Článek

Kdo po ničem netouží, je mrtvý. Cronenberg kritizuje konzum

 
Recenze literárního debutu režiséra a scenáristy Davida Cronenberga. Konzumárium si užijí zejména fanoušci kanadského filmaře.
14.06.2015 08:40 |

podobné články

Osobnosti: David Cronenberg (22 článků)
Podobné články

O Zlatou palmu z Cannes zabojují Cronenberg či Haneke

 
Do soutěže o Zlatou palmu z letošního 65. ročníku filmového festivalu v Cannes byly zařazeny nejnovější snímky režisérů, jako jsou Kanaďan David Cronenberg, Rakušan Michael Haneke nebo 90letá legenda francouzského filmu Alain Resnais. Celkem bylo do soutěže zařazeno 21 filmů, které budou v jihofrancouzském letovisku všechny uvedeny ve světových premiérách, oznámilo vedení festivalu.
19.04.2012 16:35 |

podobné články

Osobnosti: David Cronenberg (22 článků) , Michael Haneke (27 článků) , Alain Resnais (9 článků)

Obchodní družstvo Konzum rozšiřuje síť čerpacích stanic i pošt

 
Obchodnímu družstvu Konzum z Ústí nad Orlicí, které v podhůří Orlických hor provozuje stovku obchodů s potravinami, letos vzrostou tržby asi o tři procenta. Loni družstvo utržilo 1,31 miliardy korun bez DPH. ČTK to řekl jeho ředitel Miloslav Hlavsa. Kromě obchodů s potravinami chce družstvo rozšiřovat síť čerpacích stanic a pronajímat si další pobočky Českých pošt. 
08.12.2013 10:15 |

podobné články

Phil Collins ukončil kariéru

 
Známý zpěvák Phil Collins ukončil svoji kariéru. Už prý netouží po ničem jiném, než po klidném životě… Zpvěák Phil Collins udělal důležité životní rozhodnutí. Rozhodl se, že skončí s kariérou zpěváka. Podle svých slov si uvědomil, že na dnešní hudební scénu již nepatří a navíc se potýká s množstvím zdravotních problémů. Phil má totiž potíže [...]
06.03.2011 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Phil Collins (62 článků)

Bolestivá depilace voskem! Posedlé matky TÝRAJÍ svoje dcery kvůli SLÁVĚ

 
Americká televize TLC před pár dny odstartovala šestou sérii reality show Toddlers and Taras, která sleduje každodenní přípravy malých děvčátek na soutěž krásy. Hlavními aktérkami jsou jejich vlastní matky, které netouží po ničem jiném, jen po slávě svých dětí.
18.06.2011 13:45 |

podobné články

Ožila v sedmileté Angličance panenka Barbie? Podívejte na tu neuvěřitelnou podobu

 
Nejen v USA se najde spousta maminek, které netouží po ničem jiném, než aby jejich dcerušky bodovaly v dětských soutěžích krásy. Kolikrát je již od miminek vláčí po nejrůznějších castinzích na reklamy a jen co se jejich dítka naučí pořádně chodit a mluvit, začnou bojovat o titul dětské Miss. Takové maminky se rozhodně nezdráhají svým dcerám odbarvit vlasy, nanést jim silnou vrstvu make-upu a poslat je na pódium v plavečkách. Stejné zkušenosti má i dnes sedmiletá Kylie, která vypadá, jako kdyby z oka vypadla slavné panence Barbie.
08.02.2012 09:20 |

podobné články

Příliš brzy dospělá? Čtrnáctiletá dcera Michaela Jacksona Paris se oblékla jako stará mladá

 
Většina dívek si projde obdobím, kdy netouží po ničem jiném, než být už dospělá nebo přinejmenším vypadat starší. Podle modelu, který si na sebe ve čtvrtek navlékla Paris Jackson (14), se o to nyní snaží i ona. Brunetka s pronikavýma modrýma očima se i s tetou La Toyou Jackson (56) a bratry Princem Michaelem I. (15) a Princem Michaelem II. alias Blanketem (10) účastnila párty s názvem Mr. Pink Ginseng Drink v Beverly Wilshire Hotelu.
20.10.2012 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Pink (320 článků) , Michael Jackson (1620 článků) , La Toya Jackson (12 článků) , Paris Jackson (120 článků) , Paris Jackson (126 článků)

Patrick Duffy: Natočíme Krok za krokem po patnácti letech! Podívejte se, jak herci zestárli...

 
Populární rodinka z velmi oblíbeného seriálu Krok za krokem se nejspíš vrátí na televizní obrazovky po patnácti letech. Po ničem jiném totiž netouží jeho hlavní představitel Patrick Duffy, který vytrvale usiluje o natočení dalšího dílu.
16.04.2013 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Duffy (20 článků)

Jediným cílem Zemana je moc, varuje předchůdce Taberyho

 
Česká republika je jako myš uhranutá pohledem na hada jménem Miloš Zeman. A ten netouží po ničem jiném než po moci, píše bývalý šéfredaktor týdeníku Respekt Martin Milan Šimečka.
29.07.2013 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šimečka (4 články) , Miloš Zeman (20186 článků)

Největší archeologické podvody

 
Že věda jako je archeologie a podvody nejdou dohromady? To se mýlíte! Někteří archeologové totiž netouží po ničem jiném než po slávě a...
02.08.2013 18:40 |

podobné články

Děsivá nemoc: Takhle svůdná dívka (19) se narodila bez vaginy!

