Článek

Koalice ve městech se rozpadají, naděje na dřívější volby je ale mizivá

 
Opava, Hodonín, Praha. To jsou jen některá města, kde jsou lidé – často kvůli hnutí ANO – v poslední době nuceni sledovat křeč, rozpad a vznik nového koaličního kočkopsa. Na celostátní úrovni by taková škatulata politiky mohla přimět, aby raději kývli na předčasné volby.
29.12.2015 04:35 |

podobné články

Podobné články

Jistoty se rozpadají, smyslem existence je plná peněženka. Sváteční zamyšlení rudého docenta Grebeníčka

 
Vánoce pohnuly i komunistického poslance Miroslava Grebeníčka k úvaze o stavu společnosti. Zkonstatoval, že žijeme v rozbouřené době. „Mnohé z jistot se rozpadají. Člověk by měl ovšem hledat nejen ty nové, ale nevzdávat se ani těch minulých,“ apeluje na čtenáře.
24.12.2014 12:31 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Grebeníček (167 článků)

Aha! pomáhá: Matoušovi se rozpadají svaly, ale v Paříži si splnil sen!

 
Prodloužený víkend ve vysněné Paříži prožil Matouš Ulman (16) z Jirkova. Mladík trpí dystrofií, rozpadají se mu svaly a od dvanácti let je upoutaný na vozík.
27.10.2015 05:05 |

podobné články

Policistům se rozpadají boty

 
Ministerstvo vnitra bude zřejmě prověřovat zakázku na boty pro policisty za 72 miliónů korun. Obuv má být podle tvrzení policistů z terénu nekvalitní. Boty a ponožky se jim na nohou rozpadají. Vedení policie na problém upozornil šéf odborářů Milan Štěpánek.
15.05.2014 18:20 |

podobné články

Co teď bude s vrahy Petry? Šance na nápravu je mizivá, říká expert

 
Osud Petry (15) z Dudína šokoval i psychologa. "Je to pro mě naprosto neuvěřitelná brutalita,“ řekl Petr Moos s tím, že kluci jsou sociopati a šance na nápravu je mizivá.
30.03.2013 12:15 |

podobné články

Kauza českých Fritzlů - Znalci se shodli: Náprava zvrhlíků? Mizivá!

 
Znalci z oboru psychologie a sexuologie v kauze českých Fritzlů – tří mužů, kteří loni v srpnu unesli a znásilňovali Michaelu R. (18), mají jasno. Šance, že by se hlavní iniciátor Josef D. starší (54) a jeho bratr Karel (53) mohli po návratu z vězení začlenit do společnosti, je mizivá! Naději má jen syn staršího agresora.
23.05.2017 05:05 |

podobné články

Komunální volby se dnes konají v 15 městech

 
V 15 městech a vesnicích se dnes budou konat komunální volby. Největší pozornost z nich na sebe budou poutat Chomutov a Bílina na Teplicku, kde se uskuteční opakované hlasování. Výsledky říjnových voleb v těchto městech byly totiž soudně zrušeny kvůli kupčení s voličskými hlasy. V Chomutově se podle nevládních organizací nyní nabízely politikům znovu hlasy za úplatu, policie to prověřuje.
31.01.2015 06:05 |

podobné články

V Plzeňském kraji má koalice většina měst, dohodu má i Plzeň

 
Dva týdny po obecních volbách se ve většině měst v Plzeňském kraji rýsují koalice, které povedou radnice příští čtyři roky. Jasno je ve dvou největších městech kraje - v Plzni a Klatovech, naopak například v Tachově strany k dohodě ještě nedospěly. Krajský soud v Plzni zatím přijal tři žaloby na obecní volby, a to v Žihobcích na Klatovsku, v Mnichově na Domažlicku a v Tlučné na Plzeňsku. První známé termíny ustavujících zastupitelstev větších měst jsou stanovené na 5. listopadu, zjistila dnes ČTK v městech a na krajském soudě.
24.10.2014 17:30 |

podobné články

Zwyrtek (Nezávislí): Volby - Nepřemluvíme-li schopné, budou tam všehoschopní

 
Slepené koalice se rozkližují, dokonce, což je nový jev, ješte před volbami. A proč se rozpadají? Funkce a prachy.
27.04.2016 11:20 |

podobné články

V Olomouckém kraji má vyjednanou koalici Olomouc a Přerov

 
V Olomouckém kraji se za uplynulý týden po volbách dohodli o podobě koalice ve velkých městech politici v Olomouci a Přerově. Ve třetím statutárním městě Prostějově stále jednají. Poslední schůzky čekají zástupce politických stran a hnutí také ve zbývajících dvou okresních městech Šumperk a Jeseník. Hnutí ANO, které bodovalo téměř ve všech městech regionu, zatím křeslo primátora neobsadilo. V Olomouci skončilo v opozici, v Přerově však získalo místa všech tří náměstků.
17.10.2014 15:26 |

podobné články

Zaorálek (ČSSD): Věci veřejné se rozpadají. Řešením jsou volby

 
Oznámení Karolíny Peake o odchodu z Věcí veřejných jen potvrzuje rozpad strany, tvrdí místopředseda ČSSD Lubomír Zaorálek. Zaorálek to řekl České televizi s tím, že řešením situace jsou pouze předčasné volby.
17.04.2012 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2403 článků) , Karolína Peake (1607 článků)

