Článek

Kolaps dopravy v Hradci: Policie uzavřela okruh kvůli nahlášené bombě ve fastfoodu

 
Policisté v úterý odpoledne uzavřeli 3,3 kilometru dlouhou část druhého silničního okruhu v Hradci Králové kvůli nahlášení výbušného systému v jedné z prodejen rychlého občerstvení. Místo prohlédl pyrotechnik, který žádný podezřelý obsah nenašel. Policie krátce před 17. hodinou provoz obnovila.
27.09.2016 17:00 |

podobné články

Podobné články

Policie předala centrum Klinika vlastníkovi, zasahovala tam kvůli nahlášené bombě

 
Policie v pátek prohledala sociální centrum Klinika na pražském Žižkově kvůli nahlášené bombě. Následně budovu předala oprávněnému vlastníkovi. Tím je Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM). Několik příznivců centra Kliniky ale zůstalo na střeše objektu.
20.05.2016 21:05 |

podobné články

Pražský dálniční okruh uzavřela nehoda. Jeden mrtvý

 
Pražský dálniční okruh dnes uzavřela nehoda šesti kamionů, které se ve směru od brněnské dálnice D1 k plzeňské D5 srazily na přemostění přes Strakonickou ulici. Nehodu nepřežil jeden řidič kamionu, další čtyři jsou zraněni, jeden z nich vážně. Srážka na desítky minut uzavřela okruh v obou směrech, dočasně byly neprůjezdné také Lochkovský a Cholupický tunel. Z kamionů se vysypal náklad, který odklízeli hasiči, řekli mluvčí pražské policie, záchranné služby a hasičů. 
31.07.2013 13:40 |

podobné články

Aktivisté mají smůlu. Policie předala centrum Klinika oprávněnému majiteli, tím je stát

 
Policie dnes předala budovu na pražském Žižkově, v níž provozovalo činnost sociální centrum Klinika, oprávněnému vlastníkovi. Tím je Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM). ČTK to řekl mluvčí policie Tomáš Hulan. Aktivisti, kteří objekt užívali podle ÚZSVM bez platné nájemní smlouvy, museli budovu odpoledne opustit kvůli nahlášené bombě. Nástražný systém policejní pyrotechnici nenašli.
20.05.2016 22:05 |

podobné články

Babišův úřad evakuovali kvůli nahlášené bombě. Policie nic nenašla

 
Policie vyklidila ministerstvo financí kvůli anonymnímu telefonátu, že je v budově bomba. Úřad prozkoumali pyrotechnici a okolí zajistili těžkooděnci. Evakuovat museli policisté na 600 osob. Akce trvala asi hodinu a půl.
07.10.2014 15:30 |

podobné články

Aktivisté znovu obsadili Kliniku. Kvůli včerejšímu hlášení bomby to na síti vře. Politici a veřejnost mají podezření

 
Poté, co policie včera večer předala budovu, v níž fungovalo sociální centrum Klinika, Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM), zaplnily se sociální sítě reakcemi. Aktivisti podle ÚZSVM využívali budovu na pražském Žižkově bez platné nájemní smlouvy. Budovu navíc museli odpoledne opustit kvůli nahlášené bombě, ta však nalezena nebyla.
21.05.2016 12:00 |

podobné články

Bratislavu vylekala atrapa bomby. Rádio v krabici od bot

 
V bratislavské Devínské Nové Vsi opět zasahovala policie, tentokrát kvůli nahlášené bombě.
31.08.2010 12:25 |

podobné články

EVAKUACE! Nahlásili bombu v Tescu!

 
Policie ve Frýdku-Místku vyvedla z Tesca kvůli nahlášené bombě desítky nakupujících.
11.04.2011 21:35 |

podobné články

POPLACH V PRAZE: Stovky lidí skončily na mrazu kvůli nahlášené bombě

 
Policie evakuovala stovky lidí z nákupního centra Flóra, vedlejšího hotelu a další budovy v Přemyslovské ulici v Praze. Anonym tu nahlásil uložení bomby.
04.12.2013 15:05 |

podobné články

Na Klinice panuje po vyhroceném večeru klid

 
Po pátečním bouřlivém večeru, kdy policie na základě anonymního oznámení prohledávala sociální centrum Klinika kvůli nahlášené bombě, a následném předání budovy vlastníkovi - Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM), panoval v centru v sobotu dopoledne klid a nerušený spánek.
21.05.2016 11:20 |

