Článek

Kandidát Kolek v Liberci za Piráty: Nezkušenost pokoříme tím, že do politiky vstoupíme

 
Na hejtmanské křeslo v Libereckém kraji by se rád posadil zástupce Pirátské strany Ondřej Kolek. Do politiky vstoupil podle svých slov z pocitu zodpovědnosti v roce 2010. Kritiku strany ohledně malých zkušeností odmítá s tím, že jinak se praxe v politice získat nedá. Rád by podpořil stáže mladých lidí ve firmách. Zaměstnavatelé by tak získali podle Kolka přehled, o jaké obory je zájem.
26.09.2016 07:25 |

podobné články

Podobné články

Nezkušenost za volantem: Srazili se dva dvacetiletí řidiči, jeden je v nemocnici

 
Řidičská nezkušenost stála za havárií dvou aut u Vránova na Domažlicku. Mladík (20) za volantem jednoho z vozů totiž zazmatkoval, když druhý šofér (20) před ním zpomalil.
19.07.2017 14:40 |

podobné články

Multimilionář Kolek: Uspořádal božskou oslavu pro manželku!

 
Podnikatel Kamil Kolek (40) z Opavy sezval na svůj zámek do Štáblovic špičky českého showbyznysu. Proto, aby společně s rodinou a přáteli oslavil 40. narozeniny své manželky Jitky. Zazpívat přijela Lucie Bílá a ve svém nabitém programu si našel čas i Karel Gott. Celodenní oslavu moderoval Leoš Mareš.
04.07.2011 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2234 článků) , Karel Gott (4613 článků) , Leoš Mareš (2938 článků) , Karel Mareš (51 článků)

Na hrubý pytel hrubá záplata, rýpl si do Babiše předseda Senátu Štěch

 
Volební místnosti se uzavřely a pro politiky nastává čas hodnocení druhého kola senátních voleb. Předseda horní parlamentní komory Milan Štěch konstatoval, že by si přál, aby lidé věnovali co největší pozornost i volbám do Senátu, ale uznal, že možná pokoříme smutný rekord. Ve večerních hodinách bude jasné, kolik lidí přišlo zvolit svého senátora.
15.10.2016 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Milan Štěch (663 článků)

V Liberci se uskuteční psychosomatická konference

 
Ve dnech 16. – 18. října se v prostorách vědecké knihovny v Liberci uskuteční 15. psychosomatická konference. Pořadateli jsou vedle Střediska komplexní terapie psychosomatických poruch v Liberci také Institut rodinné terapie a psychosomatické medicíny v Liberci (LIRTAPS) a Psychosomatické kliniky s. r. o. (Praha) ve spolupráci s psychosomatickou sekcí PS ČLS J.E.P. a se Společností psychosomatické medicíny ČLS J.E.P.
13.10.2014 21:40 |

podobné články

Předseda Pirátů nadšeně: Na Michálka jsem pyšný, je to náš kandidát

 
Společný kandidát lidovců, Zelených a Pirátů Libor Michálek slavil společně s Piráty.Jejich vedení považuje za úspěch, že se do druhého kola s největší pravděpodobností dostane kandidát, který sdílí hodnoty Pirátské strany. Dokonce označil Michálka za „pirátského kandidáta“.
13.10.2012 17:05 |

podobné články

Test sKaret: Nezkušenost je zdrojem problémů příjemců dávek

 
Nepojistné sociální dávky a dávky z oblasti státní sociální politiky zaměstnanosti, které dosud chodí v hotovosti, poštovní poukázkou či na účet, začnou být postupně vypláceny prostřednictvím Karty sociálních systémů neboli tzv. sKarty. Do každého kraje jich přišla zkušební stovka, tento týden se dostaly k prvním příjemcům sociálních dávek.
10.08.2012 03:40 |

podobné články

Piráti: Kandidát do Senátu na Praze 10 zneužil osobní údaje svých pacientů pro politickou agitaci

 
Kandidát do Senátu na Praze 10 za TOP 09 a chirurg Jiří Holubář rozeslal svým pacientům z malešické polikliniky dopis, ve kterém je vyzývá, aby pro něho hlasovali při senátních volbách. Porušil tím zákon o ochraně osobních údajů a Piráti na něj proto podali stížnost k Úřadu pro ochranu osobních údajů. „Podle nás je nehorázné, že lékař tímto způsobem zneužije osobní údaje svých pacientů, aby u nich agitoval před volbami,“ uvádí pražský zastupitel za Piráty a student práv Adam Zábranský.
11.10.2016 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adam (38 článků)

Britští důchodci pomohli odrazit námořní piráty židlemi

 
Britští důchodci na palubě výletní lodi pomohli odrazit u břehů Seychel půlnoční útok ozbrojených pirátů tím, že po nich házeli lehátka. Piráty, kteří na plavidlo i stříleli, nakonec zahnala bezpečnostní služba lodi.
22.05.2009 20:20 |

podobné články

Kandidát do senátu: Naše snaha být proevropští více, než je nutné, si vybírá ve zdravotnictví svou daň

