Článek

Když Miloš Zeman za nepřítomnosti TOP 09 dokončil svůj projev, toto o něm prohlásili přítomní poslanci

 
ANKETA Miloš Zeman prý zahájil prezidentskou kampaň. Těmito slovy hodnotili někteří poslanci projev hlavy státu v Poslanecké sněmovně. Jiní přiznali, že jim prezident ohledně přímé demokracie mluvil z duše. A kupříkladu lidovecký poslanec Ivan Gabal se k věci odmítl jakkoli vyjádřit.
11.03.2016 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20951 článků) , Ivan Ivan (940 článků)
Podobné články

Vitásková odvolala svého kolegu, který v prosinci v její nepřítomnosti vypsal podporu pro obnovitelné zdroje energie

 
Předsedkyně Energetického regulačního úřadu (ERÚ) Alena Vitásková dnes odvolala z funkce místopředsedu úřadu pro oblast regulace Jana Nehodu. ERÚ o tom informoval v tiskové zprávě s tím, že oba se zároveň dohodli na ukončení jeho pracovního poměru dohodou. Nehoda vypsal na konci prosince v nepřítomnosti Vitáskové podporu obnovitelným zdrojům energie pro letošní rok. Jde až o 42 miliard korun. Situací v ERÚ se dnes měla zabývat vláda, kvůli nepřítomnosti ministra průmyslu Jana Mládka (ČSSD) to ale odložila.
18.01.2016 14:20 |

podobné články

Poslanci TOP 09: Zeman říká pořád to samé. V projevu se přiznal k chybě

 
Prezident Miloš Zeman vystoupil v úterý odpoledne ve sněmovně před poslanci dolní komory českého Parlamentu. Během jeho projevu část poslanců TOP 09 odešla, když si Zeman zažertoval na téma spícího ministra zahraničí TOP09 Karla Schwarzenberga. Protože u opozičních poslanců se dala spokojenost s projevem prezidenta předpokládat, obrátily se ParlamentníListy.cz na poslance koaliční, aby prezidentův projev ohodnotili.
08.05.2013 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3728 článků) , Miloš Zeman (20951 článků)

Jako nezničitelný Terminátor: Zeman polykal nudle z nosu, ale projev nevzdal

 
Miloš Zeman (73) znovu dokázal, že je velkým státníkem a nic ho nemůže zastavit. Inaugurační projev plný nenávisti ke svým odpůrcům dokončil, i když sváděl napínavý souboj s nudlí z nosu. Jak tento zápas dopadl? Podívejte se na video.
09.03.2018 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20951 článků)

Kolumbijský prezident Santos dokončil projev, i když se pomočil

 
Nepříjemný incident se stal kolumbijskému prezidentovi. Když Juan Manuel Santos mluvil do mikrofonu na pódiu, začal se mu objevovat mokrý flek v rozkroku. Prezident, který před dvěma lety prodělal rakovinu prostaty, svou řeč přes tuto nehodu dokončil.
18.03.2014 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Juan Santos (9 článků)

Klaus: Zeman měl respektovat tradici a projev přednést 1. ledna

 
Prezident Miloš Zeman měl podle svého předchůdce Václava Klause respektovat tradici a přednést projev 1. ledna ve 13:00. Na projev prezidenta na Nový rok si podle Klause zvykly celé generace lidí. Klaus to dnes řekl novinářům při spuštění nové lanovky na Sněžku. Zeman novoroční projev mít nebude. Své vánoční poselství přednese ze zámku v Lánech už 26. prosince.
20.12.2013 15:12 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9100 článků) , Miloš Zeman (20951 článků)

Václav Havel dokončil svůj film: Je o něj velký zájem i ve světě!

 
Exprezident Václav Havel (74) dokončil práci na svém prvním, a jak tvrdí, zároveň posledním filmu Odcházení, který byl natočen podle jeho vlastního scénáře divadelní hry. Hlavní roli si v něm zahrála jeho žena Dagmar Havlová (57) a herec Josef Abrhám (70).
10.11.2010 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4854 článků) , Josef Abrhám (161 článků) , Dagmar Havlová (1149 článků)

Policejní provokace. Zoufalý pokus o změnu volebních preferencí... Miloš Zeman řádil před kamerou a už se ozvali z ČSSD

 
„Chci věřit, že ta policejní provokace není posledním zoufalým pokusem změnit volební preference...,“ řekl kromě jiného prezident Miloš Zeman ve čtvrtek v pořadu Týden s prezidentem na TV Barrandov na konto policejního stíhání Andreje Babiše (ANO) a nadcházejících podzimních voleb do Poslanecké sněmovny. Co na to míní poslanci, předně z řad ČSSD? „Pan prezident si mohl tento ‚vedlejšák‘ odpustit!“ „Tvrzení kritiků jsou politické kecy! Případ prostě uzrál a nekonat kvůli volbám znamená pro policistu hrozbu stíhání za zneužití pravomoci úřední osoby.“ „Miloš Zeman nepřekvapil, protože tímto provokativním prohlášením opět jasně a zřetelně demonstroval svůj mocenský pakt s oligarchou Babišem.“ To sdělili ParlamentnímListům.cz poslanci Jiří Koskuba, Stanislav Huml a Richard Dolejš.
25.08.2017 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13065 článků) , Richard Dolejš (64 článků) , Miloš Zeman (20951 článků) , Stanislav Huml (465 článků) , Jiří Koskuba (206 článků) , Jiří Stanislav (59 článků) , Jiří Dolejš (471 článků)

Novorozenou holčičku prohlásili za mrtvou. Už pro ni nesli rakev, za tři hodiny ale ožila!

