Článek

Karavanem napříč USA. Na cestách hledají práci i sami sebe

 
Trojice mladých lidí cestuje v zeleném karavanu napříč Spojenými státy. Během cesty poznávají nejen sami sebe, ale i osobnosti ze světa umění, politiky nebo byznysu.
01.07.2015 14:10 |

podobné články

Podobné články

Češi projeli Ameriku karavanem, auto opravovali přes YouTube

 
Mladý český pár strávil cestováním po Americe 13 měsíců, karavanem ujel 65 tisíc kilometrů
17.03.2015 17:00 |

podobné články

Filmové premiéry: Standup show a Doctor ze studia Marvel

 
Dramatický osud českého horolezce a jeho druhů, standup show známých komiků, partička outsiderů křižující Ameriku, sourozenci zanecháni na neobydleném arktickém ostrově, cesta karavanem napříč Francií, důležité životní rozhodnutí, světoznámý neurochirurg z dílny studia Marvel a civilizovaný právník měnící se v nevypočitatelného zabijáka. 41. týden tohoto roku přináší 8 filmových premiér, dokument o setkání Alfreda Hitchcocka s Françoisem Truffautem a trojici snímků z chorvatské produkce.
26.10.2016 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Alfred Hitchcock (89 článků) , François Truffaut (5 článků)

Inspirativní babička běží napříč Amerikou

 
Přestože je osmašedesátiletá Rosie Swale Popeová už roky babičkou, kondici a elán by jí mohly závidět o generaci či dvě mladší ženy. Po dobrodružných cestách, které podnikla v minulosti, se loni na podzim vydala na „malý běh napříč Spojenými státy“, jak svoji túru nazývá. Do cíle, kterým je kalifornské San Francisco, chce doběhnout koncem tohoto roku.
15.03.2015 07:55 |

podobné články

Češi projeli Ameriku karavanem, auto opravovali přes YouTube

 
Na cestě strávil mladý český pár celkem 13 měsíců. Po cestě potkal své pražské sousedy i spolužáka ze základní školy. 65 tisíc kilometrů americkým kontinentem zvládli sami dva v jedné dodávce.
17.03.2015 15:50 |

podobné články

KONEC SVĚTA prý přijde UŽ LETOS. Na konci května

 
S karavanem brázdí USA několik lidí, kteří se hlásí ke křesťanství a hlásají apokalypsu.
16.03.2011 06:55 |

podobné články

Obézní Američan vyrazil na kole napříč USA, chtěl získat zpět ženu

 
Čtyřicetiletý Eric Hites z amerického města Danville ve státě Indiana se jednoho dne ocitl v bodě nula. Manželka odešla za jiným, ztratil práci a jeho váha dosáhla 240 kilogramů. Podobně jako filmový hrdina Forrest Gump viděl jen jedno řešení: dát se na cestu. Svou cyklojízdou napříč Spojenými státy si získal mnoho příznivců, napsal britský deník The Telegraph.
20.10.2015 11:15 |

podobné články

Láska, co tuky přenáší! Obézní Američan jede na kole napříč USA! Vrátí se mu jeho milá?

 
Čtyřicetiletý Eric Hites z amerického města Danville ve státě Indiana se jednoho dne ocitl v bodě nula. Manželka odešla za jiným, ztratil práci a jeho váha dosáhla 240 kilogramů. Podobně jako filmový hrdina Forrest Gump viděl jen jedno řešení: dát se na cestu. Svou cyklojízdou napříč Spojenými státy si získal mnoho příznivců, napsal britský deník The Telegraph.
01.11.2015 12:05 |

podobné články

ČSOB: Při cestách za nákupy se připravte na odlišnosti

 
Hlavní nákupní sezóna v roce vrcholí. Na předvánoční nákupy do zahraničí se vydává stále větší množství Čechů – Velká Británie, USA a Německo přitom stojí na žebříčku popularity nejvýše. Experti ČSOB a Ery v prvním díle seriálu S bankou na cestách prozrazují, jaká specifika vás při placení v těchto zemích čekají a jak předejít zbytečným problémům s financemi. Zjistěte si, jak používat českou kreditku v Německu, jak zaplatíte v Americe a kde si můžete vybrat při nákupu i hotovost.
05.12.2013 15:30 |

podobné články

V USA hledají lupiče, který se vyznačuje záhrobním dechem

 
V USA hledají lupiče a pro lidi, kteří se chtějí zapojit do hledání mají zajímavé poznávací znamení - bandita má prý totiž extrémně zapáchající dech. V Detroitu provedl sérii bankovních loupeží a pracovníci bank dali policistům shodné hlavní poznávací znamení - dech, po kterém by prý slabší povahy omdlévaly.
08.12.2009 20:50 |

podobné články

Proti pocení přírodní cestou – poradíme vám, jak na to!