 
Svého rozhodnutí vzdát se mandátu zastupitele Liberce ve prospěch záchrany Nemocnice s poliklinikou v Semilech nelituje. S jakým cílem se ale nyní rozhodl vrátit do politiky a co by chtěl dokázat? V rozhovoru, který poskytl kandidát do senátu Peter Hromádka (nez. za TOP 09) pro ParlamentníListy.cz, se zevrubně vyjádřil nejen k jednotlivým problémům volebního obvodu. I jako přednosta chirurgie Krajské nemocnice v Liberci se zamyslel nad řešeními, jak vyvést české zdravotnictví z krize.
14.08.2016 12:05 |

podobné články

Konec prohibice vyhlásí vláda dnes v noci nebo ve čtvrtek

 
Ministr zdravotnictví Leoš Heger (TOP 09) počítá s tím, že vláda dnes nebo zítra ukončí prohibici, což bude znamenat, že hospodští a obchody budou moci znovu prodávat alkohol. Ale pouze ten, který bude mít nový kolek a bude mít tzv. rodný list. Zároveň vláda povolí likérkám vyvážet zboží do ciziny.
26.09.2012 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Heger (1267 článků)

ČSSD: Vstoupíme jen do koalice, která zruší poplatky

 
Vedení sociální demokracie po páteční poradě s krajskými volebními lídry podmínilo vstup ČSSD do vládní koalice řadou bodů včetně zrušení poplatků ve zdravotnictví.
09.04.2010 14:00 |

podobné články

POČASÍ: Do roku 2011 vstoupíme v mrazu

 
V noci na sobotu bude v Česku oblačno a zataženo, ojediněle se může objevit slabé sněžení nebo mrznoucí srážky. Nejnižší teploty sestoupí k -3 až -7 °C.
01.01.2011 06:20 |

podobné články

Referendum o fiskální smlouvě EU je nezbytné, říkají Nečasovi právníci

 
Vláda se prozatím neshodla ani na tom, zda Evropské unii půjčí 90 miliard korun, ani na tom, zda v budoucnu vstoupíme do fiskální unie, kterou EU připravuje. Premiér Petr Nečas (ODS) požaduje o přijetí smlouvy referendum, prezident Václav Klaus a ministr zahraničí Karel Schwarzenberg (TOP 09) to odmítají. Ovšem každý z jiného důvodu. Právníci z Úřadu vlády říkají, že referendum je nezbytností.
18.01.2012 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8977 článků) , Karel Schwarzenberg (3711 článků) , Petr Nečas (9257 článků)

Pajonk (Svobodní): Arogance šířit ideje svobody nepomáhá

 
Arogance, škatulkování a nálepkování nepomáhá šířit naše myšlenky. Naopak. Nenechme se zlákat elitářským pocitem, že my jsme „svět“ pochopili a ostatní jsou „socialisti“. Pokud do diskuze vstoupíme s touto premisou, působí to velice útočně a arogantně. Ztrácíme pak čas náš i člověka, který s námi diskutuje.
29.09.2012 11:10 |

podobné články

Do koalice vstoupíme buď spolu, nebo nikdo z nás, shodli se ANO a lidovci

 
Vyjednávací týmy hnutí ANO a křesťanských demokratů se sešly ve čtvrtek dopoledne k rokování o možném povolebním spojenectví. Zástupci stran se shodli na tom, že do koaliční vlády vstoupí buď obě uskupení, nebo ani jedno z nich.
31.10.2013 11:30 |

podobné články

Bezák (ANeO): Jakou vlastně chceme mít Evropu?

 
Zamyšlení nad současným stavem a budoucností Evropy a potažmo Evropské unie je důležité právě teď před volbami do Europarlamentu. Odpovězme si na několik velmi důležitých otázek, a to pokud možno dříve, než vstoupíme do volebních místností.
06.05.2014 19:35 |

podobné články

Niedermayer (TOP 09): Češi a euro – O divné eurozóně

 
Svět se mění, Evropa se mění a měnová unie s ní. To je snad skutečnost, která nikoho nezaskočí. V naší zemi však převládá názor, že eurozóna se změnila do stavu, který je nežádoucí, což mění náš smlouvou stvrzený příslib, že do ní vstoupíme.
12.05.2014 19:10 |

podobné články

Payne (Svobodní): Konkordanční demokracie

 
Překročením pětiprocentní hranice jsme jako strana symbolicky složili maturitu. Nyní nás v podzimních volbách čekají přijímací zkoušky do veřejné sféry. Stále jsme na začátku. Je docela možné, že po komunálních volbách na některých radnicích vstoupíme do rady a převezmeme exekutivní odpovědnost. Proto je na místě úvaha o politické taktice.
24.07.2014 14:50 |

podobné články

Porošenko sliboval: Vstoupíme do EU a budete se mít jako Evropané. Mí poradci už napsali smlouvu

 
Prezidentská koalice Blok Petra Porošenka, vysoký favorit nedělních parlamentních voleb, má už připravený koncept koaliční smlouvy, jejíž podstatou jsou hluboké reformní změny v horizontu do roku 2020. V televizním poselství to dnes oznámil sám prezident. V cílovém roce 2020 by měla být Ukrajina schopna podat žádost o členství v Evropské unii, uvedl Porošenko.
25.10.2014 17:15 |

podobné články