Skoro všechna jihomoravská okresní města mají koalice, výjimkou je Znojmo

 
Skoro všechna okresní města v Jihomoravském kraji mají dohodnuty koalice. Výjimkou je Znojmo, kde vítězné ČSSD a hnutí ANO schází jeden mandát pro zisk nadpoloviční většiny hlasů v zastupitelstvu. Starosta Vlastimil Gabrhel (ČSSD) proto nadále jedná s komunisty, lidovci a ODS o možném doplnění koalice nebo o podpoře. Koalice je naopak hotová v Břeclavi, Vyškově, Blansku, Brně a nově i v Hodoníně. Rozhodnuto už je i v některých menších městech jako například v Mikulově, Kyjově či Ivančicích.
24.10.2014 17:01 |

podobné články

Jiřina Švorcová se probrala z kómatu, ale už nikdy nepromluví

 
Herečka Jiřina Švorcová (83) se po měsíci probrala z kómatu. Stále za ni ale musejí dýchat přístroje. Naděje na to, že by se její zdravotní stav zlepšil, je mizivá. "Prognóza je bohužel taková, že už nikdy nejspíš nebude schopná dýchat sama," řekl deníku Aha zdroj z hereččina okolí.
20.07.2011 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Švorcová (151 článků)

Mrtvých na Everestu bude nejspíš 16. Naděje na záchranu pohřešovaných je mizivá

 
Páteční lavina na Mount Everestu zabila pravděpodobně 16 lidí. Třináct mrtvých bylo už nalezeno, po zbylých třech horských průvodcích se intenzivně pátrá, ale podle záchranných týmů existuje jen minimální šance na jejich záchranu. Uvedla to agentura Reuters s odvoláním na nepálské úřady. Toto neštěstí je doposud nejtragičtější podobnou událostí v dějinách výstupů na nejvyšší horu světa.
18.04.2014 08:35 |

podobné články

Naděje Irů na MS je mizivá. FIFA totiž rozšíření odmítá

 
Je to nemožné, říká generální sekretář FIFA Valcke
01.12.2009 17:20 |

podobné články

Přívalové deště v Číně mají 702 obětí, naděje pohřešovaných je mizivá

 
Čínské město Čou-čchü opět trápí přívalové deště, které ztěžují pátrání po více než tisícovce lidí pohřešovaných po sesuvech půdy.
11.08.2010 09:20 |

podobné články

TRAGÉDIE! Šance za záchranu STOVKY POHŘEŠOVANÝCH z lodi na Volze JE MIZIVÁ!

 
Rusové přiznali, že naděje na záchranu stovky pohřešovaných lidí z lodi potopené na Volze jsou mizivé.
10.07.2011 22:45 |

podobné články

Ústecký kraj prý utratil 1,4 milionu korun za zákony. Vláda je všechny odmítla

 
Téměř 1,4 milionu korun údajně utratil Ústecký kraj za přípravu tří zákonů, které vláda nakonec všechny odmítla. V pondělním vydání to uvede deník Insider. Kabinet následně zkritizoval význam i formální stránku návrhů. Naděje, že budou zákony přijaty, je tak podle deníku mizivá.
24.06.2012 16:50 |

podobné články

Lichvář Drak zmizel i s manželkou! Zoufalá dcera prosí: Najděte mé rodiče!

 
Každý den je více a více krutější pro rodinu Zbigniewa (66) a Jarmily (58) Muszańských z Bohumína. Zřejmě se stali oběťmi zločinců (Blesk informoval). Od jejich zmizení už uplynulo dvanáct dní a naděje, že se najdou živí, je mizivá.
11.03.2013 07:20 |

podobné články

Nečas nevidí na rozpadu pražské koalice nic dobrého

 
Rozpad koalice ODS a TOP 09 na pražské radnici by nepřinesl nic dobrého ani Praze a Pražanům, ani oběma politickým stranám, řekl po dnešním jednání vlády premiér a předseda ODS Petr Nečas. Premiér doufá, že se spory brzy vyřeší. Pražská koalice se ocitla v další vážné krizi, primátor Bohuslav Svoboda (ODS) v úterý kvůli neshodám předčasně ukončil jednání rady. TOP 09 hrozí odchodem z koalice. ODS ale vášně tlumí. Podle šéfa klubu ODS Ondřeje Pechy koalice normálně spolupracuje. 
24.04.2013 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9261 článků) , Bohuslav Svoboda (699 článků) , Ondřej Svoboda (55 článků)