Článek

Komentář: Sotva politici propadnou pravdomluvnosti, rozpoutají málem válku

 
Nikdo nikdy nepodezříval politiky z pravdomluvnosti, takže bereme za samozřejmé, že lžou. Tedy: neříkají pravdu, jak tomu říkají oni sami. Je proto legrace, že sotva přestanou aspoň jednou lhát… začnou je hned jiní politici udávat za velezradu a vybízet k rezignaci.
12.02.2016 05:35 |

podobné články

Podobné články

V ANO asi drží bobříka pravdomluvnosti, upozorňuje Bartošek

 
Představitelé hnutí ANO zřejmě začali držet bobříka pravdomluvnosti, komentoval vyjádření místopředsedkyně sněmovny Jaroslavy Jermanové o porušení zákona při schvalování elektronické evidence tržeb další místopředseda dolní komory, Jan Bartošek z koaliční KDU-ČSL. Podle člena ústavněprávního výboru Jana Chvojky by její slova neměla oslabit pozici koalice při případném jednání před Ústavním soudem.
15.02.2016 19:30 |

podobné články

Na vkladních knížkách leží dvě a půl miliardy korun. Letos propadnou

 
Většina vkladů z vkladních knížek na doručitele již byla střadateli vybrána. Přesto na nich stále leží dvě a půl miliardy korun a k těm se nikdo nehlásí. Letos přitom skončí lhůta, do kdy je Česká spořitelna povinna vklady zájemcům vyplácet. Příští rok propadnou. Na každé ze zbývajících knížek leží asi tisíc korun, což lidé považují za tak malé peníze, že se o ně nehlásí ani v časech krize.
05.01.2012 06:40 |

podobné články

USA podporují masovou migraci do Evropy. V případě jaderné války s Ruskem bude Evropa obětním beránkem Ameriky. Idioti. Analytik má pro vás dost znepokojivé zprávy

 
ROZHOVOR Analytik Inštitútu národnej politiky a autor knihy „Súmrak európskej civilizácie. Barbari sa zmocňujú Európy“ Pavel Fendek varuje, že USA napadnou Rusko jen v případě, že budou přesvědčené, že dokážou odvrátit ruskou jadernou odpověď. „Surově řečené, USA rozpoutají válku, pokud budou přesvědčené, že Rusko nebude mít dostatek sil je jaderně zničit, protože tyto síly budou použité na cíle v evropské části NATO.“ Evropa je dle něj obětním beránkem USA.
26.08.2016 15:50 |

podobné články

Klaus mladší v rádiu: Já měl minulý týden fakt strach, že ti šílenci rozpoutají jadernou válku. A v ODS nejsem zdaleka jediný

 
Mateřské školky možná nebudou muset povinně přijímat dvouleté děti. Občanští demokraté totiž v prvním čtení prosadili svůj návrh na změnu školského zákona, který povinnost zavedl. Poslanec za ODS Václav Klaus mladší ve Dvaceti minutách Radiožurnálu hovořil o tom, proč by tak malé děti neměly mateřskou školku navštěvovat, nebo o tom, co je špatného na pěstounské péči. Prozradil také, co si myslí o kritice, kterou sklidil za svá vyjádření k sobotnímu útoku USA, Británie a Francie v Sýrii, který odsoudil.
17.04.2018 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9026 článků)

Pět afrických zemí vyhlásilo totální válku Boko Haram

 
Africké země jsou odhodlány vyhlásit totální válku islamistickému hnutí Boko Haram. "Jsme zde, abychom vyhlásili válku Boko Haram," shrnul výsledky setkání kamerunský prezident Paul Biya. Prezident Čadu Idriss Déby zase hovořil o odhodlání zahájit "totální válku proti Boko Haram". Plán boje proti tomuto hnutí přijali prezidenti celkem pěti afrických států.
17.05.2014 18:45 |

podobné články

Komentář: Trump vyhlásí válku na Twitteru, než půjde spát. Přestala legrace

 
Donald Trump i po nástupu do funkce prezidenta nenudí. Během pár dnů vyhlásil džihád cizincům, praštil telefonem australskému premiérovi, málem vyhlásil válku Mexiku, zle se zvrtla jeho první vojenská operace v Jemenu a ještě se ukázalo, že jeho dcera Ivanka lacině vyrábí stejně jako on v Číně. Takže i oni ukradli Američanům pracovní místa.
03.02.2017 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3651 článků)

Nekl (KSČM): „Lžibárta“ – nový fenomén v Poslanecké sněmovně

 
Poslanecká sněmovna zažila v pátek dopoledne další lekci o demokracii, o osobní odvaze poslanců a o pravdomluvnosti. Přitom šlo o tak závažnou otázku, jako je snaha o znehodnocení hodnoty státního podniku Pivovar Budvar s cílem možné privatizace (rozuměj další krádeže) lukrativního státního majetku.
10.02.2012 11:15 |

podobné články

Navrátilová: Děti se nesmí bát rodičů

 
Příklad patnáctiletého chlapce z Břeclavi, kdy strach z naštvané matky převážil nad pravdomluvností, je varovným příkladem, který by se neměl opakovat.
24.05.2012 20:50 |

podobné články

Nečasova vláda dnes končí: Kdo z ministrů byl největší lhář? PŘEHLED nepravd

 
Dnes začne úřadovat nová vláda Jiřího Rusnoka. Je tak ideální příležitost zhodnotit, jak si kabinet vedený Petrem Nečasem (ODS) počínal alespoň v nejzákladnější vlastnosti dobrého politika – v pravdomluvnosti. Podívejte se, koho portál demagog.cz přistihl při lhaní a na seznam největších nepravd.
10.07.2013 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9260 článků) , Jiří Rusnok (1841 článků)

