Článek

Klasickým kyticím začíná zvonit hrana

 
Květiny a vázané kytice patří mezi osvědčené dárky při nejrůznějších příležitostech. Jejich klasická podoba má však nového konkurenta. Žhavý trend současnosti představují ovocné kytice. Nyní je můžete nově zakoupit na eshopu Frujt.cz.
01.07.2015 16:21 |

podobné články

Podobné články

Rajonizaci exekutorů začíná zvonit umíráček

 
Návrhu na zavedení striktní územní spádovosti exekutorů začíná zvonit umíráček. Nemá rozhodující politickou podporu. Tomio Okamura (Úsvit) a Jiří Dienstbier (ČSSD) se v tomto záměru ocitají osamoceni. Ministerstvo spravedlnosti se k věci staví spíše negativně, i když zatím zvolilo opatrnou formu.
27.09.2014 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2019 článků)

PRŮZKUM: Starým televizím v českých domácnostech zvoní hrana

 
Klasickým televizím, které připomínají velké nevzhledné bedny, pomalu ale jistě zvoní v českých domácnostech hrana. Nahrazují je televize moderní, s mnohem více funkcemi a lepším obrazem.
10.11.2014 15:25 |

podobné články

Cože? Silikonová Katie Price řekla o nádherně tvarované Kelly Brook, že je tlusťoška

 
Velmi nelichotivým výrazem ‚heffer‘ počastovala nedávno anglická modelka Katie Price  (34) svou kolegyni a krajanku Kelly Brook  (33) . Přirovnáním k jalovici se rozumí, že je někdo dost objemný. Proč Katie použila tak nevybíravý slovník právě na modelku, která jako jedna z mála prorazila a přitom se může pochlubit přírodními, sexy tvary? Možná, že důvodem je fakt, že nepřirozeným silikonům začíná zvonit hrana a do popředí se dostávají stále více opravdové ženy.
24.02.2013 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Katie Price (202 článků) , Kelly Brook (161 článků)

Polanecký (Svobodní): Eurounijní Dientsbier se Sobotkou a jejich národ šílenců a extrémistů

 
Představitelé naší vlády začínají lehce zmatkovat před možností vystoupení České republiky z EU. Zdá se, že mnohým elitářským prospěchářům, naivním idealistům a servilním politikům začíná konečně zvonit hrana.
26.02.2016 11:16 |

podobné články

Krokodýl z akvária spolkl mobilní telefon a začal zvonit

 
Zaměstnanci obřího akvária v ukrajinském Dněpropetrovsku před měsícem nevěřili jedné návštěvnici, která za nimi přišla s upozorněním, že krokodýl spolkl její mobilní telefon. Uvěřili až ve chvíli, kdy čtrnáctiletý plaz Geňa začal zvonit.
24.01.2011 16:52 |

podobné články

Vzpoura píseckého zvoníka. Za Havla odmítl zvonit

 
Ne všichni lidé asi měli v lásce exprezidenta Václava Havla, který v neděli ve věku 75 let zesnul na své chalupě na Hrádečku v Podkrkonoší. Například zvoník z děkanského kostela v Písku odmítl za zemřelého kdysi prvního muže republiky zvonit.
23.12.2011 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4812 článků)

V boji o výherní automaty dal ÚS za pravdu městu, ne Kalouskovi

 
Po dnešním verdiktu Ústavního soudu by mohla v městech výherním automatům začít zvonit hrana. Soudci totiž odmítli zrušit vyhlášku, která platí v Kladně a podle níž město přesně určilo budovy a ulice, kde provozování videoterminálů není možné, informuje Aktuálně.cz.
30.09.2011 12:45 |

podobné články

Šéf Asociace podnikatelů: S Babišem hrozí diktatura. Chová se úplně stejně, jako komunisté před rokem 1948

 
FENOMÉN BABIŠ – NADĚJE, NEBO HROZBA? Pokud se podle předsedy Asociace podnikatelů a manažerů Radomila Bábka stane po podzimních volbách šéf hnutí ANO Andrej Babiš premiérem, hrozí podle něj České republice diktatura. Proto Asociace podnikatelům doporučí strany, které řeknou spolupráci s ANO jasné NE. „V případě, že by ODS šla do nějakého spolku s Babišem, tak jí bude zvonit hrana. Její politická budoucnost bude nulová, protože devadesát procent lidí, kteří ji volí, se jednoznačně staví proti Andreji Babišovi,“ řekl v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Radomil Bábek.
13.04.2017 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12445 článků)

Květinám na jaře bude vévodit fialová

 
Fialová barva vévodí i letos na jaře kyticím a květinovým dekoracím profesionálních floristů. Trend jarních fialových květů začal podle odborníků asi před dvěma lety a vystřídal kombinaci barev růžové a světle modré.
29.04.2011 18:30 |

podobné články

Klasickým parfémům odzvonilo – znáte ty nejšílenější flakony?

 
Uznávaní světoví tvůrci parfémů se předhánějí, kdo vytvoří podivnější vůni. Klasickým parfémům již nejspíš odzvonilo – dnes frčí parfémy v designu módních doplňků či dokonce připomínající čisticí prostředek. Tady jsou!
01.05.2017 06:05 |

podobné články

Dámy, slavte! Konec žehlení! Revoluční přístroj uhladí kopu prádla za 9 minut!

