Článek

Když dvě dělají totéž, není to totéž: Zpěvačka oblékla náhražku Rihanniných nahých šatů a takhle lacině to dopadlo

 
Zatím celkem neznámá zpěvačka a textařka Maty Noyes si pro svou nahrávací společnost Republic Records přichystala překvapení v podobě róby, kterou oblékla na jejich večírek. Ten byl uspořádán ještě k příležitosti uplynulého udílení cen televize MTV v podniku Ysabel ve West Hollywoodu.
26.09.2015 21:00 |

podobné články

Podobné články

Paroubek (LEV 21): Wagnerová nemá pravdu. Když dva dělají totéž, je to totéž

 
Včerejší interview na ČT s E. Wagnerovou, senátorkou a bývalou místopředsedkyní Ústavního soudu bylo typickým představením politika pravdy a lásky. E. Wagnerová naprosto správně odsoudila sprostoty, kterými českou veřejnost obšťastnil ve svém rozhovoru pro ČRo prezident Zeman, ale pak okamžitě začala tvrdit, že když dva dělají totéž, není to vůbec totéž.
05.11.2014 15:56 |

podobné články

Štěpánek: Když dva dělají totéž…

 
Když dva dělají totéž, není to totéž. A není prezident jako prezident.
15.04.2018 10:25 |

podobné články

Když dva dělají totéž... Módní faux-pas celebrit

 
Když dva dělají totéž, není to totéž, říká jedno české přísloví. V následujících případech se moudrost tohoto pořekadla zcela naplnila a došlo tak ke krásným případům, které dokazují pravdivost tohoto starého rčení.
27.05.2013 18:55 |

podobné články

Sloní holčička stále pije náhražku mléka: Vishesh se podojit nedá!

 
Osm až deset litrů denně vypije sloní samička narozená v ostravské zoo. V neděli jí bude 50 dnů. Její osud je stále nejistý, jelikož místo mateřského mléka pije náhražku.
22.03.2014 12:05 |

podobné články

Vědci našli náhražku opiátů u plžů zabijáků. Tiší bolest bez závislosti

 
Náhražku morfia, která potlačuje bolest stejně jako opiáty, ale nezpůsobuje závislost, objevili vědci v jedu mořských plžů. Napsala to ruská agentura RIA Novosti.
22.04.2017 21:50 |

podobné články

Dílo plné emocí: Nahá Rihanna se v novém videoklipu koupe ve vaně a předvádí svou citlivou duši

 
Charismatická zpěvačka Rihanna  (24) nedávno natočila videoklip k písni s názvem Stay, kterou nazpívala společně s Mikkym Ekkem. Singl patří mezi jednu z nejněžnějších Rihanniných písní a totéž můžeme říct i o klipu.
13.02.2013 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků)

Nádhernou Kendall Jenner zvěčnili nahou na koňském hřbetě

 
Když dva dělají totéž, není to totéž... a to ani v jedné rodině. Čerstvě dvacetiletá Kendall Jenner i přes svůj útlý věk už několikrát dokázala, že jí nahota nečiní velké potíže. Jak ji příroda stvořila, se neváhá nechat zvěčnit také před objektivem. Její pojetí aktů ale nikdy nepostrádá úroveň a něhu, což se o nahých fotkách její slavnější sestry Kim Kardashian mnohdy říci nedá.
30.11.2015 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1208 článků) , Kendall Jenner (105 článků)

Princ Harry opět na veřejnosti: o nahých fotkách se nechtěl bavit

 
Sedmadvacetiletý princ Harry po skandálu z večírku v USA seká dobrotu a plní své povinnosti. Poprvé od zveřejnění nahých fotek se ukázal ve společnosti na oficiální akci. Navštívil malé onkologické pacienty a o svém přešlapu vtipkoval, ale nechtěl o něm moc mluvit. Další články k tématu: Princ Harry po nahých fotkách seká dobrotu, zrušil si účet na Facebooku Princ Harry dostal nabídku na roli v pornu, nabízejí mu 200 milionů Princ Harry dostane za nahé fotky vynadáno, královna je chce stopnout Princ Harry řádil v Las Vegas, jeho nahé snímky jsou na internetu
04.09.2012 10:45 |

podobné články

Osobnosti: princ Harry (236 článků)

Když dvě dělají totéž, není to totéž: Takhle vystrkuje z vody zadeček nejnovější kopie nesmrtelné Marilyn

 
Marilyn Monroe  (✝36) zůstane nekorunovanou bohyní sexu asi už navěky. S tím nic nesvedou zřejmě ani zástupy dalších hereček, které nezapomenutelnou modlu ztvárňují v dalších filmech a seriálech mapujících její strastiplnou životní cestu lemovanou profesními úspěchy i řadou osobních pádů a selhání.
02.08.2015 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Marilyn Monroe (407 článků)

8 úplně obyčejných věcí, které dělají muži a ženy absolutně jinak

 
Když dva dělají totéž, není to totéž.
12.06.2015 07:11 |

podobné články

13 odporných věcí, které dělají muži, když se ženy nedívají!

