Článek

Komentář: Nedivte se policii, mluví stejně jako politici

 
V sobotu se v Praze znovu postaral o zábavu Tomio Okamura a jeho odpadlíci z Úsvitu, když na Václavském náměstí a Hradčanech demonstrovali za demokracii. Výsledek? Slepá střelba na Malé Straně, útok dlažebními kostkami a světlicemi na žižkovské centrum Klinika a opakované ataky na přenosový vůz Českého rozhlasu. A to nám kdysi Okamura sliboval „konec bordelu“!
09.02.2016 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (1562 článků)
Podobné články

Megan Fox se svlékne pro Armaniho

 
LONDÝN (Famous) – Zatímco Davida Beckham nahradí v reklamě spodního prádla Emporio Armani jeho kolega Cristiano Ronaldo , Beckhamovu choť Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Megan Fox . Hollywoodskou krásku představil v roli propagační tváře sám Armani tento týden.
17.10.2009 10:35 |

podobné články

Osobnosti: David Beckham (980 článků) , Cristiano Ronaldo (447 článků) , Megan Fox (294 článků) , Megan Fox (293 článků)

Nepochopitelné hollywoodské páry

 
O těchto párech možná ani nevíte, že kdy existovaly. Nedivte se, Hollywood je jedna velká ložnice, stejně jako je tomu v českých showbyznysových...
27.09.2011 18:00 |

podobné články

Čistíte svému psovi zuby stejně poctivě jako sobě? Pokud ne, je čas začít!

 
Je víc než jasné, že svého čtyřnohého chlupatého mazlíčka nade vše milujete. Pravidelně ho venčíte, berete ho na výlety do přírody, dopřáváte mu jen tu nejlepší stravu. Pečujete ale také pravidelně o jeho chrup? Pokud ne, pak se nedivte, že mu zrovna "nevoní" z tlamy. To je však jen drobná nepříjemnost. Mnohem vážnější je fakt, že neléčený zánět dásní může zapříčinit i jeho smrt.
17.06.2015 06:15 |

podobné články

Livia Klausová jde ve stopách Michelle Obamové, také „recykluje“ šatník

 
První dáma České republiky Livia Klausová by možná nepotěšila módní policii, ale určitě návrhářku Vivienne Westwoodovou. Spíše než za kostým by ji nejspíš pochválila, že si ho vzala víckrát po sobě. Měla ho na svatbě svého syna a také při návštěvě Slovenska. Další články k tématu: Livia Klausová podpořila Zemana. Nechce, aby první dáma mluvila jen německy Václav Klaus mladší se podruhé oženil, svatba proběhla v hotelu Klaus v Bratislavě chválil rozpad Československa. Medaili nedostal Westwoodová se opět pustila do Kate: Měla by častěji nosit stejné šaty Michelle Obamová kašle na módní policii, stejné šaty měla už pětkrát KOMENTÁŘ: Havel si žádné vyznamenání se Slováky vyměňovat nepotřeboval
26.02.2013 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8470 článků) , Vivienne Westwood (42 článků) , Livia Klausová (298 článků) , Michelle Obama (205 článků) , Václav Havel (4441 článků)

Lidé věří armádě i policii. Nejvíc od roku 1990

 
Armádě i policii věří zhruba dvě třetiny Čechů, nejvíce v historii samostatné České republiky. Vyplývá to z výsledků zářijového průzkumu agentury STEM, který má ČTK k dispozici. Nejvíce lidí důvěřuje armádě, asi 69 procent, státní policii věří 60 procent a obecní či městské policii 53 procent Čechů. Od posledního průzkumu na stejné téma v únoru vzrostla důvěra lidí ve vojáky, policisty i strážníky.
26.09.2012 17:55 |

podobné články

Duka zná cestu z krize: Politici a církve by měli jednat tak, jak mluví

 
Jednat v souladu s tím, jak politici, správci země i zástupci církve myslí a mluví, je podle kardinála Dominika Duky zřejmě jediná cesta, jak může Česko i Evropa vybřednout z krize, ve které se nyní nachází. Pražský arcibiskup to uvedl v rozhovoru s ČTK při příležitosti svých 70. narozenin.
24.04.2013 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Duka (675 článků)

Známý právník vynáší zajímavost o zavádění přímé volby. A říká, co vše spustil Ištvan

 
Schválit přímou volbu prezidenta, když máme parlamentní systém, je jako nalít do benzínového motoru naftu. Takže se teď nedivte, říká pro ParlamentníListy.cz právník a někdejší pracovník prezidentské kanceláře Pavel Hasenkopf, který se v minulosti ohradil proti tvrzení, že byl spoluautorem finální verze Klausovy amnestie a informoval veřejnost, že na amnestii naopak významně spolupracoval jiný právník Zdeněk Koudelka. Hasenkopf též vypráví o tom, jak sám oficiálně varoval před zavedením přímé volby hlavy státu.
13.08.2013 12:35 |

podobné články

Že se uprchlíci bouří? Nedivte se, vzkazují jejich právníci

 
Uprchlíci v táboře v Bělé pod Bezdězem dali zřetelně najevo, že tam, kde jsou, být nechtějí. Není to ale prý touha po azylu ve vyspělejší zemi, jako je například Německo, co migranty žene k ostnatým drátům plotu. Jsou to spíš nevyhovující podmínky v táboře i selhání českých úřadů. Tento názor má skupina právníků, která běžencům pomáhá. Detence nedaleko Mladé Boleslavi je podle nich naprosto nevhodná pro lidi, kterým jde v jejich vlasti o život.
05.08.2015 10:50 |

