Článek

Kapříci, vypusťte si senát!

 
Sháníte dobře placený vedlejšák, kde se nepředřete? Kandidujte do senátu.
07.10.2016 11:05 |

podobné články

Podobné články

VIDEO: Kapříci, jablka, hrušky! IVAN HORNÍK se VRACÍ na scénu. CO PROZRADIL?

 
ROZHOVOR. Kapříci, jablka, hrušky. To jsou krycí názvy pro úplatky, kterými si fotbalový funkcionář Ivan Horník kupoval před lety rozhodčí. A legendární Ivánek se vrací na scénu. Stal se generálním manažerem druholigové Viktorie Žižkov, kde před deseti lety kvůli korupční kauze skončil.
02.06.2014 19:35 |

podobné články

„Mám nahozeno a čekám. Lidi jsou sumci i kapříci,“ líčí prodejce Nového prostoru

 
„To máte jako rybaření,“ připodobnil prodej Nového prostoru pan Zdeněk (50), který stává každý den u piazzety Národního divadla. Lidi si rozděluje do několika kategorií – někteří jsou skákající sumci, jiní skotačící kapříci.
04.07.2016 18:50 |

podobné články

Kouč Irů: Vypusťte to s Čechy a přijde kopanec do zubů

 
Worthington: Češi mají skvělý tým
14.10.2009 16:25 |

podobné články

RECENZE: Vypusťte freaka. Macy Gray opět v Praze

 
Americká zpěvačka Macy Gray se v pondělí vrátila na místo činu, do pražského Sasazu, aby tam už podruhé potěšila fanoušky nemainstreamového funku a neo-soulu s psychedelickým nádechem.
24.02.2015 09:46 |

podobné články

Osobnosti: Macy Gray (26 článků)

Souboj Titánů aneb který film je lepší!

 
Vypusťte Krakena! Věta, při které se všem milovníkům fantasy filmů vybaví Souboj titánů, kde musí mladý Perseus podniknout nebezpečnou cestu, aby zachránil krásnou Andromedu před Krakenem. Film byl natočen v roce 1981. V roce 2010 se dočkal remaku! Povedl se? Který z těchto filmů je lepší? "Starý" nebo "nový"?
18.07.2016 17:05 |

podobné články

Obří úplněk je tady! Vypusťte vášnivé zvíře, které ve vás dřímá!

 
Největší úplněk od roku 1948 bude zářit nejjasněji v neděli v noci a v pondělí brzy zrána. Každý úplněk je jiný a každý s sebou přináší něco jiného. Ten listopadový s sebou přinese uspokojení našich smyslných potřeb. Vypustíme na povrch vášnivé zvíře, dřímající v našich útrobách, a dosáhneme plného uspokojení našich sexuálních potřeb.
13.11.2016 08:35 |

podobné články

V čem je dobrý Senát? Nejen důchodci by mu prý mohli děkovat

 
Pokud Senát ovládají strany opozice, může plnit i určitou vyvažovací roli vůči vládním návrhům zákonů i sněmovně. MF Dnes ale konstatuje, že v tomto volebním období to platit nebude, protože strany vládní koalice mají ve druhém kole tolik kandidátů, že jim to umožní zajistit si v Senátu většinu. Ten tak prý Sobotkovu kabinetu nebude dělat problémy. Senát navíc prý přijde lidem nudný, drahý a zbytečný. Deník však uvádí příklady, kdy se Senát hodil: Zajistil důchodcům slevu na dani z příjmu nebo zamezil nákupu gripenů.
18.10.2014 09:46 |

podobné články

KAPŘÍCI zase připluli. Seriál KORUPCE v českém fotbale pokračuje

 
Jedna z největších korupčních afér letošního roku začíná nabírat na obrátkách. V případě uplaceného zápasu Olomouce s Bohemians Praha se objevila zcela nová svědectví, píší v pátečním vydání Lidové noviny.
19.11.2010 07:20 |

podobné články

Fotbalová korupce v Česku: Ivánek, kapříci i lehké ženy

 
Grafika úplatkářských afér v české fotbalové lize
09.06.2011 14:10 |

podobné články

"Kapříci" tvůrcům filmu V peřině

 
Jako "kapříky" pro partnery a herce připravili tvůrci aktuálního 3D kinohitu V peřině CEWE FOTOKNIHU, která obsahuje fotografie z natáčení filmu.
17.06.2011 13:50 |

