Článek

Komentář: Politici by měli děkovat Iráčanům. O takové blamáži ani nesnili

 
Česko není úplně snovou zemí běženců: většina Čechů je tu nechce, takže málokoho překvapí, že se i oni sami Česku vyhýbají jako čert kříži. Nebo něco na ten způsob v islámu. Dovoz křesťanských uprchlíků z Iráku Nadačním fondem Generace 21 měl proto ukázat spíš vzájemnou lásku: i Česko umí ukázat hezčí tvář, když nejde o muslimy.
20.04.2016 05:45 |

podobné články

Podobné články

Češi chtějí Iráčanům nabídnout výcvik bezpečnostních složek

 
Češi chtějí nabídnout Iráčanům pomoc s výcvikem bezpečnostních sil, přímou vojenskou účast na operacích v zemi nyní nezvažují. V rozhovoru s ČTK to uvedl český ministr zahraničí Lubomír Zaorálek, který se účastní dnešní mezinárodní konference o Iráku v Paříži. Setkání svolal francouzský prezident François Hollande a účastní se ho nejvyšší iráčtí představitelé a zástupci několika zemí i mezinárodních organizací.
15.09.2014 12:06 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2394 článků) , François Hollande (207 článků)

Babička zničila fresku Ježíše: Místní by jí měli děkovat! Do města proudí davy turistů

 
Už jsou tomu čtyři roky od doby, kdy se osmdesátiletá španělská babička Cecilia García zapsala do historie jako nejhorší umělkyně všech dob. Její velmi úsměvná oprava fresky Ježíše obletěla celý svět. Místní by jí ale měli děkovat…
04.04.2016 17:15 |

podobné články

U fotbalistů Monaka po pohárové blamáži skončil trenér Lacombe

 
Vedení týmu z Monte Carla odvolalo trenéra Lacomba po blamáži v poháru, z něhož Monako vypadlo s klubem SO Chambéry z páté ligy.
10.01.2011 19:35 |

podobné články

Letenští po blamáži: Trénink? Ne! Gaučink!

 
Kluby hokejové NHL mají hezký zvyk. Když mančaft projede utkání, které v žádném případě prohrát neměl, udělá kouč chlapcům za trest trénink ještě v noci po blamáži.
03.04.2012 12:15 |

podobné články

Zabránila jsem ústavní blamáži, říká kandidátka na prezidentku Samková

 
Advokátka Klára Samková, která vyhlásila kandidaturu na post hlavy státu, je známá také z kauzy útočníků z Nového Boru. Samková vystupuje v roli obhájkyně mačetových útočníků a dává jasně najevo, že za své klienty bude tvrdě bojovat. Vyhlásila dokonce, že zabránila ústavní blamáži, kterou mohla způsobit současná vrchní státní zástupkyně v Praze Lenka Bradáčová. Informuje o tom deník Právo.
12.10.2012 15:25 |

podobné články

Největší reforma v ČSSD od roku 1989? Mluví se prý o blamáži

 
Už zítra by měl Ústřední výkonný výbor ČSSD posvětit vnitrostranické referendum. Právě v něm má všech 23 tisíc členů rozhodovat o zásadním rozšíření primárek při sestavování kandidátek. Podle deníku Právo však není jisté, že širší vedení strany návrh schválí. V této souvislosti se hovoří o blamáži, protože krajští činovníci prý nechtějí přijít o své pravomoci.
13.06.2014 08:16 |

podobné články

„Mami, to je sníh?“ Uprchlíci vyměnili syrské peklo za polární kruh

 
Dostali se daleko od svých domovů. A navíc do prostředí, o kterém ani nesnili, možná ani pořádně nevěděli. Skupinkám uprchlíků nejen ze Sýrie poskytli Švédové azyl v horském hotelu za polárním kruhem. Na rozdíl od Česka jsou tam závěje sněhu. Ten některé syrské děti vidí vůbec poprvé. Jak prozrazuje švédská zdravotní sestřička, jejich rodiče však mají nezřídka obavy: Nemůže jejich ratolesti takový chlad zabít?
21.12.2015 06:20 |

podobné články

Vrba před Kodaní: Můžeme se dostat někam, o čem jsme ani nesnili

 
Mezi fotbalisty Plzně nepanuje žádné uspokojení z toho, že už zvládli dvě předkola a stojí těsně před branami Ligy mistrů. Trenér Pavel Vrba dál své hráče nabádá, ať i před klíčovým soubojem o postup s FC Kodaň zůstanou "hladoví". Vrba tuší, že Kodaň je i díky mnohem větším zkušenostem z pohárových klání favoritem, o to větší motivace uspět prý před Plzní stojí.
15.08.2011 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Vrba (391 článků) , Pavel Vrba (385 článků)

Mobilní ekologický mycí servis pro automobily!