 
Většina žen si při pohledu na haldu zmuchlaného šatstva v prádelním koši povzdechne: „Ach jo, to snad nikdy nestihnu vyžehlit...“ Podle průzkumů touto otravnou činností žena stráví celý rok a půl svého života! Ale pozor! Blýská se na lepší časy a klasickým žehličkám snad už brzy zazvoní hrana!
26.04.2012 05:10 |

podobné články

Kouření zvoní hrana, elektronické cigarety budou postaveny na roveň tabáku

 
Reklamy se předhánějí ve vyjmenovávání výhod, které elektronické cigarety mají vůči klasickým, nicméně odborníci bezbřehé nadšení nesdílejí. Kouření je to stále škodlivé. Podobně uvažuje i ministerstvo zdravotnictví, které zvažuje postavit cigarety i jejich elektronické deriváty na roveň. Zatím totiž není jasné, zda lidé s elektronickými cigaretami mohou pobývat na místech, kde je kouření těch obyčejných zakázáno.
06.08.2012 18:35 |

podobné články

Kdy zaniknou noviny? V USA už za sedm let!

 
Začíná papírovým novinám zvonit umíráček, nebo ne? Jeden australský analytik v tom má jasno. Do mapy světa na základě svých výpočtů zakreslil, kdy a kde klasické noviny skončí.
11.12.2010 21:55 |

podobné články

Agáta Prachařová je přestárlá a tlustá. A doufal jsem, že umře Bartošová, tvrdí bulvární parazit

 
Že Agátě Prachařové  (29) pomalu v modelingu začíná zvonit umíráček, je asi jasné i jí samotné. Mládí netrvá věčně a i její konkurentky už v dřívějším věku začínají myslet na zadní kolečka. Nikdo ale až dosud naplno neřekl, co si o kontroverzním ramínku na šaty myslí. Vtipné je, že otevřeného názoru na manželku jednoho herce se dopustil týpek, který se rád přiživuje na slávě ostatních.
30.10.2014 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2556 článků)

Strach ze stárnutí: Víme, co děsí ženy daleko víc než vrásky a šedivé vlasy

 
Vlasy se dají obarvit nebo dokonce i dokoupit a obličejová chirurgie je dneska hodně výnosný byznys, botox nebo lifting začíná být pro ženy stejnou samozřejmostí jako nákup masa u řezníka. Kdysi obávaný strašák prozrazení věku – krk – už je taky zahnán, kosmetické procedury jdou i v tomhle hodně dopředu a drahé šátky se už staly klasickým módním doplňkem.
15.04.2013 22:00 |

podobné články

Sexuální poradna: Měla jsem anální osvícení, klasický sex už mě nebaví

 
Anální sex spoustě ženám nevoní, ale najdou se i takové, které ho upřednostňují před klasickým stykem. To je i případ Andrey, která zažila silný anální orgasmus a od té doby nechce o něžném milování ani slyšet. Jenže jejímu milenci to už začíná být divné, a tak se Andrea obává, že to povede k brzkému konci románku a že si jednou nenajde normálního přítele.
23.11.2015 16:40 |

podobné články

RECENZE: Manažeři jedou na koksu a netuší, že jim zvoní hrana

 
Krutá komedie Čas kanibalů Johannese Nabera bude jedním ze zlatých hřebů festivalu Das Filmfest, který začíná příští týden (15.–19. října Praha a 20.–23. října Brno). Hbitá konverzačka s překvapivou pointou už získala cenu na německém festivalu Filmfest Emden-Norderney.
08.10.2014 14:50 |

podobné články

Spojeným státům prý zvoní hrana. Tato země má pomalu, ale jistě nakročeno k tomu vystřídat je na pomyslném světovém trůnu

 
Analytik ze společnosti Stratfor Mark Fleming-Williams upozorňuje, že neotřesitelné postavení, které si Spojené státy udržovaly v posledních desetiletích coby nejsilnější „mezinárodní měnová instituce“, se začíná otřásat. Především v důsledku založení Asijské banky pro investice do infrastruktury (AIIB).
24.04.2015 18:51 |

podobné články

Osobnosti: Mark Williams (12 článků) , Mark Williams (9 článků) , Mark Williams (9 článků) , Mark Williams (9 článků) , Mark Williams (5 článků) , Mark Williams (5 článků)

Spojeným státům zvoní hrana. Tato země má prý pomalu nakročeno k sesazení z trůnu

 
Analytik ze společnosti Stratfor Mark Fleming-Williams upozorňuje, že neotřesitelné postavení, které si Spojené státy udržovaly v posledních desetiletích coby nejsilnější „mezinárodní měnová instituce“, se začíná otřásat. Především v důsledku založení Asijské banky pro investice do infrastruktury (AIIB).
24.04.2015 19:06 |

podobné články

Osobnosti: Mark Williams (12 článků) , Mark Williams (9 článků) , Mark Williams (9 článků) , Mark Williams (9 článků) , Mark Williams (5 článků) , Mark Williams (5 článků)