Článek

Kdo si na gentlemana jen hraje? A kdo je skutečným elegánem? 5 vyžehlených krasavců a 5 hastrošů se představuje

 
Ano, nežijeme v dobách Oldřicha Nového a ležérní styl je fajn. Ale musí to být alespoň trochu elegantní, jinak pánové vypadáte jako zálesáci, v horším případě bezdomovci. Kam se vytratila mužská elegance? Kdo na to má a kdo na to kašle?
20.07.2016 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Nový (72 článků)
Podobné články

Selhali ti, kdo považovali Hitlera za gentlemana, napsal Peroutka! Zemanův mluvčí hledá zbytečně..

 
Hradní mluvčí Jiří Ovčáček má těžký úkol. Najít to, co nejspíš vůbec neexistuje. Navíc do června. Uspět patrně ani nemůže a řada důkazů mluví proti němu. Nyní se objevil další. Idealisté.cz upozornili, že Ferdinand Peroutka se o nacistickém vůdci Adolfu Hitlerovi vyjadřoval zcela jinak, než že jde o gentlemana. Kritizoval naopak ty, kteří si to ve 30. letech 20. století mysleli.
15.05.2015 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Adolf Hitler (655 článků) , Ferdinand Peroutka (189 článků)

Drsná reality show Robinsonův ostrov je tady! Těchto 9 krasavců bude bojovat o pohádkovou výhru!

 
Už dnes večer uvidíte první díl drsné reality show Robinsonův ostrov. Na filipínském ostrově bude o pohádkovou výhru bojovat několik krásek i krasavců. Největší kočky ostrova už znáte, tak se pojďte podívat na největší krasavce.
16.01.2017 09:15 |

podobné články

Obávaný kat Habera zjihl: Podívejte se, jak v něm tato něžná blondýnka probudila gentlemana

 
Tak to tu ještě nebylo. Obávaný kat SuperStar, nemilosrdný porotce Pavol Habera  (50) , se neuhlídal a ukázal, že má v sobě i kus gentlemana!
10.03.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavol Habera (208 článků)

9 známek toho, že je váš milenec gentleman! Čemu byste se měli, pánové, přiučit?

 
Máte přítele a přemýšlíte o tom, jestli ho můžete považovat za "opravdového gentlemana?":http://www.extra.cz/zeny-zbystrete-mate-slabost-pro-starsi-muze-tohle-jsou-ty-nejvetsi-vyhody-proc-do-toho-jit O tom se můžete přesvědčit teď. Mít za přítele opravdového gentlemana je snem všech dívek, bohužel "takových mužů je nemnoho.":http://www.extra.cz/je-to-hrdina-princ-william-zasahl-u-rvacky-v-nocnim-podniku Ale když na nějakého takového narazíte, držte se ho! A co vás může přesvědčit o jeho galantnosti?
09.07.2014 07:15 |

podobné články

I uspokojení pro dámy prošlo technologickou revolucí! Historie vibrátoru...

 
Dnes elegantní a milý společník; vejde se do kabelky a je jen na vás, kdy mu dáte prostor k realizaci. Ano, vibrátor, chcete-li »robertek«. Nebýval ale vždycky jen diskrétním elegánem. Současný filmový hit Vrtěti ženou, veselý anglický snímek o historii intimního pomocníka, představuje sexuální »šidítka« jako sofi stikované přístroje.
06.05.2012 12:10 |

podobné články

Tajemství Táni Pauhofové odhaleno: Víme, kdo je její nový objev!

 
Na předávání Českých lvů se herečka Táňa Pauhofová (30) objevila s panem neznámým a hned se vyrojily spekulace, kdo by to mohl být. A netrvalo dlouho a vyšlo najevo, kdo je oním elegánem, který Táně dělal doprovod.
26.02.2014 19:20 |

podobné články

Nezdolný Lubomír Lipský

 
Lubomír Lipský (87) dokazuje, že nemoc nebo dokonce smrt jsou pro něj jen prázdné výrazy. Před půl rokem prodělal mozkovou mrtvici, po které hrozilo, že už se nikdy nepostaví na nohy a nebude ani mluvit. Jako zázrakem je ale herec zase tím vtipným elegánem, který nevynechá žádný večírek a při dotazech na své zdraví se jen lehce pousměje.
29.11.2010 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Lipský (155 článků)

Konečně klofla chlapa? Cameron Diaz předvedla vášnivou líbačku s pohledným elegánem

 
Jedna z nejoblíbenějších amerických hereček Cameron Diaz  (40) již delší dobu nemá žádného přítele. Nedávno se ale pohledná blondýnka objevila ve společnosti pohledného světlovlasého muže, s nímž si vyjadřovala náklonnost na veřejnosti. Škoda jen, že šlo o pouhé natáčení.
28.06.2013 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Cameron Diaz (360 článků)

