Článek

Kavčí hory podminovat, ČT zrušit. Pak však Petr Štěpánek přednesl vážně míněný návrh, co dále dělat s ČT

 
ROZHOVOR Petr Štěpánek, bývalý člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání, novinář, volnočasový rocker a řadový člen ODS, patří k vytrvalým kritikům České televize. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz promluvil o skupinách, které veřejnoprávního vysílatele ovládají, a možnostech, jak jim čelit.
18.07.2015 19:51 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (525 článků) , Petr Štěpánek (525 článků)
Podobné články

Operace „Kavčí bouře" a vyčichlý Moravec. Odborník se chytá za hlavu nad výkony televizních hvězd

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Pro informování České televize o událostech na Ukrajině se podle Petra Žantovského hodí trefný příměr z internetu operace „Kavčí bouře". Při hodnocení uplynulého týdne ve sdělovacích prostředcích prohlašuje po zhlédnutí předvolebních debat, že Václav Moravec je už hodně vyčichlá devíza veřejnoprávní televize. Tentokrát jeho kritice neušla ani Nova, která v souvislosti se smrtí Ivety Bartošové překročila veškeré hranice.
10.05.2014 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6578 článků) , Václav Moravec (317 článků) , Petr Václav (660 článků)

Domov Pod Kavčí Skálou rozšíří kapacitu o pět lůžek

 
Domov Pod Kavčí Skálou v Říčanech se bude moci postarat o pět dalších seniorů, a navýší tak svou kapacitu na 55 lůžek.
09.06.2015 08:32 |

podobné články

Tenista Štěpánek se rozvádí s Nicole Vaidišovou: Připomeňte si 10 nejkrásnějších okamžiků z jejich svatby, která stála miliony

 
Byla to velkolepá svatba, která nemá obdoby. Když si bral 17. července 2010 tenista "Radek Štěpánek":http://www.extra.cz/tema/radek-stepanek (34) "Nicole Vaidišovou":http://www.extra.cz/tema/nicole-vaidisova (24), považovali všichni příznivci bílého sportu tento akt za událost roku. Bohužel už po deseti měsících nastaly v manželství problémy a dnes mluvčí daviscupového i fedcupového týmu Karel Tejkal potvrdil, že se "Štěpánek s Vaidišovou rozvádí":http://www.extra.cz/tenisova-vymena-stoleti-radek-stepanek-se-rozvadi-s-vaidisovou-a-randi-s-kvitovou-posledni-spolecne-foto-s-manzelkou.
20.06.2013 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Nicole Vaidišová (97 článků) , Radek Štěpánek (806 článků) , Karel Štěpánek (12 článků)

Petr Štěpánek tvrdě účtuje s kritiky Robejška: Putna przní mozky našim dětem a Janda je nájemná politická kurvička. Velvyslanci Idiocie

 
ROZHOVOR „Vstup Petra Robejška do české politiky vyloženě vítám,“ říká jednoznačně předseda Alternativy pro Česko Petr Štěpánek. Sám vnímá potřebu politickou scénou pořádně zatřást a politiky vyznávající stejné civilizační hodnoty trochu pospojovat. Štěpánek přidává i své hodnocení nejpopulárnějšího politického subjektu v republice: „Babiš a ANO nejsou politická strana, nýbrž úkaz. ‚Všetci kradnú, iba ja čerpám‘.“ A nemá pochopení ani pro některé další známé osobnosti veřejného prostoru: „I říše jménem Idiocie potřebuje mít své velvyslance,“ podotýká Štěpánek.
26.11.2016 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (525 článků) , Petr Štěpánek (525 článků)

Stát prý bankrotuje kvůli matkám. Internetoví lobbisté chtějí zrušit mateřskou

 
Na Facebooku se objevila skupina, jejíž členové hlasitě požadují zrušení výplaty mateřské. Zda se jedná o vážně míněný postoj, či pouhou recesi, ale lze jen těžko určit. Na skutečnost upozornil server Našepeníze.cz.
24.11.2013 07:07 |

podobné články

Výstřih nechala doma, ale sukni taky. Nebo to není kombiné, Terezo Kostková?

 
Herečka Tereza Kostková  (38) měla v úterý opravdu napilno. Ráno odvést syna Toníka do školy, pak spěchat na Kavčí hory na tiskovou konferenci České televize o vánočním programovém schématu a pak ještě místo oběda zvládnout pokřtít s kolegy Markem Ebenem  (56) a Petrem Nárožným devatenáctisvazkovou encyklopedii o českých dějinách.
12.11.2014 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nárožný (62 článků) , Marek Eben (300 článků) , Tereza Kostková (648 článků)

Hřebenovka z Lužických hor na Praděd (zatím) nepovede

 
Plány na obnovení historické Modré hřebenovky, která vedla přes Krušné hory, Českosaské Švýcarsko, Lužické hory, Ještědský hřbet a Jizerské hory do Krkonoš, odkud pokračovala přes Broumovsko, Orlické hory a Kralický Sněžník až na Praděd, padly. Polská strana ambiciózní myšlenku zamítla. Turisté a milovníci přírody mohou na dvě desítky nových rozhleden a na sedm set kilometrů čerstvě značených tras vedoucích převážně po hřebenech příhraničních hor zapomenout. Zatím.
09.06.2015 12:51 |

podobné články

Jednání televizní rady prý připomíná ÚV KSČ. A tak senátor Veleba přichází s dalším zákonem, který Kavčí hory nepotěší

