Článek

Kdyby se jednalo rychleji, mohla školačka žít

 
Vraždě 13leté dívky na Teplicku by se dalo předejít, kdyby byl její 14letý vrah umístěn do detenčního ústavu už poté, co byl důvodně podezřelý z agrese proti jinému nezletilému. Ten skončil po potyčce na dně výtahové šachty a agresor od něj odešel, aniž by mu pomohl. Chlapec pád naštěstí přežil.
18.02.2016 20:20 |

podobné články

Podobné články

Rok od italských »prázdnin« Bartošové prosáklo: Iveta mohla žít, kdyby odstranili Rychtáře!

 
Dnes je to přesně rok, co tragicky zesnulá Iveta Bartošová (†48) utekla se Zdeňkem Macurou (40) do Itálie. Tím se odstartartovaly její problémy, které vyvrcholily 29. dubna skokem pod vlak. S ročním odstupem všechny tři aktéry nejen samozvaného ochránce týraných žen, ale i Josefa Rychtář (56) a Domenica Martucciho (37) sužují výčitky. svědomí Kdyby udělali něco jinak, mohla zpěvačka ještě žít?
03.07.2014 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6720 článků) , Josef Rychtář (1341 článků)

Rok od útěku Bartošové: Iveta mohla žít, kdyby odstranili Rychtáře!

 
Dnes je to přesně rok, co tragicky zesnulá Iveta Bartošová (†48) utekla se Zdeňkem Macurou (40) do Itálie. Tím se odstartartovaly její problémy, které vyvrcholily 29. dubna skokem pod vlak. S ročním odstupem všechny tři aktéry nejen samozvaného ochránce týraných žen, ale i Josefa Rychtář (56) a Domenica Martucciho (37) sužují výčitky. svědomí Kdyby udělali něco jinak, mohla zpěvačka ještě žít?
03.07.2014 12:06 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6720 článků) , Josef Rychtář (1341 článků)

Patolog promluvil: Známá herečka (†32) mohla žít, kdyby její matka zavolala včas ambulanci

 
Hollywoodská herečka a zpěvačka Brittany Murphy, která zemřela v prosinci 2009 ve věku 32 let po kolapsu v koupelně ve svém hollywoodském domě, podle nejnovějšího prohlášení hlavního patologa v jejím případu mohla žít. Stačilo, kdyby její matka zavolala záchranku 24 hodin před osudným momentem, když se u ní projevovaly silné dýchací potíže.
06.08.2014 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Brittany Murphy (30 článků)

Kašová (KSČM): Malí dospělí

 
Děti dnes dospívají mnohem rychleji. Doba se mění a dnešní dvanáctileté děti mají větší vědomosti, rychleji vyspívají a rychleji poznávají svět kolem sebe.
27.06.2014 09:45 |

podobné články

Čas neletí rychleji. Jen mozek dnes zpracovává díky technologiím mnohem více informací

 
Čas jako čtvrtý rozměr prostoru je relativní. To víme nejen díky Albertu Einsteinovi, ale také díky vlastním zkušenostem. Dnes má téměř každý jedinec žijící na Západě pocit, že čas plyne mnohem rychleji než před třiceti roky. Ano, i ne. Fakticky rychleji neubíhá, ale relativně ano. Můžou za to naši miláčkové – moderní technologie a internet. Mozek díky nim denně zpracuje mnohonásobně více informací než před třiceti roky. A právě mozek a jeho extrémní činnost vytvářejí v člověku pocit, že dny, týdny i měsíce ubíhají jako vteřiny.
23.11.2015 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Albert Einstein (71 článků)

Proč někteří lidé stárnou rychleji a umírají dříve?

 
Spousta lidí bude věřit na náhodu, včetně materialisticky založených vědců, jiní to budou považovat za karmicky či osudově řízený jev života. Oběma skupinám však genetika pomůže odhalit příčinu toho, proč někteří lidé skutečně stárnou rychleji a umírají dříve. Geny skutečně řídí to, jak rychle člověk stárne. A pět procent populace má takové geny, díky nimž se jejich buňky velmi rychle opotřebovávají, rychleji degenerují a dříve vedou k smrti. Takže mají skutečně kratší svíčku.
04.10.2016 12:05 |

podobné články

České dráhy: Mezistátní spoje v jízdním řádu 2018 rychleji

 
Mezistátní dálkové spoje v JŘ 2018: Do Mnichova dvakrát častěji a o půl hodiny rychleji, do Budapešti také rychleji a s novou značkou Metropolitan
30.10.2017 13:00 |

podobné články

Školačka (13) porodila dítě, které má s přítelem své matky

 
Tak toho se matka 13leté dcery opravdu nenadála. Britská školačka, která by si ještě mohla hrát s panenkami, jí oznámila, že je těhotná. Ale to nebylo vše. Ten největší šok přišel, když se matka dověděla, že dcera čeká dítě s jejím přítelem!
05.07.2012 08:15 |

podobné články

Skandál na Vysočině: Školačka otěhotněla ve 14 letech, po šestinedělí se vrátí zpět na základku

