Kanál v Pau českým barvám nesvědčí, Hradilek pokazil semifinále

Vavřinec Hradilek neudržel po nevydařené semifinálové jízdě slibné vedení v celkovém hodnocení letošní edice Světového poháru. Kanoistka Kateřina Hošková a další český kajakář Ondřej Tunka se probojovali do finále a v konečném pořadí svých kategorií obsadili druhé a třetí místo.
15.08.2015 15:05 |

Osobnosti: Vavřinec Hradilek (61 článků)

Deblkanoisté Kašpar se Šindlerem si v Pau připsali suverénní vítězství

Deblkanoisté Jonáš Kašpar s Markem Šindlerem se ve francouzském Pau dočkali svého druhého vítězství v letošní edici Světového poháru a celkově skončili druzi. Jen o příčku níže se v konečném pořadí umístila další česká posádka Ondřej Karlovský a Jakub Jáně, které dnes stupně vítězů těsně unikly.
16.08.2015 13:35 |

Stříbrný Hradilek ukáže vypracovanou hruď, úplně do naha jít nechce

Z Londýna přivezl olympijské stříbro, doma se na něj lidé budou moci dívat v bílo-černé. Úspěšný kajakář Vavřinec Hradilek se po boku předních českých sportovců objeví téměř nahý v novém benefičním kalendáři pro nadaci Rakovina věc veřejná. Další články k tématu: Těžká příprava medailisty. Hradilek se chystal na závody v obleku Badmintonista Petr Koukal šel donaha, svlékla ho partnerka Jana Saudka Fotbalista Tomáš Řepka jako model. Lahev vodky a pak to šlo, říká Erbová se svlékla pro charitu, chce podpořit výzkum rakoviny Střelkyně Kateřina Emmons nafotí akty, bude ale u toho i manžel
28.08.2012 11:20 |

Osobnosti: Kateřina Emmons (46 článků) , Tomáš Řepka (879 článků) , Petr Koukal (110 článků) , Vavřinec Hradilek (61 článků) , Petr Koukal (110 článků) , Jan Saudek (321 článků)

Kajakáři ovládli domácí MS, Hradilek má zlato a Prskavec stříbro

Čeští kajakáři zcela ovládli domácí mistrovství světa v Praze Troji - Vavřinec Hradilek má zlatou medaili a Jiří Prskavec stříbro. Hradilek titul šampiona přidal do sbírky k loňskému olympijskému stříbru z Londýna, Prskavec se dočkal dalšího úspěchu po triumfu na červnovém mistrovství Evropy. Na stupních vítězů je doprovodil Polák Mateusz Polaczyk.
14.09.2013 14:25 |

Místo psychologa mám hakisák, říká Hradilek. Tak Vávra prožíval mistrovství světa

Kajakář Vavřinec Hradilek si z Londýna sice odvezl zlato, ale jen v závodě hlídek. Titul ze singlu mu vyfoukl jiný Čech, Jiří Prskavec. Podívejte se, jak Hradilek trávil mistrovství světa.
22.09.2015 11:05 |

Olympijský medailista Hradilek: Zeman je odpudivý. V Riu za mnou chodili cizinci a znechuceně se ptali, jestli je tohle opravdu prezident

Stříbrný medailista z olympijských her v Londýně Vavřinec Hradilek se v rozhovoru pro server Aktuálně.cz vyjádřil i k současné politické garnituře. „Zeman je nesympatický a odpudivý,“ zmínil hlavu státu Hradilek.
23.11.2016 16:35 |

Ježek vypadl v kvalifikaci, Hradilek je stále ve hře o celkové vítězství

Český kanoista Stanislav Ježek přišel o šanci získat své třetí celkové vítězství ve Světovém poháru, když ve francouzském Pau nečekaně vypadl v kvalifikaci. Ostatní čeští reprezentanti bez větších problémů postoupili do sobotního semifinále.
14.08.2015 18:45 |

Osobnosti: Stanislav Ježek (21 článků)

Nestárnoucí Hilgertová postoupila do semifinále. Stejně tak deblkanoisté

Kajakářka Štěpánka Hilgertová i deblkanoisté Jaroslav Volf s Ondřejem Štěpánkem a Vavřinec Hradilek se Stanislavem Ježkem postoupili do čtvrtečního semifinále olympijského závodu ve vodním slalomu. Dvaačtyřicetiletá Hilgertová startující na šesté olympiádě byla v kvalifikaci pátá. Volf se Štěpánkem dnes obsadili osmé místo a pro londýnské hry speciálně složená dvojice Hradilek, Ježek byla devátá.
31.07.2012 09:35 |

Osobnosti: Vavřinec Hradilek (61 článků) , Jaroslav Volf (14 článků) , Štěpánka Hilgertová (36 článků) , Ondřej Štěpánek (33 článků) , Stanislav Ježek (21 článků) , Jaroslav Ježek (50 článků) , Jaroslav Ježek (50 článků)

Kajakář Hradílek a kanoista Ježek postupují v deblu: To je úlet!

