Článek

Karel Brückner byl trénérský borec. Co provedli vlastní lidé Zemanovi, by odrovnalo každého. Fotbalový funkcionář vysvětluje, proč kandiduje ve volbách

 
ROZHOVOR Předseda Krajského fotbalového svazu Olomouc Stanislav Kaláb kandiduje v krajských volbách v Olomouckém kraji za Stranu práv občanů, jež kandiduje v koalici s SPD. Mezi body programu patří nesouhlas s nelegální migrací, podpora Miloše Zemana ve funkci prezidenta, zmírnění diktátu EU a zrušení televizních poplatků ČT pro seniory. Dále podpora mládežnického sportu, odmítnutí inkluzivního školství či dostupná veřejná doprava pro všechny. Zmínil i své postřehy a zážitky z fotbalového prostředí.
28.09.2016 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Brückner (23 článků) , Miloš Zeman (20472 článků)
Podobné články

Brückner fandil Bílkovi: Z vnučky už má slečnu!

 
Každému to letí! Kde jsou ty časy, kdy trenérský doyen Karel Brückner (73) brával sebou na výlety do Prahy a na zmrzlinu v Olomouci maličkou dívenku? Teď už má z vnučky půvabnou slečnu, a aby si opatřil na houfy nápadníků brokovnici…
17.11.2012 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Brückner (23 článků)

Už mám všechno za sebou, vyloučil doyen Brückner návrat k fotbalu

 
Na velkou slávu si fotbalový trenér Karel Brückner zrovna nepotrpí, ale v pondělí večer byl dojatý.
07.09.2010 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Karel Brückner (23 článků)

Doyen Karel Brückner: Jirko, jsi nejlepší!

 
Neodolal. Legendární kouč Karel Brückner (72) na stadiony moc nechodí, fotbal má zmáknutý z televize, ale když v sobotu do Olomouce přijel liberecký klenot ligy Jiří Štajner (35), nemohl si ho nechat ujít. A po zápase vynesl kouzelníka, který zařídil Slovanu výhru 4:2 nad Sigmou, do nebes.
19.03.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Brückner (23 článků) , Jiří Štajner (62 článků)

Legendární trenér Karel Brückner: Teď mi velí manželka!

 
Národ bavil léta jako trenér fotbalové reprezentace, teď Karel Brückner (73) vystoupil na jeviště olomouckého Divadla hudby. Reportáž odtud přinesl idnes.cz. Čím bystrý kmet diváky talkshow Davida Hrbka rozesmál?
16.06.2013 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Brückner (23 článků)

Nejlepší fotbalovým trenérem desetiletí byl vyhlášen Brückner

 
Vítězem ankety Trenér desetiletí hledající nejlepšího fotbalového kouče posledních deseti let byl dnes večer na olomoucké radnici vyhlášen bývalý reprezentační trenér Karel Brückner. Místní rodák vyhrál u osmapadesáti z 69 členů Unie českých fotbalových trenérů (UČFT), která anketu vyhlásila.
07.09.2010 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Karel Brückner (23 článků)

Brückner k reprezentaci? S Haškem už jednal

 
Bývalý úspěšný kouč národního celku Karel Brückner návrat vážně zvažuje, raději by ale zůstal ve druhé linii.
04.07.2009 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Brückner (23 článků)

Potvrzeno: Reprezentaci povede Hašek, pomůže mu Brückner

 
Českou fotbalovou reprezentaci povede ve zbytku kvalifikace na mistrovství světa 2010 předseda svazu Ivan Hašek. Jako poradce mu bude pomáhat bývalý kouč národního mužstva Karel Brückner.
07.07.2009 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Karel Brückner (23 článků) , Ivan Hašek (180 článků)

Trumf jménem Brückner. Zjistí, co proti Slovákům hrát

 
Karel Brückner je poradcem u reprezentace
02.09.2009 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Brückner (23 článků)

Brückner vyhlášen českým Trenérem desetiletí

 
Bývalý reprezentační lodivod Karel Brückner vyhrál prestižní anketu Unie českých fotbalových trenérů.
06.09.2010 21:15 |

podobné články

Brückner promluvil o spolupráci s Vrbou. S čím mu bude pomáhat?

