Článek

Kdo bude dědit po Princovi (†57)? Nejspíš bývalá prostitutka a feťačka!

 
Hudební génius Prince (†57) si za svůj krátký život vydělal neuvěřitelné jmění v hodnotě 800 milionů dolarů (19 miliard korun)! Kdo si ale po jeho nedávné smrti namastí kapsu, když zpěvák nezanechal žádnou závěť? Vše zřejmě získá jeho sestra Tyka Nelson (55), která kdysi lítala v drogách a prostituci.
23.04.2016 14:40 |

podobné články

Podobné články

Bohdalová myslí na závěť, dcera Stašová bude dědit diamanty

 
Herečka Jiřina Bohdalová (78) už teď myslí na závěť. Její dcera Simona Stašová (54) bude dědit diamanty. Bohdalová "pohrdla" stejným prstenem, jaký od firmy obchodující s drahými kameny za nafocení kalendáře pro charitu dostala Stašová. "Přeci nebude dědit dva stejné prsteny," řekla Bohdalová a dostala dvakrát dražší brož.
22.12.2009 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (797 článků) , Simona Stašová (333 článků)

SEBEVRAŽDA BARTOŠOVÉ: Co bude s vilou v Uhříněvsi a kdo bude dědit?

 
Zpěvačka Iveta Bartošová (48) prožila posledních 13 let svého života v Uhříněvsi. Vilu v dopise odkázala Arturovi, kdo ale bude dědit ve skutečnosti?
30.04.2014 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6675 článků)

Kdo bude dědit po Ivetě? Dostane vilu Rychtář, nebo Artur?

 
Od smrti české popové princezny Ivety Bartošové neuplynul ani týden a už se spekuluje, kdo po ní bude dědit. Možná přijde ještě bitka o dědictví, stejně jako v případě některých dalších zesnulých celebrit.
06.05.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6675 článků)

Velké odhalení: Brzobohatý měl kromě syna Ondřeje ještě dvě dcery: Dědit bude ale jen jedna!

 
Majetek zesnulého herce Radoslava Brzobohatého  (✝79) bude rozdělen jen mezi dvě z jeho tří dětí. Dědit bude syn Ondřej a také dcera Radana (49), kterou má herec z prvního manželství s herečkou Jarmilou Kolářovou. Druhá dcera Rola Brzobohatá zřejmě nedostane nic.
14.09.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Radoslav Brzobohatý (188 článků) , Ondřej Brzobohatý (619 článků)

Důchod z privátního fondu bude možné dědit, tvrdí Kalousek

 
Ministr financí Miroslav Kalousek se v nedělních otázkách Václava Moravce snažil zmírnit námitky vůči chystané důchodové reformě. Především uvedl, že výplata z privátních fondů nebude mít jen jednu podobu. Uvedl, že v případě pravidelné výplaty po dobu dvaceti let bude možné zbylé prostředky dědit.
20.02.2011 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6346 článků)

Peníze naspořené na důchod se budou dědit

 
Jak to bude s důchody, je už jasné. Podle ministra práce a sociálních věcí Jaromíra Drábka (TOP 09) se dobrovolně naspořené peníze ve fondech budou vždy dědit. Jisté také je, jak se změní výpočet důchodů od září. Nižší důchod bude vyměřen asi 7 penzistům z 10. Podle Drábka se to ale vyrovná valorizací. Takže fakticky prý nikdo nedostane méně...
23.02.2011 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Drábek (1070 článků)

Bohdalová chtěla dražší diamanty, aby Stašová měla co dědit

 
Herečka Jiřina Bohdalová s dcerou Simonou Stašovou propůjčily svou tvář charitativnímu kalendáři klenotnické firmy, která jim jako poděkování věnovala briliantové prsteny. Bohdalová však požádala o jiný dar, aby její dcera měla jednou co dědit.
22.12.2009 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (797 článků) , Simona Stašová (333 článků)

Dědit může i nenarozené dítě!

 
Rozhádaní sourozenci, chátrající domy, které jsou příčinou letitých bojů – to jsou hororové konce sporů o dědictví. I proto se vyplatí udělat ve věcech pořádek. Blesk vám, ve spolupráci a advokátem Patrikem Šorfem, zodpoví nejčastější otázky a dozvíte se, že dědit může i nenarozené dítě.
31.03.2010 05:10 |

podobné články

Prostitutka Korbelová z Ulice: Nova se s ní zítra drsně rozloučí!

 
Televize Nova se v seriálové "Ulici":http://www.extra.cz/tema/ulice zítra rozloučí s mladičkou herečkou "Dianou Korbelovou":http://www.extra.cz/tema/diana-korbelova (19), na kterou "prasklo, že když netočí, tak se živí v centru Prahy jako prostitutka":http://www.extra.cz/prostitutka-diana-z-ulice-je-pry-v-posteli-nemozna-vime-na-co-si-zakaznici-stezuji.
26.11.2014 21:03 |

podobné články

Obrovská troufalost? Tahle veteránská sexy prostitutka s velkými ňadry chce být zvěčněna na desetidolarové bankovce!

