Článek

Když se načančám: Stašovou nachytali na ulici v natáčkách

 
Na představení dorazila na poslední chvíli, maskérnu nestíhala, a tak se herečka Simona Stašová musela předpřipravit doma. Na pražský Hrad, kde vystoupila v rámci Letních shakespearovských slavností, tak dorazila v natáčkách.
16.08.2015 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Simona Stašová (334 článků)
Podobné články

Prokletí Heidi Janků: »Když se načančám!« Kdo na písni vydělává už 30 let?!

 
I když se Heidi Janků (53) snaží o vydávání nových a nových písní, není jí to nic platné. Nejen fanoušci, ale všechny generace si pamatují hlavně legendární a chytlavý singl »Když se načančám«, který ale zpěvačce velké peníze nevydělal!
08.05.2016 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Heidi Janků (478 článků)

Heidi Janků: Já a legenda? Maximálně „Když se načančám“

 
Zpěvačka Heidi Janků (51) se za hudební legendu nepovažuje. A to i přesto, že je jednou ze zlatých hvězd, které se potkají na exkluzivních koncertech stanice Óčko Gold. Za legendární považuje snad jen svůj hit Když se načančám.
16.07.2014 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Heidi Janků (478 článků)

Kdo je ta tuctovka v natáčkách a bez make-upu? Neuvěřili byste, jaká herecká hvězda se bez nalíčení změnila k nepoznání

 
Tak takhle jste populární herečku ještě neviděli. Nenalíčená, unavená a v natáčkách je takřka k nepoznání. Bez make-upu a neupravenou ji však na veřejnosti zastihnete jen těžko.
26.04.2013 06:00 |

podobné články

Hvězda Cest domů oslavila 27. narozeniny a nenalíčená a v natáčkách vypadá jako patnáctka!

 
Herečka Marie Doležalová bojuje roky s tím, že vypadá mladší, než ve skutečnosti je. Nyní jsme ji zastihli při focení v natáčkách a nenalíčenou, a nestačili jsme se divit. Kdybychom herečku neznali, mysleli bychom si, že před námi sedí krásná patnáctiletá slečna.
30.01.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Marie Doležalová (204 článků)

Pohřeb scénaristy Hubače (†82): Slzy nešlo skrýt...

 
Slzy a nekonečná bolest. To byl pohřeb scénáristy Jiřího Hubače. Mezi těmi, co se přišli s autorem seriálu Sanitka rozloučit, byly například herečky Jiřina Jirásková, Jiřina Bohdalová s dcerou Simonou Stašovou, Pavel Zedníček nebo Radek Brzobohatý. Když začali hrát ústřední píseň ze seriálu Sanitka a sálem zněla slova - Tvůj čas je pouhopouhé prozatím..., nešlo slzy zadržovat už vůbec nikomu. Simonou Stašovou cloumaly emoce tolik, že slzy mísila se smíchem, když vzpomínala na chvíle, které už nikdo nevrátí.
06.10.2011 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Zedníček (202 článků) , Jiřina Bohdalová (807 článků) , Simona Stašová (334 článků) , Jiřina Jirásková (423 článků) , Jiří Hubač (38 článků) , Miroslav Ondříček (65 článků)

Takhle Simonu Stašovou neznáte: Ukázala, co mělo být skryto!

 
Dokonalý vzhled není zadarmo! Své o tom ví i Simona Stašová (60). Krátce před začátkem Letních shakespearovských slavností, kde hraje jednu z hlavních rolí, doslova přiletěla v natáčkách na hlavě.
17.08.2015 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Simona Stašová (334 článků)

Třenice mezi Bohdalovou a Stašovou: Válka kvůli chatě!

 
Hádky mezi matkou a dcerou, dvěma slavnými herečkami! Jiřina Bohdalová (83) měla neshody se Simonou Stašovou (59), když prvně jmenovaná narychlo prodala chatu v Třemblatu kousek za Prahou! Tvrdí to nový majitel nemovitosti Yekta Uzunoglu (61). Simona tam s matkou a jejím manželem Radkem Brzobohatým (†79) trávila nejen víkendy, dá se říci, že tam vyrůstala!
19.08.2014 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (807 článků) , Simona Stašová (334 článků)

Stašová plánuje adrenalinové túry, s otcem vyrazí na italské sopky

 
Herečka Simona Stašová si v letošním roce splní hned několik cestovatelských snů. Brzy se chce vydat do Itálie, čímž udělá radost hlavně sobě. A aby na prožitky nebyla sama, vezme s sebou i svého otce, který si moc přeje vidět zblízka tamní sopky. Další články k tématu: Kukura se Stašovou kralují třem novým detektivkám, natočil je Renč Stašovou prověřil ve filmu invalidní vozík, Vágnerovou kyslíkové bomby OBRAZEM: Stašová, Renč a Kukura dobývali Monte Carlo Herečka Simona Stašová oddala zamilovaný pár, o hraní však nešlo
16.01.2012 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Simona Stašová (334 článků)

Narozeniny Stašové v azylovém domě: oslavu proložilo lečo od Havla

 
Žádné velkolepé oslavy, žádné svíčky na dortu, ale výlet do azylového domu. Tak vypadaly narozeniny Simony Stašové, jíž v pondělí bylo 57 let. Netradiční oslavu zpestřilo dobré jídlo, mimo jiné lečo uvařené podle receptu zesnulého Václava Havla. Další články k tématu: Stašová plánuje adrenalinové túry, s otcem vyrazí na italské sopky Kukura se Stašovou kralují třem novým detektivkám, natočil je Renč Stašovou prověřil ve filmu invalidní vozík, Vágnerovou kyslíkové bomby
20.03.2012 00:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4806 článků) , Simona Stašová (334 článků) , Václav Renč (11 článků)

Pravda o krachu manželství Trávníčka se Stašovou: Kdo byl pod pantoflem a kdo koho opustil?