 
Pocení trápí ženy napříč všemi věkovými kategoriemi. Ačkoli jsou nevzhledné koláče tvořící se na oblečení společenským trapasem, pocení je naprosto přirozený projev vašeho těla, kterému ne vždy lze tak úplně zabránit. Ve skutečnosti byste měli být rádi za to, že se vlastně potíte. Proč? Díky pocení vaše tělo samo reguluje svou teplotu a tím vás chrání před přehřátím. Ovšem pozor – není pocení jako pocení. I když se zpravidla jedná o reakci těla na horké prostředí či nadměrnou fyzickou aktivitu, ne vždy tomu musí být skutečně tak. Mnoho z vás pak trpí tzv. hyperhidrózou a v takovém případě je na místě navštívit lékaře. Lze pocení zabránit i přírodní cestou? Holit si podpaží – ano nebo ne? Neoholené podlaží je především u žen ve společnosti naprostým tabu. Pravdou je, že nepsaná etická pravidla po něžném pohlaví doslova vyžadují, aby jejich podpaží bylo udržované a pokud možno krásně hladké. Na neandrtálce totiž mohou chodit jen muži. Jenže ačkoli se spousta lidí domnívá, že oholené podpaží proti pocení pomůže, není to tak úplně pravda. Ano, na jednu stranu to vypadá lépe, jenže příroda to s námi měla moc dobře vymyšlené a ochlupením nás nevybavila jen tak pro srandu. Ochlupení má za úkol udržet pot a pokud se jej zbavíte, nesmíte se čemu divit, že se vám pak vsákne i tam, kam by neměl. Na pocení mnohdy ani deodorant nestačí Být cítit potem je trapas. Určitě se to stalo úplně každému a jistě i vy víte, jak nepříjemné je cítit někoho druhého, natož pak sami sebe. Co si ale mnoho z vás neuvědomuje, je skutečnost, že samotný pot nijak nezapáchá. Ve skutečnosti je cítit až tehdy, kdy se začne rozkládat – a pokud to necháte dojít až do takového stavu, pak si za nepříjemný zápach linoucí se z vašeho podpaží můžete akorát tak sami. Ani... Čtěte více Příspěvek Proti pocení přírodní cestou – poradíme vám, jak na to! pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.10.2015 19:36 |

podobné články

Vypadli a hledají vinu všude kolem sebe!

 
Vypadnutí semifinalisté Lacko, Machala, Majerníková a Galisová hledají vinu za nezdar všude kolem sebe!
21.10.2009 09:05 |

podobné články

Zoufalí lidé vzali nezaměstnanost do vlastních rukou. Úřadům práce nevěří

 
Nezaměstnanost roste. Lidé bez práce si přitom stále palčivěji uvědomují, že na úřadu práce nové uplatnění - až na malé výjimky - nenajdou. A tak hledají sami, tak jak v minulosti. Ovšem v poslední době začínají i sami vytvářet různé projekty prostřednictvím sociálních sítí, které by jim měly pomáhat v jejich hledání. ParlamentníListy.cz již o některých informovaly, dnes se zaměřily na ten, který pomáhá hledat novou práci řemeslníkům.
30.03.2013 18:20 |

podobné články

Šikana sousedů: nemohou na zahradu kvůli karavanu

 
Starosta vesnice Roudno na Bruntálsku pronajal kus příjezdové cesty soukromníkovi, který ji blokuje obytným karavanem.
02.06.2009 06:40 |

podobné články

Řidič škodovky zemřel po srážce s náklaďákem. Auto zabilo muže na dvojkole

 
Na Prachaticku zemřel po střetu s náklaďákem řidič Škody 120. Na Břeclavsku auto s karavanem narazilo do manželského páru na kole. Muž zemřel.
17.09.2009 11:50 |

podobné články

Hvězdy v Přerově: Vondráčková přijela s karavanem, David přiletěl

 
Na tenisové kurty v Přerově přijely české pěvecké hvězdy ve velkém stylu. Helena Vondráčková s manželem dorazila v soukromém karavanu, který je jako malý dům na kolech. Michal David dokonce přiletěl vrtulníkem. Jen Filip Renč, který přijel za svou láskou Šárkou Vaňkovou, musel vlakem.
03.10.2009 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Britney Spears (760 článků) , Šárka Vaňková (204 článků) , Michal David (1197 článků) , Helena Vondráčková (824 článků) , Filip Renč (502 článků)

Špatný start na dovolenou s karavanem

 
Někdy se nezadaří. Někdy i ten start na dovolenou nevyjde. Stačí mít příliš velký karavan.
21.04.2010 01:45 |

podobné články

NA VEČER UŽ NIC NEPLÁNUJTE! Přijde KONEC SVĚTA!

 
Americká sekta, která s karavanem brázdí svět, tvrdí, že v bibli je poselství o blízkém konci světa.
11.05.2011 15:45 |

podobné články

POSLEDNÍ VAROVÁNÍ: TAJNÁ ŠIFRA HLÁSÍ zítra KONEC SVĚTA!

 
Americká sekta, která s karavanem brázdí svět, ohlašuje konec světa právě na zítřek, tedy na 21. května. Podle jejich představitelů je poselství o blízkém konci světa v bibli.
20.05.2011 11:05 |

podobné články

KONEC SVĚTA NENASTAL! Další prorokují už za pár dní...

 
Americká sekta, která s karavanem brázdí svět, tvrdila, že v noci na neděli přijde Apokalypsa. Vzhledem k tomu, že čtete tyto řádky, konec světa nenastal. Jsou tu ale další teorie.
22.05.2011 12:05 |

podobné články