Článek

Kdyby zhubla, prý by mu byla podobná: Zpěvačka Elis se pochlubila fešným bratrem bubeníkem

 
Zpěvačka Eliška Mrázová, vystupující pod jménem Elis, se na České Miss pochlubila fešákem, se kterým dorazila perfektně barevně sladěná. Vybrali si tyrkysovou barvu, ona róbu, on kravatu. Její nový přítel to ale nebyl, šlo o bratra Dalibora.
05.04.2016 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Mrázová (9 článků)
Podobné články

Trapas zpěvačky Elis: Ukázala díru v rozkroku

 
Ups, tak tohle se moc nepovedlo. Zpěvačka Elis (22) neboli Eliška Mrázová si už nějakou dobu dává do těla, a konečně díky tomu trochu zhubla. Na veřejnost proto vyrazila v sexy modelu, ve kterém odhalila své nohy. Nepohlídala si ale silonky, takže všem přítomným ukázala obří díru…
26.05.2017 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Mrázová (9 článků)

Zpěvačka Elis vydává album Shubidu a představuje stejnojmenný videoklip

 
Devatenáctiletá ostravská zpěvačka Elis je nové jméno na české hudební scéně. V tomto týdnu vydá své debutové album Shubidu, přičemž dnes představuje videoklip ke stejnojmenné písni.
11.11.2013 12:01 |

podobné články

Mladá česká zpěvačka se rozešla s přítelem: Místo chlapa si pořídila štěně za 40 tisíc!

 
Objev roku Českého slavíka, zpěvačka Elis (20), je čerstvě po rozchodu, ale nesmutní. Za partnera si hned pořídila náhradu. "Ano, jsem po rozchodu a mám nové miminko. Je to můj jediný chlap, a to mi teď stačí. Na vztahy čas nezbývá," přiznala Super.cz Elis.
20.04.2015 17:10 |

podobné články

Místo hubnutí šíleně přibrala: Roztomilá česká zpěvačka teď chce s kily navíc opravdu zatočit

 
Před rokem se dala zpěvačka Elis na hubnutí pod dozorem výživové poradkyně, ale nevypadá to, že by to zabralo. Spíš než dole má další kila nahoře. Elis přiznala, že u zdravého životního stylu dlouho nezůstala, výživovou poradkyni kvůli časovému vytížení opustila a skutečně naopak přibrala.
29.03.2016 15:00 |

podobné články

Baculatá zpěvačka Elis z Hlasu umí svá kila nosit! Ve vyzývavém overalu vyrazila mezi lidi

 
Po tomhle modelu by nesáhla leckterá hubená dívka. Zpěvačka Elis (21), která je holka krev a mlíko, si s klidem v korzetovém overalu se šortkami vyrazí do kina. A i když nemá míry modelek, tak vůbec nepobuřovala.
20.05.2016 22:20 |

podobné články

Česká sexy zpěvačka se pochlubila fešným bratrem: Co ji na něm nejvíce štve?

 
Gábina Gunčíková patří k tomu nejzajímavějšímu, co u nás vzešlo z hudebních televizních soutěží. Stříbrná SuperStar se pochlubila, že talent má i její bratr Honza.
24.01.2014 21:00 |

podobné články

Už ho doma neskrývá: Jitka Válková se konečně pochlubila svým drsně vyhlížejícím bubeníkem

 
Už spolu chodí více než rok, ale až nyní Jitka Válková  (23) vyvedla svého přítele Lukáše Boho do společnosti. „Je to poprvé a je to výjimka, protože je to tady spojené s hudbou. A oba se hudbě věnujeme,“ nechala se slyšet Česká Miss 2010, která vyrazila s bubeníkem kapely Marka Ztraceného na vyhlášení mezinárodní barmanské soutěže Mattoni Grand Drink 2015.
23.06.2015 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Marek Ztracený (199 článků) , Lukáš Boho (38 článků) , Jitka Válková (529 článků)

Elis: Pustím se do všeho, co mě zaujme

 
Devatenáctiletá ostravská zpěvačka a skladatelka Elis, vlastním jménem Eliška Mrázová, je na začátku své hudební cesty. Poslala do světa první album nazvané Shubidu. Je na něm jedenáct písniček a stylově se pohybuje hned v několika oblastech.
24.11.2013 14:37 |

podobné články

RECENZE: Elis má talent a hledá cestu

 
Elis je devatenáctiletá ostravská zpěvačka Eliška Mrázová. Již nějaký čas působí na tamní hudební scéně, představuje se na koncertech a skládá vlastní písničky.
10.12.2013 12:50 |

podobné články

Elis už hrají i v zahraničí

 
Ostravská zpěvačka Elis, která na sebe upozornila singlem Depressing Valentine a duetem s Markétou Konvičkovou Bye bye, má od konce loňského roku na trhu debutovou desku Shubidu.
01.03.2014 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Konvičková (280 článků)

