Článek

Kde najdete Valérii Zawadskou? Za hustým dýmem!

 
Za dýmem hustým tak, že by se dal krájet, není rybníček Brčálník ale... Valérie Zawadská (57)!
21.03.2016 14:05 |

podobné články

Podobné články

Kde najdete Valérii Zawadskou? Za hustým dýmem!

 
Za dýmem hustým tak, že by se dal krájet, není rybníček Brčálník ale... Valérie Zawadská (57)!
17.03.2016 05:15 |

podobné články

VIDEO: V tunelu na dálnici někdo vyhodil z auta pyrotechniku, ta explodovala

 
Policisté dálničního oddělení Ostrava prověřují okolnosti výbuchu neznámého předmětu v Klimkovickém tunelu. Podle dosud zjištěných informací měl být předmět hozen z vozidla jedoucího tunelem, přičemž k explozi došlo v době průjezdu jiného vozidla. Dýmem následně projel i autobus, kdy řidič mohl být negativně ovlivněn jak dýmem, tak samotnou explozí.
04.02.2014 14:45 |

podobné články

Dýmem proti komárům!

 
Přemnožené komáry včera likvidovali ve Studénce na Novojičínsku dýmem (na snímku).
27.05.2017 12:05 |

podobné články

Valérie Zawadská v nesnázích: Zachránili ji Hrabě a Tesařík

 
Tragicky málem dopadlo předávání ceny za třetí místo v pěvecké soutěži Popstar pro herečku Valérii Zawadskou  (52) . Když totiž vystoupila na pódium, kde za asistence Richarda Tesaříka měla vyhlásit šťastnou vítězku, na malém prostoru zaškobrtla o nešikovně pohozené dráty. Nebýt pohotových moderátorů Miroslava Hraběte a Richarda Tesaříka, Zawadská by v nejlepším odešla domů s odřeninami.
22.06.2011 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Richard Tesařík (47 článků) , Richard Tesařík (47 článků) , Miroslav Hrabě (46 článků)

Naši nejznámější dabérku už synové přerostli: Kdybych jim chtěla dát facku, museli by si lehnout

 
Naši nejznámější dabérku, herečku Valérii Zawadskou  (55) , která už za dabování dam, jako jsou Claudia Cardinale, Sophia Loren, Goldie Hawn nebo Sigourney Weaver, získala spoustu cen, jsme potkali v Praze úplnou náhodou. Většinu času totiž tráví na cestách.
01.03.2014 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Sigourney Weaver (30 článků) , Goldie Hawn (93 článků) , Claudia Cardinale (43 článků) , Sophia Loren (90 článků)

Zawadská má problém se uživit: Přes rok nedostává práci!

 
Valérii Zawadskou (65) známe nejen jako herečku, ale také jako dobrou dabérku. Namlouvání filmových a seriálových postav je pro ni podstatným zdrojem příjmu, jenže teď má už 13 měsíců utrum. Znelíbila se totiž v dabingových studiích!
25.05.2015 12:20 |

podobné články

Nejznámější česká dabérka už není ostříhaná na kluka: Po dvaceti letech chce zase dlouhé vlasy!

 
Tomu se říká proměna! Pro herečku a jednu z našich nejznámějších dabérek Valérii Zawadskou  (56) byly charakteristické úplně krátké vlasy. Nyní se rozhodla pro změnu a nechala si vlasy dorůst. A neuvěřitelně prokoukla.
01.06.2015 10:05 |

podobné články

Zawadská věští původ potravin, Jurečka v Bruselu „drtil“ řetězce

 
Ministr zemědělství Marian Jurečka (KDU-ČSL) vytáhl do boje s nekalými praktikami obchodních řetězců. Počátkem týdne na toto téma promlouval v Bruselu na zasedání Rady pro zemědělství a rybářství. Potravinářská komora zároveň vydala humorné video s herečkou Valerií Zawadskou, která v něm coby vědma nabádá lidi, aby kupovali potraviny s prověřeným původem.
14.12.2016 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Valerie Zawadská (20 článků) , Marian Jurečka (623 článků)

VIDEO: Slzy v Ordinaci! Romana zemře a pro Valérií Zawadskou to znamená KONEC v nekonečném seriálu

 
Dnešní díl Ordinace v růžové zahradě 2 bude pro diváka extrémně náročný. Přijde velký odchod velké postavy...
07.03.2017 13:05 |

podobné články

Kvůli počasí zdraží pečivo?!

 
Kvůli rozsáhlým požárům v Rusku, které zabily už 48 lidí a hustým dýmem zahalily dokonce i Moskvu, mohou zdražit rohlíky a chleba v českých obchodech.
04.08.2010 15:35 |

podobné články

Ohnivé peklo v pražském paneláku: Uhořela seniorka (†86)! Statečný soused Michal (31): Poslepu už jsem ji nenahmatal...