 
Bývalý trenér českých fotbalistů Karel Brückner nechce svůj návrat k reprezentaci jako poradce nového kouče Pavla Vrby zveličovat.
08.01.2014 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Brückner (23 článků) , Pavel Vrba (391 článků) , Pavel Vrba (385 článků)

Nejlepší trenérem desetiletí byl vyhlášen Brückner

 
1. Brückner, 2. Lavička, 3. Komňacký, 4. Jarolím
06.09.2010 23:20 |

podobné články

Brückner zvažuje návrat k reprezentaci. Jednal s Haškem

 
Brückner: Výjimečná situace žádá výjimečné řešení
04.07.2009 10:15 |

podobné články

Brückner přijal Vrbovu nabídku. Vrací se do reprezentace jako konzultant

 
Nový trenér fotbalové reprezentace Pavel Vrba se podle serveru aktualne.cz dohodl na spolupráci s bývalý koučem národního týmu Karlem Brücknerem. Čtyřiasedmdesátiletý Brückner, který české mužstvo dovedl v roce 2004 do semifinále evropského šampionátu v Portugalsku, by měl působit jako konzultant v novém realizačním týmu reprezentace.
07.01.2014 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Karel Brückner (23 článků) , Pavel Vrba (391 článků) , Pavel Vrba (385 článků) , Pavel Nový (387 článků) , Karel Nový (153 článků) , Pavel Nový (276 článků)

V Havířově kandiduje do zastupitelstva rekordní počet žen

 
Zastoupení žen v komunální politice po volbách mírně vzroste. Ve volbách do zastupitelstev měst a obcí totiž celorepublikově kandiduje historicky nejvíce žen – 32,23 %. V Havířově kandiduje dokonce i o něco více žen, než je republikový průměr – celkem 34,2 %. Analýzu zpracovalo Fórum 50 %, nezisková organizace, která usiluje o vyvážené zastoupení žen a mužů v politice.
05.10.2014 13:01 |

podobné články

Funkcionář ČSSD byl dvakrát odsouzen za úmyslné trestné činy

 
Karel Vrba, čelní funkcionář ústecké ČSSD, kde je volebním lídrem předseda strany Jiří Paroubek, byl v minulosti dvakrát odsouzen za násilné trestné činy. Vrba měl být odsouzen za ublížení na zdraví, loupež a výtržnictví. Informaci přinesl server Aktuálně.
09.12.2009 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3427 článků)

To jsou věci: S kandidaturou Jana Kasla je to trochu jinak

 
Bývalý pražský primátor za ODS Jan Kasl kandiduje v letošních podzimních volbách hned za dvě různá politická uskupení najednou. Do pražského městského zastupitelstva kandiduje za své, nedávno založené uskupení „65 demokratů Jana Kasla“. Do zastupitelstva Prahy 6 kandiduje za hnutí Starostové a nezávislí (STAN). Informovala o tom úterní MF Dnes.
12.08.2014 07:25 |

podobné články

Proč to bez zeleniny nejde?

 
Sněz tu zeleninu! Také jste jako malé děti často slýchávaly tuto větu, kterou teď s oblibou opakujete svým ratolestem u oběda? Snažíte se jim vysvětlit, proč to bez zeleniny nejde a trpělivě vyčkáváte, dokud z jejich talíře nezmizí poslední kousek? Možná ale i vám uniká pravá podstata toho, proč je zelenina pro naše zdraví tak důležitá a proč by rozhodně neměla v našem jídelníčku chybět. Pojďme společně najít odpověď na tuto otázku. Prostřednictvím dnešního článku se dozvíte, proč to bez zeleniny nejde a proč byste měli dbát důraz na to, aby se v dostatečné míře vyskytovala nejen ve vašem jídelníčku,  ale i jídelníčku vašich dětí. Proč to bez zeleniny nejde aneb nepostradatelná součást jídelníčku Určitě víte, že je zelenina nedílnou součástí naší stravy. Napadlo vás ale někdy zamyslet se nad tím, proč tomu tak je? Proč zeleninu ke svému životu potřebujeme? A proč to bez zeleniny nejde? Odpovědi skrývají následující řádky! Vitamíny V první řadě nutno zmínit, že zelenina obsahuje vysoké množství vitamínů. Je bohatá především na karotenoidy neboli provitamín A, který můžeme najít například v mrkvi, rajčatech, brokolici, kapustě nebo špenátu. Mimo jiné obsahuje vitamíny B, vitamín C nebo  vitamín K. Aby nedocházelo ke ztrátě důležitých vitamínů, musíme si dávat pozor, jakým způsobem zeleninu upravujeme. Minerální látky Dalším důvodem, proč to bez zeleniny nejde a proč bychom jí měli konzumovat v dostatečné míře, jsou minerální látky. Ty se samozřejmě liší zelenina od zeleniny, a proto je důležité, aby se na vašem talíři pokud možno objevovaly všechny druhy. Nedostatek hořčíku může vyřešit konzumace petržele, špenátu nebo kedlubny. Pokud potřebujete doplnit vápník, dopřejte si petržel, mrkev nebo zelí. Železo vám dodá pórek, špenát, petržel nebo kedlubna. Měď hledejte v zeleném hrášku nebo paprice. Příspěvek Proč to bez zeleniny nejde? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.10.2016 18:20 |

podobné články

Ve volbách kandiduje historicky nejvíce žen. V počtu vedou zelení

 
Zastoupení žen v komunální politice po volbách mírně vzroste. Ve volbách do zastupitelstev měst a obcí totiž kandiduje historicky nejvíce žen – celých 32,23 %.
23.09.2014 14:06 |

podobné články