Článek

Když se načančám: Stašovou nachytali na ulici v natáčkách

 
Na představení dorazila na poslední chvíli, maskérnu nestíhala, a tak se herečka Simona Stašová musela předpřipravit doma. Na pražský Hrad, kde vystoupila v rámci Letních shakespearovských slavností, tak dorazila v natáčkách.
16.08.2015 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Simona Stašová (319 článků)
Podobné články

Prokletí Heidi Janků: »Když se načančám!« Kdo na písni vydělává už 30 let?!

 
I když se Heidi Janků (53) snaží o vydávání nových a nových písní, není jí to nic platné. Nejen fanoušci, ale všechny generace si pamatují hlavně legendární a chytlavý singl »Když se načančám«, který ale zpěvačce velké peníze nevydělal!
08.05.2016 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Heidi Janků (358 článků)

Heidi Janků: Já a legenda? Maximálně „Když se načančám“

 
Zpěvačka Heidi Janků (51) se za hudební legendu nepovažuje. A to i přesto, že je jednou ze zlatých hvězd, které se potkají na exkluzivních koncertech stanice Óčko Gold. Za legendární považuje snad jen svůj hit Když se načančám.
16.07.2014 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Heidi Janků (358 článků)

Kdo je ta tuctovka v natáčkách a bez make-upu? Neuvěřili byste, jaká herecká hvězda se bez nalíčení změnila k nepoznání

 
Tak takhle jste populární herečku ještě neviděli. Nenalíčená, unavená a v natáčkách je takřka k nepoznání. Bez make-upu a neupravenou ji však na veřejnosti zastihnete jen těžko.
26.04.2013 06:00 |

podobné články

Hvězda Cest domů oslavila 27. narozeniny a nenalíčená a v natáčkách vypadá jako patnáctka!

 
Herečka Marie Doležalová bojuje roky s tím, že vypadá mladší, než ve skutečnosti je. Nyní jsme ji zastihli při focení v natáčkách a nenalíčenou, a nestačili jsme se divit. Kdybychom herečku neznali, mysleli bychom si, že před námi sedí krásná patnáctiletá slečna.
30.01.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Marie Doležalová (189 článků)

Pohřeb scénaristy Hubače (†82): Slzy nešlo skrýt...

 
Slzy a nekonečná bolest. To byl pohřeb scénáristy Jiřího Hubače. Mezi těmi, co se přišli s autorem seriálu Sanitka rozloučit, byly například herečky Jiřina Jirásková, Jiřina Bohdalová s dcerou Simonou Stašovou, Pavel Zedníček nebo Radek Brzobohatý. Když začali hrát ústřední píseň ze seriálu Sanitka a sálem zněla slova - Tvůj čas je pouhopouhé prozatím..., nešlo slzy zadržovat už vůbec nikomu. Simonou Stašovou cloumaly emoce tolik, že slzy mísila se smíchem, když vzpomínala na chvíle, které už nikdo nevrátí.
06.10.2011 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Zedníček (150 článků) , Jiřina Bohdalová (752 článků) , Simona Stašová (319 článků) , Jiřina Jirásková (410 článků) , Jiří Hubač (38 článků) , Miroslav Ondříček (64 článků)

Takhle Simonu Stašovou neznáte: Ukázala, co mělo být skryto!

 
Dokonalý vzhled není zadarmo! Své o tom ví i Simona Stašová (60). Krátce před začátkem Letních shakespearovských slavností, kde hraje jednu z hlavních rolí, doslova přiletěla v natáčkách na hlavě.
17.08.2015 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Simona Stašová (319 článků)

Třenice mezi Bohdalovou a Stašovou: Válka kvůli chatě!

 
Hádky mezi matkou a dcerou, dvěma slavnými herečkami! Jiřina Bohdalová (83) měla neshody se Simonou Stašovou (59), když prvně jmenovaná narychlo prodala chatu v Třemblatu kousek za Prahou! Tvrdí to nový majitel nemovitosti Yekta Uzunoglu (61). Simona tam s matkou a jejím manželem Radkem Brzobohatým (†79) trávila nejen víkendy, dá se říci, že tam vyrůstala!
19.08.2014 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (752 článků) , Simona Stašová (319 článků)

Stašová plánuje adrenalinové túry, s otcem vyrazí na italské sopky

 
Herečka Simona Stašová si v letošním roce splní hned několik cestovatelských snů. Brzy se chce vydat do Itálie, čímž udělá radost hlavně sobě. A aby na prožitky nebyla sama, vezme s sebou i svého otce, který si moc přeje vidět zblízka tamní sopky. Další články k tématu: Kukura se Stašovou kralují třem novým detektivkám, natočil je Renč Stašovou prověřil ve filmu invalidní vozík, Vágnerovou kyslíkové bomby OBRAZEM: Stašová, Renč a Kukura dobývali Monte Carlo Herečka Simona Stašová oddala zamilovaný pár, o hraní však nešlo
16.01.2012 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Simona Stašová (319 článků)

Narozeniny Stašové v azylovém domě: oslavu proložilo lečo od Havla

 
Žádné velkolepé oslavy, žádné svíčky na dortu, ale výlet do azylového domu. Tak vypadaly narozeniny Simony Stašové, jíž v pondělí bylo 57 let. Netradiční oslavu zpestřilo dobré jídlo, mimo jiné lečo uvařené podle receptu zesnulého Václava Havla. Další články k tématu: Stašová plánuje adrenalinové túry, s otcem vyrazí na italské sopky Kukura se Stašovou kralují třem novým detektivkám, natočil je Renč Stašovou prověřil ve filmu invalidní vozík, Vágnerovou kyslíkové bomby
20.03.2012 00:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4545 článků) , Simona Stašová (319 článků) , Václav Renč (11 článků)

Pravda o krachu manželství Trávníčka se Stašovou: Kdo byl pod pantoflem a kdo koho opustil?

