Článek

KOMENTÁŘ: Povolme na dálnici i 200 km/h. Stejně pořád stojíme

 
Politici včetně prezidenta a také experti, kteří vždy mají k ruce zajímavou statistiku, si našli novou prázdnou slámu k tlučení: návrh poslanců ODS, abychom na vybraných úsecích dálnic, které moc nepřipomínají D1 nebo je hned po kolaudaci nezvlnily staré pneumatiky, jezdili rychlostí 150 km v hodině. Tedy o 20 km/hodinu rychleji než doposud. Jenže...
12.05.2015 05:30 |

podobné články

Podobné články

Blue Effect: Možná stojíme před průšvihem

 
Skupina Blue Effect vydává dvě DVD ACOUSTIC/TIME. "Vydáním alba Acoustic/Time jsme minulost skutečně uzavřeli a začínáme se bavit o tom, co je nám blízké. Jsem už také domluvený s textařem Pavlem Vrbou, v tom by měla být kontinuita Blue Effectu. Uvědomujeme si také, že stojíme před možným průšvihem," řekl v rozhovoru Radim Hladík ze skupiny Blue Effect.
18.05.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Vrba (391 článků) , Pavel Vrba (385 článků)

Americká skupina The National: Stále plně stojíme za Obamou

 
Americká hudební skupina The National vystoupila v pražském divadle Archa a v rozhovoru se zmínila mimo jiné i o americkém prezidentovi Obamovi: "Stále za ním plně stojíme a doufáme, že bude zvolený i do druhého období," řekl v rozhovoru pro Právo Matt Berninger ze skupiny National.
19.08.2011 16:15 |

podobné články

Matka střelce z premiéry Batmana: Stojíme za naším synem!

 
Její syn zabil 12 lidí, více než padesát jich zranil a šokoval celý svět, jeho matka Arlene ho ale přesto nezavrhla a stále ho považuje za milovaného syna. "Stojíme za svým synem," řekla ve svém prohlášení.
24.07.2012 20:35 |

podobné články

Profesor: Stojíme před totální změnou všeho

 
Česko-americký ekonom Milan Zelený se na serveru E15.cz zamýšlí nad světovou ekonomikou. Setkání Světového ekonomického fóra v Davosu bylo podle něj ohňostrojem marnosti, a to i přesto, že stojíme na prahu fundamentální změny ve světové ekonomice.
01.02.2016 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Milan Zelený (51 článků)

Šéf věznic: Povolme vězňům mobily, když je neumíme uhlídat

 
S překvapivým návrhem přišel šéf českých kriminálů Luděk Kula. Otočil poté, co jsme upozornili na mobily v celách.
23.07.2009 19:55 |

podobné články

Ital šokoval: Doping nezastavíme, povolme ho!

 
S Italem Torrim souhlasí také Floyd Landis.
08.10.2010 14:55 |

podobné články

Rath úřaduje z vězení: Povolme lidem pěstovat marihuanu, navrhuje v novele

 
Lidé by měli mít možnost pěstovat a mít marihuanu pro vlastní léčbu, aniž by jim kvůli tomu hrozila kriminalizace. Podmínkou by bylo to, že by jim léčení touto drogou doporučil jejich lékař. Novelou příslušných zákonů to navrhl z vazby stíhaný poslanec David Rath.
04.06.2013 19:35 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4394 článků)

Dav vyjde do ulic. Stačí málo. Varování českého pravicového politika

 
CIVILIZACE A MY „Povolme cizímu zboží pronikat na náš trh a zcela jistě nám z Afriky budou posílat fíky a brambory místo utečenců, protože tam budou mít z čeho žít. Egypt podobnou smlouvu s EU má a egyptské utečence by jeden spočítal na prstech,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz liberecký Svobodný David Forbelský, kandidát na senátora. A mluví také o strašlivé hrozbě a potřebě najít silnou ruku, jíž nahrávají nijaká řešení a plané rozumování politiků. „Stačí málo a dav bude v ulicích a najde si zástupného viníka. Tak začínaly všechny pogromy a lynče.“
16.03.2016 05:15 |

podobné články

Povolme marihuanu i kokain, říká brazilský soudce. Chce mafii „vypálit rybník“

 
Soudce brazilského nejvyššího soudu Roberto Barroso věří, že legalizace některých drog, včetně marihuany a dokonce i kokainu, by pomohla Brazílii v boji proti drogovým kartelům. Padesátiletý boj proti překupníkům podle něj selhal. Věznice jsou přeplněné menšími dealery, zatímco násilné boje drogových gangů pokračují, řekl Barroso agentuře Reuters.
11.02.2017 09:40 |

podobné články

V ČR se utopí 200 lidí ročně, proti západním zemím žalostně mnoho

 
Letní měsíce spojené s koupáním s sebou přinášejí radost, ale také obavy z následků vodních sportů. Statisticky se počty utopených v Česku sice stále snižují, proti světu si ovšem stojíme nevalně. Ročně se v ČR utopí přes 200 lidí.
22.06.2009 05:40 |

podobné články

Megan Fox se svlékne pro Armaniho

 
LONDÝN (Famous) – Zatímco Davida Beckham nahradí v reklamě spodního prádla Emporio Armani jeho kolega Cristiano Ronaldo , Beckhamovu choť Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Megan Fox . Hollywoodskou krásku představil v roli propagační tváře sám Armani tento týden.
17.10.2009 10:35 |

podobné články

Osobnosti: David Beckham (1013 článků) , Cristiano Ronaldo (471 článků) , Megan Fox (300 článků) , Megan Fox (299 článků)

