Článek

Když Paroubek s brunetou snídá: Řekne exposlankyni "ANO"?

 
Jiří Paroubek (64) sice tvrdí, že je na francouzské Riviéře sám. Nicméně se ukázalo, že pohledná brunetka, se kterou se tam vodí za ruku, se jmenuje Gabriela Kalábková (41). Ta má nejen blízko k politice, ale zdá se, že blízko má i k Jiřímu a už poměrně dlouho.
17.07.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3426 článků) , Gabriela Kalábková (7 článků)
Podobné články

Exposlankyni Čurdovou vyloučili z ČSSD, neplatila příspěvky

 
Exposlankyni a někdejší předsedkyni vládní rady pro rovné příležitosti Anně Čurdové zaniklo členství v ČSSD. Podle spolustraníků z okresu Praha-východ nezaplatila příspěvky do stranické pokladny.
08.03.2011 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Anna Čurdová (8 článků)

Ze sexy blondýny všední brunetou: Dříve slavná moderátorka nechce, aby ji lidé poznávali. Má krizi středního věku?

 
Když jsme na večírku po hodně dlouhé době potkali moderátorku Martinu Gavriely  (36) , poznali jsme ji jen díky tomu, že doprovázela přítele, muzikanta Marcuse Trana. "Tak aspoň tak. Byli jste jedni z mála, kdo mne aspoň pozdravil," byla ráda Martina, která před nedávnem razantně změnila barvu vlasů a z blondýnky se stala brunetou.
27.01.2015 08:56 |

podobné články

Osobnosti: Marcus Tran (148 článků)

Nestloustne, kdo snídá a svačí, radí dietolog

 
Nadbytečných kilogramů se podle dietologa a fitness trenéra Víta Chaloupky nemusí obávat ten, kdo pravidelně snídá a dopřeje si také dopolední a odpolední svačinku. Pokud celý den hladoví a jeho jediným jídlem je až večeře, určitě přibere, řekl Chaloupka ČTK. Připomněl, že jiné jsou požadavky na složení dopolední a odpolední svačiny a liší se i potřeby organismu v dětství, dospělosti a stáří.
09.08.2010 07:30 |

podobné články

4 důvody, proč je snídaně důležitá

 
Ze všech stran na nás útočí reklamy prezentující sušenky pro dobrý start do nového dne, které si můžete dát k snídani a skvěle se tak připravit na celý den. I každé malé dítě ví, že snídaně je nejdůležitějším jídlem dne a s radostí vám o této povinnosti poreferuje – vždyť i jeho maminka každé ráno poučuje, že se musí pořádně nasnídat, aby mělo dostatek síly poprat se s dobrodružstvím! Proč je snídaně důležitá a proč bychom právě tohle jídlo neměli podceňovat? To si povíme v dnešním článku! Proč vlastně musíme snídat? Nejen reklamy v televizi, ale i v obchody nám dávají jasně najevo, že snídaně je jedno z mála jídel, na kterém bychom si měli dát obzvlášť záležet. Není se proto čemu divit, že si můžete pořídit tolik chutných pokrmů, které nám dodají energii i chuť postavit se čelem každodenním problémům, starostem v práci a povinnostem, které na nás číhají na každém kroku. Teď už se ale pojďme podívat, proč je snídaně důležitá a proč byste měli snídat ve velkém stylu! Proč je snídaně důležitá? Máme hned 4 důvody! Prozradíme vám, proč se je snídaně nejdůležitějším jídlem dne. Věřte, že si tohle označení vysloužila právem! Důvod první: Kdo snídá, je chytřejší! Vědci se jasně shodují na tom, že ten, kdo si ráno dopřál kvalitní a obsahově vydatnou snídani, prokázal daleko vyšší procentuální úspěšnost u paměťových či poznávacích testů nežli ten, který se na snídani jednoduše vykašlal. Důvod druhý: Nasnídejte se a hubněte! Zní to možná protichůdně, ale i tohle je pravda! Pokud si každé ráno najdete čas na pořádnou snídani, pak budete daleko štíhlejší nežli ti, kteří své ráno nastartují například jen hrníčkem silné kávy. Je dokázáno, že kdo ráno snídá, ten se celkově stravuje mnohem zdravěji nežli ten, kdo snídani podceňuje. Důvod třetí: Dopřejte si snídani a přestaňte kouřit!... Čtěte více Příspěvek 4 důvody, proč je snídaně důležitá pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
27.09.2016 18:10 |

podobné články

Expremiér Paroubek: Na dovolené s brunetou je plný elánu! Běh za svítání, cviky a pak snídaně

