Článek

Komentátor Aktuálně.cz se pozastavil nad Babišovou účastí na Národní

 
"Babiš svíčkující na Národní a přemítající, že rok 89 nesplnil očekávání, to, abych tak řekl, poněkud ambivalentní pohled, že," uvedl na svém Twitteru komentátor serveru Aktuálně.cz Jan Lipold.
17.11.2015 10:51 |

podobné články

Podobné články

Do rozhovoru s Monikou Babišovou „vpadl" Andrej Babiš. A spustil...

 
Magazín Hospodářských novin Víkend přinesl na osmi stranách povídání s Monikou Babišovou, družkou vicepremiéra a ministra financí Andreje Babiše (ANO). Sám autor článku ale na začátku přiznává, že to měl být zcela obyčejný rozhovor. „Nakonec to celé dopadlo jinak,“ zmiňuje. Možná proto, že se do rozhovoru překvapivě připletl sám Andrej Babiš.
16.05.2014 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12389 článků)

Přispíváme na větší šperky pro Moniku Babišovou! Kalousek se pustil do Babiše kvůli biopalivům

 
Miroslav Kalousek se ostře pustil do Andreje Babiše. „Pan továrník“ a jeho Agrofert si prý přijdou díky prodloužení státní podpory biopaliv na miliardy. Návrh půjde do Poslanecké sněmovny, Kalousek varuje, že Babiš vše zařídil tak, aby těžil především on. A že každý přispějeme Babišovi pětistovkou. Na větší šperky pro Moniku Babišovou!
20.03.2015 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12389 článků) , Miroslav Kalousek (6371 článků)

Souboj mezi Agátou a Babišovou! Která z nich umí lépe našpulit? (A co...)

 
Agáta si už na Moniku Babišovou bere sekáček na maso... To se asi bude do Kosteleckých uzenin Andrejovi hodit. Ten moc dobře ví, že kdo šetří, má za milión. Jak to tedy Monika s Aguš má?
08.02.2017 22:35 |

podobné články

Evidentní nesmysl z EU předkládaný Babišovou vládou. Občané budou připraveni nejen o svá práva, ale i o své majetky. Navíc vás to bude stát až 10 miliard. Vědec varuje

 
ROZHOVOR Podle vědeckého pracovníka v oboru přírodních věd Tomáše Vaňka, který se dlouhodobě zabývá otázkou držení zbraní, náklady způsobené implementací směrnice Bruselu o zbraních budou srovnatelné nebo i vyšší než případné sankce za neimplementaci. Parlament by dle něj měl odmítnou zákon předkládaný Babišovou vládou. “Jak může vůbec zákonodárce zplodit takový zmetek a očekávat, že se jím budou občané řídit? Jak má pak mít občan úctu k zákonům?... Řada občanů neodevzdala své zbraně ani v době nacistické okupace, ani v dobách “komunismu”. Neučiní to nepochybně ani nyní,” říká.
20.02.2018 16:15 |

podobné články

Evidentní nesmysl z EU předkládaný Babišovou vládou. Občané budou připraveni nejen o svá práva, ale i o své majetky. Navíc vás to bude stát až deset miliard. Vědec varuje

 
ROZHOVOR Podle vědeckého pracovníka v oboru přírodních věd Tomáše Vaňka, který se dlouhodobě zabývá otázkou držení zbraní, náklady způsobené implementací směrnice Bruselu o zbraních budou srovnatelné nebo i vyšší než případné sankce za neimplementaci. Parlament by podle něj měl odmítnout zákon předkládaný Babišovou vládou. „Jak může vůbec zákonodárce zplodit takový zmetek a očekávat, že se jím budou občané řídit? Jak má pak mít občan úctu k zákonům? Řada občanů neodevzdala své zbraně ani v době nacistické okupace, ani v dobách ‚komunismu‘. Neučiní to nepochybně ani nyní,“ říká.
20.02.2018 16:30 |

podobné články

Komentátor: Kvůli Klausovu naivnímu liberalismu stát selhává a lidé to odnášejí

 
Komentátor Václav Žák se ve svém blogu na Aktuálně.cz pozastavil nad slovy Václava Klause o siláckých, jednoduchých řešeních v podobě prohibice.
23.09.2012 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9025 článků)

Správní soud pozastavil činnost "Bátorovy" Národní strany

 
Nejvyšší správní soud (NSS) na návrh vlády pozastavil činnost nacionalistické Národní strany, za níž v minulosti kandidoval i vysoký úředník na ministerstvu školství Ladislav Bátora.
17.08.2011 15:00 |

podobné články

Komentátor naznačuje, že Zeman je agentem velkoruských zájmů

 
Nad výzvou ruského ministra zahraničí Sergeje Lavrova, aby se Ukrajina změnila z unitárního na federativní stát, se na vlnách Českého rozhlasu Plus zamýšlel komentátor Respektu Jan Macháček. Pozastavil se nad tím, že jako první navrhl federalizaci Ukrajiny před čtrnácti dny český prezident Miloš Zeman.
02.04.2014 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20442 článků)

Políček od Ústavního soudu. Komentátor Jiří X. Doležal se zlobí nad rozhodnutím Ústavního soudu. Chrání práva grázlů, tvrdí