 
Tak je to pravda! Můžete si dopřát pohodlí, o kterém jste ani nesnili a svému automobilu údržbu, kterou si zaslouží. A kdo za tím vším stojí?
07.06.2016 16:45 |

podobné články

Zběsilá koza proháněla policisty, skončila v útulku pro psy

 
Život tropí hlouposti a i muži zákona někdy v rámci povinnosti musí provádět činnosti, o kterých asi před nástupem do povolání zrovna nesnili. Své by o tom jistě mohli říci australští policisté, kteří několik hodin naháněli kozu.
07.02.2012 08:50 |

podobné články

Prožijte dovolenou snů: Užívejte exotické jídlo, aniž byste přibrali, a zažijte intimní chvilky, o kterých jste nesnili…

 
Míša Nosková i Jiří Zonyga mají s výrobky společnosti Danare a.s. ty nejlepší zkušenosti: Míša je již rok symbolem účinnosti Obezinu after diet, který zajišťuje, aby si udržela svou štíhlou postavu. Jiří Zonyga se stal tváří nového přípravku STOIN™, který umožňuje delší a intenzivnější milostné prožitky. Přírodní složky spolu s aminokyselinami zajistí mužům více síly a kvalitnější dlouhotrvající erekci. Jirka nám osobně potvrdil, že i když pomoc nepotřebuje, bylo to se STOINem lepší než obvykle. A co ještě v Danare umíme? Můžeme vám pomoci zhubnout, aniž byste se trápili dietami. Hubnutí bez diety zajistí OBEZIN™, díky kterému Klára Kolomazníková, Pavel Vohnout a Leona Šenkovou zhubli za 3 měsíce celkem 41 kilogramů.
01.07.2013 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Klára Kolomazníková (90 článků) , Leona Šenková (119 článků) , Jiří Zonyga (40 článků) , Pavel Vohnout (55 článků)

Dopřejte si dovolenou snů: Užívejte exotické jídlo, aniž byste přibrali, a zažijte intimní chvilky, o kterých jste nesnili…

 
Míša Nosková i Jiří Zonyga mají s výrobky společnosti Danare a.s. ty nejlepší zkušenosti: Míša je již rok symbolem účinnosti Obezinu after diet, který zajišťuje, aby si udržela svou štíhlou postavu. Jiří Zonyga se stal tváří nového přípravku STOIN™, díky němuž dosáhnou muži erekce snáze, rychleji a déle vydrží. Přírodní složky spolu s aminokyselinami zajistí mužům více síly a kvalitnější dlouhotrvající prožitek. Jirka nám osobně potvrdil, že i když pomoc nepotřebuje, bylo to se STOINem lepší než obvykle. A co ještě v Danare umíme? Můžeme vám pomoci zhubnout, aniž byste se trápili dietami. Hubnutí bez diety zajistí OBEZIN™, díky kterému Klára Kolomazníková, Pavel Vohnout a Leona Šenkovou zhubli za 3 měsíce celkem 41 kilogramů.
26.07.2013 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Klára Kolomazníková (90 článků) , Leona Šenková (119 článků) , Jiří Zonyga (40 článků) , Pavel Vohnout (55 článků)

Iráčané z Česka dostali v Německu azyl. Bojí se „pomsty“ za útěk

 
Evangelická Jednota bratrská v německé obci Herrnhut poskytla církevní azyl 17 iráckým křesťanům, kteří se po odmítnutí standardní žádosti o azyl měli z Německa vrátit do Česka. Dnes o tom na svých webových stránkách informoval deník Sächsische Zeitung. Církevní společenství působící nedaleko Zhořelce se k tomuto kroku rozhodlo, protože Iráčanům podle něj hrozí deportace do Iráku, kde by byl jejich život v ohrožení.
25.07.2016 19:10 |

podobné články

VIDEO Kdyby Američan vyrazil sám neozbrojený do města, tak ho hodinu mučíme, uřízneme mu hlavu a natočíme to na video. To nehovoří islamista, ale obyčejný Iráčan

 
Někdejší mariňák Spojených států Steven Gern se rozhodl po odchodu z armády působit v Iráku jako tzv. kontraktor – ochránce konkrétních osob či objektů. Ze dne na den ale musel Irák opustit. Začala mu hořet půda pod nohama poté, co na sociální síti Facebook nahrál video, které se Iráčanům ani trochu nelíbilo.
06.02.2017 21:10 |

podobné články

Děkujte mu, nenadávejte! Důrazná obhajoba muže, na kterého řve půl Ameriky a Trump si ho vzal k sobě

 
Jmenování Stephena Bannona strategickým poradcem nového prezidenta Donalda Trumpa vyvolalo pobouření napříč Amerikou. Šéf ultrakonzervativního webu Breitbart News je osočován z šíření neonacismu, rasismu i antisemitismu. Jeho blízký spolupracovník a přítel takové zkazky označuje za nesmysl. Lidé by prý Bannonovi měli děkovat, že zachránil USA před Clintonovou.
15.11.2016 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3545 článků)

Černochová (ODS): Americké spojence jsme vystavili blamáži

 
Komentář na facebookovém profilu k nabídce vrtulníků Bell
03.12.2017 10:55 |

podobné články

Sebevražedný atentátník zabil v Bagdádu 28 lidí, 52 zranil

 
Sebevražedný atentátník zabil dnes v Bagdádu nejméně 28 lidí a dalších 52 zranil. Vestu naplněnou výbušninami odpálil atentátník u skupiny policistů, kteří rozdělovali pomoc Iráčanům, jež museli opustit své domovy kvůli sektářskému násilí.
23.04.2009 15:39 |

podobné články

Obama blahopřál iráckým voličům k odvaze,EU ocenila velkou účast

 
Americký prezident Barack Obama poblahopřál Iráčanům a ocenil jejich odvahu jít hlasovat v dnešních parlamentních volbách navzdory násilnostem, které si vyžádaly nejméně 38 životů.
07.03.2010 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2404 článků)

Obama: Míra násilí v Iráku stále klesá

 
Americký prezident Barack Obama přivítal pokles násilí v Iráku a vyjádřil také naději, že se Iráčanům podaří již brzy sestavit novou vládu.
30.08.2010 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2404 článků)