Článek

Klasickým kyticím začíná zvonit hrana

 
Květiny a vázané kytice patří mezi osvědčené dárky při nejrůznějších příležitostech. Jejich klasická podoba má však nového konkurenta. Žhavý trend současnosti představují ovocné kytice. Nyní je můžete nově zakoupit na eshopu Frujt.cz.
01.07.2015 16:21 |

podobné články

Podobné články

Rajonizaci exekutorů začíná zvonit umíráček

 
Návrhu na zavedení striktní územní spádovosti exekutorů začíná zvonit umíráček. Nemá rozhodující politickou podporu. Tomio Okamura (Úsvit) a Jiří Dienstbier (ČSSD) se v tomto záměru ocitají osamoceni. Ministerstvo spravedlnosti se k věci staví spíše negativně, i když zatím zvolilo opatrnou formu.
27.09.2014 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (1562 článků)

PRŮZKUM: Starým televizím v českých domácnostech zvoní hrana

 
Klasickým televizím, které připomínají velké nevzhledné bedny, pomalu ale jistě zvoní v českých domácnostech hrana. Nahrazují je televize moderní, s mnohem více funkcemi a lepším obrazem.
10.11.2014 15:25 |

podobné články

Krokodýl z akvária spolkl mobilní telefon a začal zvonit

 
Zaměstnanci obřího akvária v ukrajinském Dněpropetrovsku před měsícem nevěřili jedné návštěvnici, která za nimi přišla s upozorněním, že krokodýl spolkl její mobilní telefon. Uvěřili až ve chvíli, kdy čtrnáctiletý plaz Geňa začal zvonit.
24.01.2011 16:52 |

podobné články

Vzpoura píseckého zvoníka. Za Havla odmítl zvonit

 
Ne všichni lidé asi měli v lásce exprezidenta Václava Havla, který v neděli ve věku 75 let zesnul na své chalupě na Hrádečku v Podkrkonoší. Například zvoník z děkanského kostela v Písku odmítl za zemřelého kdysi prvního muže republiky zvonit.
23.12.2011 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4441 článků)

Cože? Silikonová Katie Price řekla o nádherně tvarované Kelly Brook, že je tlusťoška

 
Velmi nelichotivým výrazem ‚heffer‘ počastovala nedávno anglická modelka Katie Price  (34) svou kolegyni a krajanku Kelly Brook  (33) . Přirovnáním k jalovici se rozumí, že je někdo dost objemný. Proč Katie použila tak nevybíravý slovník právě na modelku, která jako jedna z mála prorazila a přitom se může pochlubit přírodními, sexy tvary? Možná, že důvodem je fakt, že nepřirozeným silikonům začíná zvonit hrana a do popředí se dostávají stále více opravdové ženy.
24.02.2013 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Katie Price (191 článků) , Kelly Brook (159 článků)

Polanecký (Svobodní): Eurounijní Dientsbier se Sobotkou a jejich národ šílenců a extrémistů

 
Představitelé naší vlády začínají lehce zmatkovat před možností vystoupení České republiky z EU. Zdá se, že mnohým elitářským prospěchářům, naivním idealistům a servilním politikům začíná konečně zvonit hrana.
26.02.2016 11:16 |

podobné články

V boji o výherní automaty dal ÚS za pravdu městu, ne Kalouskovi

 
Po dnešním verdiktu Ústavního soudu by mohla v městech výherním automatům začít zvonit hrana. Soudci totiž odmítli zrušit vyhlášku, která platí v Kladně a podle níž město přesně určilo budovy a ulice, kde provozování videoterminálů není možné, informuje Aktuálně.cz.
30.09.2011 12:45 |

podobné články

Květinám na jaře bude vévodit fialová

 
Fialová barva vévodí i letos na jaře kyticím a květinovým dekoracím profesionálních floristů. Trend jarních fialových květů začal podle odborníků asi před dvěma lety a vystřídal kombinaci barev růžové a světle modré.
29.04.2011 18:30 |

podobné články

Dámy, slavte! Konec žehlení! Revoluční přístroj uhladí kopu prádla za 9 minut!

 
Většina žen si při pohledu na haldu zmuchlaného šatstva v prádelním koši povzdechne: „Ach jo, to snad nikdy nestihnu vyžehlit...“ Podle průzkumů touto otravnou činností žena stráví celý rok a půl svého života! Ale pozor! Blýská se na lepší časy a klasickým žehličkám snad už brzy zazvoní hrana!
26.04.2012 05:10 |

podobné články

Kouření zvoní hrana, elektronické cigarety budou postaveny na roveň tabáku

 
Reklamy se předhánějí ve vyjmenovávání výhod, které elektronické cigarety mají vůči klasickým, nicméně odborníci bezbřehé nadšení nesdílejí. Kouření je to stále škodlivé. Podobně uvažuje i ministerstvo zdravotnictví, které zvažuje postavit cigarety i jejich elektronické deriváty na roveň. Zatím totiž není jasné, zda lidé s elektronickými cigaretami mohou pobývat na místech, kde je kouření těch obyčejných zakázáno.
06.08.2012 18:35 |

podobné články

Kdy zaniknou noviny? V USA už za sedm let!

