Článek

Káva v kelímcích, netekoucí voda… Pobyt českých basketbalistek v Rumunsku je plný nepříjemností

 
Strastiplná byla cesta našich basketbalistek na mistrovství Evropy do Temešváru. Mohla za to nehoda kamionu na dálnici D1. A komplikace čekaly na děvčata i po příjezdu do Rumunska.
10.06.2015 13:06 |

podobné články

Podobné články

Není káva jako káva. Nové poznatky jsou šokující. Po zelené kávě zhubnete a budete se cítit skvěle!

 
Kdo by neznal černou kávu. Nejeden šálek této lahodné tekutiny si dopřávají každý den milióny lidí. Existuje však ještě „jiná“ káva, která se rychle stává hitem zejména pro své příznivé účinky na úbytek hmotnosti. Jedná se o zelenou kávu. Že černá a zelená káva je to samé? Zmýlená neplatí… rozdíly jsou velké!
18.04.2014 09:20 |

podobné články

Obce na Frýdlantsku jsou neprůjezdné, lidem chybí voda

 
Obce na Frýdlantsku se pomalu vzpamatovávají z víkendových povodní. Odklízení škod a jejich sčítání je v plném proudu. Většinou padají čísla mnohem vyšší než 100 milionů korun. Úklid značně komplikuje netekoucí voda.
09.08.2010 19:00 |

podobné články

Kouč basketbalistek vyhlásil před MS kolem týmu zpřísněný režim

 
Žádné rozptylování, žádné nezvané návštěvy v době volna a odpočinku v hotelu. Trenér českých basketbalistek Lubor Blažek chce během domácího světového šampionátu hráčky ochránit od všech podobných rušivých okolních vlivů.
23.09.2010 12:50 |

podobné články

Trenér basketbalistek Blažek měl z výkonu rozhodčích pocit křivdy

 
Prohra se Španělskem rozdílem dvaceti bodů po nevydařené závěrečné čtvrtině zklamala trenéra českých basketbalistek Lubora Blažka.
28.09.2010 22:25 |

podobné články

Trenér basketbalistek Blažek: Euforii musím krotit, jinak by mě kleplo

 
Kouč českých basketbalistek Lubor Blažek si bude vnitřně užívat jedinečný úspěch, na který dosáhl jím vedený tým v dnešním čtvrtfinále mistrovství světa.
01.10.2010 22:50 |

podobné články

Předvánoční stres vám pomůže zvládnout káva

 
Zvládat předvánoční stres pomáhá lidem podle odborníka na zdravou výživu Pavla Kohouta káva. Kohout působí ve Fakultní Thomayerově nemocnici a je garantem Institutu kávy. Pokud je káva bez cukru a mléka, nemá žádné kalorie, je tedy podle něj ideální součástí jídelníčku.
18.12.2011 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Kohout (193 článků)

Jste to, co pijete! Co o vás prozradí káva, kterou upřednostňujete?

 
Vaše oblíbená "káva":http://www.extra.cz/dali-byste-si-v-britanii-se-ted-pije-kava-s-maslem o vás může prozradit mnohem více, než si myslíte. Každý z nás má svůj způsob přípravy tohoto nápoje a každý z těchto způsobů symbolizuje něco trochu jiného. Podle studie psycholožky Ramani Durvasuly, která zkoumala tisíce milovníků kávy, si tak nyní můžete přečíst, co o vás váš nápoj vypovídá.
14.10.2013 13:35 |

podobné články

Rusky porazily na MS basketbalistek Argentinu a mají třetí výhru

 
"Českou" skupinu na MS basketbalistek ovládly Rusky naprosto přesvědčivě.
25.09.2010 15:35 |

podobné články

Trenér strakonických basketbalistek bude brigádničit v pivovaru DUDÁK

 
Malá sázka o velká piva skončila. Trenér strakonických basketbalistek z týmu Sev-en Ivan Beneš prohrál a musí 5.listopadu prodávat pivo ve strakonickém pivovaru DUDÁK. Pomohou mu i jeho svěřenkyně. Pivovar DUDÁK zve ale všechny svěřence na ochutnávku do degustační místnosti.
02.11.2014 11:25 |

podobné články

Velká voda v Rumunsku zabila nejméně 20 lidí

 
Záplavy v Rumunsku si od minulého týdne vyžádaly už 20 obětí, nejméně devět dalších osob se pohřešuje. Informuje o tom v úterý portál stanice France 24, který se odvolává na prohlášení rumunského úřadu pro mimořádné situace.
29.06.2010 11:30 |

podobné články

Lékař radí: Předvánoční stres pomůže zvládnout káva

 
Podle lékaře je tenhle nápoj plný antioxidantů a kofeinu přímo balzámem pro předvánočním shonem vystresovaný organismus. Pokud je káva bez cukru a mléka, nemá žádné kalorie, je tedy i ideální součástí jídelníčku.
19.12.2011 10:10 |

podobné články

Katastrofa si nevybírá: Voda vyhnala z domova Bartošovou, Rolins i Rottrovou!