podobné články

Kauza „kapříci ve fotbale“ znovu ožívá. Soud bude jednat o obnově řízení

 
VÍME PRVNÍ ParlamentníListy.cz zjistitily, že u okresního soudu v Kroměříži by se mělo zítra rozhodnout o obnově soudního řízení v kauze takzvaných "kapříků", tedy případu sudích fotbalového klubu 1. FC Synot, kteří měli před lety brát úplatky. O obnovu řízení požádal advokát jednoho z obžalovaných Karol Hrádela, podle něhož měl figurující soudce v případu Aleš Dufek manipulovat s počty odposlechů. Dufkovo jméno přitom nedávno padlo při vyšetřování obsáhlé kauzy brněnské policejní mafie. Soudce je totiž podezřelý z toho, že si měl v případu vzít od jednoho z obviněných úplatek. A to rovných milión korun!
17.08.2011 21:55 |

podobné články

Soud nepovolil obnovení procesu v kauze „kapříci ve fotbale“

 
Obvodní soud v Kroměříži nepovolil obnovu soudního procesu v případu sudích, kteří před lety brali úplatky za to, aby ovlivnili průběh sportovního klání. O obnovu řízení požádal advokát jednoho z obžalovaných Karol Hrádela. Jenže Hrádela se dnes na místě proti rozhodnutí soudu odvolal, takže o jeho stížnosti bude ještě jednat soud vyšší instance.
18.08.2011 17:20 |

podobné články

Kapříci ožili: Muž z fotbalového skandálu kandiduje

 
Bývalý rozhodčí Liba se chce dostat do vedení FA České republiky
15.11.2011 05:05 |

podobné články

Kapři zaplavili ulice i náměstí po celém Česku: Už jsou i na Staromáku!

 
Že předvánoční sháňka po kaprech právě vrcholí, dokazují i kádě plné ryb, které od včerejšího dne stojí na pražském Staroměstském náměstí. Ke koupi jsou tady kapříci ze sádek v Lázních Bohdaneč.
22.12.2011 12:10 |

podobné články

Ivan Horník: Ďábel je zpátky! Odsouzený král korupční aféry se vrací do fotbalu!

 
Páni rozhodčí, napusťte vany, protože »kapříci« budou možná zase v kurzu jako platidlo za vaše služby. Král největší korupční aféry Ivan Horník (60) dostal od soudu pardon pro polovinu trestu a může se vrátit do fotbalu.
20.01.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Král (38 článků)

Horník se vrátil k fotbalu! Ivánku, kamaráde, připlujou zase kapříci?

 
Ivan Horník, král české fotbalové korupční scény, se vrátil na fotbalový trávník. Dnes jako sportovní ředitel třetiligového klubu Chomutov dohlížel na zápas svých svěřenců proti Pardubicím.
17.03.2012 18:45 |

podobné články

Vláda neskončí, kapříci si rybník nevypustí, říká náměstek ČSSD

 
Náměstek primátora pro ekonomiku, majetek a majetkové účasti Mostu Karel Novotný v odpovědi čtenářům ParlamentníchListů.cz pochybuje o konci stávající vlády Petra Nečase.
23.04.2012 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9257 článků)

Rouček: Jihočeský kmotr a třeboňští kapříci znamenají další Nečasův problém

 
Velmi stylově se odehrává další díl nekonečného seriálu o kmotrokracii v řadách vládnoucí ODS.
26.04.2012 10:50 |

podobné články

Penízky moje žluťoučký... Odborníci rozebírají Rathovy řeči nad plnou krabicí

 
Žluťoučký penízky, kapříci, mazánek… Takhle nemluví malé děti, ale lidé vzbuzující eminentní zájem kriminalistů. Podle psychiatrů je běžné, že protřelí kriminálníci používají zdrobnělin a nad svými „výkony“ projevují až dětinskou radost. Policejní odposlechy tak často bývají přehlídkou otrlé infantility.
01.06.2012 10:35 |

podobné články