Kolaps po přestávce. Češi na úvod evropského šampionátu prohráli s Dány 1:2

Po prvním poločase úvodního zápasu mistrovství Evropy hráčů do 21 let mezi ČR a Dánskem to vypadalo pro český výběr víc než nadějně. Vedl totiž po brance Kadeřábka 1:0 a byl lepší. Bohužel po změně stran soupeř dominoval a vývoj utkání otočil... Ve druhém duelu pražské skupiny remizovalo Německo se Srbskem 1:1.
17.06.2015 20:26 |

Furch s Dány po 163 minutách na MS kapituloval. A Češi poprvé na turnaji prohráli!

Obdivuhodný příběh skončil. Dominik Furch dnes v české brance poprvé na mistrovství světa inkasoval. Šestadvacetiletý gólman Omsku se na turnaji představil potřetí a dlouho přidával další minuty ke své předešlé 2 hodiny hry trvající neprůstřelnosti. Po výhrách proti Rusku (3:0) a Norsku (7:0) jej však po 163 minutách hry překonal Dán Madsen a vyrovnal ve 3. třetině na 1:1. V rozhodujících nájezdech pak Furch nechytil ani jeden a Češi s Dány podruhé za sebou na MS prohráli na penalty. Je to první porážka Vůjtkova výběru na turnaji.
15.05.2016 15:25 |

Házenkářům vstup do ME nevyšel, s Rakouskem prohráli 20:30

Českým házenkářům nevyšel vstup do evropského šampionátu v Dánsku. V úvodním utkání skupiny A proti Rakousku selhali v útoku a prohráli vysoko 20:30. Zkomplikovali si tak vyhlídky na postup do další fáze turnaje, kam projdou ze skupiny první tři týmy. V druhém zápase Češi změří síly v úterý od 18:15 s Makedonií a potřebují nutně uspět. Skupinu uzavřou soubojem s domácími obhájci titulu Dány.
12.01.2014 19:55 |

MS ŽIVĚ Česko - Rusko 7:4, Češi mají bronz

Přečtěte si online reportáž ze zápasu o 3. místo na světovém šampionátu mezi hokejisty Česka a Ruska. Češi vyhráli 7:4 a po 13 letech získávají bronz z mistrovství světa. Rusové naopak opět s Českem v posledním zápase obou týmů na šampionátu prohráli a po pěti letech odjíždějí z MS bez medaile. Češi teprve podruhé v historii porazili Rusko na šampionátu dvakrát. To vůbec poprvé na MS pětkrát prohrálo.
15.05.2011 15:35 |

Kolaps na dálnicích, kolaps na pláži. Tisíce lidí se nahrnuly na jih k moři

Předpovědi se naplnily a uplynulý víkend se pro cestu do Chorvatska stal nejhorším z celých prázdnin. U Jadranu zcela zkolabovala doprava, už od Rakouska se vytvořily kolony dlouhé desítky kilometrů. Jenže problémy neměli řidiči jen v této části Evropy. Doprava kolabovala i ve Francii, tisíce lidí se vydaly na pláže i ve Španělsku či na severu Německa. Dopravní kolaps pak vystřídal kolaps na některých plážích, kde rázem byla hlava na hlavě.
03.08.2015 05:05 |

SKVĚLÉ! Čeští házenkáři porazili na úvod ME Německo

Tomu se říká vstup do evropského šampionátu. Čeští házenkáři vyhráli v nedělním úvodním utkání evropského šampionátu v srbské Niši nad favorizovaným Německem 27:24.
15.01.2012 19:00 |

Jako kočka s myší. Češi utrpěli na úvod Světového poháru debakl 0:6

Čeští hokejisté na úvod Světového poháru v Torontu prohráli s domácí Kanadou vysoko 0:6, když favorit rozhodl třemi góly už v úvodní třetině. Třemi body za gól a dvě asistence zazářili kapitán Javorových listů Sidney Crosby a další útočník Brad Marchand, gólman Carey Price si díky 27 úspěšným zákrokům připsal čisté konto.
18.09.2016 09:20 |

Osobnosti: Sidney Crosby (88 článků) , Carey Price (7 článků) , Brad Marchand (1 článek)

Čeští házenkáři prohráli na turnaji v Srbsku těsně s Maďarskem

Češi pokazili úvod zápasu a i když mocně finišovali, nakonec prohráli o jednu branku.
06.11.2011 11:05 |

Do tří dnů poté hrozí totální kolaps Prahy a doba kamenná. To jsou výsledky oficiální zprávy, říká bezpečnostní expert a exporadce primátora

ROZHOVOR Bývalý pražský zastupitel a exporadce primátora Hudečka Petr Trombik říká, že v případě blackoutu po třech dnech nastane kolaps města, civilizační kolaps, a po delší době návrat do doby kamenné. Je zde rovněž rostoucí hrozba kyberteroru, která může mít ještě horší efekt než blackout. To jsou výsledky cvičení Blackout, na který není Praha připravena.
06.04.2016 16:30 |

Finanční a ekonomický institut: Čeká svět ekonomický kolaps?