Vpředu kajakář Vavřinec Hradílek (25), vzadu kanoista Stanislav Ježek (35). Tahle posádka se z hecu pustila do olympijského kanálu v soutěži deblkanoistů. A světe div se, ti dva postoupili z devátého místa do semifinále! O flek před nimi dojeli specialisté Jaroslav Volf s Ondřejem Štěpánkem.
31.07.2012 12:10 |

Osobnosti: Jaroslav Volf (14 článků) , Ondřej Štěpánek (33 článků) , Stanislav Ježek (21 článků) , Jaroslav Ježek (50 článků) , Jaroslav Ježek (50 článků)

Kajakář Hradilek pojede na londýnském kanále o medaili

Kajakář Vavřinech Hradilek i přes dvousekundovou penalizaci za dotek branky postoupil do finále olympijského závodu ve vodním slalomu. Pětadvacetiletý český reprezentant obsadil v semifinále osmé místo, nejrychlejším časem se dnes v Lee Valley prezentoval Slovinec Peter Kauzer.
01.08.2012 15:50 |

„Válka barev“ v 360 stupních. Tisíce běžců získaly statisíce pro charitu

V areálu Psychiatrické nemocnice Bohnice se v sobotu běžel finální běh letošního ročníku Barvám neutečeš. Zúčastnilo se ho více než 5,5 tisíce účastníků a velký úspěch měl charitativní přesah celé akce. V rámci běhů se totiž podařilo získat 700 tisíc korun na Linku bezpečí. Fotograf Blesku pro vás pořídil na místě unikání 360stupňový záběr. Nyní se Barvám Neutečeš přesouvá k našim sousedům na Slovensko, kde se první společný barevný výhoz uskuteční 28. května v Košicích.
21.05.2016 20:20 |

Zelení na Prague Pride 2016: Zelená všem barvám lásky

Strana zelených a Mladí zelení se již tradičně zúčastní festivalu Prague Pride, aby podpořili práva lidí s odlišnou sexuální či genderovou identitou. V průvodu hrdosti, který projde Prahou, nebude chybět vedení Strany zelených, zelený senátor Václav Láska a zelená senátorka Ivana Cabrnochová, aby dali zelenou všem barvám lásky.
08.08.2016 11:30 |

Kajakář Vavřinec Hradilek je prvním českým medailistou: Je to stříbro!

Tak, a je to tady! Tolik žhavých kandidátů před ním neuspělo, až přišel on, »Vávra«. Česko má první placku. Z olympijského kanálu ji vylovil kajakář Vavřinec Hradilek (25). Je stříbrná, ale v tuhle chvíli má cenu zlata.
02.08.2012 12:05 |

Hilgertová a Hradilek dokonali absolutní úspěch českých vodáků

Čeští kajakáři Vavřinec Hradílek a dvojnásobná olympijská vítězka Štěpánka Hilgertová vyhráli v neděli v Praze - Troji Světový závod ve vodním slalomu.
21.06.2009 17:40 |

Osobnosti: Štěpánka Hilgertová (36 článků) , Vavřinec Hradilek (61 článků)

Kanoistou roku je slalomář Vavřinec Hradilek

Vodní slalomář Vavřinec Hradilek byl v sobotu večer v Olomouci vyhlášen podruhé za sebou absolutním vítězem ankety Kanoista a raftař roku uplynulé vodácké sezony.
28.11.2010 14:45 |

Kajakář Hradílek urval těsné vítězství ve Světovém poháru v Troji

Český reprezentant Vavřinec Hradílek vyhrál sobotní finále SP v pražské Troji soutěž kajakářů, když o pět setin sekundy porazil úřadujícího mistra světa Itala Daniele Molmentiho.
13.08.2011 19:55 |

Kajakář Hradílek si zajistil účast v Londýně, Hilgertová je blízko šesté olympiádě

Kajakář Vavřinec Hradilek dojel druhý ve třetím nominačním závodě vodních slalomářů v Českých Budějovicích a díky předchozím dvěma vítězstvím si zajistil start na olympijských hrách v Londýně, v dalších kategoriích se rozhodne až v neděli.
21.04.2012 19:35 |

Hradilek a Marušková se dnes pokusí ukončit čekání na první medaili

Šanci budou mít kajakář Vavřinec Hradilek ve vodáckém kanálu v Lee Valley či střelkyně Lenka Marušková, jež nastoupí ke své druhé, silnější disciplíně sportovní pistoli. Basketbalistky čeká zápas o přežití s Chorvatskem.
01.08.2012 12:55 |

Osobnosti: Vavřinec Hradilek (61 článků) , Lenka Marušková (11 článků)

Máme první medaili! Kajakář Hradilek vyjel fantastickou jízdou stříbro

AKTUALIZOVÁNO. První medaili pro českou výpravu na olympijských hrách v Londýně získal vodní slalomář Vavřinec Hradilek, který skončil druhý v závodě kajakářů. Pětadvacetiletý reprezentant nestačil v životním závodě pouze na Itala Daniele Molmentiho.
01.08.2012 16:55 |

Máme první medaili: Kajakář Hradilek je stříbrný!

Kajakář Vavřinec Hradilek skončil druhý v olympijském závodě vodních slalomářů a získal v Londýně první medaili pro Českou republiku. Pětadvacetiletý reprezentant nestačil v životním závodě pouze na Itala Daniele Molmentiho.
01.08.2012 17:10 |