 
Herec Pavel Trávníček (64) byl ženatý celkem třikrát. A pokaždé to dopadlo špatně. Poprvé si nicméně stoupl před oltář s hereckou kolegyní Simonou Stašovou (59). Vydrželi spolu jen pět let…
01.01.2015 12:11 |

podobné články

Osobnosti: Simona Stašová (319 článků) , Pavel Trávníček (257 článků)

Strašný osud Heidi Janků: Otce a bratra jí zabil chlast, ona trpí nevyléčitelnou nemocí

 
Když zpěvačka Heidi Janků (48) hopsá na pódiu se svým hitem Když se načančám, působí jako diblík. Skrývá v sobě ale řadu hrůzných vzpomínek. V jedenácti letech jí zemřela na rakovinu maminka, vychovával ji otec, alkoholik. Alkoholu podlehl i její starší, nevlastní bratr. Oba tento démon zabil. Heidi, která nikdy neměla děti, zbyl jen manžel Ivo Pavlík, který je o třicet let starší než ona.
16.05.2011 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Heidi Janků (358 článků) , Ivo Pavlík (52 článků)

Kristina Kloubková a šperky za 4 miliony: Když se načančám na Ples v Opeře!

 
Společenská událost takových rozměrů jako je Ples v Opeře vyžaduje důkladné přípravy. A to i u hostů! Blonďatá moderátorka Kristina Kloubková však nic nepodcenila a šaty na Ples v Opeře si pořádně vyzkoušela. I když ještě nebyly hotové!
07.02.2015 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Kristina Kloubková (425 článků)

Horst Siegl v televizním studiu: Když se načančám...

 
Fotbalová ikona Horst Siegl (42) měla premiéru jako spolukomentátor televizního přenosu na stanici Nova Sport.
27.02.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Horst Siegl (22 článků)

Make-up šampiona formule 1 Vettela: Když se načančám, tak mi auto jede!

 
Před týdnem doma v Německu úřadující mistr světa formule 1 Sebastian Vettel (24) vyhořel. Dojel až čtvrtý a stěžoval si, že mechanici odflákli přípravu jeho monopostu. Teď  v Maďarsku ho všichni obletují jako mazlíka a on je zase všude první.
31.07.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Sebastian Vettel (452 článků)

Čančání se vyplatilo: Princezna Babeta z pohádky Což takhle svatba, princi? vypadá 29 let od premiéry skvěle

 
Vzpomínáte si ještě na marnivou princeznu Babetu, která v pohádce Což takhle svatba, princi? zpívala legendární song Když se načančám, nudila se, a stýskalo se jí po tatínkovi? Její představitelka Jarmila Švehlová (57), která patřila v osmdesátých letech k nejpůvabnějším herečkám a zářila v řadě televizních inscenací i pohádek, je i před šedesátkou neuvěřitelně šarmantní dámou. Přesvědčte se.
01.02.2014 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Jarmila Švehlová (9 článků)

Heidi zpívala Zemanovi k narozeninám jako Marilyn Kennedymu. Ti se z toho doteď obrací v hrobě!

 
Pořadatelé Dostihového dne Františka Čuby v Slušovicích si objednali jako jednoho z hostů zpěvačku a "moderátorku erotického pořadu":http://www.extra.cz/a-je-to-tady-vnadna-decastelo-nahrazuje-na-moderatorskem-gauci-nacancanou-heidi-janku-a-nastoli-vladu-tvrde-erotiky "Heidi Janků":http://www.extra.cz/tema/heidi-janku (51), která se kromě svého klasického Když se načančám rozhodla zazpívat i prezidentu Miloši Zemanovi k jeho sedmdesátinám.
07.10.2014 14:26 |

podobné články

Tahle česká zpěvačka letos vzala vánoční úklid od podlahy: V teplácích a tílku vypadá o 20 let mladší

 
Interpretka nesmrtelného pohádkového hitu Když se načančám není žádná fiflenka a umí přiložit ruku k dílu. Nejlepším důkazem jsou nejnovější fotografie ze zpěvaččiny sociální sítě. Heidi Janků  (53) totiž letošní vánoční úklid ve svém domku v Uhříněvsi vzala z gruntu.
14.12.2015 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Heidi Janků (358 článků)

Tajemství slavného šlágru: Heidi Janků promluvila!

 
Píseň Když se načančám z pohádky Co takhle svatba, princi slaví tento rok 30 let. Heidi Janků (54) ji na svých koncertech zpívá poměrně často. Podle ní se však stala hitem díky transvestitům.
04.06.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Heidi Janků (358 článků)

Michaelu Ochotskou nachytali při nevěře. Přítel jí dal okamžitě kopačky

 
Novácká sexbomba Michaela Ochotská  (28) je čerstvě nezadaná. Není to však ale ani tak moc na základě její vlastní vůle. Paparazzi ji totiž nachytali na tajné schůzce s tenistou Lukášem Rosolem, o jehož blízkých kontaktech s moderátorkou Super.cz psal jako první . „Na základě snímků jsem se s Michaelou okamžitě rozešel,“ potvrdil Super.cz bohatý podnikatel.
14.02.2013 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Ochotská (822 článků) , Lukáš Rosol (567 článků)