Článek

Kiskův hněv: Slovensko je kvůli uprchlíkům terčem posměšků

 
Jsou jako černá a bílá. Zatímco český prezident Miloš Zeman uprchlíkům vzkazuje, že je k nám nikdo nezval, jeho slovenský protějšek Andrej Kiska si jich nedávno na schůzku několik pozval. Hlavně dětí. Nyní se pustil do kritiky slovenské vlády, která odmítla kvóty. Slovensko podle něj prohrálo, protože nepochopilo evropskou solidaritu, neprojevilo lidskost, nenabídlo dostatečnou pomoc a navrch se stalo terčem zesměšňování.
07.10.2015 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20459 článků) , Andrej Kiska (254 článků)
Podobné články

Ortelova svatba vyvolala vlnu posměšků a vtípků na adresu nevěsty: Tomáši, moc hezká transka!

 
Kontroverzní zpěvák Tomáš Ortel (42), rodným příjmením Hnídek, se tajně oženil! Fanoušci a sledující na sociálních sítích jsou v šoku! Místo chvály a uznání se ale dočkal posměšků a vtípků na adresu jeho nové manželky.
23.04.2018 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Ortel (64 článků)

Kvůli rozšíření Dukovan Česko riskuje hněv EU, píše prestižní zahraniční server

 
Kvůli chystané výstavbě nového bloku jaderné elektrárny Dukovany riskuje Česká republika hněv Evropské unie. Napsal to dnes bruselský server Politico. Zprávu převzala ČTK.
23.02.2018 12:20 |

podobné články

Česko kvůli rozšíření Dukovan s pomocí Ruska riskuje hněv EU, varuje bruselský deník

 
Kvůli chystané výstavbě nového bloku jaderné elektrárny Dukovany riskuje Česká republika hněv Evropské unie. Napsal to dnes bruselský server Politico. Pokud Evropská komise projekt nevyjme ze svých přísných podmínek veřejných zakázek, zvažuje prý ČR uzavření mezivládní dohody s Ruskem po vzoru Maďarska, které bez tendru zadalo rozšíření své jaderné elektrárny Paks ruské státní společnosti Rosatom. Podle českého ministerstva průmyslu a obchodu je článek spekulativní a značně vzdálen realitě.
23.02.2018 18:55 |

podobné články

Strach z teroristů se nesmí obrátit proti uprchlíkům, řekl Sobotka

 
S migrační vlnou přichází do Evropy stín války a na strachu lidí parazitují populisté. Hněv lidí se nesmí obrátit proti uprchlíkům, řekl dnes premiér Bohuslav Sobotka na pietním shromáždění k uctění památky studentů, kteří se v roce 1939 stali oběťmi nacistů. Řešením uprchlické krize je podle Sobotky větší rozhodnost Unie a obnovení fungujících vnějších hranic EU.
17.11.2015 09:36 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9472 článků)

Soutěž o exkluzivní zájezd do Londýna na premiéru filmu HNĚV TITÁNŮ!

 
Warner Bros. Pictures a Voyo.cz vám přinášejí soutěž o exkluzivní zájezd do Londýna na premiéru filmu HNĚV TITÁNŮ!
14.03.2012 20:15 |

podobné články

Nová DVD: Miláček, Navždy spolu, Mezi vlky, Hněv Titánů a Žena v černém

 
Miláček je novou adaptací knihy světoznámého romanopisce Guye de Maupassanta. Film Navždy spolu vznikl na motivy skutečných událostí a přináší příběh lásky, jež byla silnější než zapomnění. Mezi vlky je dobrodružné drama z Aljašky. Hněv Titánů je pokračováním Souboje Titánů a Žena v černém hororové drama o jedné tajemné dámě.
31.07.2012 08:45 |

podobné články

Deprese a hněv v dospívání negativně ovlivňují vztahy v dospělosti

 
Deprese a hněv v dospívání nemají negativní důsledky na zdraví a život člověka jen v čase, kdy je prožívá. Přenášejí se časoprostorem a ovlivňují negativně vztahy s partnery později v dospělosti. Tvrdí to profesor psychologie Matthew Jonson z Alberty.
15.05.2014 06:40 |

podobné články

Prezident Kiska se těší už na páté dítě. S jménem i pohlavím napíná Slováky

 
Slovenský prezident Andrej Kiska (54) oznámil na sociálních sítích, že jeho manželka očekává dalšího potomka. Kiskův rod se tak rozroste o pátého člena. Pohlaví očekávaného dítěte prezidentský pár zná, ale prozatím si jej podle příspěvku nechá pro sebe.
11.04.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Kiska (254 článků)

„Polarizovat nebudou.“ Pellegrini chce do úterý Kiskovi představit své ministry

 
Peter Pellegrini, pověřený prezidentem Andrejem Kiskou k sestavení nové vlády po pádu kabinetu Roberta Fica, chce Kiskovi do úterý představit složení příští slovenské vlády. Reagoval rovněž na Kiskův požadavek, aby ve vládě nebyli polarizující politici. Takoví mezi budoucími ministry podle Pellegriniho nejsou. Místopředseda strany Směr-SD dodal, že by byl rád, kdyby Sněmovna začala jednat o důvěře vládě během příštího týdne. O svých plánech se rozpovídal v diskusní relaci televize Markíza.
18.03.2018 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (850 článků) , Andrej Kiska (254 článků)

