Článek

Když je něco opravdu blbé... Richard Falbr velmi otevřeně o Britech a EU

 
„Britové si neustále vymýšlejí nějaké výjimky, většina Angličanů se chová jako sobci. Proto mne výsledek Brexitu ani moc nemrzí,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz někdejší předseda ČMKOS Richard Falbr, který byl deset let poslancem Evropského parlamentu. Přestože se Falbr narodil v britském Chesteru, o Britech tvrdí, že se nikdy nepovažovali za součást evropského kontinentu.
05.07.2016 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Richard Falbr (67 článků)
Podobné články

Falbr (ČSSD): Odsuzujeme kroky Trojky

 
Europoslanec Richard Falbr odsoudil kroky Trojky – orgánu, který vytvořila Evropská centrální banka, Mezinárodní měnový fond a Evropská komise ve snaze pomoci zemím zasaženým krizí. Intervence Trojky měla za následek bezhlavá úsporná opatření stylu Miroslava Kalouska, a vedla tak k dalšímu hospodářskému propadu. Richard Falbr dále uvítal záměr Evropské unie pokračovat v prověřování českého čerpání dotací.
21.03.2014 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6423 článků) , Richard Falbr (67 článků)

Kecy a pindy Klause, Nečas a Nagyová. Nevolte idioty, řekl Richard Falbr a slyšel: Ty jsi náš táta!

 
REPORTÁŽ Povídání o Evropské unii v rámci akce Pojďte s námi na pivo se v Plzni se zhruba 20 občany zúčastnili kandidáti do Evropského parlamentu - bývalý odborářský boss a kandidát do Evropského parlamentu Richard Falbr (ČSSD) a předseda Národní delegace ve Výboru regionů, plzeňský zastupitel a náměstek ministra vnitra Petr Osvald. Hovořilo se logicky o situaci v zaměstnanosti a odborářské problematice. A Falbr si nebral servítky.
13.05.2014 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Richard Falbr (67 článků) , Petr Nečas (9267 článků)

Vláda žene Romy do bídy, naznačil Falbr z ČSSD

 
Bývalý odborářský předák a současný europoslanec Richard Falbr (ČSSD) obvinil kabinet Petra Nečase (ODS), že přehlíží romskou otázku. Místo toho, aby řešila zjevné sociální problémy v této komunitě, jen přichází s dalšími a dalšími škrty a tím prohlubuje tíživou situaci nejen Romů, ale všech občanů republiky. Falbr však kritice podrobuje i demotivující systém sociálních dávek.
27.01.2012 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9267 článků) , Richard Falbr (67 článků)

Falbr fackuje vládu: Na dobrý rating vám každý kašle. Lidi nemají peníze

 
ROZHOVOR Bývalý senátor a současný europoslanec za ČSSD Richard Falbr míní, že žaloba na prezidenta Václava Klause pro velezradu přichází s křížkem po funuse a nemá u Ústavního soudu šanci. „Mně by se daleko víc líbilo, kdyby Senát přijal usnesení, že Václav Klaus škodí České republice,“ prohlásil Falbr. Ale jako někdejšího šéfa odborů ho mnohem víc trápí rekordní nezaměstnanost a nekompetentnost Nečasovy vlády, kterou označil za nejhorší za posledních dvacet let.
04.03.2013 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9096 článků) , Richard Falbr (67 článků)

Máme nejlepší program a vyhrajeme. ANO slibuje nesmysly, útočil Falbr na tiskovce

 
Sociální demokracie se vymezila vůči kampaním některých stran, které budou v květnových volbách do Evropského parlamentu (EP) bojovat o hlasy voličů. Europoslanec ČSSD Richard Falbr označil za směšné a hloupé například plány lídra hnutí ANO Pavla Teličky či kandidáta ODS Jana Zahradila. Falbr to dnes řekl novinářům.
14.03.2014 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Richard Falbr (67 článků) , Jan Zahradil (479 článků)

Richard Müller je v padesáti znovu otcem, přítelkyně mu porodila syna

 
Zpěvák Richard Müller je trojnásobným otcem. Jeho o deset let mladší přítelkyně Vanda Wolfová mu v pondělí ráno porodila syna. Chlapec dostal jméno Markus. Další články k tématu: Hegerová o berlích ve společnosti: z bytu ji vytáhl obr Müller Padesátiletý Richard Müller: bez velkých oslav, na turné a s novým CD RECENZE: Müller je v plné formě. Baví, zpívá čistě, srší sebejistotou Dárek k padesátce Richarda Müllera: zpěvák bude potřetí otcem Zpěvák Richard Müller potvrdil, že se potřetí stane otcem Richard Müller: Ženy, na které nikdy nezapomenu, byly velmi kreativní Richard Müller je stále Potichu, přidává koncerty svého turné
06.02.2012 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Richard Müller (347 článků) , Richard Müller (347 článků)

Kdyby hloupost nadnášela... Paroubek účtuje s Falbrem za slova o Amazonu

 
Europoslanec Richard Falbr přirovnal americkou firmu Amazon k otrokářské organizaci, což je podle expremiéra Jiřího Paroubka nehorázné. Je to o to víc do nebe volající, když si uvědomíme, na jaký plat si Falbr přišel jako europoslanec a co za tento nemalý plat odvedl za práci.
25.04.2014 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3452 článků) , Richard Falbr (67 článků)

Jedině Češi mě ocenili jako herce, říká Pierre Richard

 
Francouzský komik Pierre Richard navštívil Prahu, aby tu představil svou nejnovější řadu červeného vína. Čechy má rád. Jen u nás totiž získal cenu. Další články k tématu: VIDEO: Jsem pesimista, humor je jen moje obrana, říká Pierre Richard Herec Pierre Richard se vrací do Prahy a zve na večeři. Vařit bude on Pierre Richard: O víně s Depardieuem nemluvíme, jeho tématem jsou ženy Pierre Richard na veletrhu vína podepisoval lahve i sádry
11.11.2011 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Pierre Richard (47 článků)

Falbr: Tripartita nesmí být trialog hluchých

 
Europoslanec, sociální demokrat a dlouholetý odborář Richard Falbr pozitivně ohodnotil úterní demonstraci desetitisíců státních zaměstnanců.
21.09.2010 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Richard Falbr (67 článků)

»Táta lidu« Falbr: Tajné rande s brunetkou (30)!

