Článek

Kdo zabil Mrázka? Elitní detektiv uhranul větou o Janu Kubicem

 
Hrozně jsem chtěl nasadit odposlech na bývalého čelného politika ODS Ivana Langera, ale měl jsem to zakázáno, postěžoval si v obsáhlém rozhovoru v dnešní Mladé frontě Dnes bývalý elitní detektiv Karel Tichý. Zkritizoval také Daňovou Kobru a vysvětlil, proč se nikdy nevyšetří vražda bývalého krále českého podsvětí Františka Mrázka.
18.08.2015 10:26 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Langer (658 článků) , František Mrázek (136 článků) , Jan Kubice (680 článků) , František Tichý (31 článků)
Podobné články

Vraždu Mrázka šetří detektiv, kterému ukradli policejní data!

 
Výslechy při vyšetřování vraždy kontroverzního podnikatele Františka Mrázka vede detektiv Milan Řečínský, kterému při vyšetřování jiného případu před dvěma lety údajně ukradl vězeň z počítače citlivá policejní data!
29.01.2010 21:10 |

podobné články

Osobnosti: František Mrázek (136 článků)

Petra Janů o umírání manžela: Věděla jsem to měsíce, jemu nic neřekli

 
Zpěvačka Petra Janů před dvěma lety krátce před Vánoci pochovala manžela, který byl zároveň jejím manažerem. Rána pro osobní i pracovní život přišla nečekaně, ačkoli Petra Janů věděla už mnoho měsíců, že jejímu muži není pomoci. "Připravit se na to nedá," říká. Další články k tématu: Janžurová a Janů se sešly v salonu a zavzpomínaly na zesnulé muže Zemřel Michal Zelenka, producent českých hvězd a manžel Petry Janů Jednejte, až se mu odkrví mozek, radí 35 let vdaná Petra Janů VIDEO: Petra Janů slavila koncertem, od manžela dostala kožich
28.11.2013 09:47 |

podobné články

Osobnosti: Petra Janů (399 článků) , Michal Zelenka (65 článků) , Petr Zelenka (101 článků)

Exdetektiv o vraždě Mrázka: Gross mě donutil, abych mu ukázal spis Krakatice

 
Spis Františka Mrázka Krakatice znepokojoval politiky i zločince. Osobně si ho přišel vyžádat po tehdejším elitním detektivovi Karlu Tichém i Stanislav Gross, který tenkrát zastával post ministra vnitra a premiéra. Tichý, který pracoval například na případech Františka Mrázka, Tomáše Pitra či uprchlého Radovana Krejčíře, o tom po letech promluvil.
18.08.2015 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (704 článků) , Stanislav Gross (719 článků) , František Mrázek (136 článků) , František Tichý (31 článků)

Válka mezi Kubicem a policisty nekončí. Ministr si došlápl na elitní ÚOOZ

 
Čeká nás další střet mezi ministrem vnitra Janem Kubicem a policisty? Zdá se, že ano. Kontrola, kterou ministr nařídil v Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ), zjistila, že vyšetřovatelé plýtvají služebním benzínem, což neodpovídá úspornému módu, v němž policie pracuje. Robert Šlachta, který útvar vede, však stojí za svými podřízenými.
24.09.2012 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kubice (680 článků)

VÁLKA POLICAJTŮ! Zastřelil se elitní detektiv...

 
V pondělí odpoledne se podle zjištění Práva v parku na pražské Letné zastřelil elitní detektiv protikorupční policie Milan Král.
20.04.2011 06:30 |

podobné články

Elitní detektiv vyšetřoval korupci. Pak prý zatoužil po zisku a vyrazili ho

 
Elitní detektiv protikorupčního útvaru Milan Pešek objevil neobyčejně originální způsob, jak si přivydělat. Teď jej kvůli tomu šetří Generální inspekce bezpečnostních sborů a státní zástupkyně odmítá uvěřit, že někoho mohla taková činnost napadnout.
09.11.2012 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Milan Pešek (6 článků)

Elitní detektiv Marian H.: Vydělával na práskání galerce!

 
Závažný případ korupce začal řešit soud ve Zlíně. Za braní úplatků čelí obžalobě bývalý elitní detektiv Marian H. (39) z protimafiánského úvaru. Do podsvětí údajně vynášel informace.
23.10.2013 05:05 |

podobné články

Maddie je stále naživu, tvrdí elitní detektiv. K nalezení dívky mu chybí zdroje

 
Letos tomu bude devět let od doby, kdy malá Maddie McCann beze stopy zmizela z hotelového pokoje v Portugalsku. Na vyšetřování jejího zmizení proudí stále méně peněz. Elitní britský detektiv ale věří, že holčička může být stále naživu, a chce, aby pátrání pokračovalo.
19.04.2016 12:40 |

podobné články

Vraždu Mrázka řeší detektiv spojený s krádeží citlivých dat

 
Policie začala opět vyšetřovat vraždu kontroverzního podnikatele Františka Mrázka.
29.01.2010 19:25 |

podobné články

Osobnosti: František Mrázek (136 článků)