podobné články

Policisté museli vyklidit školu kvůli nahlášené bombě

 
Desítky dětí musely urychleně opustit školu v Hlohovci na Břeclavsku poté, co mužský hlas zavolal na policie, že je ve škole umístěna bomba. Až po půldruhé hodině vyšlo najevo, že se jednalo o planý poplach
25.10.2016 09:25 |

podobné články

Pražský okruh na hodinu uzavřela ve směru na D1 nehoda tří aut

 
Nehoda tří vozů dnes odpoledne asi na hodinu uzavřela Pražský okruh ve směru na dálnici D1. Před místem havárie, která se stala zhruba na 18. kilometru okruhu u sjezdu na Ořech, se tvořily kolony.
12.11.2013 16:41 |

podobné články

Na parkovišti stejného fastfoodu se narodily dvě děti. Den po sobě za pomoci policie

 
Velké překvapení zažil americký řetězec Burger King. Na parkovišti jednoho z jeho fastfoodů se ve dvou po sobě jdoucích dnech narodily dvě děti dvěma různým ženám. Na svět je pomohla přivést policie a záchranáři. Informoval o tom web televize Sky News.
13.09.2017 20:25 |

podobné články

Anonym vyhrožoval, že dal do rychlíku z Třince bombu

 
Kvůli nahlášené bombě musel zastavit rychlík jedoucí z Třince do Prahy. České dráhy musely tento vlak odstavit.
25.06.2012 10:00 |

podobné články

Gombitová se chce vrátit

 
Legendární zpěvačka Marika Gombitová (56) skutečně po letech odloučení od showbyznysu plánuje návrat. A její záměry jsou takové, že by s Karlem Gottem (73) nazpívala duet. Jejich první schůzka ale nevyšla kvůli nahlášené bombě na zimním stadionu v Bratislavě, kde Gott koncertoval. Společně se tedy dohodli na dalším termínu.  
07.11.2012 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4613 článků) , Marika Gombitová (195 článků)

Evakuace letadla: Na palubě je bomba, vyhrožovali Germanwings, u kterých létal šílený kopilot

 
Společnost Germanwings má poslední dobou smůlu. Šílený kopilot Andreas Lubitz navedl ve francouzských Alpách jejich Airbus směrem k horám, nyní aerolinky řešily další problém. Na letišti v Kolíně nad Rýnem se muselo vyklidit letadlo se 126 pasažéry. Kvůli nahlášené bombě.
12.04.2015 21:50 |

podobné články

Majetkový úřad: Vniknutí aktivistů do Kliniky je protiprávní

 
Vniknutí do budovy na pražském Žižkově, v níž provozovali aktivisté – podle státu neoprávněně – sociální centrum Klinika, považuje majetkový úřad za protiprávní. Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM), který je majitelem objektu, to dnes uvedl v tiskové zprávě. Aktivisté museli budovu v pátek opustit kvůli nahlášené bombě, úřad pak dům uzamkl. Aktivisté dnes uvedli, že dům opět obsadili.
21.05.2016 18:35 |

podobné články

Soud s Norou Mojsejovou: Řízení bylo přerušeno kvůli nahlášené bombě!

 
Podnikatelka Nora Mojsejová byla ve středu společně s dalšími obžalovanými přítomna u soudu, který měl rozhodnout ve věci podvodu a neodvádění daní. Řízení však bylo přerušeno nečekanou událostí. Někdo totiž nahlásil, že je v bratislavském Justičním paláci bomba.
01.12.2016 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Nora Mojsejová (241 článků)

Manévry v Paříži. Francouzská policie uzavřela Eiffelovu věž

 
Francouzská policie v pátek v podvečer uzavřela okolí kolem Eiffelovy věže v Paříži a evakuovala všechny přítomné. Důvodem měl být podezřelý balíček. Spekulovalo se o bombě, nakonec se však jednalo o planý poplach.
05.08.2016 22:05 |

podobné články

Kolaps na dálnicích, kolaps na pláži. Tisíce lidí se nahrnuly na jih k moři

 
Předpovědi se naplnily a uplynulý víkend se pro cestu do Chorvatska stal nejhorším z celých prázdnin. U Jadranu zcela zkolabovala doprava, už od Rakouska se vytvořily kolony dlouhé desítky kilometrů. Jenže problémy neměli řidiči jen v této části Evropy. Doprava kolabovala i ve Francii, tisíce lidí se vydaly na pláže i ve Španělsku či na severu Německa. Dopravní kolaps pak vystřídal kolaps na některých plážích, kde rázem byla hlava na hlavě.
03.08.2015 05:05 |

podobné články