 
Senátor Jan Veleba společně s advokátem Zdeňkem Koudlekou předložili další návrh mediálního zákona, který má výrazně změnit postavení regionálních studií veřejnoprávní televize. Oba kritizují pragocentrický přístup ČT, kvůli němuž podle nich trpí regionální kultura.
13.03.2015 14:45 |

podobné články

Dvořáka čeká v ČT první den a nový plat

 
Radou ČT zvolený nový generální ředitel České televize Petr Dvořák přijde v pondělí 3. října poprvé do práce na Kavčí hory. Čeká ho kolegium, na kterém se setká se všemi vrcholovými manažery, kteří v televizi zůstali.
30.09.2011 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (494 článků) , Petr Dvořák (489 článků)

Dvořáka čeká v ČT první den a základní plat 200 tisíc

 
Radou ČT zvolený nový generální ředitel České televize Petr Dvořák přijde v pondělí 3. října poprvé do práce na Kavčí hory. Čeká ho kolegium, na kterém se setká se všemi vrcholovými manažery, kteří v televizi zůstali. Zároveň bude pobírat nový plat, který má být v základu 200 tisíc korun.
30.09.2011 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (494 článků) , Petr Dvořák (489 článků)

Psychicky nevyrovnaný kmotr Kalousek. ODS zírá na ministrův rozhovor

 
AKTUALIZOVÁNO Petr Nečas je premiérem jenom z milosti kmotrů ODS a zdánliví soupeři ČSSD a ODS jsou v zásadě jedna strana, která je řízena jednou zájmovou skupinou, tvrdí v rozhovoru pro Lidové noviny ministr financí Miroslav Kalousek. Na paškál si vzal i Věci veřejné, které nemají co podmiňovat podporu uzavřené dohody o restitucích tím, zda jeden Dobeš dostane víc na dopravu, druhý Dobeš dostane víc na školství a Vítek nebude stíhán.
23.09.2011 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9177 článků) , Miroslav Kalousek (5866 článků)

Ruský poslanec navrhuje zákaz prodeje cigaret ženám do 40 let

 
Poslanec opozičních komunistů ve Státní dumě, dolní komoře ruského parlamentu, předložil sněmovně zřejmě vážně míněný návrh zákona, kterým by pod hrozbou pokut zakázal prodej tabákových výrobků všem ženám mladším 40 let, respektive všem ženám provázených nezletilými dětmi.
10.06.2014 06:55 |

podobné články

Ruský poslanec navrhl zakázat prodej cigaret ženám do 40 let!

 
Poslanec opozičních komunistů ve Státní dumě, dolní komoře ruského parlamentu, předložil sněmovně zřejmě vážně míněný návrh zákona, kterým by pod hrozbou pokut zakázal prodej tabákových výrobků všem ženám mladším 40 let, respektive všem ženám provázených nezletilými dětmi.
10.06.2014 07:30 |

podobné články

Zcela vážně míněný návrh: Ubytujte přistěhovalce, dostanete peníze

 
Itálie se potýká s přílivem desetitisíců uprchlíků ze severní Afriky a musí pro ně zajistit v uprchlických centrech ubytování a další základní potřeby. Server Echo24.cz informuje o novém nápadu, který by měl pomoci s návalem lidí proudících každý den do země. Každý, kdo u sebe doma ubytuje imigranta, dostane 30 eur na den, uvedl server The Local.
29.09.2014 10:00 |

podobné články

Bílek (KONS): Pokud nezaujal zesměšněný návrh, tak snad některý jiný - vážně míněný

 
Otevřený dopis senátorům a poslancům Parlamentu ČR k tématu "Volební systém, Financování politických stran":
05.04.2016 06:40 |

podobné články

Na místě sestřelení letadla se válí ještě 80 těl! Rebelové je zaminovali?!

 
Jsou to přesně dva týdny od tragického sestřelení civilního boeingu malajsijských aerolinek, při kterém zemřelo 298 nevinných lidí. Trosky a ostatky více než 80 lidí jsou však stále rozesety všude kolem místa dopadu. Vyšetřovatelé se k nim nemůžou dostat! Ukrajina totiž varovala, že rebelové mohli okolí podminovat!
31.07.2014 07:20 |

podobné články

StarDance nahradí Duety: Kostková zůstává, Eben ne! Známe soutěžící

 
Koncem října vstoupí na obrazovky České televize hudební soutěž Duety, jejíž licenci získaly Kavčí hory od britské stanice BBC. Pěvecké klání bude jako ve třech ročnících StarDance moderovat Tereza Kostková (33), ale Marka Ebena (50) nahradí Aleš Háma (35).
10.08.2009 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Marek Eben (300 článků) , Aleš Háma (115 článků) , Tereza Kostková (648 článků)

Stížnost konzervativců na Hyde Park mnoho šancí nemá

 
Konzervativní strana chce po Radě České televize, aby se Kavčí hory distancovaly od vystoupení analytika Jindřich Šídla v pořadu Hyde park.
03.05.2010 07:15 |

podobné články

Stížnost konzervativců na Hyde Park moc šancí nemá

 
Konzervativní strana chce po Radě České televize, aby se Kavčí hory distancovaly od vystoupení analytika ČT Jindřich Šídla v pořadu Hyde park.
03.05.2010 13:05 |

podobné články