Mizerný začátek US Open: Končí Cetkovská, Plíšková i Hradecká

České tenistky Petra Cetkovská, Lucie Hradecká a Karolína Plíšková se rozloučily s grandslamovým turnajem US Open v prvním kole. Hradecká prohrála s osmou nasazenou Angelique Kerberovou z Německa dvakrát 1:6, zatímco Plíšková proti Kanaďance Eugenii Bouchardové neudržela vedení po první sadě a prohrála 6:4, 4:6 a 5:7.
27.08.2013 11:30 |

Osobnosti: Petra Cetkovská (68 článků) , Lucie Hradecká (217 článků) , Karolína Plíšková (249 článků)

Karolína Plíšková si z tréninku odskočila na focení: Z upocené tenistky se stala sexy modelkou!

To, že na kurtu vlivem velké fyzické zátěže někdy nevypadá zrovna přitažlivě, neznamená, že Karolína Plíšková není krásnou ženou. Svůj půvab potvrdila během focení, které realizovala těsně před finále Fed Cupu. Výsledek posuďte sami!
12.11.2016 09:30 |

Osobnosti: Karolína Plíšková (249 článků)

Kvitová, Plíšková a Záhlavová-Strýcová jsou ve 3. kole US Open

Tři české tenistky dnes napodobily Lucii Šafářovou a postoupily do 3. kola US Open. O osmifinále si v New Yorku zahrají wimbledonská vítězka Petra Kvitová, Karolína Plíšková a Barbora Záhlavová-Strýcová.
29.08.2014 09:50 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (470 článků) , Petra Kvitová (1447 článků) , Karolína Plíšková (249 článků)

Třiadvacetileté čekání ukončeno: Plíšková zničila Serenu a na US Open je ve finále!

To, co se ještě včera zdálo jako takřka nesplnitelná mise, je dnes realitou. Karolína Plíšková (24) je ve finále US Open, když v semifinále zdolala největší favoritku turnaje Serenu Williams (34). Česká tenistka se v New Yorku v boji o titul objeví po dlouhých 23 letech!
09.09.2016 09:25 |

Osobnosti: Serena Williams (273 článků) , Karolína Plíšková (249 článků)

Plíšková první finále přetavila v zisk titulu!

Tenistka Karolína Plíšková získala první titul na okruhu WTA. Dvacetiletá česká hráčka dnes otočila ve finále v Kuala Lumpuru duel s Bethanií Mattekovou-Sandsovou a Američanku porazila 1:6, 7:5 a 6:3. V pondělním žebříčku se Plíšková posune ze 127. místa poprvé do první stovky.
03.03.2013 17:30 |

Kvitová prohrála, Plíšková vyrovnala. O vítězkách Fed Cupu rozhodne čtyřhra

České tenistky drží po čtyřech zápasech ve finále Fed Cupu s Ruskem nerozhodný stav 2:2 . Petra Kvitová sice nejprve v souboji jedniček podlehla Marii Šarapovové ve třech setech 6:3, 4:6 a 2:6, stav finále však následně vyrovnala Karolína Plíšková, která porazila ruskou dvojku Anastasii Pavljučenkovovou 6:3 a 6:4. O tom, zda Češky obhájí triumf a získají čtvrtý titul za posledních pět let, rozhodne závěrečná čtyřhra.
15.11.2015 15:31 |

Osobnosti: Maria Šarapovová (162 článků) , Petra Kvitová (1447 článků) , Karolína Plíšková (249 článků)

Plíšková svou bitvu vyhrála. Po porážce Kvitové je ale stav finále FED Cupu vyrovnaný

České tenistky hrají ve finále Fed Cupu s Francií po prvním dnu nerozhodně 1:1 na zápasy. Ve Štrasburku dnes nejdříve Karolína Plíšková vydřela výhru nad Kristinou Mladenovicovou po třech hodinách a 48 minutách po setech 6:3, 4:6 a 16:14. Petra Kvitová ale druhý bod nepřidala a domácí jedničce Caroline Garciaové podlehla 6:7 a 3:6.
12.11.2016 19:10 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1447 článků) , Karolína Plíšková (249 článků)

Berdych, Kvitová a Plíšková postoupili do druhého kola Australian Open

Čeští tenisté Petra Kvitová, Tomáš Berdych a Kristýna Plíšková postoupili do druhého kola Australian Open. Kvitová si po setech 6:3 a 6:1 s přehledem poradila s Thajkou Luksiku Kumkhumovou, pozici favorita potvrdil i Berdych, který zdolal Inda Yukiho Bhambriho 7:5, 6:1 a 6:2. O překvapení se postarala Kristýna Plíšková, která po velké bitvě porazila domácí Samanthu Stosurovou 6:4 a 7:6.
18.01.2016 14:15 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1367 článků) , Petra Kvitová (1447 článků) , Samantha Stosurová (46 článků) , Kristýna Plíšková (42 článků)

'Druhá' Plíšková dál ničí soupeřky. K titulu jí chybí poslední krok

Kristýna Plíšková si poprvé v kariéře zahraje finále WTA. Doposud méně úspěšná sestra Karolíny porazila v semifinále turnaje v Taškentu Ukrajinku Katerynu Kozlovovou 7:6, 6:0. Ve finále ji čeká Japonka Nao Hibinová, která si poradila s českou tenistkou Denisou Allertovou ve dvou setech. Plíšková se může na finále těšit, svoji soupeřku vždy porazila.
30.09.2016 13:00 |

Osobnosti: Kristýna Plíšková (42 článků) , Denisa Allertová (18 článků) , Karolína Plíšková (249 článků)

Karolína Plíšková na kurtu úřadovala a v Malajsii je ve finále

Tenistka Karolína Plíšková postoupila v Kuala Lumpuru poprvé v kariéře do finále turnaje WTA.
02.03.2013 10:55 |

Karolína Plíšková na titul nedosáhla, ve finále padla s Lisickou

Tenistka Karolína Plíšková prohrála i třetí letošní finále na okruhu WTA.
14.09.2014 11:35 |

Plíšková splnila roli favoritky, ve finále porazila Hradeckou

Česká tenistka Karolína Plíšková se raduje ze svého čtvrtého titulu na okruhu WTA. Ve finále turnaje J&T Banka Prague Open porazila krajanku Lucii Hradeckou ve třech setech 4:6, 7:5 a 6:3.
02.05.2015 14:20 |

Osobnosti: Lucie Hradecká (217 článků) , Karolína Plíšková (249 článků)

Loučení v prvním kole! Hradecká a Plíšková na US Open dohrály

Lucie Hradecká a Karolína Plíšková se rozloučily s grandslamovým turnajem US Open už v prvním kole.
27.08.2013 07:35 |

'Jsem schopná porazit kohokoli!' Plíšková patří mezi favoritky Australian Open

Světová pětka Karolína Plíšková patří v Australian Open mezi největší favoritky na zisk prvního grandslamu sezony. Soupeřek se nebojí a věří si minimálně na osmifinále.
13.01.2017 15:30 |

Plíšková i Strýcová přešly přes druhé kolo Australian Open, Štěpánek a Šafářová končí

Tenistka Karolína Plíšková přešla na Australian Open přes ruskou tenistku Annu Blinkovovou jednoznačně 6:0 a 6:2 a postupuje tak do třetího kola. Stejně jako Barbora Strýcovová, která porazila Němku Andreu Petkovicovou 6:0 a 7:5. S granslamovým turnajem se naopak loučí Radek Štěpánek, který nestačil na jedenáctého nasazeného Davida Goffina z Belgie 4:6, 0:6 a 3:6, a Lucie Šafářivá, která podlehla Sereně Williamsové.
19.01.2017 09:20 |

Osobnosti: Radek Štěpánek (807 článků) , David Goffin (5 článků) , Karolína Plíšková (249 článků) , David Goffin (2 články) , Barbora Strýcová (169 článků)

Plíšková a Šafářová tentokrát nezaváhaly, v Cincinnati jsou v osmifinále

Karolína Plíšková a Lucie Šafářová napravily nezdar z turnaje v Torontu a obě postoupily do osmifinále podniku v Cincinnati. Plíšková porazila Timeu Babosovou z Maďarska 6:4, 7:5 a stejným poměrem zdolala Šafářová Američanku Coco Vandewegheovou.
19.08.2015 22:25 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (470 článků) , Karolína Plíšková (249 článků)

Berdych a Kristýna Plíšková jsou ve třetím kole, čekají je Kerberová a Federer

Tomáši Berdychovi i Kristýně Plíškové vyšlo i druhé kolo Australian Open. Plíšková přešla přes Rumunku Irinu Beguovou 6:4, 7:6 a desátý nasazený Berdych porazil Američana Ryana Harrisona 6:3, 7:6, 6:2. V boji o osmifinále je ale čekají tvrdí soupeři - Plíšková vyzve světovou jedničku a obhájkyni titulu Angelique Kerberovou z Německa a Berdych si bude muset poradit s bývalým prvním hráčem světa Švýcarem Rogerem Federerem.
18.01.2017 09:40 |

Osobnosti: Roger Federer (471 článků) , Kristýna Plíšková (42 článků)

Karolína Plíšková titul v Pattaye nezískala, podlehla Makarovové

Karolína Plíšková na turnaji v thajské Pattaye na druhý titul v kariéře nedosáhla. Ve finále podlehla jednadvacetiletá česká tenistka 3:6 a 6:7 Rusce Jekatěrině Makarovové, jež už v semifinále vyřadila Andreu Hlaváčkovou.
02.02.2014 12:20 |

Osobnosti: Karolína Plíšková (249 článků) , Andrea Hlaváčková (130 článků)

Karolína Plíšková bude hrát v Norimberku o druhý titul v kariéře

Tenistka Karolína Plíšková bude hrát na antukovém turnaji v Norimberku o druhý titul z okruhu WTA v kariéře. Dvaadvacetiletá Češka zdolala v semifinále čtvrtou nasazenou Elinu Svitolinovou z Ukrajiny 2:6, 6:1, 6:2 a ve finále se utká s Kanaďankou Eugenií Bouchardovou. Turnajová dvojka porazila Karin Knappovou z Itálie 6:4, 6:3.
23.05.2014 18:05 |