Článek

Klingonsky nemluvte! Hollywoodští právníci dupou po fanouškovském filmu

 
Hollywoodský obr Paramount Pictures a společnost CBS společně posílají armádu právníků na fanoušky, kteří točí s malým rozpočtem své vlastní „Star Treky”. Nyní vypracovali podrobný seznam všeho, co se nesmí napodobovat.
14.03.2016 10:40 |

podobné články

Podobné články

Chcete se naučit klingonsky nebo elfsky? Není problém!

 
Čím dál víc Čechů se učí jazyky, kterými se mluví jen v pohádkách a filmech. Proč to dšlají?
05.01.2011 00:35 |

podobné články

Bártova stížnost je bez šance, tvrdí poslanci-právníci

 
Právníci poslance Věcí veřejných (VV) Víta Bárty nepravomocně odsouzeného v úplatkářské aféře hledali kličku, jak svého klienta zachránit. Tu, se kterou přišli, ale považují politici i ústavní právníci za nesmyslnou, a dávají jí mizivou šanci na úspěch.
30.08.2012 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2829 článků)

Ministryně Helena Válková ulevuje malým dlužníkům: Nenasytní právníci dostanou méně!

 
Za vymáhání malých dluhů do 50 tisíc si ode dneška už právníci nebudou moci účtovat horentní odměny. Ministryně spravedlnosti Helena Válková (63, za ANO) splnila slib. A právníci zuří!
01.07.2014 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Helena Válková (338 článků)

Oholte se! Tihle hollywoodští idolové ze sebe šedivými plnovousy udělali staříky a jsou k nepoznání

 
Dvojici slavných herců nepojí jen stejné jméno, ale v poslední době také jejich záliba v plnovousech. Bývalí hollywoodští fešáci jako by rezignovali na holení a neřeší, že vypadají minimálně o dekádu starší. Filmový Gladiátor s hvězdou thrilleru Oheň by měli rychle oprášit holicí strojek, pokud nechtějí připomínat Santu Clause.
19.07.2013 10:00 |

podobné články

SKANDÁLNÍ: Porotce SUPERSTAR Rytmus zesměšnil finalisty soutěže?!

 
Na fanouškovském facebooku Rytmuse je fotka finalistů SuperStar, na které se patřičně výtvarně realizoval. Co tím sledoval? Chtěl soutěžící zesměšnit?
12.06.2011 16:20 |

podobné články

Její sebevědomí vám vyrazí dech: Slávychtivá Eva se drsně opřela do VyVoleného Vladka, který se jí zhnusil

 
Slávychtivá Eva Feuereislová, která se kromě šmírovací reality show nechvalně „proslavila“ trapným účinkováním v SuperStar a kratičkým mileneckým poměrem s expřítelem Ivety Bartošové Domenicem Martuccim, se na svém fanouškovském profilu na sociální síti pořádně pustila do dvojnásobného vítěze VyVolených Vladka Dobrovodského, jehož vítězství v soutěži, které měl podle Evy předem domluvené s televizí , dodnes zjevně nemůže vydýchat.
04.02.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6694 článků) , Eva (24 článků)

Slovenská modelka šokuje! Jen melouny a břicho nikde

 
Modelka Michaela Gašparovičová zveřejnila na svém oficiálním fanouškovském profilu fotku, kterou šokovala.
01.08.2014 10:35 |

podobné články

Rolins na Facebooku přiznala krizi: Sex s tajemným cizincem, který se předtím dotýkal Rytmuse!

 
"Dara Rolins":http://www.extra.cz/tema/dara-rolins (42) uveřejnila na svém oficiálním fanouškovském profilu status, který rozsahem splňuje spíše kritéria románu.
26.01.2015 20:17 |

podobné články

Jardo, jsi PRIMADONA a schytaly to děti, zuří fanoušek. Jágr ho drsně SETŘEL!

 
Fanoušek hokejové legendy Jaromíra Jágra se pěkně naštval na fanouškovském profilu Jardy a do hokejisty se ostře opřel. Ale Jarda moc dobře věděl, že kritika je přehnaná a neoprávněná, tak fanouškovi vrátil drsnou odpověď.
31.01.2017 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2472 článků)

I herci jsou jenom lidi: Podívejte, v čem slavní chodí do práce!

 
Taková koncentrace herců v pražském podhradí se jen tak nevidí. Když jsou ovšem Shakespearovské slavnosti, dupou slavní do kopce na Hradčany v zástupech. Podívejte se, jak přední čeští herci chodí do práce. Mnohé byste mezi davy turistů ani nepoznali.
21.08.2014 05:05 |

podobné články

Vaše děti dupou. Nevyhazujte to maso, smrdí to. Nebudu se přizpůsobovat Afričanům. Vážné dozvuky akce, kdy Češi venčili psy muslimům před nosem

 
K pátečnímu demonstrativnímu venčení psů v teplickém parku Šanov, kterým obyvatelé lázeňského města dávali najevo nespokojenost s chováním arabských turistů a rezidentů se na svých facebookových profilech vrátili dva její účastníci – lídr hnutí Svoboda a přímá demokracie, Tomio Okamura, a teplický radní, Dominik Feri (TOP 09). Vedoucí severočeské redakce MF DNES, Daniel Veselý, přidal zkušenost nájemníka, kterému se do domu nastěhovali Arabové.
27.07.2015 11:31 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2017 článků) , Daniel Svoboda (28 článků)

Bravo! Mistři světa dupou do pedálů pro děti s rakovinou!