Zácpa jako hrom: Na padesátiproudové dálnici stála auta jako na parkovišti

 
Na zácpu na dálnici D1 je zvyklý už kdekdo. Když se ovšem provoz zastaví na padesátiproudé dálnici před Pekingem, je to opravdová bezmoc. Právě takováto dopravní kalamita, kdy na obří dálnici stála auta namačkaná nárazník na nárazník, nastala tento týden před čínským hlavním městem. Informovala o tom agentura Reuters.
09.10.2015 10:36 |

podobné články

Celníci jeli po dálnici 200 km/h bez majáku!

 
Video zaslal do redakce Blesk.cz čtenář. Vůz celní správy jel po dálnici D1 směrem na Prahu více než 200 km/h a neměl zapnutý ani maják. „Když si nás řidič všiml, ukázal na nás zdvižený prostředníček, je toto normální?“ řekl autor videa Blesku.cz. "V současné době intenzivně prověřujeme, proč jelo vozidlo tak rychle. O trestu pro řidiče se rozhodne až po důkladném prozkoumání případu. Jsem rádi, když nám veřejnost poskytne informace," řekl tiskový mluvčí celní správy Jiří Barták. Video uveřejňujeme v nezkrácené podobě, tak, jak je možné ho vidět na serveru youtube.com.
04.06.2011 20:55 |

podobné články

Pokus o vraždu na dálnici D: V rychlosti 200 km/hod!

 
Pokus o nájemnou vraždu přímo na dálnici D1 se odehrál 9. listopadu. Bílé BMW tam stíhalo šoféra černého bavoráku, který v rychlosti 200 km/hod zoufale volal na linku 158. „Pronásleduje mě bílé BMW, lepí se na mě, vybržďuje mě,“ zní v záznamu.
19.11.2012 12:10 |

podobné články

Poslanec pirátem silnic! Šeich (ODS) se po dálnici řítil 200 km/h a znovu přišel o řidičák

 
Dálnicí D1 si to šinul rychlostí vyšší než 200 kilometrů v hodině, jenže zastavila ho policie. Nenapravitelnému poslanci Davidu Šeichovi (ODS) sebrali na místě řidičský průkaz, ovšem není to jeho první závažný přestupek. Již jednou o papíry přišel - když řídil s 2,4 promile alkoholu v krvi!
27.03.2013 11:25 |

podobné články

Osobnosti: David Šeich (20 článků)

ČT: 200 milionů pro 200 tisíc dětí. Kuře je podpořilo už pošestnácté

 
V České televizi byly dnes slavnostně podepsány smlouvy s neziskovými organizacemi, které získaly prostředky v dalším ročníku charitativní sbírky Pomozte dětem. Sbírka trvala celý rok a na jaře tradičně vyvrcholila oblíbeným benefičním pořadem. Za šestnáct let fungování projektu se doposud vybralo téměř 200 milionů korun, kterými bylo podpořeno 200 tisíc sociálně či zdravotně znevýhodněných dětí z celé České republiky.
02.11.2014 20:36 |

podobné články

Opilec křižoval dálnici D2: S 3,5 promile skončil v policejní cele!

 
Před týdnem dopadli policisté na dálnici D2 u Podivína namol opilého zahraničního kamioňáka (40), který se posílil pálenkou a vyrazil vstříc hustému provozu. Teď našel „zdatného“ následovníka. Ve středu ráno hlídka zastavila na stejné dálnici jen o několik kilometrů dál ve směru na Brno dalšího cizince. V krvi měl téměř tři a půl promile!
05.05.2017 15:00 |

podobné články

Hilšer: Stojíme na rozcestí, prezidentská volba ovlivní směr, kterým se společnost vydá

 
Komentář na facebookovém profilu k Mezinárodnímu dni lidských práv
10.12.2017 19:00 |

podobné články

Odboráři ve stávce kvůli jihomoravské záchrance! Zdravotníci jsou ale proti: Za ředitelem stojíme!

 
„Odmítáme nátlakové akce odborářů a jsme plně schopni zajistit lékařskou péči.“ Tak hovoří zdravotníci z jihomoravské záchranky. Odbory vyhlásily celorepublikovou stávkovou pohotovost na jejich podporu a požadují odvolání ředitele jihomoravské záchranky. Jenže za něj se postavilo už více než 200 zaměstnanců, kteří nátlak odborů odmítají.
14.02.2017 11:40 |

podobné články