 
Komentátor Jiří X. Doležal se pozastavil ve svém komentáři na serveru Reflex.cz nad nálezem Ústavního soudu. Jak zkonstatoval, přednost mají práva grázlů.
15.09.2017 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Jirka Doležal (244 článků) , Jiří Doležal (244 článků)

Komentátor se pozastavil nad tím, co ve svém projevu pronesl Macron a co prohlásil jen o dva týdny dříve Juncker

 
Komentátor Jan Macháček se v Lidových novinách zamyslel nad tím, zda francouzský prezident Emmanuel Macron najde spojence pro svou vizi Evropy. Macron ji představil tento týden v úterý francouzskému publiku na Sorbonně.
29.09.2017 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (170 článků)

Praha už není v exekuci kvůli sporu s EMS. Obvodní soud exekuci pozastavil

 
Praha už není v exekuci kvůli sporu s firmou eMoneyServices (EMS) ohledně problematického projektu opencard. Obvodní soud pro Prahu 1 ve středu rozhodnutí o exekuci pozastavil. Informaci, kterou první přinesl server aktuálně.cz, potvrdila ČTK primátorka Adriana Krnáčová (ANO). Vedení města už dřív pochybení ve vztahu k EMS odmítlo. Primátorka na začátku týdne představila náhradu opencard – kartu Lítačka.
28.01.2016 15:01 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Krnáčová (655 článků)

Komentátor Petráček se pustil do papeže za jeho slova o strachu a migrantech

 
Nad slovy, které hlava katolické církve pronesla při své návštěvě Polska, se pozastavil v dnešních Lidových novinách jejich komentátor Zbyněk Petráček.
30.07.2016 09:05 |

podobné články

Kalousek a Sobotka se shodli. Zase, pozastavil se Bárta

 
Předseda poslanců Věcí veřejných Vít Bárta po televizní debatě ministra financí Miroslava Kalouska a předsedy ČSSD Bohuslava Sobotky se pozastavil nad jejich shodou nad půjčce Mezinárodnímu měnovému fondu.
29.01.2012 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6371 článků) , Vít Bárta (2829 článků) , Bohuslav Sobotka (9472 článků)

Bílý sex a „ojíždění těla“ ministra Brabce: „Babiš mi odsunul koláčky,“ přiznal

 
Hýřil vtípky, jednou mluvil o ministrovi Stropnickém jako mariňákovi a sobě jako kotlíkáři, Andreji Babišovi vyčítal, že je příliš hubený. Ministr Richard Brabec (ANO) v rozhovoru pro Blesk.cz shrnul víkendový sněm ANO, pozastavil se však i nad tím, že hnutí vyloučilo přes tři stovky členů. A řada lidí z něj má v poslední době zdravotní problémy. On sám si je prý také vědom, že „ojíždí své tělo“. A pozastavil se i nad „bílým sexem“, tedy večerním vyjídáním ledničky.
28.02.2017 05:40 |

podobné články

Osobnosti: Richard Brabec (325 článků)

Pravičák Tomský zmasakroval ČSSD za restituce: Hrajete na pudy spodiny

 
Komentátor Alexander Tomský se na svém blogu na Aktuálně.cz pozastavil nad událostmi kolem církevních restitucí. Podle něj je neuvěřitelné, že demokratická strana - ČSSD - dala takový prostor nejnižším proticírkevním pudům.
23.08.2012 15:10 |

podobné články

Pravičák Tomský zmasakroval ČSSD za restituce: Hrajete na pudy spodiny

 
Komentátor Alexander Tomský se na svém blogu na Aktuálně.cz pozastavil nad událostmi kolem církevních restitucí. Podle něj je neuvěřitelné, že demokratická strana- ČSSD- dala takový prostor nejnižším proticírkevním pudům.
23.08.2012 15:20 |

podobné články

Pozor na Okamuru, můžeme čekat cokoliv, varuje Hvížďala

 
Karel Hvížďala, známý český novinář, spisovatel a komentátor, se pozastavil nad raketovým vzestupem známého českého podnikatele, senátora a kandidáta na prezidenta Tomia Okamury. Na svém blogu na serveru Aktuálně.cz před ním dokonce varuje.
05.11.2012 06:45 |

podobné články

Bárta na jednání VV pozastavil členství, rozloučil se a odešel

 
Po rozsudku vyneseném nad faktickým šéfem strany Vítem Bártou se sešla strana Věci veřejné, aby projednala nastalou situaci. Sám Bárta se na jednání zdržel půl druhé hodiny, během které složil funkci šéfa poslaneckého klubu VV a pozastavil své členství ve straně. Kdo by ho měl ve funkci nahradit zatím není jasné. Jedná se i o výzvě šéfů pražských buněk VV k odstoupení předsedy strany Radka Johna.
13.04.2012 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků) , Vít Bárta (2829 článků)

Pekárek se poslaneckého křesla vzdát nehodlá. Pozastavil ale členství v ODS

 
Nad Romanem Pekárkem, novým poslancem ODS, se stahují mraky. Straníci ho nechtějí ani v ODS, ani ve Sněmovně. Vyzvali ho k odchodu. A Pekárek tak učinil, pozastavil členství ve straně. Poslaneckého mandátu se ale vzdát nehodlá.
09.11.2012 13:25 |

podobné články