 
Jestli uvidíte peloton cyklistů v čele s mužem na vysokém kostitřasu, zpozorněte! Když kvůli nim skončíte v koloně, nenadávejte. Českem od Bruntálu do Klášterce nad Ohří jedou lidé, kteří se rozhodli pomoci dětem s rakovinou.
05.06.2016 12:10 |

podobné články

Jak vypadají prezidentské telefonáty: Nazdar Baracku, jak ti dupou králíci?

 
Telefonáty politiků většinou vypadají jako většina pracovních hovorů. Suché, prosté a většinou čistě na profesionální úrovni. Proto diplomaty děsí přístup, který razí nastupující americký prezident.
09.12.2016 15:25 |

podobné články

Mám děti a vnoučata, budu je bránit. Vládní poslanci dupou po Hermanovi za větu „proboří hradby a vezmou si, co budou chtít“

 
ANKETA Ministr Daniel Herman se rozpovídal na stránkách časopisu Týden. Jeho slova nechaly ParlamentníListy.cz okomentovat některým politikům. A schytal od nich až zdrcující kritiku. Zazněla slova o manipulaci s českou veřejností nebo o „intelektuálních blábolech“. Například poslankyně Jana Lorencová se podivila: „Muslimové mají přímo v Koránu likvidaci křesťanství. Jak je možné, že ministr křesťanského založení si dovolí vůbec tento způsob myšlení prezentovat veřejně? A vlastně nás ostatní nabádat, abychom svoji vlast před hordami nájezdníků nebránili.“
19.12.2016 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Herman (596 článků) , Daniel Herman (1053 článků)

Král úchylných komedií Will Ferrell si zahraje amerického prezidenta

 
Hollywoodští právníci se o práci bát nemusí. Až se dostane ven nový film komika Willa Ferrella, který si dělá legraci z Ronalda Reagana, nějaká žaloba se určitě najde.
28.04.2016 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Will Ferrell (32 článků) , Ronald Reagan (98 článků)

Sandra Bullock slibuje svou nahotu ve filmech!

 
Herečku Sandru Bullock (44) natolik ohromil úspěch nového filmu Návrh (Proposal), ve kterém se svlékla, že herečka slíbila, že odteď se bude objevovat nahá v každém dalším filmu! „Jestli bude pokladna jako teď, tak se v každém filmu svléknu! I když mi bude 70, všechno na mě bude viset a budu se objevovat jen náhodně ve filmu,“ řekla pro TV show GMTV. Film, ve kterém hrají taky Betty White a Ryan Reynolds, vydělal odhadem 34 milionů dolarů během tří dnů, kdy se dostal do kin. „Jen do toho! Přestavte si mě představit v 70-ti letech, jak se procházím nahá ve filmu? Zac Efron! Zac Efron dělá obrovský film a tam jsem já, v pozadí běžím nahá. Pořád tam a zpět, dokud si někdo nevšimne. Je vyprodáno a všichni mě chtějí v tom filmu vidět!“ říká Sandra Bullock. Herečka pak pokračuje a říká, že klíč k úspěchu vydělávajícího filmu není ve filmových zamlžených scénách o sexu, ale o tom být nahý a legrační. „Když jste bez oblečení a zkoušíte být sexy, nikdy nevyděláte tolik, jako když jste nazí a legrační,“ říká herečka. „A všimli jste si jak Will Ferrell svléká v každém filmu své kalhoty? Já to odteď budu dělat taky. Akční filmy – všude nahá.“
15.07.2009 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Bullock (266 článků) , Ryan Reynolds (164 článků) , Zac Efron (154 článků) , Will Ferrell (32 článků) , Betty White (4 články)

Tom Cruise natočí Mission Impossible 4

 
Třikrát a dost herci Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Mission Impossible . Sám se počtvrté zhostí role neohroženého Ethana Hunta. Do kin by měl snímek vstoupit v květnu 2011 a na produkci se bude podílet také J. J. Abrams .
12.02.2010 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (895 článků)

Drsňáci Stallone, Schwarzenegger a Willis si zahrají v jednom filmu

 
Tři hollywoodští "drsňáci", Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger a Bruce Willis, se sejdou před kamerou v novém Stalloneově filmu The Expandables (Nahraditelní). V kinech by se měl snímek objevit už příští rok. Stallone to oznámil na mezinárodním filmovém festivalu v Benátkách, kde v sobotu převzal cenu pro osobnost, která zanechala stopu v soudobém filmu.
14.09.2009 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Bruce Willis (317 článků) , Sylvester Stallone (251 článků) , Arnold Schwarzenegger (553 článků)

Hrdina Transformerů nemá rád Wii

 
Shia LaBeouf je pařan jako poleno, ale jen na PlayStation nebo Xboxu. Hlavně před ním nemluvte o Wii...
22.06.2009 11:25 |

podobné články