Článek

Komentátor varuje šéfa lidovců Bělobrádka: Máte divoké sny, jenže...

 
Staronový předseda křesťanských demokratů Pavel Bělobrádek na víkendovém sjezdu ve Zlíně vyhlásil ambiciózní plán. Rád by stranu dovedl k patnácti procentům hlasů v celostátních volbách a možná i k tomu, aby se stali stranou nejsilnější. Komentátor Miroslav Korecký k tomu v MF Dnes poznamenává, že je to odvážný plán, který ovšem má jeden až dva velké háčky.
25.05.2015 12:01 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bělobrádek (1496 článků)
Podobné články

Máte sny o sexu nebo při spaní létáte? Bojíte se smrti? 10 věcí, které nevíte o vašich snech

 
Spánek každou noc přinese tajemné sny. Někdo létá, jiný padá a další celou noc prosexuje. A co se zdá vám? Máte sny o smrti? Tak si pojďme naše sny spolu rozebrat!
04.04.2016 11:10 |

podobné články

10 nejčastějších snů: Zdálo se vám o smrti? Máte sny o sexu? Padáte ve snu nebo létáte? Víme, co to znamená, čtěte!

 
Sny mohou prozradit o našem životě mnohé, dokážou odhalit naše touhy, ale poukazují i na to, z čeho máme strach. Psali jsme, u "jakých snů":http://www.extra.cz/prorocke-sny-podle-znameni-zverokruhu-vnimejte-co-se-vam-snazi-rict-vase-podvedomi byste měli zpozornět – dle toho, ve kterém "slunečním znamení":www.extra.cz/horoskop jste se narodili. Víte už také, že noční můry vám pomůže odehnat "lapač snů":http://www.extra.cz/strasi-vas-hororove-sny-a-nocni-mury-a-vite-co-znamenaji-zazente-je-indianskym-amuletem. Dnes se podíváme na to, o čem se nám zdá nejčastěji a co na "vzkazy z podvědomí":www.extra.cz/poradna říká snář.
23.09.2013 07:35 |

podobné články

Komentátor Práva označil Bělobrádka za kapriciózní nevěstu

 
Vývoj kolem koalice ČSSD, ANO a KDU-ČSL se dostal do polohy seriálu latinskoamerického střihu, soudí o povolebním vyjednávání potenciálních partnerů ve vládě komentátor deníku Právo Alexandr Mitrofanov. Minimálně manýry předsedy lidovců Pavla Bělobrádka prý argentinskou telenovelu silně připomínají.
14.12.2013 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bělobrádek (1496 článků)

Co prozradí sny o našem zdraví?

 
Sny vrtají hlavou asi každému. Co ale znamenají? Kde se berou? Máme je brát vážně? Britští vědci přišli s odvážnou teorií: sny neodráží nejen podvědomí člověka, ale i jeho zdraví či skryté schopnosti! Zdá se vám o sexu? Nemusíte jím být hned posedlí – může to jen signalizovat, že jste nadmíru kreativní osobnost... Pojďme se podívat, co za našimi sny vězí!
29.10.2013 05:05 |

podobné články

Nepamatujete si sny? Víme, čím to je!

 
Neurologové z Lyonu se pokusili odpovědět na otázku, proč si někteří lidé pamatují sny výborně, zatímco jiní si je nepamatují skoro vůbec nebo výjimečně. Může za to zřejmě geneticky podmíněná vlastnost mozku, přesněji řečeno aktivita jedné jeho struktury. U osob, které si pamatují sny výborně, je aktivní, u těch, kteří naopak neznají žádné své sny, je během snění neaktivní.
21.02.2014 11:15 |

podobné články

RECENZE: Hodně divoké sny v Rudolfinu

 
Letošní padesátiny slaví výtvarník Jiří Černický v pražském Rudolfinu rozsáhlou výstavou nazvanou Divoké sny. Své noční fantazie sestavuje z druhotně použitých materiálů a ve shánění potřebných rekvizit je doslova mistr.
31.01.2016 14:15 |

podobné články

Lidovci vyloučili Kalendu ze strany za výroky o mrtvých uprchlících

 
Vedení lidovců drtivou většinou hlasů za výroky o mrtvých imigrantech vyloučilo ze strany libereckého člena KDU-ČSL Daniela Kalendu. Jeho názory nejsou podle předsedy lidovců Pavla Bělobrádka slučitelné se stanovami strany. Kalenda měl možnost obhájit se, na jednání ale podle Bělobrádka odmítl přijet.
01.09.2015 17:01 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bělobrádek (1496 článků)

