Článek

Kdo nadává sprostě jako dlaždič, je vnitřně krásný a zdravý a je mu moc dobře!

 
Sprostě mluví jen námořníci a dlaždiči. Je to odporné a svědčí to o tom, že jste burani a neumíte se chovat. Tak to jsou pravidla, která nám maminky vtloukaly do hlavy. Jenže nyní vědci zjistili, že všechno je jinak. Lidé, kteří sprostě nadávají, jsou fajn a mají se lépe než slušňáci.
15.04.2015 08:56 |

podobné články

Podobné články

Jennifer Aniston miluje sprosté vtipy a nadává jako dlaždič!

 
Kdo by to byl do herečky Jennifer Aniston (42) řekl? Vypadá jako ztělesnění anděla. Blond vlasy, široký úsměv, milé vystupování kdekoli se objeví. Ale opak je pravdou. Hollywoodská hvězda přiznala, že si ráda zanadává a miluje sprosté vtipy.
03.11.2011 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (656 článků)

Hoši, zastřelte se, vzkázal svému vedení úspěšný ODSák. A pokračuje dál: Tančíme na Titaniku. Oni se dohodnou v hospodě a Fiala...

 
Sprosté podrazy a nezřízená touha po moci. I to je důvodem současné mizérie ODS v Brně, alespoň podle starosty městské části Starý Lískovec, který kritizuje i to, že hned po volbách oblastní vedení strany „zalezlo do nory“ a neposkytovalo informace. Vladan Krásný ovšem na rozdíl od fatálního debaklu svých stranických kolegů post prvního muže na radnici s přehledem obhájil. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Krásný objasnil, proč má údajně vedení brněnské ODS panickou hrůzu ze schopných lidí a proč není nadšený aktuální rezignací oblastní rady. „Stále tančíme na Titaniku,“ varoval Krásný.
14.10.2014 16:05 |

podobné články

Jak na počítač (XI.): Zbavujeme se dlaždic ve Windows 8

 
Zapnuli jste poprvé svůj nový počítač nebo si nechali do stávajícího nainstalovat Windows 8 a nestačíte se divit? Ano, na monitoru je teď místo staré dobré nabídky spousta dlaždic, ve kterých se vyznají snad jen vývojáři z Microsoftu…
28.01.2014 15:50 |

podobné články

Richard Genzer z Partičky. Mluví jako dlaždič

 
Oblíbený televizní pořad Partička, který se napodruhé u televizních diváků uchytil, by měl být mladistvým nepřístupný. A to kvůli aktérům show, zejména bývalému tanečníkovi Richardu Genzerovi  (44) . Super.cz se totiž podařilo získat nahrávku z dalšího dílu pořadu a Genzer mluví jako dlaždič.
07.09.2011 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Richard Genzer (385 článků)

Opilý dlaždič potkal chodník, který se mu nelíbil, hodiny ho přestavoval

 
To se hned tak nevidí. Dlaždič zlitý jako doga cestou z hospody narazil v Ivančicích na cizí rozestavěný chodník a rozhodl se, že ho dodělá. Marně se o to pokoušel pět hodin.
28.03.2014 14:50 |

podobné články

Démon Pohlreich v nových dílech Ano, šéfe! sprostě nadává jako nikdy předtím

 
Zdeněk Pohlreich  (54) , kterého si kvůli jeho humoru a kuchařskému umu oblíbily milióny Čechů, poslední dobou působil nemastně a neslaně. V Šéfovi na grilu sice ukazoval, co dobrého si ukuchtit, ale věčný vtipálek byl ten tam. Naštěstí se ale vrací v poslední, čtvrté řadě pořadu Ano, šéfe! a to v plné síle. Pobrekává s kapesníčkem v ruce a posílá kuchaře do prodloužených zad. Podívejte se na vtipný trailer nejlepšího českého kuchařského seriálu, ve kterém kuchař nejde pro sprosté slovo daleko.
25.08.2011 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (416 článků)

Dcera Richarda Genzera: V deseti letech už sprostě nadává

 
Bavič Richard Genzer (45) má domá pěkné kvítko. Jeho dcera Viktorka sice roste do krásy, ale co se týče chování, je to o poznání horší. S kamarádkou si na internetu vyměňují různé vzkazy a občas děvčatům ulítne nějaké sprosté slovíčko. Snad by o nic nešlo, kdyby děvčatům nebylo ale teprve deset let!
27.12.2011 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Richard Genzer (385 článků)

Agresivní Julča z pražského metra zase řádila: Napadla reportérku a štáb televize Nova!