 
Jelikož už víme, "co dělají ženy, když se muži nedívají":http://www.extra.cz/10-nechutnych-veci-ktere-delaji-zeny-kdyz-se-muzi-nedivaji, jsme povinováni informovat vás také o tom, co dělají naši drazí testosteronci, když je necháme chvíli o samotě.
10.11.2014 11:55 |

podobné články

Kuchařka Anife se chtěla podobat hollywoodské hvězdě: Když dvě dělají totéž, není to totéž...

 
Šlápla vedle! Anife Vyskočilová (40) zřejmě čerpala inspiraci u Carrie ze Sexu ve městě. „Chtěla jsem na sebe upozornit, když si vezmu malé černé šaty, tak si mě nikdo nevšimne,“ svěřila se turecká tanečnice, která měla svůj velký večer.
18.01.2015 12:16 |

podobné články

Kuchařka Anife se chtěla podobat hollywoodské hvězdě: Když dvě dělají totéž, není to totéž...

 
Šlápla vedle! Anife Vyskočilová (40) zřejmě čerpala inspiraci u Carrie ze Sexu ve městě. „Chtěla jsem na sebe upozornit, když si vezmu malé černé šaty, tak si mě nikdo nevšimne,“ svěřila se turecká tanečnice, která měla svůj velký večer.
19.01.2015 12:16 |

podobné články

Svobodová vs. Kuchařová NAOSTRO: Které to bez podprdy sekne víc?!

 
Když dvě dělají totéž – a přece to nemusí být totéž. I tak bychom mohli nazvat dvě krásky, které si vyrazily na charitativní akce svých nadací nahoře bez. Tedy samozřejmě ne zcela, pouze bez podprsenky.
07.05.2014 15:00 |

podobné články

Když tři dělají totéž, není to totéž: Borhyová není jediná, která vynesla cibulákový model

 
Lucie Borhyová (37) se díky šatům s cibulákovým potiskem, který všichni znají z porcelánového nádobí, dostala pod ostrou palbu módních kritiků. Zda se návrhářka chtěla moderátorce zpravodajství na Nově pomstít, není jisté, ale doufejme, že to je poučení pro všechny.
09.02.2016 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1416 článků)

Vlasový chameleon Rihanna!

 
Začínala s dlouhými světle hnědými vlasy, které postupně zkracovala a zkracovala – ano, řeč je o zpěvačce Rihanně. Nedávno Rihanna předvedla nové oživení jejích černých vlasů v podobě blond melírku. Na hlavě vystřídala spoustu střihů a barev, inspiruje spoustu žen, které si podle ní nechávají dělat účesy. Starmagazin vám přináší menší ochutnávku Rihanniných vlasů od roku [...]
30.09.2009 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků)

Když dva dělají totéž, není to totéž: Hubené holky versus tlusté holky při cvičení, kdo vypadá líp?

 
Odpověď vás asi nepřekvapí. Dívky s nadváhou to zkrátka mají těžké. Když chtějí zhubnout, musejí cvičit. Ale když cvičí, tak u toho opravdu nevypadají dobře.
22.04.2015 11:56 |

podobné články

Češi budou vedle Kubánců za žabaře! Tak to vypadá, když olympijskou kolekci navrhuje světový návrhář! Ne outdoorová značka...

 
Když dva dělají totéž, není to totéž. Třeba když někomu navrhne olympijskou kolekci světoznámý návrhář a jinému značka, která se stará, abyste Sněžku vyšlapali bez zpocených koláčů v podpaždí.
25.07.2016 18:25 |

podobné články

Dámy v modrém: Karolina Kurková a Ivana Trumpová: Když dvě dělají totéž, není to totéž...

 
Zatímco Ivana Trumpová (64) se v Saint Tropez utrhla z módního řetězu, Karolina Kurková (29) v New Yorku s andělským modelem zazářila.
17.07.2013 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Trump (267 článků)