Článek

Komentář: Obama slzel kvůli zbraním jako Bárta kvůli Kočí. Vykoupí lidé „kvéry“?

 
Bylo to jako scéna z hollywoodského bijáku. Začnete svůj pečlivě nacvičený projev, záhy se dojmete vlastními slovy a najednou vám tečou slzy po tvářích. Jen tentokrát nešlo o filmové studio, ale Bílý dům, a uslzeným hercem byl americký prezident Barack Obama. Ten se k pláči (téměř) dojal během oznámení zpřísnění podmínek pro nákup zbraní v USA, kde se poslední dobou množí hororové vražedné masakry nejen ve školách či nákupních centrech.
06.01.2016 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2407 článků)
Podobné články

Kočí: Bárta posílá bratrovi peníze ze zisků ABL v obálkách po jeho řidiči

 
Bývalá funkcionářka Věcí veřejných, nyní zavržená rebelka Kristýna Kočí tvrdí, že neformální šéf VV Vít Bárta je i nadále napojen na bezpečnostní agenturu ABL, kterou kdysi založil. Podle Kočí Bártův bratr Matěj, který firmu převzal, posílá peníze ze zisku ABL sourozenci v obálkách prostřednictvím osobního řidiče. Kočí doufá, že Vít Bárta bude obžalován z korupce, VV se jí omluví a vezmou zpět do klubu.
04.01.2012 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2829 článků) , Kristýna Kočí (698 článků)

Bárta na nahrávce s Kočí: Mám autoritu, že co řeknu, se stane

 
Veřejnost má opět díky nahrávce Kristýny Kočí možnost vyslechnout si část soukromého rozhovoru o politice VV, který vedla Kočí s neformálním lídrem strany Vítem Bártou. Bárta v restauraci mimo jiné Kočí vysvětloval, že nemá potřebu rozbíjet poslanecký klub VV, protože má dost velkou autoritu na to, aby se stalo vše dle jeho vůle i za cenu krvavých obětí. Na jeho slovo slyší prý koaliční partneři, poslanci, ministři i zákulisní hráči.
01.09.2011 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2829 článků) , Kristýna Kočí (698 článků)

Vzkaz většiny Čechů: Kočí, zmiz nám z očí!

 
Skandál, který rouzpoutala Kristýna Kočí se obrací proti ní. Čtyři z pěti Čechů Kočí nevěří. Výsledky průzkumu by se daly dokonce pochopit tak, že jediné čemu lidé u bývalé členky VV Kočí věří, jsou její jadrná slova z utajené nahrávky o tom, s kým by si ráda zapí*ala. Více než 70 procent dotázaných by si přálo, aby Kočí odešla z politiky.
22.04.2011 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (698 článků)

Bárta: Kočí natočí a obskočí vše, co VV vytočí

 
Lídr VV Vít Bárta na Facebooku opět popustil uzdu korektnosti a třem tisícům svým příznivcům vzkázal, co si myslí o rebelce nedávno vyloučené z VV Kristýně Kočí. V narážce na tajně pořízené nahrávky různých rozhovorů, které se dostaly do médií, Bárta uvádí: „Kočí natočí a obskočí vše, co VV vytočí, a jako vždy MfD naskočí!“
16.05.2011 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2829 článků) , Kristýna Kočí (698 článků)

Dva mladíci (17 a 16) brutálně zavraždili dívku (15)! Mysleli si, že jejich duši vykoupí ďábel

 
Jejich oběti bylo pouhých patnáct let. Zabili ji ve víře, že jejich duši následně vykoupí ďábel. Případ šokuje snad o to více, že na lavici obviněných zasedli dva teenageři.
13.02.2014 09:10 |

podobné články

Bárta má v policii silný vliv, tvrdí Kočí

 
Bývalá předsedkyně poslaneckého klubu Věcí veřejných Kristýna Kočí se obává o svou bezpečnost. Tvrdí, že je sledována. Na policii se však neobrátila, protože Vít Bárta v ní má nadále velký vliv, a proto jí Kočí nevěří. Ministerstvo vnitra podle ní ve skutečnosti neřídí John, ale Bárta.
09.04.2011 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2829 článků) , Kristýna Kočí (698 článků)

Bárta a Kočí žhaví právníky: Jak se k nahrávce dostal Kmenta?

