Článek

Kanadský žertík uprostřed léta! Město zapadalo sněhem

 
Meteorologové slibovali městu Calgary lehký deštík, ale místo toho museli obyvatelé vyndat ze šatníku tlusté ponožky. V srpnu! Kanadské město totiž uprostřed léta zasypal zničehonic sníh.
24.08.2015 14:50 |

podobné články

Podobné články

Kanadský žertík málem stál mladého muže život

 
Možná až příliš krutý kanadský žertík si připravila skupina amerických filmařů. Chvíli poté, co se jejich nic netušící oběti usadily do foto kabinky a začaly se usmívat do objektivu, vybafli na ně dva muži a hrozili jim smrtí. Podle mnohých je ovšem vtípek za hranou, například u mladíka z posledního páru se totiž zdálo, že nápor leknutí nevydrží.
24.07.2013 09:55 |

podobné články

Česko zapadalo sněhem, silničáři ale bojují srdnatě

 
Mohutné přívaly nového sněhu sužují od středečního odpoledne většinu území České republiky. Největší problémy sněžení způsobuje motoristům. Silničáři nasadili veškerou techniku a celou noc udržovali hlavní tahy v zemi sjízdné. Přesto situace na českých silnicích ve středu ráno není vůbec jednoduchá.
17.12.2009 08:50 |

podobné články

Svatba tohohle páru málem skončila bleskovým rozvodem! Podívejte se, jaký nechutný žertík si nevěsta přichystala na ženicha

 
Američanka si pro svého snoubence připravila nepěkný žertík. Jeho zákeřnost pochopí hlavně srdcoví sportovní fanoušci.
13.05.2015 18:39 |

podobné články

Záhada v Olešnici: Město je pod sněhem, i když nesněžilo!

 
Doslova do bílé pohádky se ve čtvrtek ráno probudili obyvatelé Olešnice na Blanensku. A to i přesto, že v lokalitě v noci nesněžilo, bylo celé město pod sněhem. Co se stalo?
19.12.2013 13:52 |

podobné články

VIDEO: Záhada! V lese u Milovic je uprostřed léta ledová koule

 
Tak to je záhada! V lesích v bývalém vojenském prostoru u Milovic na Nymbursku, který léta okupovala sovětská armáda, se z ničeho nic objevila obří ledová koule! Uprostřed léta! Vypadá jako iglú, je dokonale zmrzlá a nikdo netuší, kde se tam vzala.
22.07.2011 09:55 |

podobné články

Kanadský velvyslanec Jelinek: V Praze jsem doma, hokej s Čechy je problém

 
Kanadský velvyslanec v České republice Otto Jelinek (75) je rodák z Prahy, který ale v útlém věku s rodiči emigroval do Kanady. Tam také prorazil napřed jako úspěšný krasobruslař, když se stal i mistrem světa, poté jako politik – byl kanadským ministrem a poslancem – a posléze jako podnikatel. V roce 2013 začal působit jako kanadský velvyslanec v Praze. V rozhovoru pro Blesk.cz prozradil, jak se mu v Česku žije i jaká byla jednání ohledně vízového systému pro Čechy v Kanadě.
18.05.2016 06:00 |

podobné články

Přízemní mrazíky, na horách déšť se sněhem. Babí léto se však nevzdá

 
Počasí bude tento týden zpočátku ve znamení podzimních teplot, na horách dokonce i s mokrým sněhem. Postupně se však bude vyjasňovat a o příštím víkendu můžeme očekávat teploty hodné babího léta, které s rozšířením vyššího tlaku vzduchu od jihozápadu mohou dosáhnout až 20 stupňů Celsia.
22.09.2014 09:51 |

podobné články

To je nádhera: Lucie a Tomáš Plekancovi nafotili ještě před narozením syna Matyáše tyhle romantické fotky

 
Lucie Plekancová Vondráčková (31) si své soukromí velmi střeží. Teď udělala výjimku a odtajnila své privátní fotografie, které vznikly ještě před narozením syna Matyáše. Na nich to manželům Plekancovým neuvěřitelně sluší a láska z nich čiší ze všech stran. "Fotilo se u jezera v Montrealu ještě když bylo celkem teplo. Takže jsem byla asi v šestém měsíci. Zapadalo slunce, tak jsme měli na foceni asi jen patnáct minut. Ale to mám nejradši. Jen zachycení momentu, bez make-upu a všech těch obrovských příiprav kolem. Fotka je pak jako součást bežného zivota. A na tohle je fotografka Vera expert," svěřila se nám exkluzivně Lucka.
09.12.2011 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1010 článků)