Bělobrádek tvrdí, že Čapí hnízdo škodí vládě

 
Ministr financí a šéf hnutí ANO Andrej Babiš podle vicepremiéra a předsedy lidovců Pavla Bělobrádka potvrdil podezření, že přes svou rodinu účelově přepsal majetek Čapího hnízda. Situace je vážná, snižuje kredit vlády, řekl Bělobrádek ČTK během návštěvy USA. Reakce Bělobrádka se výrazně liší od slov prvního místopředsedy lidovců a ministra zemědělství Mariana Jurečky, který ve středu novinářům řekl, že na Babišovo vysvětlení nemá žádný názor. Ministr financí Sněmovně řekl, že Farmu Čapí hnízdo vlastnili v době získání evropské dotace jeho dvě dospělé děti a bratr jeho partnerky.
24.03.2016 14:21 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12424 článků) , Pavel Bělobrádek (1496 článků)

Zeman přijal Bělobrádka, hovořili o vládě, o lustracích nikoli

 
Prezident Miloš Zeman přijal dnes na zámku v Lánech předsedu KDU-ČSL Pavla Bělobrádka. Podle šéfa lidovců politici hovořili o variantách možného složení vlády a případné podpoře menšinové vlády ze strany KDU-ČSL. Naopak nediskutovali o lustracích, o nichž se Zeman v neděli bavil s lídrem hnutí ANO Andrejem Babišem. Schůzka trvala asi dvacet minut.
25.11.2013 19:22 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12424 článků) , Miloš Zeman (20472 článků) , Pavel Bělobrádek (1496 článků)

Zeman kvůli jednání o koalici přijal Sobotku i Bělobrádka

 
Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka by se s prezidentem Milošem Zemanem ještě do konce roku rád sešel. Na další schůzce by s ním chtěl mluvit o možném personálním složení vlády. Sobotka to řekl po dnešní schůzce se Zemanem, na níž hovořili především o dosavadním vyjednávání o vládě a návrhu koaliční smlouvy. Zeman po Sobotkovi přijal šéfa lidovců Pavla Bělobrádka. 
19.12.2013 17:57 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9472 článků) , Miloš Zeman (20472 článků) , Pavel Bělobrádek (1496 článků)

Zeman kvůli jednání o koalici přijal Sobotku i Bělobrádka

 
Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka by se s prezidentem Milošem Zemanem ještě do konce roku rád sešel. Na další schůzce by s ním chtěl mluvit o možném personálním složení vlády. Sobotka to řekl po dnešní schůzce se Zemanem, na níž hovořili především o dosavadním vyjednávání o vládě a návrhu koaliční smlouvy. Zeman po Sobotkovi přijal šéfa lidovců Pavla Bělobrádka, vyslechl jeho názory na rozložení sil ve vládě a důvody, proč lidovci usilují o Ministerstvo zemědělství.
19.12.2013 20:52 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9472 článků) , Miloš Zeman (20472 článků) , Pavel Bělobrádek (1496 článků)

Andrej Babiš: Pivo a guláš, šťouchanec lidovcům a útok na Bělobrádka za lavičku Václava Havla

 
Asi jsem plácal, přiznal ministr financí Andrej Babiš ohledně toho, že před volbami na mítincích sliboval, že i bez zvýšení daní dokáže během jednoho roku ušetřit desítky miliard korun. Babiš to uvedl v obsáhlém rozhovoru, který poskytl dnešním Hospodářským novinám. Vysvětlil také, proč trvá na zavedení elektronické evidence tržeb, i když v Chorvatsku toto opatření přineslo krach řadě restaurací. A nezapomněl si rýpnout do šéfa koaličních lidovců Pavla Bělobrádka kvůli jeho cestě do Velké Británie na odhalení Havlovy lavičky v Oxfordu.
11.05.2015 10:56 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4811 článků) , Andrej Babiš (12424 článků) , Pavel Bělobrádek (1496 článků)