Už je to tu zase. Zase zavírají policisty za vyšetřování mocných, varuje detektiv z případu vraždy Mrázka

 
Bývalý policista Jaroslav Hruška se pro server Novinky.cz rozvzpomínal na to, když byl v hledáčku inspekce poté, co se podle svých slov dotkl při svém pátrání mocných. Vzpomínky v něm vyvolaly informace o tlaku na detektivy rozplétající vraždy Antonína Běly a Františka Mrázka.
27.04.2017 10:50 |

podobné články

Osobnosti: František Mrázek (136 článků) , Jaroslav Mrázek (21 článků)

Fendrych se rozplývá nad Kubicem: Policie konečně může vyšetřovat

 
V čele ministerstva vnitra po dlouhé době stojí člověk, který nebude poslouchat stranické sekretariáty. Ale na druhou stranu má velmi omezený prostor a stojí takřka proti všem, píše Martin Fendrych v komentáři pro časopis Týden o Janu Kubicem.
02.05.2011 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kubice (680 článků)

Deset let vyšetřoval Františka Mrázka: Dal mi vybrat mezi smrtí a mlčením

 
Bývalý elitní policista Roman Pavlík stál za vyšetřováním osoby Františka Mrázka celých deset let. Podnikatelovy machinace ho nenechávaly chladným a nevzdal se ani, když kolem něj doslova umírali lidé. Nakonec si na něj Mrázek údajně došlápl sám - dal mu na výběr mezi smrtí a možností, že dá ruce od případu pryč...
25.06.2017 05:10 |

podobné články

Osobnosti: František Mrázek (136 článků)

Takhle dopadl detektiv, který se pustil do Rittigových solárních kšeftů

 
Detektiv protikorupční policie obvinil její vedení z toho, že mu znemožnilo vyšetřovat obchod se solárními elektrárnami Amun.Re, který polostátní ČEZ vyšel až na pět miliard korun. Informují o tom páteční Lidové noviny. Detektiv, kterého list označuje pouze iniciálami J. V., prý s touto informací přišel loni při výslechu na Generální inspekci bezpečnostních sborů.
14.11.2014 07:41 |

podobné články

Kubiceho náměstkem je bývalý elitní detektiv ÚOOZ Hruška

 
Nový ministr vnitra Jan Kubice jmenoval svým prvním náměstkem pro vnitřní bezpečnost Jaroslava Hrušku, který byl jeho podřízeným již v Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu a vyšetřoval například vraždu Františka Mrázka.
02.05.2011 12:25 |

podobné články

Osobnosti: František Mrázek (136 článků) , Jan Kubice (680 článků) , Jára Nový (104 článků) , Jaroslav Mrázek (21 článků)

Paroubek hodlá pokračovat ve sporu s Kubicem, ČSSD žalobu už stáhla

 
ČSSD stáhla žalobu na ministerstvo vnitra a někdejšího šéfa Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) Jana Kubiceho. Strana požadovala milión korun a omluvu za to, že ji tzv. Kubiceho zpráva poškodila před volbami v roce 2006. O stažení žaloby před časem rozhodl dnes již bývalý předseda Jiří Paroubek, který chce ve svém občanskoprávním sporu s Kubicem pokračovat.
14.06.2010 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3425 článků) , Jan Kubice (680 článků)

Paroubek se hodlá s Kubicem dál soudit!

 
Bývalý vysoký policejní důstojník Jan Kubice si klidu příliš neužil. ČSSD na něj sice stáhla žalobu, kvůli úniku zprávy před volbami do sněmovny v roce 2005, ale bývalý předseda strany Jiří paroubek se vzdát nehodlá. S Kubicem se bude soudit sám!
14.06.2010 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kubice (680 článků) , Jiří Paroubek (3425 článků)

Policie je připravena zakročit proti odborům. Nečas se sešel s Kubicem

 
Policie bude v případě uskutečnění pondělní stávky, jejiž konání dnes zakázal pražský městský soud, důsledně trvat na dodržení práva a pořádku. Vyplynulo to ze schůzky premiéra Petra Nečase s ministrem vnitra Janem Kubicem a dalšími policejními činiteli.
11.06.2011 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9260 článků) , Jan Kubice (680 článků)

Klaus se sejde s Kubicem, kvůli odposlouchání politiků

 
Prezident Václav Klaus se v pátek odpoledne sejde s ministrem vnitra Janem Kubicem. Chce s ním hovořit o sledování lidí prostřednictvím mobilních telefonů a podobných metodách, které využívá policie při své práci, informoval prezidentův mluvčí Radim Ochvat.
24.06.2011 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9025 článků) , Jan Kubice (680 článků)

Náměstek špatně komunikoval s Kubicem, tak odchází. Možná přijde exministr

 
Náměstek ministra vnitra pro strategie a programové řízení Pavel Kryštof k dnešnímu dni skončil na ministerstvu vnitra. Údajně kvůli rozporům s ministrem Janem Kubicem. Nahradit by jej mohl bývalý ministr doparvy Radek Šmerda.
14.11.2011 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kubice (680 článků)