Článek

Kiskův hněv: Slovensko je kvůli uprchlíkům terčem posměšků

 
Jsou jako černá a bílá. Zatímco český prezident Miloš Zeman uprchlíkům vzkazuje, že je k nám nikdo nezval, jeho slovenský protějšek Andrej Kiska si jich nedávno na schůzku několik pozval. Hlavně dětí. Nyní se pustil do kritiky slovenské vlády, která odmítla kvóty. Slovensko podle něj prohrálo, protože nepochopilo evropskou solidaritu, neprojevilo lidskost, nenabídlo dostatečnou pomoc a navrch se stalo terčem zesměšňování.
07.10.2015 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (19300 článků) , Andrej Kiska (201 článků)
Podobné články

Prezident Kiska se těší už na páté dítě. S jménem i pohlavím napíná Slováky

 
Slovenský prezident Andrej Kiska (54) oznámil na sociálních sítích, že jeho manželka očekává dalšího potomka. Kiskův rod se tak rozroste o pátého člena. Pohlaví očekávaného dítěte prezidentský pár zná, ale prozatím si jej podle příspěvku nechá pro sebe.
11.04.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Kiska (201 článků)

Strach z teroristů se nesmí obrátit proti uprchlíkům, řekl Sobotka

 
S migrační vlnou přichází do Evropy stín války a na strachu lidí parazitují populisté. Hněv lidí se nesmí obrátit proti uprchlíkům, řekl dnes premiér Bohuslav Sobotka na pietním shromáždění k uctění památky studentů, kteří se v roce 1939 stali oběťmi nacistů. Řešením uprchlické krize je podle Sobotky větší rozhodnost Unie a obnovení fungujících vnějších hranic EU.
17.11.2015 09:36 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9409 článků)

Soutěž o exkluzivní zájezd do Londýna na premiéru filmu HNĚV TITÁNŮ!

 
Warner Bros. Pictures a Voyo.cz vám přinášejí soutěž o exkluzivní zájezd do Londýna na premiéru filmu HNĚV TITÁNŮ!
14.03.2012 20:15 |

podobné články

Nová DVD: Miláček, Navždy spolu, Mezi vlky, Hněv Titánů a Žena v černém

 
Miláček je novou adaptací knihy světoznámého romanopisce Guye de Maupassanta. Film Navždy spolu vznikl na motivy skutečných událostí a přináší příběh lásky, jež byla silnější než zapomnění. Mezi vlky je dobrodružné drama z Aljašky. Hněv Titánů je pokračováním Souboje Titánů a Žena v černém hororové drama o jedné tajemné dámě.
31.07.2012 08:45 |

podobné články

Deprese a hněv v dospívání negativně ovlivňují vztahy v dospělosti

 
Deprese a hněv v dospívání nemají negativní důsledky na zdraví a život člověka jen v čase, kdy je prožívá. Přenášejí se časoprostorem a ovlivňují negativně vztahy s partnery později v dospělosti. Tvrdí to profesor psychologie Matthew Jonson z Alberty.
15.05.2014 06:40 |

podobné články

Bílý dům si ´vystřelil´ z prostořeké Sarah Palinové

 
Bývalá republikánská kandidátka na viceprezidentku USA Sarah Palinová se stala v amerických médiích terčem posměšků kvůli tomu, že si při vystoupení na národní konvenci republikánů pomáhala poznámkami napsanými na dlani.
10.02.2010 13:55 |

podobné články

Partičkář Ondřej Sokol: Babička dělala vše proto, abych nenáviděl tátu!

 
Bavič a režisér Ondřej Sokol (40) neměl jednoduché dětství. Kvůli oční vadě musel nosit tehdy velmi neslušivé brýle, čímž byl terčem posměšků svých spolužáků. K tomu vyrůstal pouze s maminkou, jelikož jeho otec emigroval do Kanady. A jeho babička se mu otce snažila zprotivit.
20.04.2013 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Sokol (299 článků)

Nic není nemožné: Dojemný příběh bojovníka, který zhubl 107 kg za rok, je toho důkazem

 
Cítili jste se někdy tlustí? Byli jste terčem posměchu kvůli svým křivkám? Mladý Gary Bird už měl šikany a posměšků plné zuby, a tak zabojoval. Jak je na tom dnes?
04.01.2016 21:36 |

podobné články

Slováci vyvrací mýty o českých turistech: Nejsme šetřiví ani neopatrní!

 
Prý jsme národ paštikářů a kvůli neopatrnosti se na nás lepí problémy. Čeští turisté jsou mezi některými Slováky terčem posměšků a vtipů. Slovenská televize Markíza ale odhalila, jak je to doopravdy.
07.08.2016 11:55 |

podobné články

Clintonová brání mladého Trumpa: Zaslouží si být dítětem

 
Chelsea Clintonová (36) se zastala Barrona Trumpa (10). Vadí jí, že nejmladší syn amerického prezidenta Donalda Trumpa je terčem útoků a posměšků na internetu. Chelsea coby bývalá první dcera USA ví, jak těžké je kvůli rodičům být pod neustálým dohledem a tlakem veřejnosti.
20.08.2010 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Keira Knightley (180 článků)

Ištvancová a její otec: Jsou všem pro smích!