Veleba přišel do Českého rozhlasu odsoudit Bělobrádka. Narazil na Teličku s moderátorem a dopadlo to takto

 
Senátor za SPO Jan Veleba šel zkraje týdne do Českého rozhlasu dále rozvíjet dle svých slov odpor k uctění památky odsunutých Němců v podání šéfa lidovců Pavla Bělobrádka. Z toho, co se rozpoutalo ve studiu veřejnoprávního média, byl ale hluboce zklamán a rozčílen.
23.07.2015 09:41 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bělobrádek (1496 článků)

Štěch důrazně varuje Bělobrádka: Hrne se na zemědělství, ale může mít problém

 
Poslední překážka ve vzniku vlády ANO, ČSSD a KDU-ČSL bude zřejmě překonána. Poslanec ČSSD Jaroslav Foldyna vnímá ústupek šéfa ČSSD vůči lidovcům jako nutnost, aby vznikla stabilní vláda. Vůči lidovcům ale doporučuje permanentní ostražitost. Předseda Senátu za ČSSD Milan Štěch to bere jako nejzazší ústupek. Ten navíc upozornil na zajímavý fakt, který souvisí s cestou šéfa lidovců do USA.
20.12.2013 16:52 |

podobné články

Osobnosti: Milan Štěch (669 článků) , Jaroslav Foldyna (407 článků)

Šéf lidovců Bělobrádek si pochvaloval výsledky lidovců. Budou mít vlastní klub

 
Předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek si před kamerami České televize pochvaloval senátní výsledky lidovců. Daří se jim. S podporou lidovců kandidoval na Praze 1 emeritní rektor Univerzity Karlovy Václav Hampl. V Přerově zvítězila Jitka Seitlová nad ministrem dopravy Antonínem Prachařem z ANO.
18.10.2014 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bělobrádek (1496 článků) , Pavel Antonín (50 článků)

Merkelová přijala šéfa lidovců Bělobrádka

 
Německá kancléřka Angela Merkelová se v pondělí v Berlíně setkala se šéfem lidovců Pavlem Bělobrádkem. KDU-ČSL se podle svého předsedy chce inspirovat německým sociálně tržním modelem.
16.09.2013 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2095 článků) , Pavel Bělobrádek (1496 článků)

Šéf lidovců Bělobrádek ztratil k Haškovi důvěru

 
Podle šéfa lidovců Pavla Bělobrádka by bylo velmi komplikované jednat s místopředsedou ČSSD Michalem Haškem o společné vládě. Hašek, který přiznal, že veřejně lhal, ztratil podle předsedy KDU-ČSL na důvěryhodnosti.
30.10.2013 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2318 článků) , Pavel Bělobrádek (1496 článků)

U Moravce se střetnou šéfové komunistů a lidovců. Dorazí i Pecina

 
Máme dost policistů? A daří se bojovat s extremismem? Jaké kroky se ještě chystá učinit ministr vnitra Martin Pecina, než skončí ve funkci? A jak to vypadá s budoucí koalicí z pohledu předsedů KSČM Vojtěcha Filipa a šéfa lidovců Pavla Bělobrádka? Nahradí nakonec ve vládě lidovce Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury? Nejen tyto otázky dnes zazní v Otázkách Václava Moravce České televize.
01.12.2013 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Filip (1015 článků) , Martin Pecina (407 článků) , Pavel Bělobrádek (1496 článků)

Agresivita lidovců mě překvapuje, ve vládě být nemusí, nebral si Babiš servítky

 
Pokud KDU-ČSL nestačí dvě ministerstva, je alternativou menšinová vláda soc. dem. a ANO. Novinářům to v reakci na vyjádření šéfa lidovců Pavla Bělobrádka v pátek řekl předseda ANO Andrej Babiš.
13.12.2013 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12424 článků) , Pavel Bělobrádek (1496 článků)