 
Veteránská prostitutka s uměleckým jménem Air Force Amy, která působí na proslulém nevadském ranči Moonlite Bunny, jenž je vlastně legálním nevěstincem, by chtěla jako první prostitutka v USA, ozdobit svým tělem desetidolarovou bankovku.
05.07.2015 22:00 |

podobné články

VIDEO: Feťačka napadla svou matku i strážníky

 
Obrovskou bezmoc prožívá matka jedenadvacetileté dívky z Brna. Svou dceru, která je závislá na pervitinu, přestala zvládat. Situace se vyhrotila natolik, že feťačka v jejich bytě zbila a následně napadla i přivolané strážníky.
27.03.2015 15:25 |

podobné články

Feťačka Katka to definitivně pohnojila! Sehnali jsme jí práci, jak s ní naložila?

 
Feťačka Katka (40) z dokumentu Heleny Třeštíkové před více než měsícem požádala lidi skrze redakci eXtra.cz o práci. A i když se nabídky práce pro ženu závislou na metadonu nehrnuly, objevil se dobrodinec, který by Katku Bradáčovou přijal na úklid do pekárny. Jenže Katka se ke své šanci postavila zády...
07.12.2017 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Helena Třeštíková (106 článků)

Sestra Mariah Carey je bývalá prostitutka a chce se usmířit s rodinou

 
Padesátiletá Alison Carey se svou mladší sestrou Mariah nemluvila už několik let. Bývalá prostitutka a narkomanka je HIV pozitivní a teď by se chtěla se slavnou zpěvačkou usmířit. Další články k tématu: Mariah Carey si zopakovala svatbu na Eiffelovce v Paříži Mariah Carey vytvořila stránku, kde bude zveřejňovat fotky svých dětí Mariah Carey potvrdila těhotenství, tajila ho kvůli strachu z potratu VIDEO: Zpěvačka Mariah Carey převzala cenu za herectví opilá Mariah Carey se ráda dívá na striptérky
29.05.2012 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Mariah Carey (435 článků)

Bývalá prostitutka Martina: Klienti mě mlátili!

 
V nočním klubu si za noc plnou sexu přišla i na 15 tisíc korun. A to musela ještě polovinu odevzdat majiteli klubu. Bývalá prostitutka Martina navíc čas od času odjela do zahraničí nebo navštívila klienta přímo v jeho bytě.
19.10.2009 05:30 |

podobné články

Bývalá prostitutka šokuje: Na molo přivedla nahé krásky

 
Bývalá nezletilá prostitutka Zahia Dehar změnila svůj život a stala se z ní uznávaná módní návrhářka. V Paříži nyní představila odvážnou módní kolekci šatů na podzimní a zimní sezónu. Nutno podotknout, že se opravdu bylo na co koukat!
21.07.2012 05:05 |

podobné články

Reality show Big Brother v Británii vyhrála bývalá prostitutka. Svedla i ženatého Wayna Rooneyho

 
Poprvé se o Helen Wood začalo mluvit v roce 2010, když se provalila její milostná aférka s útočníkem Manchesteru United a anglického národního týmu Waynem Rooneym (28) těsně před začátkem mistrovství světa ve fotbale, které se konalo v Jihoafrické republice. Sousto to bylo pro média o to pikantnější, že jeho manželka Coleen (28) byla tou dobou s Rooneym poprvé těhotná. Koncem minulého týdne tato bývalá prostitutka zvítězila v poslední řadě britské verze reality show Big Brother.
18.08.2014 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Helen Wood (1 článek)

Z toho umřete: Bývalá prostitutka se málem zlomila vejpůl, když lezla do schodů v těsných šatech

 
Zahia Dehar (22) je bývalá prostitutka, která se díky jednomu skandálu stala slavnou. Teď je z ní modelka a módní návrhářka. Teď se na internetu stalo populární video, kde se Zahia snaží vyšplhat v těsných šatech do schodů.
25.09.2014 14:10 |

podobné články

Prosím, pomoz mi, žádá Mariah Carey její těžce nemocná sestra

 
Mariah Carey má dva sourozence, s nimiž se nestýká. Starší sestra Alison Carey je těžce nemocná a nemá peníze na operaci, která by jí zachránila život. Bývalá prostitutka se snaží svou slavnou sestru kontaktovat, ale ta prý nereaguje. Tak na její city a svědomí zaútočila prostřednictvím médií. Čtyřiapadesátiletá bývalá prostitutka zpěvačku žádá o emocionální i finanční podporu.
05.04.2016 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Mariah Carey (435 článků) , Alison Alison (14 článků)

Drsné VIDEO z Hotelu Paradise: Jsi pí*a, feťačka a laciná prostitutka!

 
Slovenky Zuzana a Viera se do sebe ostře pustily u bazénu a v Hotelu Paradise došlo na dosud nejdrsnější hádku. Ustojí Viera útok své sokyně?
23.03.2012 15:45 |

podobné články