 
Všichni z nich teď mají jen legraci. V Trnavě, odkud pocházejí, o nich dokonce kolují nemístné vtípky. O kom je řeč? Terčem posměšků se stali exfinalistka Česko Slovenské SuperStar Paulína Ištvancová (16) a její otec Maroš.
05.11.2009 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Paulína Ištvancová (38 článků)

Obamův mluvčí si vystřelil z taháku Palinové

 
Kandidátka na republikánskou viceprezidentku USA Sarah Palinová se opět stala terčem posměšků. Posloužila k tomu její dlaň, na níž si napsala tahák ke svému projevu.
10.02.2010 23:20 |

podobné články

Muž s největšími prsy na světě podstoupil plastickou operaci

 
Trápení třiapadesátiletého Kuo Fenga trvalo dlouhých deset let, než se dočkal pomoci. Číňan byl totiž mužem s největším poprsím na světě. Nejen, že mu objemný hrudník vadil při práci, ale stal se i terčem posměšků okolí. Po řadě vyšetření, testů a dlouhém čekání na vyjádření lékařů se však Feng nakonec dočkal a podstoupil plastickou operaci, při níž mu byla ňadra odoperována.
10.08.2010 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Feng Feng (36 článků)

Romové útočí i na Břeclav. Místní se bojí chodit na vlak

 
REPORTÁŽ "Stačí jen procházka z centra na nádraží či opačně. Už v parku se stanete terčem nadávek Romů," upozorňují ParlamentníListy.cz domácí. "Soužití není ideální a takové věci jsou, jenže co s tím? Řešení na to není," přiznal redakci místostarosta Jaroslav Parolek (ČSSD). Radnice měla podobný problém ve vnitrobloku bytových domů Riegrovy ulice, kde obětí nočních zábav, vulgárních útoků a posměšků i za chození do práce byli obyvatelé domů. Dvůr přitáhl Romy, které se strážníkům dařilo vytlačit z centra.
10.10.2011 06:35 |

podobné články

Christina Aguilera radikálně hubne! 10 kg dole

 
Zpěvačka Christina Aguilera (31) hubne a je to pořádně znát! Aguilera už zřejmě nechce být terčem posměšků amerických novinářů, kteří o ní píší, že je tlustá. Christina sice tvrdila, že je se svým tělem spokojená, její manažer si to ale zřejmě nemyslí. V zájmu zachování hvězdnosti a kariéry musí zpěvačka hubnout! Dole už má nejméně 10 kilo...
05.04.2012 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Christina Aguilera (295 článků)

Italové neuspěli, drsňák Balotelli a jeho vtipné koláže baví internet

 
Finále jim nevyšlo a zatímco staronoví mistři ze Španělska na stadionu křepčili s pohárem, Italové ronili slzy. Mezi nimi i Mario Balotelli, který však opět ukázal svou rozdvojenou povahu. Plakal, ale také se vztekal jako malý kluk. Nebezpečný útočník je zkrátka zvláštní hráč a díky drsným pózám se stal na internetu terčem řady posměšků. Která koláž Vás zaujala nejvíc?
02.07.2012 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Mario Balotelli (106 článků)

Tímto videem dokazují muži, že ženy za volant nepatří

 
O ženách za volantem existuje mnoho vtipů. Ženy - řidičky se stávají častým terčem posměšků a muži doslova prahnou po historkách, v nichž žena způsobila malér při parkování či couvání. Bohužel pro ženy, které se tomuto mužskému dobírání už léta snaží bránit, se občas na webu objeví video, které přímo nahrává mužské teorii o nešikovnosti žen coby řidiček.
26.02.2013 03:25 |

podobné články

Babišova ostuda ve sněmovně: Koktání a plavání v paragrafech, které vytáhla ČT

 
Místopředsedkyně Poslanecké sněmovny Jaroslava Jermanová (ANO) se stala terčem posměšků za to, jakým způsobem řídí schůze. Na jednu takovou, při níž si nevěděla rady s přesunutím jednání na další den, upozornila Česká televize ve svém pořadu 168 hodin.
05.05.2014 09:30 |

podobné články

Zemana zesměšnili na summitu NATO: Máte vůbec rozvědku? utahoval si z něj diplomat

 
Český prezident se stal terčem posměšku. Tu na jeho hlavu utrousil švédský ministr zahraničních věcí Karl Bildt. Utahoval si ze Zemana, že Česká republika nemá rozvědku. Hlava našeho státu chce totiž jasné důkazy o přítomnosti ruských vojsk na Ukrajině.
04.09.2014 21:40 |

podobné články