 
VÍME PRVNÍ Hromy a blesky na sebe sesílají bývalí spolustraníci poslankyně Kristýna Kočí a předseda poslaneckého klubu VV Vít Bárta. Tentokrát ovšem našli společného nepřítele a tím je policie ČR. Kočí i Bárta jsou svorně rozzuřeni, že unikla data, resp. nahrávka z vyšetřovacího spisu.
01.09.2011 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2829 článků) , Kristýna Kočí (698 článků)

Obama během kampaně zveřejnil tajný recept na pivo z Bílého domu

 
Přestože se americký prezident Barack Obama zdráhal zveřejnit recepty z prezidentského pivovaru, nakonec tak udělal. Odhalení tohoto tajemství požadovala také petice na internetu. Recepty na dvě piva, vyráběná v komplexu Bílého domu, se tak o víkendu objevila na veřejnosti. Další články k tématu: Obama cítí vůči konkurentovi Romneymu opravdovou zášť, tvrdí nová kniha Takhle ty volby nevyhrajeme, prosí Obama své příznivce o více peněz Obama býval v „huličské partě“ a vymýšlel nové metody kouření marihuany Dámská bitva o Bílý dům začíná. Manželky si vedou lépe než sami kandidáti Obama hoří pro Ameriku a republikáni neumí aritmetiku, horoval Clinton
02.09.2012 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2407 článků)

Kočí: Šéfovat VV by měl Bárta. John jen v čestné funkci

 
Dlouho se spekuluje o tom, že Vít Bárta je faktickým lídrem strany Věci veřejné. Kristýna Kočí by byla ráda, kdyby se Bárta stal lídrem oficiálně. Nesouhlasí se zprávou Kateřiny Klasnové, i když připouští, že je Bárta dominantní osobností ve straně. Řekla to v rozhovoru pro sobotní vydání MF Dnes.
19.03.2011 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Klasnová (516 článků) , Vít Bárta (2829 článků) , Kristýna Kočí (698 článků)

"Jedinej nebezpečnej je Klaus, Bárta je mrtvej," tvrdí Kočí na tajné nahrávce

 
Nahrávka poslankyně Kristýny Kočí, která ve středu způsobila poprask na české politické scéně, bez ohledu na pravdivost tvrzení nabídla pohled do politického zákulisí. Kočí na nahrávce, kterou zveřejnil server časopisu Týden, mimo jiné říká, že jediným nebezpečným hráčem na politické scéně je prezident Václav Klaus, a že Vít Bárta je bez peněz a "odvařenej".
14.04.2011 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9025 článků) , Vít Bárta (2829 článků) , Kristýna Kočí (698 článků) , Václav Bárta (1138 článků)

Kočí versus Bárta: Kdo má vymyto?

 
Kolem Víta Bárty vládne v posledních dnech pořádný mumraj. Uplácel Kristýnu Kočí? Jak to všechno bylo? Co bude s vládou? Bárta byl čtvrtečním hostem pořadu ČT 24 Hyde park, kde odpovídal na dotazy, které se týkají hlavně aféry s jeho kolegyní Kristýnou Kočí. Podle něj jí kmotři vymyli mozek. Ona o něm ale nedávno prohlásila, že je to právě on, kdo manipuluje s ostatními.
14.04.2011 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2829 článků) , Kristýna Kočí (698 článků)

Vít Bárta: Topolánkovi kmotři útočí. Kočí a Škárka jsou jejich

 
NA HRANĚ S XAVEREM Někdejší ministr dopravy, nyní poslanec Vít Bárta prozradil, že je rád, že ho sněmovna vydala na vlastní žádost k trestnímu stíhání na základě obvinění Kristýny Kočí a Jaroslava Škárky. Je pevně přesvědčen, že se očistí ze všech podezření, která na něm ulpěla. Zároveň tvrdí, že Kočí i Škárka jsou v žoldu kmotrů, dinosaurů z ODS, kteří mohou i za krizi ve Věcech veřejných.
25.09.2011 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2829 článků) , Kristýna Kočí (698 článků) , Jaroslav Škárka (521 článků)

Takhle prý lžou Bárta a Kočí u soudu. Klasnová raději mlčí

 
Soudce Jan Šott, který řídí soudní proces s poslanci Vítem Bártou (VV) a Kristýnou Kočí, má před sebou spoustu práce. Musí se rozhodnout, jak naložit s výpověďmi z prvního týdne soudního řízení. Již teď je totiž jasné, že jedna ze stran, ne-li obě, se dopouští před soudem křivého svědectví. Kočí např. poukazuje na to, že strana nerozhoduje demokraticky, ale na uzavřených tajných poradách. Bárta tvrdí, že to není pravda a že se tyto porady konaly jen výjimečně. Nahrávka, kterou má soud k dispozici, ho však usvědčuje ze lži. Shrnutí prvního týdne soudu s představiteli VV přináší server Týden.cz.
13.03.2012 07:37 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2829 článků) , Kristýna Kočí (698 článků) , Jan Bárta (158 článků)

