Článek

Když EU nutí peníze tomu, kdo je nechce. Příliš mnoho Bruselu znechutilo i eurofily

 
Se zásahy Evropské unie do záležitostí jednotlivých států si všichni relativně smířili, Irové i přesto patří mezi největší zastánce společenství. Nebo spíš patřili, než vládě Evropská komise přikázala, že musí vybrat od společnosti Apple 13 miliard euro na nezaplacených daních, které ale nechce. To bylo příliš mnoho Bruselu i na eurofilní Iry.
14.09.2016 15:55 |

podobné články

Podobné články

Vyslanec v Bruselu končit nechce. Smlouva je nevypověditelná

 
Vedení Středočeského kraje si chce vylepšit svůj obraz. Hodlá proto vypovědět smlouvu se zástupcem kraje v Bruselu Markem Semerádem. Ten čelí kritice, že bere devadesát tisíc a nikdo údajně pořádně neví, co v Bruselu dělá. Semerádovi se z Bruselu ale nechce. O svém odchodu prý neví a popírá jej.
04.08.2012 10:50 |

podobné články

Talentmania ONLINE: Gumová Eliška: Nutí mě k tomu!

 
Sedmý duel show Talentmania bude především o zpěvu a tanci. Jenže hned na začátku nás zaskočilo překvapivé přiznání malé akrobatky Elišky Součkové (6). Ta se přiznala Marešovi, že je v soutěži z donucení a že tréninky s dědečkem by nemusely být tak časté! Je pravda, že takové přemety ve vzduchu a krkolomné pozice by v jejím věku dokázal málokdo. Jestli to ale nechce dělat, proč ji k tomu děda nutí?
24.10.2010 20:10 |

podobné články

Axl Rose: Není v tom neúcta, chtěl jsem AC/DC pomoci

 
Axl Rose poskytl BBC rozhovor, kde vysvětlil, proč se nabídl jako náhradní zpěvák AC/DC. Mnoho fanoušků to totiž znechutilo.
06.05.2016 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Axl Rose (51 článků)

Advokátka dala od Petra K. ruce pryč: Co jí znechutilo spolupráci?

 
Naděje v podobě Ilony Nohelové Petrovi K. příliš dlouho nevydržela. Advokátka usoudila, že ji případ, k němuž se sama přihlásila, kazí renomé, a ze spolupráce vycouvala.
20.08.2013 12:15 |

podobné články

Naštvaný Tomáš Zdechovský přináší šokující informaci k výbuchům v Bruselu. A létají hodně silná slova

 
Teror v Bruselu. Podle předběžných informací si zatím 13 mrtvých a 35 zraněných vyžádaly výbuchy v hale bruselského letiště, dalších deset mrtvých výbuchy v metru. Podrobností zatím příliš moc není, nicméně zpravodaj ČT v Bruselu tvrdí, že se dle svědků před výbuchem ozvaly výkřiky „Alláhu Akbar“ a střelba. Europoslanec KDU-ČSL Tomáš Zdechovský celou tragédii komentuje pro PL přímo z Bruselu. Podle jeho slov včera na letišti nepotkal ani vojáky, ani policisty.
22.03.2016 10:45 |

podobné články

Ubohost, nafackoval bych jim! Schwarzenberg se nebývale ostře naštval kvůli útokům na padlé vojáky

 
Šéfa TOP 09 Karla Schwarzenberga naštvalo a znechutilo, jak se někteří politici i občané vyjadřují o českých vojácích, kteří byli zabiti při sebevražedném atentátu v Afghánistánu. Říkat, že to byli žoldáci, kteří tam bojovali pro peníze, je podle něho ubohé. „Kdyby mi tohle někdo řekl, přímo bych mu nafackoval,“ sdělil předseda TOP 09 redakci ParlamentníchListů.cz.
12.07.2014 04:46 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3584 článků)

Krkavčí matka: Dceru nutí hladovět, sama se přejídá!

 
Blesk.cz proti anorexii: Matka dnes osmileté holčičky stanula v pondělí před soudem. Žena byla obviněna z toho, že nutí svou malou dcerku držet dietu blížící se hladovění. Svobodná matka to nepopřela a jako důvod udala, že nechce, aby její dcerka trpěla nadváhou jako ona sama. Je to ale správné?
23.10.2010 06:10 |

podobné články

Vzdala jsem se sexu

 
Kruté utrpení mi znechutilo intimní život natolik, že jsem se rozešla s přítelem a sex můžu mít jen tehdy, když se jednou za čas opiju...
30.09.2009 16:00 |

podobné články

ČEZ uspořádal v Bruselu luxusní večeři za naše peníze! Byla na ní i Karolína Peake

 
Oficiální české zastoupení v Bruselu uspořádalo den české energetiky. Jenže na akci, na kterou zčásti jdou i státní peníze, kromě ČEZu a politiků nikdo jiný nesmí. ČEZ navíc vícepremiérku Karolínu Peake do Bruselu vzal luxusním tryskáčem.
11.10.2012 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Peake (1599 článků)