 
Video, ve kterém agresivní žena ve vagonu pražského metra sprostě nadává lidem a je agresivní, "se přes noc stalo hitem internetu":http://www.extra.cz/neuveritelna-scenka-z-prazskeho-metra-silena-zena-na-vsechny-sproste-rvala-protoze-si-chtela-sednout.
17.09.2013 16:20 |

podobné články

Podvodnice Julie z metra: Pět věcí, které si vymýšlí!

 
Už jí nikdo neřekne jinak než Julča z metra. A každý ví, o koho jde. Nejednomu člověku se vybaví video, které zaplavilo internet. Sprosté, hanlivé, šokující video, kde je vidět, jak paní Julie sprostě nadává po celém vagónu, že by se ani Bart Simpson nemusel stydět - a že je to oproti ní nevinné poupátko! Když ale přijde přímá konfrontace, vymlouvá se na různé věci, aby obhájila svoje chování. Ale! Jsou to všechno lži!
19.09.2013 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Bárt Simpson (29 článků)

Kolaps ministra Chovance: Po plastice břicha začal vnitřně krvácet

 
Ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) po plastické operaci břicha začal vnitřně krvácet, lékaři ho museli znovu operovat. Už je mimo jakékoli ohrožení, řekl dnes ČTK mluvčí ministerstva Pavel Novák. Nemocnice se k operaci vyjadřovat nechtěla. Na Chovancovy komplikace upozornil server Blesk.cz.
23.02.2014 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novák (112 článků) , Milan Chovanec (1025 článků)

Julie z metra: Psychologický profil šílené báby! Kdo jí může pomoci?

 
Je to zkrátka fakt. Paní Julie ovládla český internet. Video z jejího vystoupení v pražské MHD, kde plive a nadává jako dlaždič, pobavilo, ale i pohoršilo tisíce lidí. Jenže postupně vyšlo najevo, že paní Julie je známá firma. Její sousedi si na ni stěžují, ani úřady si s ní však neví rady. Jak ji vidí lidé z jejího okolí? A co si o ní myslí odborníci na lidskou mysl, třeba známý psychiatr Cimický?
20.09.2013 12:25 |

podobné články

Julie z metra je postrachem všech rautů: Schovejte jídlo!

 
V metru pořvává jako labilní hysterka, plive na všechny kolem a nadává vulgárně jako dlaždič. Julie, která se přes noc stala hvězdou internetu kvůli svému psychopatickému chování na videu, je ale známou firmou na rautech. Na ty pořádá pravidelné nálety, protože je tam jídlo zdarma.
17.09.2013 18:35 |

podobné články

Mluví jako dlaždič! Neuvěříte, co z úst vypouští dáma každým coulem Petra Janů

 
Známe málo zpěvaček, z nichž noblesa a pochopení sálá do dálky tak jako z Petry Janů  (62) . Přesto ale tahle každým coulem dáma občas nadává jak špaček. „Čeština je krásná, většinou jde o nadávky s krásným ‚r‘ ve slovech,“ přiznala Super.cz.
07.03.2015 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Petra Janů (350 článků)

Verešová na České Miss: Žije v přepychu, ale nadává jako dlaždič!

 
Modelka Andrea Verešová si se svým manželem Danielem Volopichem nenechala ujít slavnostní volbu České Miss 2010. Během přenosu patřila slovenská kráska mezi nejhlasitější diváky, na následné afterparty z ní padala slova, která by od ní nikdo nečekal!
22.03.2010 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Verešová (994 článků)

Hádka Gavriely a Kobzanové: Diana nadává jako dlaždič! Poslouchejte!

 
Divoká slovní přestřelka Martiny Gavriely (31) a Diany Kobzanové (28) ve známém pražském baru má pokračování. Potom, co jsme uveřejnili zprávu o drsném vyjadřování moderátorky Kobzanové, jsme se dozvěděli další podrobnosti, které její pověsti na kvalitě nepřidají.
14.06.2010 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Diana Kobzanová (463 článků)

Jaroslava Adamová je i v 84 letech sprostá jako dlaždič!

 
Přestože je herečce Jaroslavě Adamové již úctyhodných 84 let, na křtu knihy Neobyčejné životy prozradila, že ještě dnes použije sprosté slovo.
18.11.2009 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Adamová (26 článků)

Divoká Verešová: Prý umí sprostě nadávat jako dlaždič

 
Modelka a dvojnásobná maminka Andrea Verešová to rozjela ve velkém.
22.03.2010 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Verešová (994 článků)

Vyjadřuje se jako dlaždič! Rihanna sprostě počastovala Francouze

 
Oblíbená zpěvačka Rihanna  (24) se objevila v Paříži, kam dorazila z Londýna vlakem Eurostar. Na nádraží Gare du Nord její přítomnost způsobila totální chaos, protože někdo z jejího týmu prozradil, kudy se bude hvězda pohybovat.
07.09.2012 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků)