Článek

Karlíňané se bouří. Chtějí se odtrhnout od „panelákové“ Prahy 8

 
Mapa městských částí v Praze se možná bude překreslovat. Snaží se o to podle zjištění Blesk.cz skupina karlínských obyvatel. Lidé nyní nechávají podepisovat petici, aby se Karlín odtrhl od Prahy 8 a připojil se k Praze 7, která se nachází na druhém břehu Vltavy.
24.01.2016 11:05 |

podobné články

Podobné články

Bytová revoluce: Levná proměna staré panelákové kuchyně!

 
Seriál Bytová revoluce vám opět ukáže, že efektní úpravy bydlení mohou být rychlé i levné. V pátém díle vám představíme proměnu staré panelákové kuchyně, na kterou se majitelka už nemohla dívat, natož v ní vařit. Inspirujte se tím, jak změnu pojala bytová designérka časopisu Nové proměny bydlení Zuzana Bernasovská.
03.03.2016 06:30 |

podobné články

Gazdíkovský starosta: Měli bychom se odtrhnout od TOP 09

 
ROZHOVOR Starostové a nezávislí, které vede Petr Gazdík, by se měli odtrhnout od TOP 09, na kandidátkách jsme vítězili my, tvrdí starosta Lázní Bělohrad a královéhradecký zastupitel za TOP 09 a Starosty a nezávislé Pavel Šubr. Nelíbí se mu ani opakované hlasování na krajském zastupitelstvu, když nedopadne podle představ jeho vedení. Nejen na politiku kraje se ho ptaly ParlamentníListy.cz.
29.03.2013 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (871 článků) , Petr Gazdík (860 článků)

Partyšová se nemohla odtrhnout od rozkošného kojence: Cloumají s ní mateřské pudy?

 
Moderátorka Gábina Partyšová  (35) oslavila letos pětatřicáté narozeniny. Podle svých původních plánů chtěla do pětatřiceti druhé dítě. Nakonec ale zasáhl osud a vše dopadlo jinak. Na oslavě šestých narozenin svého syna Kristiana se doslova nemohla odtrhnout od čtyřměsíčního kojence a zjihlé úsměvy i cukrblíky nebraly konce.
13.12.2013 14:05 |

podobné články

Další sex na ulici: Tuhle holku od jejího idolu nedokázali odtrhnout ani policisté!

 
Floridská policie byla přivolaná k sexu na veřejnosti. Když však na místo dorazila, nestačila se divit. Dvojice se dál nerušeně oddávala sexu a policii vůbec nevnímala. Policisté museli rozparáděný pár od sebe násilím odtrhnout!
01.12.2015 20:56 |

podobné články

Takhle líbá Ariel Winter. Od přítele se nemohla odtrhnout

 
Ariel Winter (19) se doslova nemohla odtrhnout od svého o deset let staršího přítele Levi Meadena.
30.08.2017 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Ariel Winter (21 článků) , Levi Meaden (1 článek)

Tátu Muka teď hlídá domobrana!

 
Centrum jihočeské metropole jako by se ponořilo do neklidného smutku. Kromě partičky hlučících teenagerů a šumu listnatých stromů vládne u domu, kde žije tatínek Petra Muka Ladislav (74), ponuré ticho. Když se však objeví nečekaný návštěvník, panelákové »účko« srdnatě obsadí sousedé, kteří se snaží truchlícího kamaráda ochránit od nezvaných hostů.
27.05.2010 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Muk (386 článků)

Zdravější se zvlhčovačem vzduchu

 
Suché zejména panelákové místnosti u lidí často způsobují chronickou rýmu, zánět nosohltanu, onemocnění dýchacích cest či chronickou bronchitidu. Navíc mohou podráždit pokožku, způsobit popraskání rtů, pálení očí nebo zvýšit únavu. Těchto komplikací se zdravím se ...
26.01.2011 06:50 |

podobné články

Udělat z panelákové kuchyně krasavici? Umíme to!

 
Na náš tým architektů Blesk.cz  se s prosbou o proměnu kuchyně obrátila čtenářka Iveta Prošková. Mezi požadavky majitelky panelákového bytu bylo mimo jiné navržení zbrusu nové kuchyňské linky a její umístění tak, aby při práci nestála zády k oknu a nestínila si.Jak se s těmito a mnoha dalšími požadavky naši architekti vypořádali?
29.02.2012 09:30 |

podobné články

Panelstory: Co s ošklivou koupelnou? Udělejte z ní krásku!

 
Vyráběly se ve fabrice, už hotová bytová jádra pak jeřáb skládal mezi panely jako puzzle. Všechny stejné a také stejně ošklivé. Chcete právě ze své panelákové koupelny udělat krásku? Ukážeme vám designové proměny, které  udělají z jedné příjemnou, další elegantní a z třetí velmi svůdnou. Inspirujte se!
20.03.2012 15:35 |

podobné články

Míša Nosková: Jsem panelákové dítě a skončila jsem v lese

 
„Snila jsem o statku, a skončila v lese, kde nám mufloni koukají do oken a na jablka do zahrady chodí pruhovaná divoká prasátka,“ říká zpěvačka Michaela Nosková (28).
06.10.2012 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Nosková (195 článků)

Uspořádejte zabijačku v paneláku! Vyrobte si vepřovou tlačenku

 
Milujete zabijačkové dobroty, ale příbuzenstvo na vesnici nemáte? Nevadí. Skvělou vepřovou tlačenku podle vlastní chuti si zvládnete udělat i v malé panelákové kuchyni.
25.01.2014 08:10 |

podobné články

Letní počasí vyhřálo byty a Češi nemohou spát: 10 rad Aha! Jak se v hicu vyspat!

 
Melete se celou noc v posteli, nemůžete zabrat a je vám hic? Nejste jediní. Byty, zejména panelákové, jsou vyhřáté, večer před spaním jsou teploty ještě vysoké, vyvětrat nejde, a navíc často sprchne a je tak i vysoká vlhkost vzduchu. Index usínání je podle meteorologů na sedmičce z devitimístné škály. O moc líp nebude ani v nejbližších dnech. Aha! přináší 10 rad, jak se vyspat do růžova.
28.07.2014 12:15 |

podobné články

Režisér Sedláček k údajným dopadům Hovorů z Lán: Děti mluví jak kanál, já mezi ně chodím. Je to pokrytectví

 
Režisér Robert Sedláček v rozhovoru pro a2larm.cz klade otázky typu: Proč si uděláme sametovou revoluci a pak to všechno zvrtáme? Nebo: Proč nám utíká to podstatné, zatímco zvedáme červené karty kvůli prkotinám? Havel podle něj své prezidentování ustál, zatímco jeho nástupce Klaus patří do „panelákové šlechty“.
23.12.2014 17:56 |

podobné články

Osobnosti: Robert Sedláček (91 článků)

Proměna úzké panelákové kuchyně: Nová dvířka a obklad dokázaly divy!

 
Na začátku proměny byla nespokojenost majitelů panelákového bytu se starou kuchyňskou linkou. Původně ji chtěli vyhodit a na její místo postavit novou. Ale pak se rozhodli pro levnější variantu bez bourání.
12.02.2015 06:15 |

podobné články

Jak se staví sen: Rekonstrukce panelákové kuchyně s parohy

 
Třípokojový byt, kde se před třiceti lety zastavil čas, byl pro soužití dvou generací malý. Otec je vášnivý myslivec, a tak z panelákového bytu udělal spíše hájenku. Nastal nejvyšší čas na změnu.
11.03.2015 06:10 |

podobné články

Bydlení moderátora TV Barrandov: René Hnilička je panelákové dítě!

 
Bydlí tu osm let a zatím to moderátorovi René Hniličkovi (43) stačí, i když jeho nový byt už se staví. Pražské Kavčí hory se tak staly malou noclehárnou, pracovnou i šatnou…
18.04.2015 15:00 |

podobné články

Herečka Jaroslava Obermaierová: "Z panelákové garsonky utíkám na chalupu".

 
Domácnosti má oblíbená herečka Jaroslava Obermaierová (70) dvě. Jednu v garsonce v paneláku na pražském Žižkově a druhou na chalupě v malebné vesničce nedaleko Želivky. Zatímco v metropoli si bydlení zařídila jen skromnější a praktické, venkovské stavení nechala představitelka drbny Vilmy Nyklové ze seriálu Ulice od podlahy opravit a vyšperkovat do posledního detailu. Počítá prý totiž s tím, že se tam jednou usadí natrvalo.
08.09.2016 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Obermaierová (169 článků) , Vilma Nyklová (50 článků)

Petr Prokeš: V „panelákově“ uzavření lidé otevírají dveře

 
O 66tisícovém okresním městě pod hradem Hněvínem – severočeském Mostě – se říká, že je „panelákovem“ a že betonové králíkárny nutí bydlící k izolaci od ostatních. Po návratu z práce (z hospody, herny, drogového doupěte či hřiště) za sebou zabouchnou dveře a nechtějí o světě za nimi už slyšet.
06.06.2017 14:55 |

podobné články

Sedmá bouře hurikánové sezony: K Bermudám se blíží Gert

 
K Bermudským ostrovům míří nová tlaková níže, která by mohla vyvolat tropickou bouři. Jednalo by se o sedmou pojmenovanou bouři v rámci letošní hurikánové sezóny v Atlantiku, bouři Gert.
14.08.2011 18:10 |

podobné články