Kanoista Fuksa má stříbro, stolní tenistky vybojovaly bronz

Česká výprava na Evropských hrách slaví zisk prvních cenných kovů. Pro stříbrnou medaili si dojel na kilometrové trati kanoista Martin Fuksa. České stolní tenistky pak v boji o bronz porazily Ukrajinu.
15.06.2015 09:46 |

Kanoista Fuksa vybojoval na MS do 23 let titul na trati 1000 m

Rychlostní kanoista Martin Fuksa opanoval po mistrovství Evropy do 23 let na kilometrové trati i světový šampionát. Jednadvacetiletý český závodník vyhrál v Szegedu v kategorii do 23 let, deblkajak Filip Skládal, Jakub Zavřel vybojoval na trati 1000 metrů stříbro mezi juniory.
19.07.2014 15:15 |

Osobnosti: Martin Filip (31 článků)

Zlatá obhajoba. Kanoista Fuksa je mistrem světa do 23 let

Suverénně obhájil světový primát v kategorii do 23 let na trati 1000 metrů rychlostní kanoista Martin Fuksa. Po loňském triumfu v Szegedu nenašel přemožitele ani na šampionátu v portugalském Montemoru.  Stříbro na stejné trati vybojovali Jakubové Špicar a Zavřel na deblkajaku.
25.07.2015 12:55 |

Kanoista Fuksa získal evropské zlato, kajakáři mají dva bronzy

Čeští rychlostní kanoisté vybojovali na evropském šampionátu v portugalském Montemor-o-Velho v úvodním finálovém dni tři medaile. Mistrem Evropy se stal kanoista Martin Fuksa, bronz přidali kajakář Josef Dostál a jeho kolegové Daniel Havel a Jan Štěrba na deblu.
15.06.2013 12:05 |

Osobnosti: Jan Štěrba (28 článků) , Josef Dostál (29 článků) , Daniel Havel (66 článků) , Martin Havel (126 článků)

Český čtyřkajak je zlatý v závodu na kilometr. Fuksa má bronz z pětistovky

Úspěch pro český sport! Čtyřkajak v sestavě Daniel Havel, Lukáš Trefil, Josef Dostál a Jan Štěrba vyhrál kilometrový závod na mistrovství světa v rychlostní kanoistice. Jako dvojnásobný medailista se z šampionátu vrátí i kanoista Martin Fuksa, který po sobotním stříbru z kilometru vybojoval bronz na poloviční trati.
10.08.2014 11:25 |

Osobnosti: Jan Štěrba (28 článků) , Josef Dostál (29 článků) , Daniel Havel (66 článků) , Lukáš Trefil (16 článků) , Martin Havel (126 článků)

Fuksa v dramatickém finiši vypadl z lodě, o bronz ale nepřišel

Kanoista Martin Fuksa bude mít na premiérové Evropské hry určitě dobré vzpomínky. V pondělí na kilometru vybojoval stříbrnou medaili, dnes si ve sprintu na 200 metrů dojel pro bronz.
16.06.2015 13:41 |

Kajakář Dostál je mistrem světa na 1000 m, Fuksa má stříbro

Česká rychlostní kanoistika má po osmi letech mistra světa. Kajakář Josef Dostál senzačně vyhrál na šampionátu v Moskvě závod na 1000 metrů. Úspěch českých barev dnes podtrhl stříbrnou medailí na stejné olympijské trati kanoista Martin Fuksa.
09.08.2014 11:20 |

Osobnosti: Josef Dostál (29 článků)

Stolní tenistky porazily Chorvatsko a budou hrát o 9. místo

České stolní tenistky udolaly na mistrovství Evropy v Ostravě Chorvatsko 3:1 a od 16 hodin budou proti Ukrajině bojovat o konečné 9. místo.
14.09.2010 15:15 |

Stolní tenistky prohrály s Běloruskami a medaili na ME nezískají

Stolní tenistky medaili na mistrovství Evropy v Gdaňsku v soutěži družstev nezískají. České hráčky v dnešním čtvrtfinále podlehly Bělorusku 1:3 na zápasy a místo jistoty cenného kovu budou hrát o 5. až 8. místo.
10.10.2011 19:25 |

České skibobistky vybojovaly stříbro a bronz na MS

Skibobistka Alena Housová získala na mistrovství světa v Naudersu stříbro ve slalomu, její reprezentační kolegyně Klára Hofmanová vybojovala bronzovou medaili.
11.02.2011 18:20 |