 
Expremiér Jiří Paroubek (64) na dovolené na francouzské Riviéře nezahálí! Kromě čilého laškování s brunetkou, s níž se vodí za ruku, se věnuje i své fyzičce. Změnit barvu trenýrek na červenou, z fleku by si ho mohli splést s členem pobřežní hlídky!
17.07.2017 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3426 článků)

Paroubek překvapil: Soud s blondýnou, pak mejdan s brunetou!

 
V létě se »durdil«, že nikoho nemá a že je na dovolené ve Francii sám. Pak ho usvědčily fotky Blesku. A teď už se Jiří Paroubek (65), který je uprostřed krušného rozchodu s ženou Petrou (44), ukazuje s novou partnerkou na veřejnosti!
14.09.2017 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3426 článků)

Byl jsem šokován, vzpomíná Paroubek a odhaluje, co před lety zařídil kvůli Bakalovi a OKD

 
Předseda LEV 21 Jiří Paroubek prozradil v rozhovoru pro časopis Týden některé okolnosti ohledně smlouvy o prodeji OKD včetně bytů. Podle něj chtěl Paroubek přimět Zdeňka Bakalu, aby splnil sliby, které dostali nájemníci. Bakala prý na oplátku investoval miliony, aby se Paroubek premiérem nestal. Paroubek také říká, že byl šokován z analýzy privatizace OKD, kterou si v roce 2009 nechal zpracovat právničkou Hanou Marvanovou.
22.04.2014 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3426 článků) , Andrej Babiš (12390 článků)

Vtípek se sexy Pájou

 
Muž se dostane do letadla a zjistí, že byl posazen vedle roztomilé blondýnky. Okamžitě se k ní otočí a udělá "první krok". "Víte", říká,"slyšel jsem, že let lépe utíká, pokud se dáte do hovoru se společným pasažérem. Pojďme si tedy povídat." Blondýna, která si zrovna otevřela knihu, ji pomalu zavře a řekne muži: "O čem byste se chtěl bavit?" "Hmm, nevím," řekne muž. "Což takhle nukleární energie?" "OK," řekne blondýnka, "to by mohlo být zajímavé téma. Ale nejdříve mi dovolte se na něco zeptat jako první.
18.11.2014 06:15 |

podobné články

ANO nemá budoucnost, rychle skončí. Zkušený praktik Jiří Paroubek nad Babišovým hnutím zlomil hůl

 
Bývalý premiér Jiří Paroubek se dnes na svém blogu na Aktuálně.cz rozhodl ukázat na šířící se krizi hnutí ANO. Zastupitelstva, ve kterých se ANO angažuje, se totiž rozpadají, a Paroubek tak radí ČSSD, aby se nenechala od ANO stáhnout s sebou.
02.11.2015 17:16 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3426 článků)

Tajemná Paroubkova brunetka? Jsou si blízcí už 10 let!

 
Kdo je ta žena, s níž se expremiér Jiří Paroubek (64) vodí na francouzské Riviéře za ruku, snídá s ní v hotelu, ale podle jeho slov tam vůbec není? Tahle brunetka je mu blízká už víc než deset let a často se o jejich vztahu spekulovalo. Že by se teď, když se bývalý šéf ČSSD podruhé rozvádí, exposlankyně Gabriela Kalábková (41) dočkala?
18.07.2017 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3426 článků) , Gabriela Kalábková (7 článků)

Jiří Paroubek vysvětlil, jak se potkal s podnikatelem Savovem, který se schovává v Londýně: Jednou moje dcera chtěla do zoo...

 
Expremiér Jiří Paroubek také poznamenal pár slov na adresu Františka Savova, podnikatele stíhaného v Česku pro krácení daní. Paroubek prozradil, že se při své poslední návštěvě Londýna, kde dnes zmíněný podnikatel pobývá, s ním neviděl. Klade si však otázku, kde investigativní novináři berou informace o tom, s kým se Savov vídal. Paroubek zmiňuje českou rozvědku a Andreje Babiše (ANO).
23.06.2015 21:46 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3426 článků) , Andrej Babiš (12390 článků)

Pomeje se žení! Těhotná Andrea ukázala šaty, ve kterých Jirkovi řekne ANO!