Cestovky: Peníze za cestu do Bruselu vrátíme. Ministerstvo: Nejezděte tam

 
České cestovní kanceláře a dopravci nyní řeší, co s cestujícími, kteří míří do Bruselu. Všichni se shodují na tom, že prioritní je bezpečnost, a slibují, že vrátí peníze za jízdenky nebo i za pobyt. Ministerstvo zahraničí zároveň doporučuje, aby Češi odložili cestu do Bruselu a dalších částí Belgie.
22.03.2016 12:05 |

podobné články

Bárta by měl převzít stranu, říká Huml

 
Poslanec zvolený za VV Stanislav Huml prozradil, že ho vystoupení ministra obrany Alexandra Vondry natolik znechutilo, že opustil sál.
24.03.2011 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1107 článků) , Stanislav Huml (448 článků)

Pohlreich poprvé nedokončil natáčení: Kuchař skončil v base!

 
Tohle jsem ještě nezažil!“ Tak popsal Blesku kuchař Zdeněk Pohlreich (54) druhý díl televizního pořadu Ano, šéfe!, který dnes odvysílá Prima. Natáčení ho prý tak znechutilo, že poprvé v historii svoji misi za záchranu restaurace nedokončil. „Chtělo by to je zavřít, a všechny!“
08.09.2011 06:50 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (437 článků)

Kalousek: Klasnová jen potvrdila má slova o Věcech veřejných

 
Ministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09) se v pondělí exkluzivně pro Novinky vyjádřil ke slovům místopředsedkyně Věcí veřejných, která jej označila za “politického hulvátského matadora“. Kalouska znechutilo však hlavně to, že napsala, že čelí mnoha trestním oznámením. Ta totiž vzešla právě z tábora véček.
09.04.2012 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (5961 článků)

Lank (Úsvit): Společnost potřebuje zásadní změnu

 
Pracuji už dlouhá léta na pozici reportéra, zprávaře a šéfredaktora v Hitrádiu Vysočina a poslední dobou si snad nepamatuji den, kdy bych odcházel z práce bez toho, aby mne něco na naší politické scéně znechutilo.
28.09.2013 20:50 |

podobné články

Vzteklý Tarantino: Prozradili příběh, tak točit nebudu

 
Režisér Quentin Tarantino ustoupil od natáčení filmu Hateful Eight. Důvod je poměrně kuriózní. Scénář se velmi rychle rozšířil po celém Hollywoodu, ačkoliv ho chtěl ukázat jen pár lidem. To ho tak znechutilo, že natáčení vzdal.
22.01.2014 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Quentin Tarantino (166 článků)

Vdovec po Ivetě Bartošové obětí lynče: Tyranizují ale úplně jiného Josefa Rychtáře!

 
Chování Josefa Rychtáře  (56) po smrti Ivety Bartošové  (✝48) docela logicky vyvolalo bouři nevole široké veřejnosti, která nechápe, jak někdo normální může po smrti milované osoby jednat tak, jako říčanský bezpečák. Jeho hrátky s urnou , zveřejňování soukromých telefonátů i pózování na kolejích nebo se zakrvácenými kameny znechutilo spoustu lidí. Někteří ale zašli ještě dál a milému vdovci vyhrožují. Asi jen omylem se ale terčem jejich hněvu stal úplně jiný Josef Rychtář!
03.06.2014 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6593 článků) , Josef Rychtář (1258 článků)

Ruský národ se vyjádřil k výbušným otázkám. A znechutilo to Jaromíra Štětinu

 
Drtivá většina obyvatel Ruské federace se podle výzkumů cítí být šťastná – jedná se údajně o nejvyšší procento z ruské populace od roku 1990. Další výzkum provedený na „subjektech“ Ruské federace zase poukazuje na to, že více než polovina z nich by si přála obnovení Sovětského svazu. Vysokou důvěru si i nadále udržuje prezident RF Vladimir Putin.
19.04.2016 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2651 článků) , Jaromír Štětina (260 článků)

Půl milionu Čechů neslaví Vánoce, co je znechutilo?

 
Dvě procenta Čechů neslaví Vánoce vůbec, tři procenta jen občas. Většinou jde o seniory. Na půlnoční mši letos plánuje jít 31 procent lidí. Mezi zvyky, které lidé dodržují v době vánočních svátků nejvíce, patří především návštěva příbuzných, zdobení vánočního stromečku nebo zpívání vánočních koled. Více než 10.000 korun plánuje utratit za dárky osm procent lidí. Vyplývá to z průzkumu společnosti GfK.
14.12.2016 11:45 |

podobné články

Víme, co ženy nutí mlsat. Budete skutečně překvapeni!

 
Hluk a stres nutí ženy mlsat. Zajímavé je, že u mužů tomu tak není.
21.10.2011 15:00 |

podobné články