 
Začíná papírovým novinám zvonit umíráček, nebo ne? Jeden australský analytik v tom má jasno. Do mapy světa na základě svých výpočtů zakreslil, kdy a kde klasické noviny skončí.
11.12.2010 21:55 |

podobné články

Agáta Prachařová je přestárlá a tlustá. A doufal jsem, že umře Bartošová, tvrdí bulvární parazit

 
Že Agátě Prachařové  (29) pomalu v modelingu začíná zvonit umíráček, je asi jasné i jí samotné. Mládí netrvá věčně a i její konkurentky už v dřívějším věku začínají myslet na zadní kolečka. Nikdo ale až dosud naplno neřekl, co si o kontroverzním ramínku na šaty myslí. Vtipné je, že otevřeného názoru na manželku jednoho herce se dopustil týpek, který se rád přiživuje na slávě ostatních.
30.10.2014 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2321 článků)

Strach ze stárnutí: Víme, co děsí ženy daleko víc než vrásky a šedivé vlasy

 
Vlasy se dají obarvit nebo dokonce i dokoupit a obličejová chirurgie je dneska hodně výnosný byznys, botox nebo lifting začíná být pro ženy stejnou samozřejmostí jako nákup masa u řezníka. Kdysi obávaný strašák prozrazení věku – krk – už je taky zahnán, kosmetické procedury jdou i v tomhle hodně dopředu a drahé šátky se už staly klasickým módním doplňkem.
15.04.2013 22:00 |

podobné články

Sexuální poradna: Měla jsem anální osvícení, klasický sex už mě nebaví

 
Anální sex spoustě ženám nevoní, ale najdou se i takové, které ho upřednostňují před klasickým stykem. To je i případ Andrey, která zažila silný anální orgasmus a od té doby nechce o něžném milování ani slyšet. Jenže jejímu milenci to už začíná být divné, a tak se Andrea obává, že to povede k brzkému konci románku a že si jednou nenajde normálního přítele.
23.11.2015 16:40 |

podobné články

Swayze: Propíjel se až do bezvědomí

 
Telefon nepřestává zvonit, fanoušci z něj šílí. Po Hříšném tanci se z Patricka Swayzeho (†57) stává hvězda světových měřítek.
15.10.2009 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Swayze (205 článků)

Jak jsem se stal vzduchoplavcem

 
Když mi začal v sobotu v půl páté ráno zvonit budík, hodně jsem se přemáhal, abych vstal. Chcete-li se stát vzduchoplavcem, musíte ale s variantou brzkého vstávání trochu počítat. Balony totiž létají hlavně brzy ráno nebo v pozdním odpoledni.
26.05.2010 23:05 |

podobné články

Otevřené rozhovory dvou milenek Leoše Mareše! MONIKO, TOHLE SI PŘEČTI! Pobavíš se...

 
Ve čtvrtek vpodvečer muselo našemu nejlépe placenému moderátorovi Leoši Marešovi (34) pořádně zvonit v uších. Na Look párty ve Žlutých lázních se sešly jeho exmilenka Gábina Dvořáková (22) a současná partnerka Hana Svobodová (21). A holky se o svém vztahu s Marešem pořádně rozpovídaly. Jak vidí budoucnost s Marešem Svobodová, které Leoš dokonce již stihl pronajmout byt v centru Prahy, a jak se v očích Dvořákové změnila její bývalá láska? To vše v dvojrozhovoru s oběma modelkami!
31.07.2010 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2764 článků) , Hana Svobodová (212 článků)

Řehtat a zvonit na MS můžete. Bubny, trubky nechte doma

 
Organizátoři zmírnili přísná pravidla pro fanoušky
27.04.2011 15:50 |

podobné články

Řecký partner Borhyové: Když jde za synem, musí zvonit!

 
Po dlouhé době může mít Lucie Borhyová (33) pocit, že rodina je pohromadě. Otec jejího syna Nico Papadakis (35) narychlo přiletěl z Řecka, aby pomohl moderátorce Televizních novin s péčí o jejich nemocného Lucase (2,5). Borhyová po dlouhé době Nica doma uvítala, ale klíče od jejího bytu mu už zřejmě svěřit odmítla. Pokaždé, když chce Řek být se svým synem nebo s Lucií, musí se k nim dobývat přes domovní zvonek.
30.10.2011 04:30 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1315 článků)