Článek

Kolik vagin máš, tolikrát jsi člověkem! Hazel Jones má dvě a vy?

 
Ta holka se má! Víte o tom, že člověk má dvě ledviny? A že chlap má levé a pravé varle? Jo, jasně, to asi víte. Možná ale nevíte, že po světě běhají tisíce žen, které mají dvě vaginy a některé žijí také v Česku.
07.03.2015 12:06 |

podobné články

Podobné články

Jsi krásná a sexy? Chceme právě tebe! Redakce eXtra.cz hledá nejkrásnější redaktorku v Česku!

 
Jsi mladá, jsi učenlivá, jsi sexy a máš chuť makat v redakci eXtra.cz? Možná hledáme právě tebe! Pokud si myslíš, že na to máš, tak čti dál.
14.07.2016 21:00 |

podobné články

Ministryně Šlechtová: Kvalitní práce MAS pomáhá ke konkurenceschopnosti regionů

 
Vedení Ministerstva pro místní rozvoj dnes (18. listopadu) jednalo se zástupci Národní sítě Místních akčních skupin (MAS). Řešilo se hodnocení strategií jednotlivých MAS, přizpůsobení podmínek pro čerpání evropských dotací i připravenost systému MS2014­+. Tématem bylo i vstřícné opatření ministerstva umožňující proplácení režijních nákladů MAS. Prvních šest miliónů korun je v současné době propláceno, další výdaje MAS jsou kontrolovány a během následujících týdnů budou proplaceny.
18.11.2016 18:55 |

podobné články

V Česku se objevily stovky padělků umělých vagín! Pozor na ně!

 
Neuvěřitelný až úsměvný případ vyšetřují celníci na Chrudimsku. V pondělí tam vtrhli do výdejny e-shopu s erotickými pomůckami a nevěřili vlastním očím. Naskytl se jim pohled na stovky padělků umělých vagín za 820 tisíc korun.
11.03.2014 11:05 |

podobné články

Kolik konců Zaklínač 2 jsi viděl, tolikrát jsi člověkem

 
Čím víc konců, tím víc Adid...tím větší šance, že volby hráče v komplikovaném příběhu libovolného RPG budou mít nějaký dopad. Třeba druhý Zaklínač si v oblasti několika zakončení na základě vašich voleb, které v mnoha případech ani nebyly volbami, nýbrž jen vaším přirozeným jednáním, vede nadstandardně dobře. Tvůrci se chlubí šestnácti konci, což...
28.05.2012 11:45 |

podobné články

O panenství jsem přišla dvakrát, mám dvě dělohy, chlubí se Britka

 
Na to, že má odlišné genitálie, ji upozornil až její přítel. Teprve poté se nechala Britka Hazel Jones (27) vyšetřit. Lékaři jí sdělili šokující diagnózu. Hazel má dvě vagíny, dvakrát tak přišla o panenství, má také dvě dělohy a každá může otěhotnět. Prý to má i své výhody. "Přítel ví, že si může vybrat," popisuje s úsměvem svůj pestrý sexuální život.
12.01.2012 17:15 |

podobné články

Mohamed Ali: Rytmusi, jsi blbá nula a táhni zpátky za hranice, kam patříš

 
Rapper Jakub Mohamed Ali (38) se opět zhusta pustil do slovenského exportu, rappera Rytmuse. ,,Oh, jak jsi velký, oh, jak jsi silný, oh, jak jsi krásný, oh, jak jsi pilný," strefuje se do Vrbovského (34) a kromě toho, že tím dává najevo, co si o Páťovi myslí, zároveň ukazuje, že mu boj s konkurenčním rapperem dokonce stojí za natočení celého nového klipu!
27.04.2011 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Ali Ali (174 článků)

Rozlučte se s baculkou! Renée Zellweger alias Bridget Jones bude ve třetím dílu kočka

 
Nejslavnější baculka je zpět! Renée Zellweger (46) alias Bridget Jones se vrací do své role. Příští rok se v kinech objeví již třetí pokračování příběhu Bridget Jones s názvem Bridget Jones's baby a slavná blondýnka se v něm objeví se zcela novou vizáží.
03.10.2015 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Renée Zellweger (125 článků)

Putin má dalšího obdivovatele. Boxer Jones se zavázal k lásce k Rusku!