Mrtvé modelky: Carol (†20) vykrvácela při západu slunce

 
Carol Willis spokojeně seděla za volantem svého volkswagenu. Pečlivě dodržovala předepsanou rychlost, ač se její nejoblíbenější film jmenoval Bezstarostná jízda. Nedaleko šumělo moře, slunce právě zapadalo.
07.02.2012 06:05 |

podobné články

Den, kdy se narodilo Československo

 
„Ráno jsem vstával jako poddaný Rakouska, nyní jsem občanem svobodného československého státu. Ráno vycházelo slunce nad zemí porobenou, nad národem, který rozprášen do všech stran světa, všemi silami pracoval, bil se za svobodu, a večer slunce zapadalo nad národem svobodným. Jak je to podivné, a jak podivně se to sběhlo! Pohádka, zázrak!“
27.10.2013 22:45 |

podobné články

Brutální proměna! Ze 40 kg vážícího chcípáčka je 120 kg svalů...

 
Ollie vážil v osmnácti letech zhruba 40 kg. A přišlo mu to fajn. Byl totiž horlivým vyznavačem emo stylu, takže jeho kostnaté tělo do téhle pochybné módy dokonale zapadalo. Pak ale začal mít vážné zdravotní potíže…
21.02.2014 05:15 |

podobné články

Podívejte se na nejpovedenější kanadský žertík

 
Jako v Jiříkově vidění si musel připadat profesor chemie Scott Bur, když se vrátil z dovolené po pár dnech do své pracovny. Jeho studenti mu přichystali totiž překvapení v podobě alobalové nálože. Celou místnost včetně stropu a veškerých věcí v policích, na zemi i na stole obalili do stříbřitého alobalu.
01.08.2010 09:41 |

podobné články

Joint ubalený z Bible je lepší než z Koránu!?

 
Kanadský žertík se tvrdě vymstil australskému právníkovi Alexu Stewartovi (29). Ten v sobotu 11. září, v den výročí teroristického útoku na New York, umístil na server YouTube vtipné video, ve kterém testuje chuť jointů (cigaret marihuany) zabalených do vytržených stránek ze svatých knih Bible a Koránu. Stewart byl okamžitě vyhozen ze zaměstnání.
13.09.2010 17:15 |

podobné články

VIDEO: Šíleně zelená řeka nahání strach!

 
V Kanadě se jeden vancouverský vtipálek pokusil o kanadský žertík a obarvil místní řeku Goldstream na svítivě zeleno.
15.01.2011 16:40 |

podobné články

VIDEO! Kdo se mstí Marešovi? JE TO OPRAVDU ON?

 
Skupinka dětí přichystala kanadský žertík na moderátora Leoše Mareše. Kliku dveří jeho luxusního automobilu pomazaly psími výkaly. Sám Mareš ale popírá, že by byl na videu on.
18.01.2011 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2721 článků)

Kliďas nevzal vážně ani revolver u hlavy

 
Američan Robert Wood (61) odmítl poslechnout ozbrojeného lupiče, který mu v bance přiložil k hlavě revolver. Myslel si, že jde o kanadský žertík.
14.04.2011 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Robert Wood (1 článek)

Extra svět: Nejdelší most přes vodu

 
Po dlouhé době vám opět přinášíme rubriku Extra svět, ve které vám tentokrát představíme létající motocykl, poněkud příliš obézního domácího mazlíčka, provedeme vás po nejdelším mostě na světě a ukážeme vám velmi povedený kanadský žertík!
15.07.2011 04:35 |

podobné články

Basketbalový bitkař Artest se přejmenoval na... Světový mír!

 
Na basketbalových palubovkách je to proslulý rváč, pro kterého je mír španělskou vesnicí. Teď už se však nejmenuje Ron Artest (31) ale Metta World Peace, tedy Metta Světový mír. Pozor, tady nejde o žádný kanadský žertík. Tenhle bijec se vážně nechal přejmenovat.
18.09.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Ron Artest (4 články)

Genzera rozsekal sekáček v kapotě jeho audiny

 
Takovýto Kanadský žertík by si nechtěl prožít nejspíš nikdo. Šok, který utrpěl bavič  Richard Genzer (48) po ránu, mu vyrazil dech. V kapotě svého luxusního Audi našel zaražený sekáček na maso.
31.07.2012 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Richard Genzer (385 článků)