 
Už jen pár dní zbývá do třetí svatby Jiřího Pomeje. Ten v sobotu řekne ANO své těhotné snoubence Andree. Blesk byl u toho, když si nastávající paní Pomeje zkoušela svatební róbu.
28.05.2013 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1421 článků)

Expremiér Paroubek udeřil: Pelikán by měl rezignovat. Když ho Sobotka vyhodí, bude to v pořádku. A pokud ANO získá ve volbách 25 až 30 procent...

 
ROZHOVOR Andrej Babiš nemusí být nutně premiérem, i když ANO vyhraje volby a bude sestavovat vládu. To si myslí expremiér a expředseda ČSSD Jiří Paroubek. V rozhovoru pro ParlamentniListy.cz navrhuje odvolání ministra Pelikána a vysvětluje, proč je předseda hnutí ANO mezi lidmi tak oblíben, že jej pravděpodobně nepoškodí ani policejní stíhání. Strany, které mají podle Paroubka tendenci k radosti, že nastane odliv minimálně voličů z ANO do jejich uskupení, si prý mohou nechat zajít chuť, kromě Starostů či Realistů.
26.08.2017 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3426 článků) , Andrej Babiš (12390 článků)

Klausovi kandidáti na ombudsmana jsou Bok a Dundáčková

 
Prezident Václav Klaus navrhl na veřejného ochránce práv exposlankyni ODS Evu Dundáčkovou a občanského aktivistu Johna Boka. Nyní bude sněmovna vybírat z celkem čtyř kandidátů navržených Senátem a Hradem.
24.06.2010 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9025 článků) , Eva Dundáčková (16 článků)

ODS podpoří na post ombudsmana svoji exposlankyni

 
Při páteční volbě ombudsmana podpoří ODS kandidátku prezidenta Václava Klause Evu Dundáčkovou. Po jednání poslaneckého klubu to řekl jeho šéf Petr Tluchoř.
08.07.2010 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9025 článků) , Petr Tluchoř (558 článků) , Eva Dundáčková (16 článků)

Klasnová: Už při vyjednáváních šla Kočí čím dál víc na ruku ODS

 
Místopředsedkyně sněmovny a VV Kateřina Klasnová nikdy nepovažovala exposlankyni Véček Kristýnu Kočí za svou kamarádku. Během jednání klubu poslanců, kterému Kočí šéfovala, prý dělala často dusno a její směřování k ODS bylo podle manželky Víta Bárty evidentní už během vyjednávání s občanskými demokraty, řekla v rozhovoru s ParlamentnímiListy.cz.
10.04.2011 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Klasnová (516 článků) , Vít Bárta (2829 článků) , Kristýna Kočí (698 článků)

Štěnici do bytu Kočí nedal profesionál, míní odborník

 
Exposlankyni VV Kristýnu Kočí zřejmě odposlouchával amatér. Ukazuje na to alespoň názor bývalého elitního policisty. Ten tvrdí, že štěnice v bytě političky nebyla profesionální.
13.04.2011 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (698 článků)

Martin Bursík a Kateřina Jacques: Ukázali malou Noemi!

 
V pražské Stromovce se v noci na čtvrtek sešli nadšenci, kteří se účastnili běhu na podporu nadace pro nevidomé Světluška. Dostavil se i někdejší ministr životního prostředí za Stranu zelených Martin Bursík (53) s partnerkou, exposlankyní Kateřinou Jacques (40).
27.04.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Jacques (121 článků) , Martin Bursík (304 článků)

Kolega Němcové: Mrzí mě, že si ani jednou větou nevzpomněla na lidi, co jí pomáhali

 
Miroslava Němcová bude volebním lídrem ODS v Praze pro předčasné volby. Netajila se ani ambicemi stát se premiérkou a předsedkyní strany. Server Česká pozice se zeptal jejího stranického i regionálního kolegy, europoslance Iva Strejčka, jaké jsou podle něj přednosti a limity bývalé předsedkyně Poslanecké sněmovny. Oslovil i zastánkyni Němcové, exposlankyni Kateřinu Dostálovou.
04.09.2013 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1376 článků)