Článek

Kdo žvanil? Toť otázka

 
Premiér Sobotka sice poslance v úterý nabádal, aby se nenechali unést mediálními spekulacemi, ale podle komentátora Ondřeje Neffa je to dost těžké, když média píší o věcech, které mají zůstat v nejpřísnějším utajení. Konkrétně informaci o výkupném za proslulou dvojici turistek „Hanča a Tonča“, kterou zveřejnil týdeník Respekt.
10.02.2016 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Neff (203 článků)
Podobné články

Furch, Francouz… A dál? Nemůžu ani naznačit, ošívá se Francouz

 
Na šampionátu se v českém dresu představili ve 2 zápasech už 2 gólmani. Dominik Furch v pátek famózně vychytal výhru 3:0 nad Rusy, o den později stanul v brankovišti Pavel Francouz a přispěl k úspěchu s Lotyši v nájezdech. Po dnešním volnu čeká národní tým zítra večer duel s neoblíbenými Švédy. Kdo bude chytat proti nim? Toť otázka… Otázka, na níž od nikoho kompetentního z české reprezentace nedostanete odpověď.
08.05.2016 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Furch (16 článků) , Pavel Francouz (24 článků)

Superdebata: Ve středu se v Blesku sejde všech 7 hlavních lídrů. Kdo bude největší „žvanil“?

 
Nevíte, koho v pátek a sobotu volit? Dívejte se už zítra odpoledne na Superdebatu Blesk.cz. Jedinou debatu, do níž zatím přijali pozvání všichni oslovení lídři. A zjistěte, kdo si s ožehavými tématy umí poradit nejlépe.
17.10.2017 13:25 |

podobné články

Kalifornští Zen Robbi připomínají Red Hot Chilli Peppers v jejich zlaté éře

 
Proč už nehrají jako dřív? Toť otázka trápící mnoho starých fandů Red Hot Chilli Peppers. V Kalifornii se ale nedávno objevila skupina, která tento problém v podstatě řeší. Zní dnes více jako RHCP než samotní RHCP a říkají si Zen Robbi.
15.02.2010 11:50 |

podobné články

Snižovat nebo nesnižovat počty pojišťoven? Toť otázka

 
Pojišťovny jsou pro politické strany věčné téma. ČSSD a komunisté by zavedli jen jednu, pravice tvrdí, že monopol nemůže nikdy fungovat dobře.
01.05.2010 12:55 |

podobné články

Pasivní partner: Nuda, baví nás lovci!

 
Je to skoro jako boj na život a na smrt. Ulovit nebo být uloven(a)? Co je pro koho výhodnější? Toť otázka...
26.05.2010 14:05 |

podobné články

Trumfne obří Halina sexy Leonu?

 
Rovné nebo vlnité? Toť otázka...
07.07.2010 12:30 |

podobné články

Trumfne obří Halina sexy Leonu?

 
Rovné nebo vlnité? Toť otázka...
17.08.2010 10:39 |

podobné články

Raymond Moody: Když někomu ublížím, pocítím jeho bolest

 
Americký vědec Raymond Moody přijel do Prahy vyprávět o Životě po životě. "Říkám si, jaký lepší systém by mohl existovat, než že když někomu ublížím, pocítím jeho bolest zpět? To považuji za velice výchovné. Jestli to budeme považovat za potrestání nebo výchovu, toť otázka. Osobně o tom přemýšlím spíš jako o výchovném procesu," řekl Moody v rozhovoru pro Právo.
01.09.2010 09:51 |

podobné články

Komunisté ke skandalizovanému pomníku: Nedělejte z toho kauzu

 
Stavět anebo nestavět pomníčky bývalým pohraničníkům? Toť otázka, kterou se zabývají média i veřejnost. Komunistům ale výstavba pomníčků nijak nevadí. Neberou to po stranické stránce a ani úhlem pohledu, že pohraničníci před rokem 1989 hlídali tehdejší socialistickou republiku. Takže logicky kroutí hlavou nad tím, že někomu vadí zcela nový pomníček zastřeleného pohraničníka Václava Horvátha, který se vrátil zpět na šumavský Březník. „Ten člověk měl přece rodinu a přátele,“ diví se komunističtí poslanci tomu, proč média kvůli pomníčku Horvátha běsní.
22.07.2011 21:05 |

podobné články

Wagnerová: Vydat či nevydat, toť otázka

 
Vyjádření někdejší ústavní soudkyně Elišky Wagnerové k otázce vydávání poslanců k trestnímu stíhání. Wagnerová vyjádřila zájem kandidovat do Senátu s podporou Strany zelených.
17.07.2012 17:35 |

podobné články

Je vegetariánství lepší cesta? Tohle vám hrozí bez masa!