podobné články

Komentář: Česko je zahraniční prostitutka, může za to Zeman se Sobotkou

 
My Češi můžeme být hrdí na naši zahraniční politiku. Politici se opravdu činí, takže je poslední dobou stejně doširoka rozkročená jako nohy prodejné ženy. I proto může Česko ze zahraničí očekávat stejně milé zacházení. Ostatně jako bychom to už párkrát ve své méně šťastné a suverénní historii nezažili.
03.04.2016 05:05 |

podobné články

Skepútický generál Randák: Politici jsou pořád stejní, zase se vrátí do starých kolejí

 
Politici o boji proti korupci jen mluví, ale ve skutečnosti proti ní nic nedělají. V úterním Interview ČT24 to řekl bývalý ředitel civilní rozvědky Karel Randák, člen správní rady Nadačního fondu proti korupci. V pořadu pochválil policii, která podle něj poslední dva roky funguje dobře. Promluvil i o tom, jak Nadační fond proti korupci funguje.
29.04.2014 20:00 |

podobné články

Skeptický generál Randák: Politici jsou pořád stejní, zase se vrátí do starých kolejí

 
Politici o boji proti korupci jen mluví, ale ve skutečnosti proti ní nic nedělají. V úterním Interview ČT24 to řekl bývalý ředitel civilní rozvědky Karel Randák, člen správní rady Nadačního fondu proti korupci. V pořadu pochválil policii, která podle něj poslední dva roky pracuje dobře. Promluvil i o tom, jak Nadační fond proti korupci funguje.
29.04.2014 20:15 |

podobné články

POZOR! Zhasne vám večer televize? Přichází analogová tma

 
Pokud se stále díváte na televizi, která přijímá analogový signál, nedivte se, jestliže vám v těchto dnech začne jen zrnit.
30.04.2009 10:55 |

podobné články

VIDEO: Nekonečná děkovačka Moniky Bagárové

 
Finalistka Česko Slovenské SuperStar Monika Bagárová (15) odpovídala v úterý v podvečer na chatu Blesk.cz. Poté poskytla i exkluzivní rozhovor, jehož závěr pobavil celou redakci. Podívejte se na to, komu poslala pozdrav půvabná zpěvačka. Nedivte se, pokud zaslechnete i své jméno!
06.01.2010 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (329 článků)

Češky, které nesvačí, tloustnou

 
Vynecháváte svačinu? Pak se nedivte, že přibíráte. Metabolismus se vám totiž zpomalí.
25.03.2010 00:30 |

podobné články

Modelka Justová: Své sexy tělo propůjčila Blesku!

 
Česká Miss Vitalita 2010 Carmen Justová není veřejnosti tolik na očích a to je velká škoda. Vždyť tahle usměvavá studentka ZČU v Plzni má překrásné tělo. Nedivte se, sport je její největší zálibou! Byli jsme u toho, když tahle půvabná dívka pózovala pro Blesk Magazín. Vychutnejte si sexy videoklip modelky Carmen Justové.
26.06.2010 23:55 |

podobné články

Osobnosti: Carmen Justová (16 článků)

Už se nedivte, že Michael Schumacher nevyhrává, když ho rozptylují takové kočky!

 
Závody formule 1 začínají být tak trochu nuda. GP Evropy ve španělské Valencii vyhrál Němec Sebastian Vettel (23) ze stáje Red Bull.
27.06.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Michael Schumacher (441 článků) , Sebastian Vettel (452 článků)

Kradou všichni, žlutej i bílej. Jen já přišel o místo, lituje prácechtivý Rom

 
PŘÍBĚH O Romech se traduje, že se do práce příliš nehrnou a raději se nechávají vydržovat díky štědrému sociálnímu systému. O tom, že všechny členy tohoto etnika nelze házet do jednoho pytle, svědčí příběh Roma Jana Faka. "Já třeba pracovat chci a rád bych žil krásně a nebyl odkázán na úřady. Ale když vám tu šanci nedají, protože jste černej, tak pak se nedivte, že jsme takový, jací jsme," svěřil se redakci Rom, který práci marně hledá prý zejména i kvůli svému rasovému původu. ParlamentnímListům.cz se ozval sám. Prý mu vadí, jak česká média pohled na romské etnikum paušalizují.
18.09.2011 15:40 |

podobné články

Kradou všichni, žlutí i bílí! Nedivte se, že jsme takoví! Já jen přišel o místo

 
O Romech se traduje, že se do práce příliš nehrnou a raději se nechávají vydržovat díky štědrému sociálnímu systému. O tom, že všechny členy tohoto etnika nelze házet do jednoho pytle, svědčí příběh Roma Jana Faka.
18.09.2011 17:05 |

podobné články

Jste v práci unavení? Vysvoboďte tělo z cukrového omámení!

 
Slazený čaj nebo káva, marmeláda, med, sladké pečivo nebo sušenky. Připomíná vám to vaši běžnou snídani? Pak se nedivte, že jste celé dopoledne malátní a bez energie, i když jste spali devět hodin. Tělo je totiž nadopované cukrem!
18.10.2011 14:50 |

podobné články