 
Sebral v sobě všechnu odvahu a pustil se do chrabré záchranné akce. Stařičkou sousedku se pokusil vysvobodit z ohnivého pekla, jež propuklo v jejím bytě v 9. patře paneláku v pražských Ďáblicích. Oslepen hustým dýmem ovšem Michal (31) seniorku nenalezl a hasiči pak našli už jen její ohořelé tělo. Bylo jí 86 let...
17.10.2012 12:05 |

podobné články

Centrem Kyjeva létají zápalné lahve, Majdan zahalil dým. Doněck je pod palbou

 
Ukrajinskou metropolí ve čtvrtek otřásají nepokoje. Ty zapříčinila snaha radnice rozebrat barikády na náměstí Nezávislosti, tzv. Majdanu. Kyjevská média uvádí, že se centrum Kyjeva zahalilo hustým dýmem z hořících pneumatik. Davy rozlícených občanů útočí na policisty holemi a zápalnými lahvemi. Policii se zatím nedaří agresivní ataky odrážet.
07.08.2014 12:55 |

podobné články

Muž přes palubu! Pasažéři na Filipínách vyskakovali z hořícího trajektu

 
Byli vyděšení k smrti! Pasažéři hrůzou vyskakovali z trajektu, který náhle vzplál poté, co v sobotu ráno zakotvil ve filipínském přístavu Ormoc. Hasiči sice okamžitě zasáhli, ale před hustým dýmem byla jediná možnost úniku, skočit přes palubu.
15.08.2015 14:45 |

podobné články

Sídlo ruských prezidentů v plamenech? Kreml pohltil hustý dým

 
Sociální sítě zaplavily fotky a videa, na kterých to vypadá, jako kdyby někdo zapálil Kreml, sídlo ruských prezidentů totiž halil hustý bílý dým. O požár ovšem nešlo, příčina dramatických fotek byla banální – prasklé potrubí s horkou vodou. Hustým dýmem byla ve skutečnosti pára.
19.03.2016 21:45 |

podobné články

Prošli hustým deštěm, a nenamočili se

 
Projít hustým deštěm bez deštníku nebo pláštěnky znamená jediné: Člověk skončí promočený až na kost. Návštěvníci muzea v čínské Šanghaji si však mohou na vlastní kůži vyzkoušet jedinečný zážitek, jaké to je procházet se silným lijákem a přitom zůstat v suchu, píše agentura Reuters.
14.09.2015 13:40 |

podobné články

Tajemství předčasné smrti Valérie Čižmárové (✝53): Vážně nemocná odmítala lékařskou pomoc

 
Možná si ještě pamatujete na temperamentní blonďatou zpěvačku Valérii Čižmárovou (✝53) . V sedmdesátých letech patřila k oblíbeným zpěvačkám naší populární scény. V roce 1970 o ní hudební kritik Černý dokonce napsal v časopise Melodie, že by jí Věra Špinarová mohla závidět hlas. V osmdesátých letech už mohli Valérii diváci vídat převážně jen v divadle Semafor. Její přátelé na ni dodnes vzpomínají se smutkem a slzami v očích jako na jeden z největších pěveckých talentů, který byl promarněný. Teprve po letech v rámci dokumentu České televize z cyklu Příběhy slavných na světlo vyplavaly detaily smutného odcházení a předčasného životního konce talentované zpěvačky, která zemřela před šesti lety.
21.09.2011 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Věra Špinarová (334 článků)

Jitka Čvančarová porodila. Má dceru Valérii

 
Jedna z nejkrásnějších českých hereček Jitka Čvančarová  (33) se stala poprvé maminkou. V pražské porodnici U Apolináře čtrnáct dní před termínem porodila dceru Valérii. „Holčička i maminka jsou navzdory předčasnému termínu porodu v pořádku,“ prozradil super.cz zdroj z okolí známé herečky.
29.01.2012 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (703 článků)

Jitka Čvančarová nečekaně porodila dva týdny před termínem. Má dceru Valérii

 
Jedna z nejkrásnějších českých hereček Jitka Čvančarová  (33) se stala poprvé maminkou. V pražské porodnici u Apolináře čtrnáct dní před termínem porodila dceru Valérii. „Holčička i maminka jsou navzdory předčasnému termínu porodu v pořádku,“ prozradil Super.cz zdroj z okolí známé herečky.
29.01.2012 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (703 článků)

Vojta Kotek vyvedl přítelkyni Valerii: Zamilované pohledy a úsměvy

 
A je to tady. Herec a moderátor Vojta Kotek (29) byl už před časem načapán se svojí novou láskou Valerií Rónovou. Nyní ji ale oficiálně vyvedl do společnosti jako svoji přítelkyni. Podívejte se, jak jim to slušelo.
12.06.2017 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (303 článků)