listiny hnutí NOVÝ SEVER pro volby do zastupitelstva Ústeckého kraje. Učinila tak po zjištění, že politické hnutí NOVÝ SEVER nesplnilo základní povinnost dle zákona č. 424/1991 Sb., o sdružování v politických stranách a v politických hnutích, když Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky nepředložilo výroční finanční zprávu za rok 2015. Následně Poslanecká sněmovna svým usnesením č. 1232 ze 47. schůze ze dne 25. května 2016 požádala vládu, aby do 30. září 2016 podala návrh k Nejvyššímu správnímu soudu na pozastavení činnosti politického hnutí NOVÝ SEVER.
30.08.2016 09:25 |

Hokejisté Vítkovic odvrátili první finálový mečbol

Hokejisté Vítkovic vyhráli ve čtvrtém finále nad Třincem 5:4 po samostatných nájezdech a odvrátili první finálový mečbol Ocelářů. Zápas rozhodl hned v první sérii penalt Ondrej Šedivý. Hosty dělilo 30 sekund od titulu, o výhru je při power play půl minuty před koncem třetí třetiny připravil Klimek. Série bude pokračovat pátým zápasem v úterý v Třinci.
09.04.2011 21:40 |

Litvínov BOJUJE, doma SROVNAL sérii s Třincem

Litvínov porazil na domácím ledě i podruhé Třinec a srovnal čtvrtfinálovou sérii na 2:2, Slavia má po výhře 4:3 nad Libercem mečbol.
10.03.2011 20:40 |

Pittsburgh deseti góly odvrátil první mečbol Philadelphie

Velmi přesvědčivým způsobem odvrátili hokejisté Pittsburghu v play off NHL první mečbol Philadelphie. Ve čtvrtém utkání rozstříleli Flyers na jejich ledě 10:3 a snížili stav série na 1:3.
19.04.2012 08:55 |

New Jersey vyhrálo v Los Angeles 3:1 a odvrátilo první mečbol

Hokejisté New Jersey zůstávají ve hře o Stanleyův pohár. Devils i díky brance českého útočníka Patrika Eliáše dokázali zvítězit ve čtvrtém utkání finálové série play off na ledě Los Angeles 3:1 a odvrátili první mečbol soupeře. O tom, že si Kings musí na premiérový zisk Stanleyova poháru ještě počkat, rozhodl v čase 55:29 vítěznou trefou Adam Henrique. Páté utkání se hraje v hale New Jersey.
07.06.2012 09:55 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (248 článků)

Třinec rozdrtil Zlín 6:1 a odvrátil první mečbol, boj o finále pokračuje

Třinec odvrátil první mečbol Zlína na domácí půdě, semifinále této série extraligového play off ještě neskončilo a půjde do šestého zápasu. Třinec rozhodl o pokračování pěti rychlými góly ze druhé třetiny, Zlín vede v sérii 3:2.
02.04.2013 21:40 |

Lev neproměnil první mečbol. V Jaroslavli prohrál v prodloužení

Hokejisté Lva Praha prohráli ve čtvrtém utkání semifinále Kontinentální ligy na ledě Jaroslavle 2:3 v prodloužení a neproměnili první mečbol na postup do finále. V čase 79:41 rozhodl Sergej Plotnikov. Za stavu 3:1 na zápasy pro jediného českého zástupce v soutěži bude série pokračovat ve čtvrtek v pražské O2 areně.
08.04.2014 21:20 |

Omsk nevyužil první mečbol, Dynamo snížilo na 2:3

Omsk - Dynamo Moskva 2:3, stav série: 3:2
21.04.2012 15:12 |

Kometa odkládá postupové oslavy. Plzeň odvrátila první mečbol

Hokejisté Plzně vyhráli čtvrté utkání semifinále play-off na ledě Komety Brno 3:2, snížili stav série na 1:3 a odvrátili bezprostřední hrozbu vyřazení. Moravský tým bude mít další možnost rozhodnout o postupu v pondělí na západě Čech.
31.03.2012 20:50 |

KHL ŽIVĚ: Omsk nevyužil mečbol, Magnitogorsk srovnal stav série na 3:3

Na tn.cz a na stanici NOVA Sport jste mohli sledovat přímý přenos utkání play off mezi Magnitogorskem a Omskem, v němž domácí tým rozhodl o vítězství 2:1 těsně před koncem a poslal sérii do sedmého zápasu.
19.03.2011 11:45 |