Zpříjemněte si neděli a omrkněte 5 nejvíc sexy herců, kteří si zahráli upíry

 
Téma upírů, záhadných bytostí, které sají krev lidem, aby přežily, se v různých obměnách objevuje snad odjakživa. "Legendy ale většinou mluví o odporných stvořeních":http://www.extra.cz/upiri-neziji-jen-v-legendach-ale-skutecne-existovali-archeolog-objevil-kostru-jednoho-z-nich, jež je možné zahlédnout jen v noci. Těchhle pět krasavců upíry hraje v televizních seriálech. A jsou oproti opravdovým upírům zatraceně sexy! A jako bonus je můžete potkat i přes den.
30.11.2014 16:26 |

podobné články

Důvod Parisina pokusu o sebevraždu? Biologickým otcem dětí Michaela Jacksona je prý tento herec!

 
Přesně před čtyřmi lety přišel hudební svět o svou popovou legendu. Michael Jackson  (✝50) ale nejspíš nemůže odpočívat v pokoji, jelikož kolem jeho smrti i osoby vyplouvají napovrch stále nové a nové skutečnosti. Nejsou to ani tři týdny, co se jeho dcera Paris pokusila spáchat sebevraždu a ačkoli se spekulovalo jako o možném důvodu její zjištění, že Michael není jejím skutečným biologickým otcem, stále se jednalo jen o domněnky. Tuto skutečnost ale nyní potvrzuje i blízký přítel Jacksona Jason Pfeiffer, jenž tvrdí, že skutečným otcem Paris a Prince je britský herec Mark Lester.
25.06.2013 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1627 článků) , Mark Lester (9 článků) , Michael Jackson (603 článků) , Michael Jackson (603 článků)

Skutečným cílem byla dcera Skripala, říká neteř otráveného špiona

 
Ne bývalý ruský špion Sergej Skripal (66), ale jeho dcera Julia (33) byla skutečným terčem otravy, její otec se jen připletl do cesty. Tvrdí to Skripalova neteř Victoria, informuje The Sun. Julia podle ní chtěla založit rodinu, což se nelíbilo matce jejího přítele, která, jak se ukázalo, je vysoko postavenou ruskou bezpečnostní úřednicí.
15.03.2018 14:50 |

podobné články

Po kom má tak prořízlá ústa? Známá moderátorka se ukázala s tátou. A je to fešák

 
Bez své suity z módního blogu nebo aspoň její části nedá obvykle moderátorka Nikol Moravcová  (26) ani ránu. Na premiéru filmu Godzilla ovšem dorazila s postarším elegánem. "Ne, opravdu jsem nevyměnila přítele," smála se Nikol.
26.05.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Moravcová (240 článků)

Přeučil (77) má energie na rozdávání: Co všechno prováděl s babičkami v důchoďáku?

 
Úlohu porotce při nevídané volbě  Miss staré koleno si vyzkoušel herec Jan Přeučil (77). Dámy z Domova seniorů v Novém Strašecí byly filmovém elegánem jejich mládí fascinované a chtěly skončit v jeho náručí.
19.07.2014 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Přeučil (108 článků)

Divoch Přeučil (77): Co všechno prováděl v důchoďáku?

 
Úlohu porotce při nevídané volbě  Miss staré koleno si vyzkoušel herec Jan Přeučil (77). Dámy z Domova seniorů v Novém Strašecí byly filmovém elegánem jejich mládí fascinované a chtěly skončit v jeho náručí.
19.07.2014 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Přeučil (108 článků)

Nad elegánem českých železnic Stříbrným šípem se znovu tají dech

 
Jedinečný, legendární, precizní český design. Motorový vůz Stříbrný šíp je světovým unikátem. Sami se na chloubu českých železničních tratí můžete podívat.
11.04.2016 05:15 |

podobné články

Proboha! Tomáš Ujfaluši svou vizáží lesního muže děsí všechny kolem sebe!

 
Tomáš Ujfaluši býval nepostradatelným členem národního týmu a také dokonalým elegánem na hřišti, ale i mimo něj. Býval také idolem mnoha žen, které by daly cokoli, aby se k němu mohly alespoň přiblížit. Dnešní podoba Ujfalušiho vás bude šokovat.
10.08.2016 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Ujfaluši (203 článků)

Tereza Kostková v kině s mladým elegánem

 
Herečka a moderátorka Tereza Kostková vyrazila do kina. Společnost jí dělal elegantní mladík!
31.08.2017 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kostková (681 článků)

Od závodních videoher ke skutečným závodům

 
Polyphony Digital a Sony uspořádali speciální akci, ve které hráči závodních her soupeřili, aby se stali skutečným automobilovým závodníkem.
22.04.2010 15:00 |

podobné články