Článek

Knihám Harper Leeové chybí stránky

 
Dlouho očekávaná kniha americké spisovatelky Harper Leeové Go Set a Watchman (Jdi, postav hlídku) přinesla čtenářům v Británii drobné zklamání. Kvůli chybě tisku jí totiž chybí několik posledních stran.
22.07.2015 13:46 |

podobné články

Podobné články

Rukopis knihy Harper Leeové byl nalezen dříve

 
Vydání druhé knihy americké autorky Harper Leeové (89) s názvem Go Set a Watchman (Jdi, postav hlídku) bylo označeno za literární událost desetiletí. Rukopis byl údajně objeven loni, téměř půlstoletí po dopsání. Několik dní před vydáním knihy se však objevila zpráva, že byl nalezen už mnohem dříve. Podle slov spisovatelčina bývalého agenta se totiž Leeová vydání své další knihy nechtěla dožít.
16.07.2015 11:15 |

podobné články

Nová kniha Harper Leeové láme rekordy

 
Navzdory nepříliš lichotivým recenzím se nová kniha Harper Leeové Go Set a Watchman (Jdi, postav hlídku) stala nejrychleji prodaným titulem roku.
23.07.2015 11:11 |

podobné články

Anonymous splnili hrozby a zablokovali stránky čtyř politických stran

 
VÍME PRVNÍ Slibovali, že zablokují v 11 hodin v sobotu stránky politickým stranám jako podporu protestu, jež v sobotu dopoledne začala. Slib dávala skupina Anonymous, která podporuje akci Occupy Prague. Jak se ParlamentnímListům.cz podařilo zjistit, dopoledne opravdu byly zablokovány stránky čtyř politických stran - ODS, TOP 09, ČSSD a KSČM. Stránky Věcí veřejných a NS-LEV21 zablokovány nebyly.
28.04.2012 11:20 |

podobné články

Tátova holčička: S Harper nikdo randit nebude, říká Beckham

 
Přestože Harper Beckhamová letos oslaví teprve druhé narozeniny, její táta David ji už chce chránit před nápadníky. V žertu prohlásil, že dceru zavře do věže jako princeznu Lociku v pohádce Na vlásku. Další články k tématu: Malá Beckhamová pokukuje po modelingu, Pittová už vydělává u filmu Victoria Beckhamová: Lidé si myslí, že jsem kráva. A já se jim nedivím OBRAZEM: Beckhamovy slzy. Slavný záložník se loučil s fotbalem Hrdý tatínek David Beckham poprvé ukázal dceru Harper Seven Dcera Beckhamových má ve jméně šťastnou sedmičku, je to Harper Seven
04.06.2013 13:10 |

podobné články

Osobnosti: David Beckham (1005 článků) , Victoria Beckham (768 článků)

Morgan Freeman chce mít s vnučkou dítě

 
Třiadvacet let pohlíželi v Hollywoodu na Morgana Freemana jako na ideálního manžela a Myrně Colleyové Leeové všichni záviděli. Teď však v její kůži nechce být nikdo. Dvaasedmdesátiletý herec totiž léta udržoval poměr s Myrninou vnučkou, podváděl s ní manželku a teď si chce o pětačtyřicet let mladší dívku vzít a dokonce s ní mít dítě.
11.01.2010 17:17 |

podobné články

Osobnosti: Morgan Freeman (79 článků) , Morgan Freeman (47 článků)

Banka chtěla vystěhovat 103letou ženu kvůli půjčce, policisté to odmítli

 
Američtí muži zákona z Atlanty ukázali, že mají srdce na pravém místě. Tamější banka požádala kancelář šerifa o vystěhování 103leté Vity Leeové. Důvodem bylo tom, že údajně přestala splácet svou půjčku, kterou u banky měla. V domě bydlí se svou 83letou dcerou.
03.12.2011 14:35 |

podobné články

Čekala 10. dítě. Přítel ji umlátil kladivem a rozřezal!

 
Tělo se nikdy nenašlo, ale pachatele už policie podle vlastního tvrzení dopadla. Má to ale háček. Karl Burman (24) z britského Coventry se sice původně přiznal k brutální vraždě přítelkyně Shauny Leeové (†36), ale pak vše odvolal.
08.03.2012 12:05 |

podobné články

Olympijské zásnuby: chodkyni Leeovou požádal přítel o ruku v cíli

 
Olympijské hry v Londýně se úspěšně zapíší do života australské chodkyně Beki Leeové, i když medaili nevyhrála. V cíli svého závodu se ale dočkala žádosti o ruku.
13.08.2012 00:35 |

podobné články

Postřižiny aneb Doba zkracování, kdy knihám chybí i tři sta stran

 
Žehrání na uspěchanou dobu je zřejmě běžným průvodním jevem každé lidské přítomnosti. V písemných pramenech bychom je dohledali před sto lety v době vrcholící průmyslové revoluce, v dobách josefínských reforem i časech mnohem předešlejších.
25.01.2011 09:40 |

podobné články

Trápí vás zácpy, tunel Blanka nebo Opencard? Čtěte, jak se dají problémy Pražanů minimalizovat

 
Praha patří mezi nejbohatší regiony Evropy, ale v jejích ulicích to vidět není. Ulice jsou plné děr, leckde chybí asfalt i několik let. Chybí desítky kilometrů chodníků, na okraji Prahy chybí školky i školy, na sídlištích a konečných metra chybí parkovací domy, aby lidé nezajížděli do centra autem. Kde na to vzít? Čtěte rozhovor s šéfem Hnutí pro Prahu Zbyňkem Passerem.
06.08.2014 18:25 |

podobné články

Stránky STÁTNÍCH MATURIT napadli HACKEŘI!