 
Do povědomí celého národa vtrhli jako velká voda. A teď velká voda dělá neplechu jim! Řeč je o českých celebritách, sportovcích, politicích i podnikatelích, kteří si vybrali luxusní sídla u nezvladatelných vodních toků v Praze i jejím okolí. Kdo musel opustit dům a koho voda odřízla od světa zjistilo Aha!
04.06.2013 12:05 |

podobné články

Mňau, to se nepovedlo: Ty nejtrapnější fotky s domácími mazlíčky z blogu Nepříjemnosti!

 
Domácí mazlíčci nám přinášejí radost, hraní i mazlení. A také spousty nepříjemných pocitů, pokud s nimi vznikne nějaká pořádně trapná fotografie. A na takovéto nepříjemné fotografie existuje speciální místo – blog Nepříjemnosti!
30.09.2013 16:00 |

podobné články

Volání z mobilu je u nás prý horší než v Rumunsku. Poslanec od Kalouska vyráží do boje

 
Poslanec za TOP 09 a Starosty Jan Husák rozebral stav českých mobilních sítí, hlavně co se týče mobilního internetu. Podle něj je pokrytí horší než v Rumunsku, ceny jsou přitom vyšší.
22.05.2013 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Husák (48 článků)

Záchodová restaurace v Číně není pro slabé povahy

 
V čínském hlavním městě Pekingu otevřeli novou restauraci, která rozhodně neosloví žádné romantiky. Všech 50 míst v podniku je vytvořeno ze záchodových mís a jídla jsou servírována v nočnících a kelímcích na moč. Nad stoly visí toaletní papír, do kterého si mohou zákazníci utírat ruce. Bonbónkem je pak dezert v podobě čokoládové zmrzliny ve tvaru exkrementu.
16.12.2009 16:05 |

podobné články

7 mýtů o jogurtech!

 
Jogurty ve skle neobsahují na rozdíl od těch v kelímcích »éčka«! A dostatek vápníku obsahují jen ty smetanové… Setkali jste se s podobnými názory? Odborníci upozorňují, že jde o naprostou hloupost. Pravdou naopak je, že alespoň jeden jogurt či jiný kysaný mléčný výrobek bychom měli jíst každý den, nejlépe dokonce 2krát denně!
23.05.2012 05:05 |

podobné články

Ovocná zmrzlina je nuda: Teď je hitem zeleninová!

 
Japonská divize světového výrobce zmrzliny Häagen-Dazs pustí od 12. května letošního roku na trh zeleninové příchutě. Pod značkou Spoon Vege se začnou prodávat v Japonsku, kde mají neobvyklé příchutě zmrzliny šanci na úspěch. Rajčatová či mrkvová zmrzlina budou testovacími druhy, které budou k dostání v tradičních kelímcích, v nichž evropští konzumenti milují jahodové, oříškové či čokoládové mražené krémy stejné značky.
30.04.2014 08:30 |

podobné články

Tahle kráska si nechává posílat sperma v kelímcích! Co s ním provádí, to vás dostane do kolen!

 
Pokud by měla pravdu osmadvacetiletá Tracy Kiss z amerického Wendoveru, mohou se jít slavné kosmetické koncerny klouzat. Tato svobodoná matka si totiž na obličej nanáší masku ze spermatu, které ji denně dodává v kelímku její přítel.
14.11.2015 05:10 |

podobné články

Silná káva. Bojovnice proti Drábkovi mapovala chování státu k chudým

 
JINÝMA OČIMA Krátce poté, kdy byla zrušena takzvaná povinná veřejná služba pro nezaměstnané (která vešla v platnost za působení ministra Jaromíra Drábka z TOP 09), ozvaly se hlasy těch, kteří se cítili kvůli službě nějak postižení. Nechali se slyšet, že budou žádat o odškodnění za nepříjemnosti, které jim z toho vyplynuly – ať už to bylo po odmítnutí služby vyřazení z evidence úřadu práce, či ponížení onu práci vykonávat.
06.03.2013 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Drábek (1068 článků)