 
Jacqui Beck (19) z Velké Británie je mladá a krásná dívka, která netouží po ničem jiném než nalezení lásky. Její vyvolený to s ní ale nebude mít lehké. I když je Jacqui krásná a citlivá, trpí vzácnou chorobou, kvůli které nikdy nebude moct mít děti a zatím nemůže mít sex.
15.11.2013 21:06 |

podobné články

Osobnosti: Beck Beck (101 článků)

Dívka (19), která se narodila bez vaginy: Jednou možná bude mít sex!

 
Je to citlivá duše, která netouží po ničem jiném než po lásce. Jacqui Beck (19) se narodila kvůli vzácné vývojové poruše bez vaginy. Nadějí, že by našla toho pravého, se nevzdává. Lékaři se snaží o to, aby v budoucnu mohla mít sex.
16.11.2013 19:11 |

podobné články

Osobnosti: Beck Beck (101 článků)

Hrůza: Tohle je dvojník Kim Kardashian

 
Chtěli byste vypadat jako Kim Kardashian? Jordan James Parker po ničem jiném netouží…
20.12.2014 19:34 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1204 článků) , James Parker (1 článek)

Jennifer Lopez práskla: Jaké bylo líbání s Georgem Clooneym? Fanynky budou v šoku!

 
Zpěvačka Jennifer Lopez nesdílí šílenství milionů žen a mužů z celého světa, kteří netouží po ničem jiném víc než po spojení vlastních úst s ústy George Clooneyho. Americká hvězda tu možnost měla a na větvi z toho není. Hollywoodský herec podle ní líbá v pohodě. Větší nadšení si od Jennifer nevysloužil.
25.01.2015 22:01 |

podobné články

Osobnosti: George Clooney (734 článků) , Jennifer Lopez (729 článků)

8 obyčejných vlastností, které z žen dělají neodolatelné bohyně

 
Většina žen netouží po ničem jiném než po dokonalosti. Jenže úspěch, krása, výjimečnost a rodinné štěstí jsou během na dlouhou trať.
01.03.2015 22:41 |

podobné články

Cestovatelka: Češi si chtějí vybít nenávist a ujistit se, že jsou lepší než „černá verbež“. Umíte si představit, jak uprchlíkům je? Že jim třeba zničili dům, který právě dostavěli?

 
Cestovatelku a šéfredaktorku magazínu Lidé a země Lenku Klicperovou znepokojují nenávistné, manipulativní či primitivní příspěvky o uprchlících, které kolují na sociálních sítích. Většina diskutérů prý ale vůbec netuší, o čem hovoří a akorát si vybíjí vlastní frustraci. Ona sama navštívila řadu uprchlických táborů, kde jí lidé říkali, že netouží po ničem jiném, než se vrátit domů.
23.06.2015 14:16 |

podobné články

Chyba na Facebooku odhalila, jak jste skutečně populární! Zobrazila se zhlédnutí příspěvků

 
Někteří uživatelé sociální sítě Facebook netouží po ničem jiném než co největší popularitě. Neustále sledují, kolik mají lajků u příspěvků, a někteří kvůli tomu dokonce bláznivě obnovují stránku. Jenže na Facebooku se objevila na krátkou dobu chyba, která umožnila odhalit, jak skutečně populární jste.
15.10.2015 14:00 |

podobné články

Češka Pavlína zachráněná na Novém Zélandu: Chci domů co nejrychleji!

 
Na Nový Zéland odcestovala za prací, dobrodružstvím a poznáním. Prožila tam ale nejhorší chvíle svého života. Pavlína Pížová (33) v zemi s krásnou, ale nebezpečnou přírodou přišla o partnera Ondřeje P. (†27), který spadl ze srázu při túře po nebezpečné stezce Routeburn. Češka nyní netouží po ničem jiném než návratu do vlasti.
28.08.2016 12:55 |

podobné články

Calvin Harris si užívá románek s Jennifer Lopezovou

 
Oba nedávno ukončili vztah a oba dva přiznávají, že netouží po ničem vážném. Dýdžej Calvin Harris (32) a zpěvačka Jennifer Lopezová (47) si tak spolu zřejmě užívají jen milostnou romanci konce léta. Dvojice se spolu sešla pracovně v Las Vegas a kromě profesionálního porozumění to mezi nimi i zajiskřilo.
17.09.2016 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Calvin Harris (69 článků)

Calvin Harris si užívá letní románek s Jennifer Lopez

 
Oba nedávno ukončili vztah, oba dva přiznávají, že netouží po ničem vážném, a oba jsou sexy a v nejlepší kondici. Dýdžej Calvin Harris a zpěvačka Jennifer Lopez si tak spolu užívají milostnou romanci konce léta. Dvaatřicetiletý Skot se potkal s americkou hvězdou starší o patnáct let při spolupráci na její hudbě v Las Vegas. A krom profesionálního porozumění to mezi nimi zajiskřilo i sexuálně.
19.09.2016 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lopez (729 článků) , Calvin Harris (69 článků)