VIDEO: Bárta nutil Kočí u sebe doma nahrávat, góly střílel jen on

 
Žádné štěnice, žádné rušičky. Z uplácení obžalovaný Vít Bárta ve skutečnosti nutil Kristýnu Kočí hrát ve svém obýváku fotbal. Všichni mu museli nahrávat, zakončoval pouze on. Podívejte se na parodii iDNES.cz inspirovanou soudním procesem. Role soudce se ujal moderátor Rádia Classic Petr Vydra. Další články k tématu: Přísedící soudu s Bártou končí. Řekla, že se jí chce z procesu zvracet VIDEO: Bártova slabá chvilka, Škárkovo koulení očima a Johnův strach ze psa PŘEHLEDNĚ: Nejzajímavější citáty ze tří dnů soudu s Bártou a Škárkou Politolog: Soud s Bártou pro VV znamená dokončení hromadné sebevraždy Zásadní důkazy pro soud: Škárkova nahrávka a smlouva Kočí u notářky
15.03.2012 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vydra (8 článků) , Vít Bárta (2829 článků) , Kristýna Kočí (698 článků)

Bárta věnoval Kočí šátek za 15 tisíc korun

 
Pikantní majetkové přiznání poslala do Sněmovny bývalá véčkařka Kristýna Kočí. Mezi dárky, které uvedla, je luxusní šátek Hermés, jehož hodnotu odhadla na 15 tisíc korun. Dárcem je „pan Vít Bárta“, který byl nepravomocně odsouzen za uplácení Jaroslava Škárky a právě Kočí. Poslanec David Rath poslal přiznání svého majetku z vazby.
29.06.2012 07:00 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4393 článků) , Vít Bárta (2829 článků) , Kristýna Kočí (698 článků) , David Kočí (42 článků)

Vít Bárta chce podat trestní oznámení na Kristýnu Kočí i jejího otce

 
Bývalý ministr, poslanec a předseda strany Věci veřejné Vít Bárta chce podat trestní oznámení na někdejší stranickou rebelku Kristýnu Kočí a jejího otce, podnikatele Antonína Kočího. Vzpoura, kterou Kočí ve straně vedla, byla podle něj motivována úplatky.
16.04.2014 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2829 článků) , Kristýna Kočí (698 článků)

Obama znovu usiluje o přísnější kontrolu zbraní v zemi

 
Americký prezident Barack Obama se nejspíš znovu pokusí prosadit zpřísnění kontroly zbraní v zemi. Dnes v předtočeném rozhlasovém projevu oznámil, že se kvůli tomu v pondělí sejde s ministryní spravedlnosti Lorettou Lynchovou. Podle deníku The Washington Post chtějí oba společně představit sérii opatření, která by občanům omezila přístup ke zbraním. Obama je pak chce prosadit jako vlastní legislativní iniciativu, k níž nepotřebuje souhlas Kongresu.
01.01.2016 21:06 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2407 článků)

Další ostuda pro VV: Kočí chce po Bártovi odškodné kvůli pohlavním nemocem

 
Ačkoliv v procesu s Vítem Bártou a Jaroslavem Škárkou vystupuje Kristýna Kočí jen jako svědek, zřejmě na něj velmi dlouho nezapomene. Poté, co si soudní síň vyslechla na zvukové nahrávce jak Kočí močí, došly na přetřes i její údajné pohlavní choroby. Kočí se teď domáhá odškodnění.
06.04.2012 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2829 článků) , Kristýna Kočí (698 článků) , Jaroslav Škárka (521 článků)

Vít Bárta zesměšnil Kristýnu Kočí. Zveřejnil dokument

 
Vít Bárta se na svém blogu vysmál poslankyni Kristýně Kočí. Jeho někdejší stranická kolegyně, které se v roce 2011 nepovedl stranický puč a od té doby vysedává v Poslanecké sněmovně jako nezařazená, totiž poslancům rozeslala dotazník, při kterém zjišťuje jejich názory kvůli své diplomové práci. A Bárta objevil řadu pikanterií, o které se se svými čtenáři s radostí podělil.
13.02.2013 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2829 článků) , Kristýna Kočí (698 článků)