 
Herec Pavel Trávníček (64) byl ženatý celkem třikrát. A pokaždé to dopadlo špatně. Poprvé si nicméně stoupl před oltář s hereckou kolegyní Simonou Stašovou (59). Vydrželi spolu jen pět let…
01.01.2015 12:11 |

podobné články

Osobnosti: Simona Stašová (334 článků) , Pavel Trávníček (283 článků)

Strašný osud Heidi Janků: Otce a bratra jí zabil chlast, ona trpí nevyléčitelnou nemocí

 
Když zpěvačka Heidi Janků (48) hopsá na pódiu se svým hitem Když se načančám, působí jako diblík. Skrývá v sobě ale řadu hrůzných vzpomínek. V jedenácti letech jí zemřela na rakovinu maminka, vychovával ji otec, alkoholik. Alkoholu podlehl i její starší, nevlastní bratr. Oba tento démon zabil. Heidi, která nikdy neměla děti, zbyl jen manžel Ivo Pavlík, který je o třicet let starší než ona.
16.05.2011 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Heidi Janků (478 článků) , Ivo Pavlík (116 článků)

Kristina Kloubková a šperky za 4 miliony: Když se načančám na Ples v Opeře!

 
Společenská událost takových rozměrů jako je Ples v Opeře vyžaduje důkladné přípravy. A to i u hostů! Blonďatá moderátorka Kristina Kloubková však nic nepodcenila a šaty na Ples v Opeře si pořádně vyzkoušela. I když ještě nebyly hotové!
07.02.2015 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Kristina Kloubková (446 článků)

Michaelu Ochotskou nachytali při nevěře. Přítel jí dal okamžitě kopačky

 
Novácká sexbomba Michaela Ochotská  (28) je čerstvě nezadaná. Není to však ale ani tak moc na základě její vlastní vůle. Paparazzi ji totiž nachytali na tajné schůzce s tenistou Lukášem Rosolem, o jehož blízkých kontaktech s moderátorkou Super.cz psal jako první . „Na základě snímků jsem se s Michaelou okamžitě rozešel,“ potvrdil Super.cz bohatý podnikatel.
14.02.2013 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Ochotská (868 článků) , Lukáš Rosol (598 článků)

Jiřina Bohdalová pirátkou silnic? Nachytali ji při vážných dopravních přestupcích

 
Paní Jiřina Bohdalová  (81) bezesporu patří mezi největší herecké velikány minulého i současného století. Žena, která na televizních obrazovkách i na filmových plátnech ztvárnila již stovky skvělých postav a právem je považována za nejlepší českou komičku všech dob, má ale prý i své velké mouchy. Fotografové ji totiž během pár dnů nachytali při páchání tolika dopravních přestupků, kolik jich jiný neudělá snad za celý život!
07.03.2013 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (807 článků)

Škola hrou: Ředitele nachytali, jak poskytuje orální sex matikářce

 
Sexuální skandály ve školách nemají konce – tentokrát studenti nachytali ředitele školy, jak poskytuje orální sex matikářce. A to přímo v jedné ze tříd – dovnitř je prý přilákalo hlasité vzdychání. Celou věc ke všemu natočili na mobil a nahráli na internet!
21.11.2014 11:20 |

podobné články

Homofobní pastor se pěkně vybarvil: Nachytali ho na gay seznamce!

 
Pod svícnem je největší tma, říká se. Ženatý pastor Matthew Makela o tom ví své. Celý život vystupoval proti homosexuálům a drsnými postoji proti nim se proslavil. Nakonec ho nachytali na gay seznamce, jak si s jiným mužem posílá lechtivé fotky. Ach bože!
26.05.2015 10:15 |

podobné články

Felix Slováček poté, co ho znovu nachytali s milenkou: Svůj život měnit nebudu, ale zajdu k věštkyni

 
S Felixem Slováčkem jsme se potkali poprvé od okamžiku, kdy ho fotografové opět nachytali na romantické schůzce s malířkou Lucií Gelemovou, o které tvrdil, že se s ní rozešel. Rozhodně to tak nevypadalo. Do povídání se mu na setkání protagonistů muzikálu Sněhová královna, kde hrají jeho manželka Dagmar Patrasová  (59) , dcera Anička a syn Felix se snoubenkou Michaelou Zemánkovou, moc nechtělo.
15.09.2015 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Zemánková (12 článků) , Felix Slováček (941 článků)

Patřila mu ETA, padl do pasti StB: Známého továrníka nachytali na falešnou hranici

 
Do zákeřně dokonalé pasti StB padl v roce 1948 jako jeden z prvních zakladatel firmy ETA Hlinsko Jan Prošvic (†81). Při pokusu utéct na Západ ho estébáci nachytali na falešnou hranici i s imitací služebny americké výzvědné služby. Skončil v lágru, stejně jako desítky dalších…
24.04.2016 21:20 |

podobné články

Horst Siegl v televizním studiu: Když se načančám...

 
Fotbalová ikona Horst Siegl (42) měla premiéru jako spolukomentátor televizního přenosu na stanici Nova Sport.
27.02.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Horst Siegl (24 článků)