 
Americký boxer Roy Jones, který během své kariéry vybojoval titul mistra světa ve čtyřech různých váhových kategoriích, dostal dnes v Moskvě průkaz občana Ruské federace. Ruské občanství získal Jones na základě dekretu, který v polovině září vydal prezident Vladimir Putin. Dnes odpoledne mu průkaz slavnostně předala federální migrační služba. Jones už se brzy i s rodinou přestěhuje do nové vlasti, když se veřejně zavázal k lásce k Rusku a k trvalému pobytu na území tohoto státu.
27.10.2015 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3087 článků)

Jurečka (KDU-ČSL): Kolik dětí máš, tolikrát jsi potrestán

 
Statisíce živnostníků dokončují v těchto dnech daňové přiznání.
20.03.2013 12:55 |

podobné články

FOTOGALERIE: Kolik zlata máš, tolikrát jsi Romem! Cikánský ples na Slovensku šokoval luxusem a nevkusem

 
Romové na Slovensku uspořádali Mezinárodní cikánský ples. A byla to velká sláva! Zlato se třpytilo na každém kroku a ples byl plný luxusu.
20.02.2017 10:20 |

podobné články

Kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem...

 
Končíš střední školu a chystáš se na výšku? Bojíš se, že tě na ni hned nevezmou a nevíš, co budeš dělat? Co odcestovat na pár měsíců do...
01.06.2009 11:45 |

podobné články

Simulátor orálního sexu pro ženy

 
Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem – trochu jinak…
14.10.2009 10:50 |

podobné články

Tajný slovníček Jany Nagyové: Tluchoř byl "Křivá huba", Šnajdr "Krysička"

 
Kolik kódovaných řečí znáš, tolikrát jsi člověkem. Tak nějak vypadal svět bývalé šéfsekretářky expremiéra Petra Nečase (48) Jany Nagyové (49), nyní Nečasové. Byl totiž plný kódů a přezdívek.
14.11.2013 12:11 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1548 článků) , Petr Nečas (9267 článků) , Jana Nagyová (1541 článků)

Okamurův kandidát: Vraťte nám Podkarpatskou Rus. Bez znalosti jazyků se v Bruselu ani nevys...

 
ROZHOVOR Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem. Pořekadlo, které se u dosavadních europoslanců moc neujalo. Kandidát do eurovoleb za Úsvit přímé demokracie Milan Krček, jenž deset let řídí jazykovou školu, to říká jasně. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz mluví také o svých kolegyních, politických korytech a navrácení Podkarpatské Rusi Česku.
09.05.2014 09:50 |

podobné články

Váháte, jakou knihu si vzít na dovolenou? Hrabicovy Tváře bez retuší vám seberou dech!

 
Říká se, že kolik jsi viděl tváří, tolikrát ses setkal s člověkem. Jaká je však skutečná tvář těch, které si společnost v každé době upravuje k obrazu svému? To se snaží odhalit v další své knize nazvané příznačně Tváře bez retuší kontroverzní český spisovatel a novinář Zdeněk Hrabica. A literární kritici tak jako u předchozích autorových titulů raději mlčí.
02.07.2014 18:45 |

podobné články

Ministr Herman: Kolik umíš jazyků, tolikrát jsi člověkem

 
Ministr Herman zahájil nový školní rok na Základní škole Kladská na pražských Vinohradech
01.09.2014 16:20 |

podobné články

Vladimír Franta: Malý bedekr učebnicemi - „Jak jsme se za bolševika nemohli učit anglicky“

 
„Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem“, říká jedna okřídlená věta. Polemizovat s ní nemá cenu, neboť zkušenost její platnost potvrzuje. Mohli bychom se ptát, zda má vůbec smysl číst přeloženou poezii, jestliže její originální znění je založeno na prostředcích, které v našem jazyce třeba neexistují?
16.10.2016 19:35 |

podobné články

Krainová urazila Banášovou: Jsi anorektička, máš problém!

 
Modelka Simona Krainová (36) se v pořadu moderátorky Adely Banášové nazvala mackou a když se jí Banášová zeptala, jak vidí Simona jí, odpověděla bez mrknutí oka: "Ty jsi anorektčka a máš problém!" A to modelka nedávno propagovala velmi hubené dívky v Elite Model Look.
01.10.2011 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (1905 článků) , Adela Banášová (450 článků)

Barbie nosí jedině růžovou

 
Jsi blonďatá? Jsi křehká uvnitř i navenek? Máš smysl pro odvážné modely a barvy? Jestli jsi na všechny tři odpovědi řekla ANO, pak právě tvoje osoba je určena k tzv. Barbie stylu. Že nevíš, co ...
22.06.2009 00:05 |

podobné články