Elis má videoklip s Martinem Chodúrem

 
Mladá ostravská zpěvačka Elis, která na sebe už loni upozornila singlem Depressing Valentine a duetem s Markétou Konvičkovou Bye bye, má od konce loňského roku na trhu debutovou desku Shubidu. Aktuálně je na světě i nový videoklip k ní.
09.03.2014 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Chodúr (442 článků) , Markéta Konvičková (280 článků)

Tyhle české krásky si osedlaly motorku podepsanou papežem. Finalistka Hlasu Česko Slovenska u toho ukázala podprsenku

 
Papež František by asi koukal. Z motorky, kterou dostal darem od firmy Harley-Davidson a poté ji prodal, aby utržil peníze pro charitu, byly na větvi české krásky, které se od ní nemohly odtrhnout. Zpěvačka Markéta Konvičková  (20) a finalistka Hlasu Česko Slovenska Elis se s ďábelskou mašinou chtěly vyfotit a pokukovaly po někom, kdo by je nakonec svezl. Elis si na focení vzala šatičky s pořádným výstřihem a Markéta nezůstala pozadu.
18.07.2014 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Konvičková (280 článků)

Elis: Písničku pro Karla Gotta jsem napsala v pendolinu

 
Devatenáctiletá ostravská zpěvačka Elis, která se narodila jako Eliška Mrázová, na sebe loni upozornila svým debutovým albem Shubidu a letos účastí v televizní soutěži Hlas Česko Slovenska. Dostala se v ní do posledních kol, což její přítomnost na české hudební scéně zvýraznilo.
26.07.2014 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4708 článků) , Eliška Mrázová (9 článků) , Karel Dostal (49 článků)

ON-LINE rozhovor: Jak se mladičká Elis dostala k psaní textů?

 
Elis (Eliška Mrázová) je talentovaná zpěvačka a skladatelka, která ve svých dvaceti letech píše texty pro takové hvězdy jako je Karel Gott.
12.08.2014 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4708 článků)

Objevem roku v Českém slavíku bude Elis, Voxel nebo skupina Jelen

 
Zpěvačka Eliška Mrázová vystupující pod jménem Elis, písničkář Voxel nebo skupina Jelen se stane vítězem kategorie Objev roku v anketě Český slavík Mattoni 2014. Nominované lze podpořit sms do poloviny přímého přenosu TV Nova z vyhlášení výsledků ankety 29. listopadu, na internetu pak do 12.00 28. listopadu, informovala o tom Petra Blaha Těšínská z pořádající agentury Musica Bohemica.
25.11.2014 16:26 |

podobné články

Elis: Sázela jsem na Voxela

 
Objevem roku se v anketě Český slavík stala ostravská zpěvačka Elis. Na vyhlášení přijela do Státní opery Praha přímo z koncertu zpěvačky Zaz, který svým vystoupením otevřela.
30.11.2014 13:36 |

podobné články

Na návštěvě u Elis: Život s Prahou na dlani!

 
Tahle holka je originál, lehce chaotická a pořádný živel. To se také odráží v jejím bytě v pražské Libni, kde zpěvačka Eliška Mrázová (20), známější jako Elis, přemisťuje nábytek podle nálady.
21.02.2015 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Mrázová (9 článků)

Svěřenkyně Dary Rolins z Hlasu se zamilovala do cizince. Z citů se vyzpívala v písni

 
Účastnice poslední řady Hlasu a objev roku Českého slavíka, autorka a zpěvačka Elis , vždy tvrdila, že nechce psát prvoplánové písně o lásce. Vše se však změnilo v okamžiku, kdy se bezhlavě zamilovala do jednoho zahraničního hudebníka a začala s ním intenzivně randit. „Vím, že zpívat o lásce je svým způsobem klišé, ale když se člověk zamiluje, nedokáže myslet na nic jiného než na toho druhého,“ říká Elis a jedním dechem dodává, že láska má tisíc podob a ona tu svou první vtiskla do nového letního singlu Unbelievable.
22.08.2015 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2240 článků)

Kila navíc pro ni nejsou limitem. Elis se záměrně svlékla do prádla a v divokém rytmu rozpohybovala své tukové polštáře

 
Jsou typy žen, které by se s takovou nadváhou skrývaly v dlouhém kabátu s rukávy až po zápěstí a lemem po kotníky. Do této kategorie ale zpěvačka Elis rozhodně nepatří. „Snažím se ukázat své přednosti. Když mám prdel a prsa, tak proč bych to skrývala?” říká.
19.04.2016 21:30 |

podobné články