Článek

Klienti zkrachovalé cestovky: Nikdo nám nic oficiálně neřekl

 
První klienti zkrachovalé Marine Tour už jsou doma a další zůstávají v zahraničí. „Jsou nervózní,“ uvedla po návratu z Turecka Veronika, která byla na dovolené s celou rodinou.
26.06.2015 15:30 |

podobné články

Podobné články

Klienti zkrachovalé cestovky BG Travel nedostanou nic!

 
Klienti zkrachovalé cestovní kanceláře BG Travel nedostanou za neuskutečněné zájezdy nic. Důvodem je podle pojišťovny Generali nedostatečný limit pojištění, který si kancelář sjednala.
24.07.2012 20:25 |

podobné články

Klienti zkrachovalé cestovky Pradok se postupně vrací domů

 
Turisté v Řecku si pořádně oddychli. Až dokončí své dovolené,vrátí se domů. Pojišťovna Generali zajistila návrat pro všechny klienty zkrachovalé cestovky.
18.08.2012 13:15 |

podobné články

Všichni klienti zkrachovalé cestovky už jsou doma

 
Všech 47 klientů i s delegátem zkrachovalé cestovní kanceláře Relax Max Tours se ve středu dopoledne vrátilo do České republiky. Relax Max Torus není první českou CK, která nepřežila letošní léto.
12.08.2009 14:20 |

podobné články

Klienti zkrachovalé cestovky: Už jsou doma!

 
Domů z Chorvatska se včera ráno vrátilo asi 30 klientů zkrachovalé cestovní kanceláře Majestic Travel. Nakonec za cestu zpátky nemuseli platit z vlastních kapes, ačkoliv se zjistilo, že cestovní kancelář měla povinné pojištění proti úpadku jen předjednané a nezaplatila jej. Náhradního autobusového dopravce sjednal a uhradil delegát.
16.07.2012 12:15 |

podobné články

Klienti cestovky Retur jsou ve stresu

 
Obavy o své peníze mají po krachu cestovní kanceláře Balkan Travel i klienti cestovky Retur. Za zájezdy do Bulharska skládali padesátiprocentní zálohy, ale jestli odjedou, není jasné.
05.06.2009 21:05 |

podobné články

Klienti Tomi Tour dostanou slevu na zájezdy. Některé last minuty ale podraží

 
Klienti zkrachovalé cestovky spojené s Václavem Fischerem, kteří chtějí stále jet na dovolenou, mají šanci. Ale s jinou cestovkou.
20.07.2009 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Fischer (61 článků)

Klienti zkrachovalé CK Tomi Tour mají potíže

 
Klienti zkrachovalé cestovní kanceláře Tomi Tour měli podle České televize problémy při cestě na letiště v Turecku. Další lidé ráno marně čekali na letišti v Praze na odlet na dovolenou.
18.07.2009 17:15 |

podobné články

Všichni klienti zkrachovalé Tomi Tour jsou zpátky v ČR

 
Všichni klienti zkrachovalé CK Tomi Tour jsou z dovolené zpátky v České republice. Patnáct minut po půlnoci v úterý přiletělo na pražské letiště Ruzyně z Egypta letadlo ČSA se 115 rekreanty, kteří jako poslední zůstávali v zahraničí.
28.07.2009 17:15 |

podobné články

Poslední klienti zkrachovalé cestovní kanceláře se vrátí 15. července

 
Klienti zkrachovalé liberecké cestovní kanceláře Via Vera by se měli domů vrátit 15. července, až jim skončí zaplacený pobyt. CK oznámila úpadek v úterý, v té době měla v zahraničí 31 klientů v Turecku a Řecku, z nichž velká část se už vrátila tak, jak jim končily pobyty.
07.07.2011 15:15 |

podobné články

Emotivní návrat českých turistů zkrachovalé cestovky z Kypru: Jsme vyčerpaní! Nepustili nás domů!