Fuksa se poprvé v kariéře stal mistrem světa, čtyřkajak má bronz

Kanoista Martin Fuksa se v Miláně stal mistrem světa na neolympijské trati 500 metrů. Čtyřkajak  Josef Dostál, Daniel Havel, Lukáš Trefil, Jan Štěrba získal na olympijské trati 1000 metrů třetí místo, když nestačil na Slováky a Maďary.
23.08.2015 12:56 |

Fuksa si z řeky v Moskvě vylovil bronz. A už vyhlíží vrchol sezony

Kanoista Martin Fuksa obstál v poslední zkoušce před Riem. Na mistrovství Evropy v Moskvě si zajel bronzový olympijský kilometr. Porazit ho dokázali jen Německa Sebastian Brendel, úřadující olympijský vítěz a mistr světa, a Moldávec Serghei Tarnovschi. Brendel přitom získal evropský titul už popáté.
25.06.2016 15:35 |

Druhá medaile pro Fuksu. Na trati 200 metrů si dojel pro bronz

Rychlostní kanoista Martin Fuksa vybojoval na mistrovství světa v kategorii do 23 let třetí místo na 200 metrů a na šampionátu v portugalském Montemoru získal druhou medaili. Už v sobotu obhájil zlato na 1000 m. Další bronz pak přidal ve stejné věkové kategorii na kilometru čtyřkajak Tomáš Veselý, Lukáš Nepraš, Patrik Kučera a Radek Šlouf.
26.07.2015 17:36 |

Osobnosti: Radek Veselý (30 článků)

Hit Vánoc: Stolní mixér – potěšíte a ještě si pochutnáte!

Dalším Hitem Vánoc je stolní mixér. Přečtěte si, jak byste měli ten správný vybírat. Čerstvý ovocný koktejl nebo výborné koláčky z dobře promíchaného těsta? Pokud jste mlsouni a chtěli byste si takhle pochutnávat každý den, jděte na to chytře! Což takhle koupit manželce, mamince nebo babičce pod stromeček stolní mixér?!
13.12.2011 14:35 |

Soutěžte s Blesk Křížovkami o 5x stolní hru Stiga

Hrajte o stolní hru Stiga O2  extraliga Sparta-Zlín. Pro pět odvážlivců, kteří pošlou správnou odpověď formou SMS, máme odměnu v podobě této zábavné stolní hry v hodnotě 2300 Kč!
02.05.2013 00:15 |

Fuksa sedmnáct tisícin od zlata, světové stříbro vybojoval i Dostál

Výborně si vedou čeští rychlostní kanoisté na mistrovství světa v Miláně. Na kilometru sahal po zlatu singlkanoista Martin Fuksa, nakonec jej drtivým finišem o 17 tisícin sekundy porazil Němec Sebastian Brendel. Stříbro díky povedenému závěru získal na stejné distanci i kajakář Josef Dostál.
22.08.2015 12:15 |

Osobnosti: Josef Dostál (29 článků) , Martin Němec (23 článků) , Josef Němec (17 článků)

Stříbro je pro olympioniky horší než bronz

Britští vědci tvrdí, že pro atleta je horší dostat stříbrnou medaili než tu bronzovou. Stříbro znamená být tím druhým, tedy stát ve stínu nejlepšího. Mít bronz ale znamená dostat se až na stupně vítězů. Z hlediska pocitu štěstí a uspokojení je tedy třetí příčka cennější než ta druhá. Vyplývá to z analýzy pocitů štěstí u atletů z letní olympiády a paralympiády v Londýně.
19.07.2016 13:05 |

Fuksa je talent JAKO KRÁVA! Slavný Martin Doktor smeká před novou hvězdou

Čeští rychlostní kanoisté získali v neděli na mistrovství Evropy v portugalském Montemor-O-Velho dvě zlata! Kanoista Martin Fuksa po sobotním triumfu na kilometru vyhrál i na poloviční neolympijské trati a pro vítězství si na kilometru dojel také čtyřkajak.
16.06.2013 18:45 |

Osobnosti: Martin Doktor (157 článků)

Fuksa kraloval i na pětistovce. V Moskvě obhájil titul

Český kanoista Martin Fuksa dál kraluje na trati 500 metrů. Na mistrovství Evropy v Moskvě v rychlostní kanoistice už počtvrté v řadě obhájil titul. Na olympijské dvoustovce dojel pátý.
26.06.2016 19:15 |

Čeští stolní tenisté porazili Rusko a na ME mají jistou medaili

Čeští stolní tenisté mají na mistrovství Evropy v Ostravě jistou medaili v soutěži družstev. Výběr Tomáše Demka otočil čtvrtfinálové utkání s Ruskem a po výhře 3:2 získá minimálně bronz.
14.09.2010 07:25 |