Čeká svět ekonomický kolaps? Od dnešního dne až do pátku můžete na stránkách Finančního a ekonomického institutu sledovat články ekonomického publicisty Rudolfa Marka, který pro portál FAEI.cz připravil téma týdne. Řada, zejména amerických ekonomů, totiž předpovídá brzký ekonomický kolaps.
18.04.2016 08:40 |

V Srbsku startuje ME házenkářů, Češi se na úvod utkají s Němci

Závěrečný turnaj 10. mistrovství Evropy házenkářů začne v neděli ve čtyřech srbských městech, Češi hrají ve skupině B v Niši a na úvod je čeká zápas se silným Německem.
15.01.2012 13:10 |

Ani hvězdní Brazilci na úvod jihoamerického šampionátu nevyhráli

Na fotbalovém mistrovství Jižní Ameriky ztratil body další favorit. Obhájci titulu Brazilci dnes na úvod skupiny B remizovali s Venezuelou 0:0.
04.07.2011 07:55 |

Čeští hokejisté na úvod juniorského MS prohráli s USA 1:5

Čeští hokejisté prohráli v prvním zápase na juniorském mistrovství světa v Malmö s úřadujícímu šampiony z USA 1:5. Američané měli zápas pod kontrolou od samotného začátku, o jediný český gól se v přesilové hře ve třetí třetině postaral Michal Plutnar.
26.12.2013 20:52 |

Fotbalisté Sparty na úvod EL prohráli v Neapoli 1:3

Fotbalisté Sparty prohráli v úvodním utkání základní skupiny Evropské ligy v Neapoli 1:3. Pražané sice vedli díky gólu Josefa Hušbauera, domácí ale po brance Gonzala Higuaína z penalty a dvou zásazích Driese Mertense skóre otočili. Další zápas čeká českého mistra 2. října proti Young Boys Bern, který dnes rozstřílel Slovan Bratislava 5:0.
19.09.2014 08:05 |

Osobnosti: Dries Mertens (1 článek)

Volejbalisté nestačili na Rusko, z druhého místa míří do osmifinále

Češi prohráli na závěr základní skupiny evropského šampionátu ve volejbale s Ruskem hladce 0:3.
12.09.2011 19:45 |

Gólman Čech: Prohráli jsme bitvu, ale válku zdaleka ne

V zápase si pořádně nesáhl na míč, přesto ho čtyřikrát lovil ze sítě. Brankář české fotbalové reprezentace Petr Čech prožil stejně jako celý národní tým nepříjemný vstup do evropského šampionátu, po vysoké prohře 1:4 s Ruskem ale rozhodně neskládá zbraně. Připomněl, že Češi na dvou minulých velkých akcích první duel vyhráli a nakonec stejně nepostoupili. Teď věří v opak.
09.06.2012 14:45 |

Osobnosti: Petr Čech (1028 článků)

Házenkáři na úvod MS prohráli. Favorita z Francie ale potrápili

Čeští házenkáři vstoupili do světového šampionátu v Kataru porážkou 27:30 s favorizovanou Francií. Reprezentanti bez své největší hvězdy Filipa Jíchy prohrávali po poločase o sedm branek, ale po změně stran úřadující olympijské šampiony a mistry Evropy řádně potrápili.
17.01.2015 00:07 |

Osobnosti: Filip Jícha (37 článků)

WASHINGTON NAD PROPASTÍ: Capitals prohráli i třetí zápas a čelí vyřazení

Hokejistům Washingtonu se v play off NHL proti Tampě vůbec nedaří, když prohráli i třetí utkání a jsou jediný zápas od překvapivého vyřazení. Tentokrát prohráli Capitals 3:4.
04.05.2011 08:30 |

Házenkáři prohráli s Ruskem a budou potřetí za sebou chybět na MS

Čeští házenkáři prohráli v sobotní odvetě play-off o postup na MS na domácí palubovce v Pardubicích s Ruskem 27:31 a vzhledem k tomu, že prohráli i první měření sil v Rusku, tak na šampionát nepojedou.
16.06.2012 18:15 |

Hamplová (Nezávislí): Tyto volby nemají vítěze. Prohráli jsme všichni

Smát se nemůže nikdo. Ani zdánlivý vítěz voleb (KSČM), ani ten početně faktický (ČSSD). Ti, co prohráli, jen prohráli o něco více, a ti, co tzv. vyhráli, de facto nevyhráli.
14.10.2012 12:35 |