Lhář Hašek je zvyklý mlžit: O svém studiu na škole, o štědře placené "kamarádce"

 
Místopředseda ČSSD Michal Hašek má teď pořádnou kopu másla na hlavě. Několik dní jako školáček lhal o tajné schůzce v Lánech s prezidentem Milošem Zemanem. A není to poprvé, co se objevily pochyby o jeho pravdomluvnosti.
31.10.2013 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2318 článků) , Miloš Zeman (20463 článků)

Slavná kuchařka Nigella Lawson je notorická lhářka a narkomanka, vyslechl londýnský soud

 
Po rozvodu s manželem Charlesem Saatchim chtěla Nigella Lawson rozjet slibnou televizní kariéru v USA. Britská televizní kuchařka ale možná bude ráda, že bude moct dávat soukromé lekce vaření a bude chodit kanálem. Její bývalý, s nímž se rozešla poté, co ji fyzicky napadl před londýnskou restaurací, totiž na ni u soudu vytáhl dost nelichotivé informace. Nigella prý přes deset let fetovala, drogy dávala i nezletilé dceři a má problémy s pravdomluvností.
30.11.2013 16:40 |

podobné články

Berwid-Buquoy (KDU-ČSL): Kdo nelže, není Rus

 
Existují tři nejtenčí knihy na světě: Dějiny německého humoru. Lexikon hrdinských činů československé armády, tak jako Dějiny pravdomluvnosti ruského národa...
26.07.2015 22:31 |

podobné články

Papež František: Jsem hříšník, který měl skončit za mřížemi

 
Papež František to s obrodou katolické církve myslí vážně a nedovolí svému egu, aby mu bránilo v hlavních křesťanských ctnostech – upřímnosti, pravdomluvnosti a soucitu. Pontif, jenž 8. prosince 2015 vyhlásil výjimečný církevní rok milosrdenství a odpouštění, teď v knižní výpovědi odhaluje své názory na život i víru. A přiznává, že je hříšníkem, který by klidně mohl skončit za mřížemi.
12.01.2016 17:05 |

podobné články

Chyba na Google Maps málem vyprovokovala válku!

 
Nesprávné zobrazení pohraničního úseku mezi Nikaraguou a Kostarikou na internetovém kartografickém servisu Google Maps málem vyvolalo mezi oběma státy válku. Informovala o tom televize CNN.
06.11.2010 03:35 |

podobné články

Musíme se připravit na válku, shodli se politici v ČT

 
Poslankyně Jana Černochová (ODS) a poslanec Roman Váňa (ČSSD) debatovali v pátečních Událostech, komentářích České televize o budoucnosti EU, uprchlické krizi a české armádě. Oba politici ostře vyčinili německé kancléřce Angele Merkelové. Následně se shodli na tom, že musíme být připraveni i na možnou hrozící válku. Odborný pohled přidal náčelník Generálního štábu Armády ČR, generálporučík Josef Bečvář.
13.11.2015 23:06 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2093 článků) , Jana Černochová (414 článků) , Roman Váňa (59 článků) , Josef Váňa (186 článků)

Massive Attack zavalí Prahu hypnotickými zvuky, jen pár měsíců po minulém koncertě

 
Známá britská trip-hopová sestava Massive Attack přijede koncertovat do Prahy ani ne po roce od minulého vystoupení. 21. června rozpoutají svůj zvukový atak plný elektronických efektů a soulových vokálů v Tesla Areně.
06.04.2010 10:15 |

podobné články

Míša Maurerová: I jako maminka mluvím sprostě. A moje děti? Navzájem si ubližují!

 
Herečka Míša Maurerová je už dva roky maminkou dvojčátek Josífka a Madlenky. Ta jí ale dávají pěkně zabrat. Zvlášť když rozpoutají nějakou tu bitku, při níž teče i krev.
12.10.2010 07:05 |

podobné články

Meteorologové varují před silnými bouřkami, po nich dorazí tropy

 
Již ve čtvrtek odpoledne se rozpoutají na mnoha místech České republiky bouřky, ke kterým se v noci přidá studená fronta od západu. V pátek se obloha zahalí hustými mračny a do prudkých dešťových clon bude ještě bít bouřlivý vítr. V sobotu se ale obloha opět vyjasní a teploty budou postupně narůstat až do konce měsíce, kdy bude možné naměřit až tropických 30 stupňů Celsia. Vyplývá to informací Meteopressu.
26.05.2011 14:40 |

podobné články

Pro potěchu dam: Fešáci ukázali spodní prádlo. Koukněte

 
TOTO jsou KRASAVCI, kteří rozpoutají ženské smysly
24.06.2011 10:55 |

podobné články