„Má krev na rukách,“ viní šéfa policie. Ten v protestech cítí Kiskův tlak

 
Slovenský policejní prezident Tibor Gašpar nebude ze své funkce odstupovat. Šéf policistů to řekl v pátek v rozhovoru s rozhlasovou stanicí Rádio Aktual. Za Gašparovo odstoupení protestovaly ve čtvrtek tisíce Slováků, protože údajně nedokázal pořádně vyšetřit vraždu investigativního novináře Jána Kuciaka. Policejní prezident ve snahách vidí politický požadavek, za kterým stojí slovenský prezident Andrej Kiska, jehož se prý týká vyšetřování elitní policejní jednotky NAKA.
06.04.2018 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Kiska (254 článků)

Bílý dům si ´vystřelil´ z prostořeké Sarah Palinové

 
Bývalá republikánská kandidátka na viceprezidentku USA Sarah Palinová se stala v amerických médiích terčem posměšků kvůli tomu, že si při vystoupení na národní konvenci republikánů pomáhala poznámkami napsanými na dlani.
10.02.2010 13:55 |

podobné články

Partičkář Ondřej Sokol: Babička dělala vše proto, abych nenáviděl tátu!

 
Bavič a režisér Ondřej Sokol (40) neměl jednoduché dětství. Kvůli oční vadě musel nosit tehdy velmi neslušivé brýle, čímž byl terčem posměšků svých spolužáků. K tomu vyrůstal pouze s maminkou, jelikož jeho otec emigroval do Kanady. A jeho babička se mu otce snažila zprotivit.
20.04.2013 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Sokol (296 článků)

Nic není nemožné: Dojemný příběh bojovníka, který zhubl 107 kg za rok, je toho důkazem

 
Cítili jste se někdy tlustí? Byli jste terčem posměchu kvůli svým křivkám? Mladý Gary Bird už měl šikany a posměšků plné zuby, a tak zabojoval. Jak je na tom dnes?
04.01.2016 21:36 |

podobné články

Slováci vyvrací mýty o českých turistech: Nejsme šetřiví ani neopatrní!

 
Prý jsme národ paštikářů a kvůli neopatrnosti se na nás lepí problémy. Čeští turisté jsou mezi některými Slováky terčem posměšků a vtipů. Slovenská televize Markíza ale odhalila, jak je to doopravdy.
07.08.2016 11:55 |

podobné články

Clintonová brání mladého Trumpa: Zaslouží si být dítětem

 
Chelsea Clintonová (36) se zastala Barrona Trumpa (10). Vadí jí, že nejmladší syn amerického prezidenta Donalda Trumpa je terčem útoků a posměšků na internetu. Chelsea coby bývalá první dcera USA ví, jak těžké je kvůli rodičům být pod neustálým dohledem a tlakem veřejnosti.
20.08.2010 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Keira Knightley (181 článků)

Pirát Ferjenčík se před vtipnými kamarády zastal Roznera z SPD: Je to hodný člověk, pracovitý a poctivý

 
Poslanec Miloslav Rozner (SPD) je častým terčem posměšků kvůli některým ze svých nepovedených mediálních výroků, které pocházejí z doby závěru kampaně před volbami do Sněmovny v minulém roce. Poslanec Mikuláš Ferjenčík (Piráti) už se na to nemohl dál dívat a na svém facebooku se ho zastal.
01.02.2018 23:10 |

podobné články

Ištvancová a její otec: Jsou všem pro smích!

 
Všichni z nich teď mají jen legraci. V Trnavě, odkud pocházejí, o nich dokonce kolují nemístné vtípky. O kom je řeč? Terčem posměšků se stali exfinalistka Česko Slovenské SuperStar Paulína Ištvancová (16) a její otec Maroš.
05.11.2009 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Paulína Ištvancová (38 článků)

Obamův mluvčí si vystřelil z taháku Palinové

 
Kandidátka na republikánskou viceprezidentku USA Sarah Palinová se opět stala terčem posměšků. Posloužila k tomu její dlaň, na níž si napsala tahák ke svému projevu.
10.02.2010 23:20 |

podobné články

Muž s největšími prsy na světě podstoupil plastickou operaci

 
Trápení třiapadesátiletého Kuo Fenga trvalo dlouhých deset let, než se dočkal pomoci. Číňan byl totiž mužem s největším poprsím na světě. Nejen, že mu objemný hrudník vadil při práci, ale stal se i terčem posměšků okolí. Po řadě vyšetření, testů a dlouhém čekání na vyjádření lékařů se však Feng nakonec dočkal a podstoupil plastickou operaci, při níž mu byla ňadra odoperována.
10.08.2010 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Feng Feng (36 článků)