 
Hacker napadl den před zahájením písemné části státních maturit internetové stránky s ukázkovými testy a informacemi o zkoušce. Oficiální stránky nové maturitní zkoušky ww.novamaturita.cz nefungují, píše server iDnes.cz.
29.05.2011 21:35 |

podobné články

Seznam spustí stránky o Cimrmanovi, hledá pro ně správce

 
Tuzemský internetový portál Seznam.cz spustí 10. října stránky o životě a díle fiktivního českého génia Járy Cimrmana. Začal zároveň hledat správce, který se bude o stránky Jarmara.at starat. Uvedli to zástupci Seznamu a Žižkovského divadla Járy Cimrmana na tiskové konferenci.
06.09.2011 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Jára Cimrman (266 článků)

Hackeři zablokovali stránky Sněmovny

 
Po úřadu české vlády napadli ve středu hackeři také internetové stránky Sněmovny. Zhruba od půl čtvrté jsou stránky zahlceny, takže nejsou téměř přístupné. Právu to potvrdili sněmovní informatici.
01.02.2012 18:25 |

podobné články

Anonymous v noci ovládli internetové stránky ODS

 
Hackeři z hnutí Anonymous ovládli v noci ze středy na čtvrtek internetové stránky Občanské demokratické strany (ODS). Na stránky umístili vyjádření odsuzující mezinárodní dohodu o ochraně duševního vlastnictví ACTA. Sami Anonymous o tom informovali média e-mailem krátce po třetí hodině ranní.
02.02.2012 05:15 |

podobné články

Anonymous v noci ovládli internetové stránky ODS, stranu tu potěšilo

 
Hackeři z hnutí Anonymous ovládli v noci ze středy na čtvrtek internetové stránky Občanské demokratické strany (ODS). Na stránky umístili vyjádření odsuzující mezinárodní dohodu o ochraně duševního vlastnictví ACTA. Sami Anonymous o tom informovali média e-mailem krátce po třetí hodině ranní. Strana v reakci uvedla, že jde o dobrou reklamu.
02.02.2012 10:20 |

podobné články

Anonymous v noci ovládli internetové stránky ODS, stranu to potěšilo

 
Hackeři z hnutí Anonymous ovládli v noci ze středy na čtvrtek internetové stránky Občanské demokratické strany (ODS). Na stránky umístili vyjádření odsuzující mezinárodní dohodu o ochraně duševního vlastnictví ACTA. Sami Anonymous o tom informovali média e-mailem krátce po třetí hodině ranní. Strana v reakci uvedla, že jde o dobrou reklamu.
02.02.2012 10:25 |

podobné články

Hacker napadl stránky České televize

 
Internetové stránky České televize napadl hacker s neotřelou přezdívkou p1r@t3z'sec. Na stránkách ivysilani.cz se objevily informace o slabém zabezpečení webu a pirát se dostal i na stránky hydeparkct24.cz. Útok by mohl být spojený s demonstracemi za pád vlády, který iniciovala Holešovská výzva. Demonstranti si stěžovali, že Česká televize protesty dostatečně nereflektovala.
18.03.2012 14:15 |

podobné články

Anonymous splnily hrozby a zablokovaly stránky tří politických stran

 
Slibovali, že zablokují v 11 hodin v sobotu stránky politickým stranám jako podporu protestu, jež v tuto chvíli právě začíná. Slib dávala skupina Anonymous, která podporuje akci Occupy Prague. Jak se ParlamentnímListům.cz podařilo zjistit, dopoledne opravdu byly zablokovány stránky čtyř politických stran - ODS, TOP 09, ČSSD a KSČM.
28.04.2012 11:30 |

podobné články

Weby T-Mobilu a O2 napadli hackeři. Útoky přicházejí z Ruska

 
Internetové stránky T-Mobile a Telefóniky měly zhruba od dnešních 09:00 problémy s dostupností. Operátoři potvrdili, že šlo o hackerské útoky, kterým v minulých dnech čelily některé weby v ČR. Telefónica svůj web kolem 10:00 zprovoznila, na stránky T-Mobilu se šlo dostat, ale hlásily, že jsou přetížené. Firmám neběžely ani další služby, které jsou s internetovými stránkami spojené. Stránky Vodafonu fungovaly.
07.03.2013 11:15 |

podobné články