 
Ve čtrnácti letech otěhotněla a před dvěma týdny školačka A. (15) z Vysočiny porodila zdravou holčičku. Babička prý nastoupí na mateřskou dovolenou, aby maminka mohla dochodit základní školu.
14.02.2017 18:20 |

podobné články

Zavražděná Petra (†15) si vybírala kriminálníky: Expříteli Patrikovi hrozí 10 let

 
Teprve patnáctiletá školačka Petra V. (†15), která byla před měsícem brutálně zavražděna, se pohybovala ve velmi špatné společnosti. Mohla žít, kdyby se kamarádila se svými vrstevníky a ne s kriminálníky? Jak se ukázalo, svatouškem není ani její expřítel Patrik, který pořádal sbírku na Petřin pohřeb...
12.04.2013 11:40 |

podobné články

Kdo chodí rychleji, žije déle!

 
Tempo chůze starych lidi může naznačovat, kolik maji ještě před sebou života. Alespoň to tvrdi analyza, kterou nyni zveřejnilo americke odborne periodikum Journal of the American Medical Association. A jaky byl vysledek tohoto vyzkumu? Kdo chodi rychleji, ma podle vědců vyšši pravděpodobnost, že bude žit dele.
06.01.2011 08:00 |

podobné články

Smrt krásné Mariany: S pásy mohla žít

 
Vyhasl mladý život. Kdyby přitom krásná blondýnka Mariana Sádecká (†26) ze slovenského Komárna použila bezpečnostní pásy, mohla žít. U maďarského města Bábolna nezvládla řízení, vyjela ze silnice do pole a proletěla předním sklem. Na místě byla mrtvá.
19.04.2011 12:55 |

podobné články

Paní Eva zemřela v čekárně: Případ řeší policie, podle syna mohla žít

 
Syn ženy, která zemřela v čekárně v nemocnici v Chebu, má jasno: Kdyby se prý lékaři jeho matce věnovali, mohla žít. Případ předala rodina právníkům, řeší jej již policie.
01.05.2015 05:35 |

podobné články

Reportérku Leonu (†32) zabila leukémie během pár hodin: Mohla žít, říká primářka hematologie

 
Záhadná smrt blonďaté moderátorky Leony Kočkovičové Fučíkové (32) ze Slovenska byla objasněna. Může za ni akutní leukémie. Kdyby nedošlo k jejímu pádu během silvestrovské lyžovačky, mohla mladá maminka dvou dcer ještě žít. Říká to renomovaná primářka Hematologicko-transfuziologického oddělení v Lučenci Mária Mičková.
03.01.2017 12:05 |

podobné články

Bárta: Strana poctivých a strana nepoctivých

 
Dalo by se dlouho hovořit o tom, co je v koaliční smlouvě, co v oné koaliční smlouvě není naplňováno. Nicméně, zde dnes je zapotřebí hlasovat o tom, jestli důvěra vládě bude, nebo nebude. A já na závěr si dovolím jen citát z druhé poloviny 17. století francouzského moralisty Jeana de La Bruyere: "Žít s nepřáteli jako kdyby se jednalo o to, zda jednou budou našimi přáteli, a žít s přáteli jako by se mohli stát našimi nepřáteli, to není ani v povaze nenávisti, ani v pravidlech přátelství. Není to zásada morální, ale je to zásada politická.
28.04.2012 08:00 |

podobné články

Kdyby byly některé věci jinak, Míšu bychom našli: Nejhorší případ v mé kariéře, tvrdí šéf kriminálky

 
V lednu to bude přesně rok, co zmizela téměř beze stopy teprve dvanáctiletá školačka Míša Muzikářová. I ti nejvytrvalejší už vzdali šanci na to, že by se dívka mohla někdy najít zdravá a živá. Kriminalista Martin Charvát tvrdí, že kdyby byly některé věci jinak, možná by Míšu našli. Zároveň dodává, že tohle je jeho nejhorší případ v kariéře.
29.12.2017 14:30 |

podobné články

Virus jí ochromil tělo, hýbat mohla jen víčky

 
Školačka se chtěla zkrášlit a málem přišla o život! Nechala si propíchnout uši, aby konečně mohla nosit náušnice jako její spolužačky, a přestala se hýbat. S matkou mohla komunikovat jen mrkáním. Lékaři i rodina už mysleli na nejhorší, ale dívka si život vybojovala a nejenže opět chodí, ale vrátila se i k tanci.
18.12.2010 05:10 |

podobné články

Britská školačka se zbavila epilepsie smetanovou dietou

 
Devítiletá školačka z Británie trpěla ještě před rokem vážnou formou epilepsie, která jí bránila v běžných aktivitách. Třesů se zbavila bez léků a dnes hraje na housle a tančí balet.
28.05.2009 10:40 |

podobné články

Fotili jsme čtrnáctiletou striptérku Terezu

 
Školačka Tereza (14) se stala tváří Kamencového jezera. Zajistilo jí to skandální vítězství v soutěži krásy Miss bikiny. Před rozjetým publikem nezletilá školačka odhodila vršek plavek a návštěvníci ji zvolili královnou.
28.08.2009 05:10 |

podobné články