 
Někdejší šéf odborářů, kterému se přezdívalo »otec pracujícího lidu«, a současný europoslanec za ČSSD Richard Falbr (70) je ženatý už téměř půl století. To mu ale nebrání, aby se kochal mladšími děvčaty, a mezi ně patří i jeho asistentka Kateřina Bocianová (30)...
07.11.2010 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Richard Falbr (67 článků)

Sobotka předsedou. Škromach: Nedržíš sliby. Falbr: Jsi dobytek

 
AKTUALIZOVÁNO Bohuslav Sobotka se stal novým předsedou ČSSD. V druhém kole získal 304 hlasů. Zdeněk Škromach kritizoval Sobotku, že přímo nepodpořil Haška na prvního místopředsedu, jak slíbil. Europoslanec Richard Falbr pak Škromacha označil za dobytek. Hašek byl následně zvolen prvním místopředsedou.
18.03.2011 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Škromach (583 článků) , Bohuslav Sobotka (9487 článků) , Michal Hašek (2331 článků) , Richard Falbr (67 článků)

Táta odborů Falbr: Nestrašte, Češi náměstí neobsadí. Ale pozor

 
Obrovské demonstrace ve Španělsku mohou najít silnou odezvu po celé Evropě. Podobné obavy části společnosti tuzemští levicoví intelektuálové nesdílejí. Přes některé styčné plochy, které má situace na jihu s tou naší, ale Česko žádná masivnější akce nejspíš nečeká. Otec českých odborů Richard Falbr a hlas tuzemského anarchistického hnutí Ondřej Slačálek se v tom shodují.
31.05.2011 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Richard Falbr (67 článků)

Falbr (ČSSD): Jak na evropské dotace?

 
Sociálně demokratický europoslanec Richard Falbr včera v Praze uspořádal seminář k problematice čerpání dotací ze strukturálních fondů EU. Na 50 starostů středních a malých obcí Středočeského kraje se tak mělo šanci dozvědět o možnostech, které mohou pro získání finančních prostředků využít.
29.11.2011 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Richard Falbr (67 článků)

Tatíček Falbr: Tolik nenávisti jako teď nikdy nebylo. Je mi zle

 
ROZHOVOR Richard Falbr měl před několika lety, ještě v čele odborářů, přezdívku "tatíček". Od té doby se však posunul o několik úrovní výš, za sociální demokracii nyní působí v Evropském parlamentu. S ParlamentnímiListy.cz hovořil o tom, jak se situace v Česku vyhrocuje, koho by (ne)chtěl za prezidenta, ale také o církevních restitucích.
28.08.2012 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Richard Falbr (67 článků)

Falbr: Tolik nenávisti, co je ve sněmovně, nikdy nebylo. Je mi zle

 
ROZHOVOR Richard Falbr měl před několika lety, ještě v čele odborářů, přezdívku "tatíček". Od té doby se však posunul o několik úrovní výš, za sociální demokracii nyní působí v Evropském parlamentu. S ParlamentnímiListy.cz hovořil o tom, jak se situace v Česku vyhrocuje, koho by (ne)chtěl za prezidenta, ale také o církevních restitucích.
29.08.2012 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Richard Falbr (67 článků)

Falbr (ČSSD): Slušnou práci zaručuje jen respektování evropského modelu

 
V prostorách Evropského parlamentu v Bruselu probíhá ve dnech 8. - 10. října konference s názvem "Facing the crisis: CALL for good work in Europe", na které v roli panelisty vystoupil europoslanec Richard Falbr.
10.10.2012 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Richard Falbr (67 článků)

Europoslanec Falbr oslavuje: Monarcha končí!

 
Prezidentu Václavu Klausovi zanedlouho skončí jeho mandát. Na Pražském hradě působil deset let. V březnu složí slib přímo zvolený prezident Miloš Zeman. Tento den už napjatě vyhlíží europoslanec Richard Falbr (ČSSD).
15.02.2013 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9096 článků) , Richard Falbr (67 článků) , Miloš Zeman (20933 článků)

Táta Falbr: Ten ale sešel! Že by špatné klima v Europarlamentu?

 
Na sjezdu ČSSD v Ostravě kromě předsedy a jeho zástupců promluvil i Richard Falbr. Ačkoliv vypadal pohuble a unaveně, za mikrofonem se zhluboka nadechl a pořádně se rozohnil!
15.03.2013 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Richard Falbr (67 článků)

Falbr za potlesku ČSSD citoval Che Guevaru. Že byl vrah, prý píší novinářští blbečkové

 
Europoslanec za ČSSD Richard Falbr v pátek na sjezdu sociálních demokratů v Ostravě zakončil svůj projev heslem latinskoamerického revolucionáře Che Guevary „Vždy k vítězství!“, za což sklidil potlesk v sále. O Guevarovi, který byl kontroverzní postavou v dějinách Jižní a Střední Ameriky, podle Falbra píší jako o vrahovi jen „novinářští blbečkové“, což prý tvrdí prezident Miloš Zeman.
15.03.2013 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Richard Falbr (67 článků) , Che Guevara (43 článků) , Miloš Zeman (20933 článků)