 
Novorozenou holčičku prohlásili lékaři krátce po porodu za mrtvou. Ona ale o tři hodiny později "obživla", když ležela na oltáři v nemocniční kapli. A její rodina hovoří o zázraku.
11.07.2013 21:30 |

podobné články

Prezident řeší věci, které nepatří do jeho kompetencí, kritizuje Kalousek vánoční projev

 
Pochvalu i ostrou kritiku si od politiků vysloužil prezident Miloš Zeman za svůj vánoční projev. Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) je spokojený s tím, že hlava státu ocenila dobré hospodářské výsledky Česka a práci jeho kabinetu. V případě migrační krize prezident podle ministerského předsedy nepřekvapil. Projev ovšem zkritizoval předseda TOP 09 Miroslav Kalousek, podle něj si Zeman spletl žánry a mluví o věcech, které nepatří do jeho kompetencí.
26.12.2015 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9487 článků) , Miroslav Kalousek (6424 článků) , Miloš Zeman (20951 článků)

Fekální koalice Zeman – Okamura – Babiš. Pane, chraň tuto zemi, modlí se Doležal z Reflexu

 
Jen chvíli poté, co prezident Miloš Zeman dokončil svůj projev a předal své vánoční poselství straně a lidu, začal na svém facebookovém účtu předseda SPD Tomio Okamura rychle smolit reakci. „Z reakce bylo jasně vidět, že zde vzniká hlasovací koalice voličů Zemana, Okamury a Babiše. Hospodine, chraň nás,“ napsal ve svém komentáři kontroverzní komentátor Reflexu Jiří X. Doležal.
27.12.2017 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2063 článků) , Miloš Zeman (20951 článků) , Jirka Doležal (250 článků) , Jiří Doležal (250 článků)

Miloš Zeman ve svém projevu bojovně zvedl pěst: Celý Facebook z něj má legraci!

 
Na druhý svátek vánoční měl Miloš Zeman svůj tradiční projev. V něm se snažil shrnout, co se nám v roce 2017 povedlo a co nikoliv. Nemohl si odpustit kritiku EU a tradičně českých médií. V jedné chvíli dokonce bojovně zvedl pěst. Jeho projev se stal ihned terčem vtípků na Facebooku, hlavně na falešném profilu Jiřího Ovčáčka.
26.12.2017 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20951 článků)

Lékaři miminko prohlásili za mrtvé, po deseti hodinách v márnici ožilo

 
Holčička v kolumbijské márnici procitla deset hodin poté, co ji lékaři prohlásili za mrtvou. Lékařský tým z nemocnice, kde děvčátko jeho matka předčasně porodila císařským řezem, nemá pro ojedinělou událost žádné vysvětlení. Dítě krátce po porodu nebylo schopné dýchat. Nyní je ve stabilizovaném stavu. Další články k tématu: Živé novorozeně zemřelo v márnici
18.02.2010 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Pamela Anderson (600 článků)

Porodníci prohlásili dítě za mrtvé, v náručí matky ožilo

 
Po porodu dvojčat Australanky Kate Oggové porodníci prohlásili jedno z dětí za mrtvé. Matka si ale novorozence od lékařů vzala a v její náruči dítě obživlo, informuje v pátek televize Sky News.
27.08.2010 12:10 |

podobné články

Lékaři omylem prohlásili chlapce (17) za mrtvého a málem ho zabili

 
V nemocnici se chystali teenagera, kterého prohlásili za mozkově mrtvého, odpojit od přístrojů. S tím nesouhlasili jeho rodiče a vyžádali si názor soukromé lékařky. Ta zjistila, že chlapec vůbec mrtvý není.
24.04.2012 14:00 |

podobné články

Záchranáři ho prohlásili za mrtvého, teď jde z nemocnice domů

 
Australana prohlásili záchranáři po autonehodě za mrtvého. Nyní se vrací z nemocnice do domácího léčení.
11.05.2012 08:00 |

podobné články

Muž přežil vlastní smrt! Lékaři ho prohlásili za mrtvého, on ožil!

 
Muž z Kolumbie přežil svou smrt. Lékaři mu po těžkém úrazu nedokázali pomoci a prohlásili ho za mrtvého. On se ale po 45 minutách probral. Jaké to byo na "druhé" straně?
04.11.2013 12:50 |

podobné články

Lékaři omylem prohlásili novorozeně za mrtvé. V márnici ožilo!

 
Novorozená holčička procitla ve středu v kolumbijské márnici deset hodin poté, co ji lékaři prohlásili za mrtvou. Lékařský tým z nemocnice, kde děvčátko jeho matka předčasně porodila císařským řezem, nemá podle agentury AP pro ojedinělou událost žádné vysvětlení. Dítě, které krátce po porodu nebylo schopné dýchat, je nyní ve stabilizovaném stavu. 
15.11.2013 16:56 |

podobné články

Zázrak: Lékaři holčičku prohlásili za mrtvou, ona ožila na pitevně!

 
Rodiče nestačili zírat. Přišli si do márnice pro mrtvou dceru, ta začala najednou plakat. Novorozená holčička obživla deset hodin poté, co ji lékaři prohlásili za mrtvou.
16.11.2013 08:41 |

podobné články

Viděli synovu strašnou smrt a prohlásili: Nikdy jsme nebyli pyšnější...

 
Rozhodl se zdokumentovat utrpění lidí ve válce zmítané Sýrii a sám za to zaplatil životem. James Foley (†40) byl odvážným mužem, dobrým přítelem a profesionálem každým coulem. Jeho rodiče i přes bolestnou ztrátu prohlásili, že na svého syna nikdy v životě nebyli pyšnější.
20.08.2014 18:46 |

podobné články

Osobnosti: James Foley (43 článků)