 
Jíst, či nejíst? Toť otázka, co trápí lidi po staletí. Neplatí, že vegetarián je automaticky zdravější, ani že má víc síly než "masožrout", ale je dokázané, že je méně náchylný na některé nemoci.
09.09.2013 15:40 |

podobné články

Utajená svatba Nečase a Nagyové: Brali se na stejném zámku jako Vít Bárta

 
Seznamte se: Petr Nečas a Jana Nečasová. Nebo si nechá příjmení Nagyová? Toť otázka. Trochu ale záhadné symbolice napovídá místo, kde se v sobotu oba tajně vzali!
22.09.2013 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9268 článků) , Vít Bárta (2829 článků) , Jana Nagyová (1548 článků) , Jan Bárta (158 článků) , Jana Nagyová (1541 článků)

Protonovou terapii by v Česku ročně mohlo podstoupit až 2500 pacientů. Ale zatím to je utopie

 
Proton - ano, či ne? Toť otázka, pro mnohé doslova životní. Prakticky pro všechny onkologicky nemocné pacienty určené pro ozařování je přitom protonová terapie přínosná. Jenže administrativa, někdy neznalost či snad nedostatek dobré vůle šanci na tuto léčbu kladou překážky...
12.10.2013 06:10 |

podobné články

Bezpečnostní expert tuší, proč při zadržení Bárty zaznělo jméno Lessy

 
Není žádným tajemstvím, že na policejním prezídiu mají teď těžkou hlavu z toho, že nyní mají de facto – ovšem i de iure - dva policejní prezidenty. Co s tím a jak z toho ven, toť kardinální otázka pro několik dalších dní. Ve hře není nic menšího, než chaos u skoro 40 tisíc policistů, bezpečnostní riziko různých „zpravodajských her“ a úniků citlivých informací – a také několik miliónů korun na výslužbě pro očištěného Lessyho. Statisíce, možná i další milióny na vrácení nezákonně nevyplacené mzdy nepočítaje.
03.11.2013 15:56 |

podobné články

Osobnosti: Lessy (875 článků)

Svobodová (OMMO): Návraty, které učí. Zda i poučí – toť otázka i riziko

 
S odstupem času, po historicky první přímé volbě českého prezidenta v roce 2013 uplynul nějaký čas.
20.01.2015 09:07 |

podobné články

Podivný knírek Johnnyho Deppa: Jeho slavná kolegyně o něm řekla, že vypadá jako dámské přirození

 
Ano, "Movember":http://www.extra.cz/6-dukazu-ze-knir-ceskym-muzum-neslusi-vypadaji-jak-z-vychodonemeckeho-porna již skončil, "ale Johnny Depp (51)":http://www.extra.cz/15-skvelych-hercu-kteri-jeste-nikdy-nevyhrali-oscara-i-kdyz-by-uz-davno-meli ne a ne odolat sexy knírku. Vlastně jestli je sexy, toť otázka. "Herečka Gwyneth Paltrow (42)":http://www.extra.cz/tema/gwyneth-paltrow se nechala slyšet, že jeho knírek vypadá spíše, jako by měl na obličeji vaginu. Inu, proti gustu žádný dišputát.
23.01.2015 18:58 |

podobné články

Osobnosti: Gwyneth Paltrow (312 článků) , Johnny Depp (725 článků)

Duchková (BPP): Perličky z Prahy 2 aneb „Jesle“ mají novou adresu! Rozmáhá se nám tu takový nešvar...

 
Na programu 59 bodů, ovšem bude-li to číslo konečné, toť otázka! Poslední dobou se nám tady rozmáhá takový nešvar… Ano, jedná se o zařazování „nepohodlných“ bodů mimo program, v naději, že uniknou našemu bdělému opozičnímu oku.
30.03.2016 05:35 |

podobné články

„Bruselská jezinka. Eurozmatek,“ zuří politici. Evropa se ohání novými kvótami

 
Evropská komise přišla s novými návrhy na přerozdělování uprchlíků. Jako mantru opakuje, že současný stav uprchlické krize není udržitelný a je potřeba s tím „něco“ dělat. Jenže „co“, toť otázka. To, s čím ale nyní komise přišla, ostře kritizuje řada českých politiků. Prezident Zeman varoval před „bruselskou jezinkou“, ministr vnitra Milan Chovanec před „eurozmatkem“. Podle premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD) by vláda takové řešení odmítla.
06.04.2016 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Milan Chovanec (1391 článků)

24 vět, které se ženě honí hlavou, když má ZAČÍT POLYKAT

 
Polykat, či nepolykat? Toť otázka! Asi je jasné, co by na to řekli pánové, jenže ne každá něžná květinka má na to žaludek, chlapci. Nicméně když už se do toho pustíme, dílo by mělo být kompletně dokonáno. Přinášíme vám 24 vět, které se dámám honí hlavou, když mají zakleknout a polknout. Aby bylo jasno, v první řadě na 24 vět není čas, ale abychom si to shrnuli.
21.12.2016 19:10 |

podobné články