 
Unavení, vynervovaní, ale konečně doma! V pátek ve 2.52 hodin dosedl na plochu pražského ruzyňského letiště speciál z kyperské Larnaky, na jehož palubě bylo pětasedmdesát klientů zkrachovalé cestovní kanceláře Redgreentours. V severní turecké části ostrova Kypr si museli nedobrovolně pobýt o dva dny déle.
09.06.2012 12:10 |

podobné články

Na Ruzyni přistála letadlo s klienty zkrachovalé cestovky

 
Prvních třicet klientů zkrachovalé CK Globaltour se vrátilo do Česka. Letadlo s nimi přistálo na Ruzyni po poledni.
07.07.2012 15:25 |

podobné články

Bártova agentura předala vyhlášený pražský klub, teď ho provozuje majitel zkrachovalé cestovky

 
Bezpečnostní agentura M2C (dříve ABL) se vzdala pronájmu známého pražského klubu Solidní jistota. Agentura, kterou vlastní bratr bývalého ministra dopravy Víta Bárty, bar předala majiteli zkrachovalé cestovní kanceláře Sunny Days.
12.04.2014 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2829 článků)

Klienti Tomi Tour: Místo v Bulharsku jsme teď u rybníka!

 
Krach cestovní kanceláře Tomi Tour, která oznámila svůj konec v pátek, zkazil plány deseti tisícům lidí! „Nejhorší je, že nás nikdo o konci cestovky vůbec neinformoval a nechali nás jet stovky kilometrů na letiště,“ rozčilovali se o víkendu klienti, často i ze Slovenska.
20.07.2009 06:45 |

podobné články

Generali: Kvůli zastaralému zákonu není klienty BG Travel z čeho odškodnit

 
Klienti zkrachovalé cestovní kanceláře Marcela Pavelková – BG Travel (dále jen „CK BG Travel“) bohužel tvrdě doplatí na praktiky této cestovky, které posvětil zastaralý zákon.
25.07.2012 10:50 |

podobné články

Klienti zkrachovalé cestovky Pradok se vrací do Česka

 
Zákazníci cestovní kanceláře Pradok, která v pátek oznámila ukončení činnosti, se vrací do Česka. Dnes a v neděli jich zpět dorazí většina ze zhruba 170 lidí, kteří se o krachu společnosti dozvěděli až na dovolené. Ostatní přiletí v průběhu týdne a o dalším víkendu. Informovala o tom v sobotu Generali Pojišťovna, jež návrat turistů zajišťuje.
18.08.2012 13:00 |

podobné články

Při úpadku cestovky dostane klient zpátky vše. Pojišťovnám navzdory

 
Klienti zkrachovalé cestovní kanceláře mají nárok na proplacené celé částky, kterou za zájezd zaplatili. Nehraje přitom roli limit sjednaný v pojistce. Povinnost pojišťoven potvrdil Ústavní soud, který dal za pravdu dvojici z Prahy, které Generali Pojišťovna vyplatila o sedm tisíc méně, než zájezd skutečně stál.
21.06.2016 17:15 |

podobné články

Klienti Global Tour v šoku! Vedení hotelu je nemilosrdně poslalo na ulici i s malými dětmi

 
Klienti cestovky Global Tour, která vyhlásila úpadek, byli v Turecku v pořádných nesnázích. Vedení hotelu je totiž nemilosrdně vyhodilo z pokojů. Problémy se vyřešily až s příjezdem českého konzula.
05.07.2012 11:40 |

podobné články

Prázdniny pod psa! Klienti krachlých cestovek viní ministerstvo a jdou k soudu

 
Zákon o podnikání v cestovním ruchu je děravý jako cedník. Tohle už léta zjišťují klienti cestovních kanceláří, kteří si dokonce založili sdružení Krachy cestovek. Z dovolené se navrací jen s velkými problémy, nedostávají kompenzaci a potýkají se s dalšími svízeli. Některé cestovky jsou totiž nedostatečně pojištěné, a když přijdou do potíží, své klienty pustí k vodě. Za všechno údajně mohou úředníci ministerstva pro místní rozvoj, protože od toho dávají ruce pryč. Chystá se žaloba na stát.
29.08.2012 20:05 |

podobné články

Klienti Tomi Tour mají u konkurence slevy

 
Zklamaní klienti zkrachovalé cestovní kanceláře Tomi Tour se začali ve velké míře zajímat o nákup zájezdů u ostatních velkých cestovek. Někde je čeká až pětinová sleva.
20.07.2009 17:30 |

podobné články